Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilvásvárad maraton 2006. május 28.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
386 hozzászólás a témában

#21
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Én sajna nem találtam képet magamról...

#22
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Jeeeeeeeee!

http://www.celfoto.h...lt&ukey=default

#23
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

ahoj Pitechus!

nem tudnál visszaemlékezni hogy pontosan kinek adtad le a rendezõk közül az órámat? beszéltem a Tarnai Csabával de állítólag nem adtak le egyik emberüknek sem ilyesmit. meg azt is mondta, hogy nem voltak sokan rendezõk a célban és már mindenkit kikérdezett, meg biztosra veszi hogy odaadták volna.

ezt megerõsítendõ van is egy talált tárgyak doboz két sisakkal, km órákkal, stb, de a SIGMAm nincs ott.

szóval jó lenne valami személyleírás, nõ/férfi, hogy nézett ki, hol állt/ült, ilyesmi hátha be lehet azonosítani és csak arról van szó, h elfelejtette továbadni ebbe a talált tárgyak dobozba.

köszi!

(jöhet esetleg mailben is: krilin@fw.hu)


Úgy emlékszem egy nõ volt, aki a chipeket vette vissza a regisztrációs padoknál.
Személyleírást nem tudok adni. De ha jól nézett ki, biztos felismerem.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#24
csalloa

csalloa

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Képek a http://www.celfoto.hu -n! :)
Mert ez így van jól.

#25
krilin

krilin

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás

Én találtam egy Sigma pulzusmérõs órát a mosónál, amit leadtam a szervezõknek.


ahoj Pitechus!

nem tudnál visszaemlékezni hogy pontosan kinek adtad le a rendezõk közül az órámat? beszéltem a Tarnai Csabával de állítólag nem adtak le egyik emberüknek sem ilyesmit. meg azt is mondta, hogy nem voltak sokan rendezõk a célban és már mindenkit kikérdezett, meg biztosra veszi hogy odaadták volna.

ezt megerõsítendõ van is egy talált tárgyak doboz két sisakkal, km órákkal, stb, de a SIGMAm nincs ott.

szóval jó lenne valami személyleírás, nõ/férfi, hogy nézett ki, hol állt/ült, ilyesmi hátha be lehet azonosítani és csak arról van szó, h elfelejtette továbadni ebbe a talált tárgyak dobozba.

köszi!

(jöhet esetleg mailben is: krilin@fw.hu)

#26
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás

Helló alat!
Azonos idõt futottunk,azonos távon.
;-)
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg



Királyok vagyunk!!! :cool2:

... + a öszes mindenki emberek is, akik ot voltak. :)

#27
csalloa

csalloa

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Köszönjük a lehetõséget! :) ;)
Mert ez így van jól.

#28
smek24

smek24

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
SZIASZTOK KEDVES EMBEREK!

Én az SZTK egyik oszlopos tagja vagyok, mellesleg az elsõ ellenõrzõpont(Csalánosi parkoló) koordinátora a maratonon. Az egész rendezõgárda nevében szeretném megköszönni, hogy olyan kemények voltatok, mint a "csehi szén" és végignyomtátok a távokat, annak ellenére, hogy leszállt ez a kis harmat...:) Én csak nagyon késõn, kb. 10:35-kor kaptan értesítést, hogy megtörtént a rajt, és utána a kis csapatommal úgy vártunk titeket mint a messiást. Nagyon szívmelengetõ érzés volt látni, hogy mindannyiótok örömmel tekert ebben a moslékban is, a pálya borzasztó volt. Én jelöltem a 39- es táv jó részét, na az már szombaton is szar volt, és kedden a hosszútáv és a középtáv pályáin takarítottam a szalagot,papírt bicajjal...hát combos volt, mély nyomot hagytatok a bükki termõtalajban. Egyébként ezek a részek akkor nagyjából járhatatlanok voltak.

Még1xKÖSZÖNJÜK NEKTEK!
"...can you hear the Holy Mountains?"

#29
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

39km-en mentem. 2:17 lett.

alat

http://www.web-set.h...0528_085_bg.jpg


Helló alat!
Azonos idõt futottunk,azonos távon.
;-)
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#30
csalloa

csalloa

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás

Szerintem meg felejtsétek el ezt a lefelé bénáznak dumát, nekem nem túl szimpi...

Menj legelöl, és akkor nem fog senki "bénázni" elõtted...
Vagy azért nem tudsz legelöl menni, mert te pedig felfelé "bénázol"...

Szóval szerintem hagyjuk egymás leszólását!


Tökéletesen egyetértek. :)
Mindenkinek magának kell érezni,hogy mi az amit kockáztatni mer. Nem ismered a gépet, nem ismered az embert. Nyilván mindenki úgy megy,ahogy azt a legjobbnak ítéli meg az adott szituációban. Direkt a mezõny legvégérõl indultam,mert gõzöm sem volt,hogy a kondícióm mire elég. Kifejezetten jót tett az önbecsülésemnek,hogy innen jöttem fel, így legalább én elõzgettem és nem engem kerülgettek. ;)
Részemrõl maximális elismerés és tisztelet annak,aki bevállalta bármelyik távot is ilyen idõjárásban.
Mert ez így van jól.

#31
vigyor

vigyor

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
HELL--O

Mindenkinek grat. aki bevállalta (de ezen a hétvégén durvább lett volna)
Na ,én is kipancsoltam kidagonyáztam magam, de csak 77 en és messze rosszabb idõvel mint terveztem.
A fele távra elment a fék abbol próbáltam varázsolni valamitami sok idõtt elvett mert a régi jo bevált Xc pro + Koolstop bosszúja volt, hogy leváltottam 1 teszt erejéig sram 9.0V re. A hátso B+ 3 szinü betét végére pont 0 lett pedig állandoan fürdettem õket a pocsikban ,de igy legalább az abroncsok is megúszták. A hátsó váltóm is a végére beállt a hosszabbra hagyott uj bowdenezés miatt nemtudott tisztulni rendessen. (szerelési hiba)
A BÜkkin ujra pancsis teszt és kiderül minden a végére :-)) mint ahogy szokott.

#32
krilin

krilin

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás

Én találtam egy Sigma pulzusmérõs órát a mosónál, amit leadtam a szervezõknek.


hát az valszeg az enyém lesz:)...holnap hívom is õket. kösz!

#33
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

hali! milyen számot hívtál? úgy néz ki én is elhagytam vmit a célban, így nem ártana rájuk csörrentenem. meg tudnád mondani? köszi!


Én találtam egy Sigma pulzusmérõs órát a mosónál, amit leadtam a szervezõknek.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#34
Ba'lesZ

Ba'lesZ

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás

és tényleg miatyánkkal mentél végig?
azért ahhoz komolyan hívõnek kell lenni, hogy az megfogjon a lejtõ alján :)



Nem nagyon kellett fékezni. Ha nagyon húzósra fordult a helyzet a kanyarban elég volt megtalálni a tócsát az ideális íven és az megfogott annyira hogy be tudd venni :-]

#35
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

Salának meg (a 20kg-os tankját leszámítva) igaza van, tényleg sokan bénáztak, Én is aláztam a népet lefelé.


Szerintem meg felejtsétek el ezt a lefelé bénáznak dumát, nekem nem túl szimpi...

Menj legelöl, és akkor nem fog senki "bénázni" elõtted...
Vagy azért nem tudsz legelöl menni, mert te pedig felfelé "bénázol"...

Szóval szerintem hagyjuk egymás leszólását!

#36
krilin

krilin

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás

Írtam, hogy a mosónál hagytam a sisakomat vasárnap. Felhívtam az infó számot, rákérdeztem, és jé, meg is van, megtalálták


hali! milyen számot hívtál? úgy néz ki én is elhagytam vmit a célban, így nem ártana rájuk csörrentenem. meg tudnád mondani? köszi!

#37
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Hélo Evribádi!

Idén 2 maratonon indultam: a Budán & ezen. Szerintetek szeretem az esõt??? Igeeen! Szereteem!!! Nekem megint bejött ez a latyak, de sajnos az 1hónapos XT középcsapágynak nem. Mr.Shimano szerint nem bontható a cucc, de ha türelmes az ember, akkor szét lehet kapni. Így most OK a csapágy. Amúgy Salának is beázott az LX.
Bovdenek, agyak + minden elég jól bírták. Talán azért, mert 'vágtam' a vizet és nem csak átmentem rajta. :) A fékekrõl csak annyit, h a Buda Maratonon megtanultam fék nélkül menni, mivel totál kifingtak. Akár le is szerelhettem volna õket. -1kg! :chin:
Szóval nem nagyon kell fékezni, csak ha nagyon muszáj. Ez Nekem bejött. Salának meg (a 20kg-os tankját leszámítva) igaza van, tényleg sokan bénáztak, Én is aláztam a népet lefelé.
De az ún. 'bénázásnak' 2 nyomós oka is lehet a bénaságon :) kívül:
1. Sár a szemben, szemüvegen. Ezen sokat segít 1 yo elsõ sárvédõ, pl 1 SKS Shockboard, ami nem csak hasznos, de kúl is. A telóra kell rögzíteni, így akkor is véd, ha elfordítod a kormányt, ellenben a vázra rakhatótól. Komolyan nem értem, h miért nem használjátok. Sok idõt nyerhettek vele!
2. Sokan nem kockáztatnak és inkább lassan, de biztonságosan mennek lefelé. Ez is teljesen érthetõ. Nem? Az ilyen versenyeken viszont sokat lehet fejlõdni technikai téren. Így majd egyre gyorsabb lesz a mezõny.

39km-en mentem. 2:17 lett.

alat

http://www.web-set.h...0528_085_bg.jpg

#38
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
és tényleg miatyánkkal mentél végig?
azért ahhoz komolyan hívõnek kell lenni, hogy az megfogjon a lejtõ alján :)

#39
Ba'lesZ

Ba'lesZ

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Nekem piros koolstoppos betétek vannak elöl hátul a V-fékemen de nem pusztultak bele a 117 kilcsibe. Igaz a felénél kiakasztottam õket mert valszeg szarul raktam össze a nokon-t vagy nem tudom de teljesen rácuppantak a pofák felnire :D beakadtak és nem mozdult a karika :\ Választhattam hogy cipelés, vagy tekerés és a lejtõkön miatyánk :-]

#40
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Találtam jópár képet a versenyröl,nézzétek meg!
www.magellan.hu