Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#161
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ilyen defektgátló szallagot én is veszek nemsoká, múltkori defekt óta érik bennem a gondolat :). Már megrendeltem múlt héten...

Szóval egy garnitúra fékem is bánta a versenyt (bõ feles fékek voltak, és igen, azért nem fog, mert elkopott :o ), de jobban fáj a hátsó fogaskerék, és lehet hogy a váltóm is kapott, az a fogaskerék csere után derül ki hogy akkor is le kívánja-e néha a láncot :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#162
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Skacok! Emlékszik valaki a tavalyi - balfék szpíkeress - zalaszentgróti versenyre? A csúcs az volt amikor a helyi polgármester "ellõtte" a rajtot. Leírni elég nehéz, de körübelül olyan unottan mondta, mint ahogy az antik érában Vitrai a gólt. A zene, meg szerintem egy kaziról ment, 'oszt amikor lejárt az oldal mindig megfordították. Szóval szerintem inkább Ádám, mint valami tehetségtelen (mert az tényleg erõltetett lesz).

Nincs meg a szemüvegem? Ha nincs, akkor meg vennék egy ugyanolyat, mert a csere lencséim meg megvannak.

#163
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Hát úgy tûnik Ádám (a szpíker) sosem ússza meg kritika nélkül... Nem akarom védeni, de én erre csak annyit mondanék, hogy szerintem ma magyarországon nincs mégegy ember, aki a következõ kitételeknek megfelelne:

-tud jó hangulatot csinálni, akár olyan szar idõben is mint a tegnapi volt
-képes rá hogy folyamatosan dumáljon, akár 24 órán keresztül megállás nélkül (lásd a 24 órás csillebérci versenyt)
-legyen szó bármilyen kategóriáról, kilóméterekrõl megismer minden élvonalbeli versenyzõt, természetesen tudja a nevüket, és tudja hogy milyen eredményeket értek el eddig (ez szerintem a minimum amit egy ilyen versennyen a szpíkernek tudnia kell, és ha hiszitek, ha nem, rajta kívül nem sokan vannak az országban, akik ennyire napra készen ismerik az élvonalbeli versenyzõket)

Persze ha valaki úgy gondolja hogy ez menne neki is, akkor lehet próbálkozni. Tavaly a Bükk maratonon is volt valaki aki úgy gondolta hogy a szpíkeri teendõket el fogja tudni látni. A verseny nem lett valami jól szervezett (sajnos), de a rossz szervezésnél csak a szpíkert kritizálták jobban. Katasztrófa volt amit mûvelt, de ahogy látom, idén már nem õ lesz... Ádámot hívták.
Szerintem ma magyarországon senki nem csinálja nála jobban. Legalábbis én nem hallottam senikt, pedig már 12 éve járok versenyekre...


félre értettél, nekem nem volt komolyabb bajom a szpíkerrel, de az én egyéni életem nem szereti a fölösleges töltelék dumát, jobban szeretem a nyers lényegre törõ információkat. tehát ne úgy értelmezz hogy szerintem nem csinálta jól, csak nekem nem tetszett.:)

:bananadanén oldalam:bananadan


#164
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás

a bemondó srác stílusa kissé idegesítõ volt ....


Ez kicsit hasonlit a régi CC versenyek vs. mai versenyekre. A '90-es évek közepén, vége felé Szöcs Úr szervezte a CC versenyeket,(akkor maratonrol még tudomásunk se volt) szoval sokan kritizálták a munkáját, hogy rosszul csinálja stb... de nekem hiányoznak azok a versenyek.És sztem ezzel nem cask én vagyok igy.Valahogy szervezésben, meg ugy az egész rendezvény jobb volt mint mostanába. Talán azért mert nem volt minden hétvégén egy verseny, vagy nem is tudom.

Itt is az lesz majd egyszer ha már nem fog szpikerkedni,akkor jönnek rá sokan,meg azok is akik kritizálták, hogy valojában mennyire is szerették amit csinált/ahogy csinálta.
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#165
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

..nemtom hány versenyen voltál, de a stílusom mindíg is idegesítõ volt...sõõõõtttt...egyenesen sértõ szokott lenni(monnyuk egy fokkal jobb mint az unalmas), de köszi...monnyuk pont ezt a beszólásomat jómagam elégtelenre értékeltem, de örülök, hogy van akinek pont az tetszik ami nekem nem....(pedig én mondtam a hülye fejembõl)....a világ ezért müxik...mivel öreg vagyok, hülye vagyok és gátlástalan, ezért itt is meghírdetem a "legyél szpiker wázze" akciómat, amikor is bárki beállat dumálni s ha jóóó, írány az ambícziózus NAGY élet a pálya szélén sziporkázva....a jelszóóó ELÕÕÕREEEEE!!!!!!....


ez volt a második próbálkozásom versenyeken, de volt szerencsém meghallgatni tevékenységedet a kona fesztiválon is. talán azért idegesítõ, mert folyamatosan beszélni kell, és ettõl néha eröltetettnek tûnik egy-egy poén. :)
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#166
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Spiltyunak igaza van, de ahogy én látom, Ádám, Te egyre fesztelenebb vagy. Nem szoktunk ilyen hangosan beszélni a szexszel kapcsolatos gondolatainkról. Vagy legalábbis én nem gondoltam volna. :)

#167
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

te voltál a bemondó?:D jóvan, nekem nem volt komolyabb bajom a bemondással igaz jobban örültem volna ha csönd van:)


Hát úgy tûnik Ádám (a szpíker) sosem ússza meg kritika nélkül... Nem akarom védeni, de én erre csak annyit mondanék, hogy szerintem ma magyarországon nincs mégegy ember, aki a következõ kitételeknek megfelelne:

-tud jó hangulatot csinálni, akár olyan szar idõben is mint a tegnapi volt
-képes rá hogy folyamatosan dumáljon, akár 24 órán keresztül megállás nélkül (lásd a 24 órás csillebérci versenyt)
-legyen szó bármilyen kategóriáról, kilóméterekrõl megismer minden élvonalbeli versenyzõt, természetesen tudja a nevüket, és tudja hogy milyen eredményeket értek el eddig (ez szerintem a minimum amit egy ilyen versennyen a szpíkernek tudnia kell, és ha hiszitek, ha nem, rajta kívül nem sokan vannak az országban, akik ennyire napra készen ismerik az élvonalbeli versenyzõket)

Persze ha valaki úgy gondolja hogy ez menne neki is, akkor lehet próbálkozni. Tavaly a Bükk maratonon is volt valaki aki úgy gondolta hogy a szpíkeri teendõket el fogja tudni látni. A verseny nem lett valami jól szervezett (sajnos), de a rossz szervezésnél csak a szpíkert kritizálták jobban. Katasztrófa volt amit mûvelt, de ahogy látom, idén már nem õ lesz... Ádámot hívták.
Szerintem ma magyarországon senki nem csinálja nála jobban. Legalábbis én nem hallottam senikt, pedig már 12 éve járok versenyekre...

#168
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

berakod a velsõ és a kölsõ közé, és amikor belemész valami tüskébe akkor ezt vagy felnyomja vagy ebbe megáll.

Esetleg hátránya?

#169
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Hogyan is müködik ez pontosan?

berakod a velsõ és a kölsõ közé, és amikor belemész valami tüskébe akkor ezt vagy felnyomja vagy ebbe megáll.

:bananadanén oldalam:bananadan


#170
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

..nemtom hány versenyen voltál, de a stílusom mindíg is idegesítõ volt...sõõõõtttt...egyenesen sértõ szokott lenni(monnyuk egy fokkal jobb mint az unalmas), de köszi...monnyuk pont ezt a beszólásomat jómagam elégtelenre értékeltem, de örülök, hogy van akinek pont az tetszik ami nekem nem....(pedig én mondtam a hülye fejembõl)....a világ ezért müxik...mivel öreg vagyok, hülye vagyok és gátlástalan, ezért itt is meghírdetem a "legyél szpiker wázze" akciómat, amikor is bárki beállat dumálni s ha jóóó, írány az ambícziózus NAGY élet a pálya szélén sziporkázva....a jelszóóó ELÕÕÕREEEEE!!!!!!....

..ui: kedves versenyzõk, fogadjátok gratulációmat és részvétemet a dagonyás idõ mellé...aki elindult igazi HÍÍÍRÓÓÓÓ!!!....s pont rátok van szüksége ennek az országnak...túlélõk vagyunk mindahányan....ki itt ki ott...találkozunk vagy Csillebércen a jövõhéten...vagy Városlõdön a Balcsimarcin...vagy Bükk.

Köszi Ádám!

#171
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

..nemtom hány versenyen voltál, de a stílusom mindíg is idegesítõ volt...sõõõõtttt...egyenesen sértõ szokott lenni(monnyuk egy fokkal jobb mint az unalmas), de köszi...monnyuk pont ezt a beszólásomat jómagam elégtelenre értékeltem, de örülök, hogy van akinek pont az tetszik ami nekem nem....(pedig én mondtam a hülye fejembõl)....a világ ezért müxik...mivel öreg vagyok, hülye vagyok és gátlástalan, ezért itt is meghírdetem a "legyél szpiker wázze" akciómat, amikor is bárki beállat dumálni s ha jóóó, írány az ambícziózus NAGY élet a pálya szélén sziporkázva....a jelszóóó ELÕÕÕREEEEE!!!!!!....

..ui: kedves versenyzõk, fogadjátok gratulációmat és részvétemet a dagonyás idõ mellé...aki elindult igazi HÍÍÍRÓÓÓÓ!!!....s pont rátok van szüksége ennek az országnak...túlélõk vagyunk mindahányan....ki itt ki ott...találkozunk vagy Csillebércen a jövõhéten...vagy Városlõdön a Balcsimarcin...vagy Bükk.

te voltál a bemondó?:D jóvan, nekem nem volt komolyabb bajom a bemondással igaz jobban örültem volna ha csönd van:)

:bananadanén oldalam:bananadan


#172
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

nekem teljesen, haveromnak is.

Hogyan is müködik ez pontosan?

#173
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

a bemondó srác stílusa kissé idegesítõ volt, de az egyik szövege nagyon tetszett. valahogy így hangzott: "ott a stílus! full face bukó. benne marad a hányás"

ezen jót röhögtem :lol1:



..nemtom hány versenyen voltál, de a stílusom mindíg is idegesítõ volt...sõõõõtttt...egyenesen sértõ szokott lenni(monnyuk egy fokkal jobb mint az unalmas), de köszi...monnyuk pont ezt a beszólásomat jómagam elégtelenre értékeltem, de örülök, hogy van akinek pont az tetszik ami nekem nem....(pedig én mondtam a hülye fejembõl)....a világ ezért müxik...mivel öreg vagyok, hülye vagyok és gátlástalan, ezért itt is meghírdetem a "legyél szpiker wázze" akciómat, amikor is bárki beállat dumálni s ha jóóó, írány az ambícziózus NAGY élet a pálya szélén sziporkázva....a jelszóóó ELÕÕÕREEEEE!!!!!!....

..ui: kedves versenyzõk, fogadjátok gratulációmat és részvétemet a dagonyás idõ mellé...aki elindult igazi HÍÍÍRÓÓÓÓ!!!....s pont rátok van szüksége ennek az országnak...túlélõk vagyunk mindahányan....ki itt ki ott...találkozunk vagy Csillebércen a jövõhéten...vagy Városlõdön a Balcsimarcin...vagy Bükk.
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#174
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Azt hiszem, én voltam. Kék Pyxis merevvillával. Bocs, majdnem el is gázoltalak, de nagyon siettem.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#175
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Egy olyan van/lesz, amin a sípálya fele az erdõt/völgyet/hegyet fényképeztük, majd megmondod arra gondoltál-e...


Lensver, nem tudtátok volan szerintem a végén lévõ agyagos miatt idõben, szvsz a profiknak is több idõ volt mint gondolták az a szakasz, mi meg vért a tapadó vacaktól :mad:

tök mindegy, küld:D doormano@vipmail.hu meg ha látvalaki ojat amin a 812es középtávos versenyzõ látható akkor az is érdekelene, egyszámmal nagyobb blacky-s pirosfekete mezben

:bananadanén oldalam:bananadan


#176
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

ojan képet szeretnék látni amin rajta van a dobogókõi aszfaltszakaszról az erdõ mert az nagyon tetszett.


Egy olyan van/lesz, amin a sípálya fele az erdõt/völgyet/hegyet fényképeztük, majd megmondod arra gondoltál-e...


Lensver, nem tudtátok volan szerintem a végén lévõ agyagos miatt idõben, szvsz a profiknak is több idõ volt mint gondolták az a szakasz, mi meg vért a tapadó vacaktól :mad:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#177
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Henger, te voltál az, aki rámköszöntél elsõ Dobogókõ elõtti fölfelén? Ha nem te, mindenképp BB-s arc volt. Kösz a biztatást. Látom jót küszködtél te is.

Én sajna mentem volna, de Pilisszentlászlóról elküldtek Visegrádra. 17:30-kor volt zárás és én 17:31-kor voltam ott! Kértem a srácot, hadd menjek tovább, de felirta a számomat és mondta, hogy a köv.pontról már elmentek a biztosítók, nem mehetek a pályán. Kár, pedig most szívesen végigcsináltam volna.
De hát ez a bazinagy sár azért lassított a tempón, no meg azért útközben volt néhány technikai gond is. Plussz egy srácnak is segítettem a láncszerelésben, ezután együtt mentünk és õ is bosszankodott, hogy egy percen múlik az, hogy továbbmehessünk, amikor már csak 30 kilcsire voltunk a céltól. Számításaim szerint - az addigiak alapján - pedig beértünk volna fél negyed8-8 között.
Bezzeg a Szilváson engedték a szervezõk, hogy emberek 9 óra feletti szintidõket menjenek, itt meg nem. Pedig itt jóval durvább volt a sár. :(
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#178
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
ojan képet szeretnék látni amin rajta van a dobogókõi aszfaltszakaszról az erdõ mert az nagyon tetszett.

:bananadanén oldalam:bananadan


#179
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
mittomén nem mértem de könyebb mint 2belsõ

:bananadanén oldalam:bananadan


#180
doormano

doormano

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

És bevált???

nekem teljesen, haveromnak is.

:bananadanén oldalam:bananadan