Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#1461
ave

ave

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.251 hozzászólás
Haliho! Fizik Antares van valakinek?

#1462
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
selle italia XO trans Am et használ valaki outin?

#1463
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Így 1300km után írok egy kis tapasztalatot a Phenom -ról.
600km aszfalttal kezdtem, nagyon tört az elején, minden bajom volt rajta. A 600km után is még kényelmetlen volt. Ezután kezdtem a terepedzéseket, terepen semmi bajom nem volt vele, tette a dolgát, még rugózik is valamennyire. Kb 1000km-tõl aszfalton sem nyomott nagyon hosszútávon. Úgy néz ki, hogy mostanra törtük be egymást teljesen. :)


A sebesség mindent megold.

 


#1464
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Sziasztok!
Fehér nyerget szeretnék venni, kinéztem a Ritchey WCS streem -et. Van róla valakinek infója esetleg menettapasztalata?

#1465
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Én most juttattam hozzá jutányos áron Specialized Toupe 143as nyereghez Feltöltött képitt az apróban, az eredteti tulaj akart egy könnyü verseny nyerget, de csak kipróbálta és neki nem volt kényelmes nekem viszont nagyon kényelmes már kipróbáltam egy 120 és egy 70 km-es túrán
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1466
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Rob Avatar nyeregnek mennyi az idei ára?

Rival:
http://www.bikemarke...eszlet&tid=2519

#1467
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
milyen nyomatekot? :wtf:
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1468
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
a nyomatékot milyen eszköz jelzi ki amúgy, hogy hogy nyomom?

#1469
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
selle italia filante. én 8ért vettem és kényelmes. nekem

#1470
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

http://www.bike-shop...ecialized/rival

jaja, épp ezt akartam ajánlani.
kisker áron is 10.990 HUF és 130-as valamint 143-mas méretben is elérhetõ.
247 gramm a 130-as ha jól emléxem.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1471
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha tudsz probalj ki egy Flite-ot meg egy SLR-t

ja bocs ez egyikse 10K

BBB Compdesign talan
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1472
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
http://www.bike-shop...ecialized/rival


#1473
densie

densie

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Üdv! Sajna ma eltört a Selle Xr light magnézium pálcás nyergem úgy érzem többet nem veszek szétkönyített nyerget. 78kg hoz középtávú maraton versenyekre ha vki tud ajánlani vmi jó kis nyerget max 10 ezerig bezáróan azt megköszöném.
MKSE
:kissmyass

#1474
tete007

tete007

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás

bármelyik nem gramm súlyú nyereg

de súly/magasság arányból következteteve én inkább szélesebbet ajánlanék. tehát 145-150 mm széleset. wtb, (speed, lazer) specialized (avatar gel, rival) (ezekbõl van több féle szélesség )) nyergekkel nyugodtan próbálkozhatsz.... bírják és kényelmesek is (bár ez ahány ember) . (tapasztalat, bár vaalamivel könyebb vagyok de voltam régen 115)


hali
ok de hogy? gondolom a boltba ki iktatnak ha mondom ki próbálom azt meg veszem mert ha most megint elsõre kényelmes azt km után inkább sétálok akkor megint pénz ki dobás lenne :(
kösz a márkákat majd nézegetem õket azt megyek boltokba próbálgatni kb. erre voltam kivácsi melyik azon márkák amik ilyesmik :D

#1475
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

hali

én is kérdeznék.
178 magas és 120kg-ra kéne nyereg
valakinek van ilyen súlynál tapasztalata.
csak hogy milyeneket nézegessek azt a boltban úgy is valahogy kipróbálom vagy valami :D
közép hosszú távra kellene hegyi terep meg laza beton úton való tekerésre!
az ár meg hát nem sok 5-10 között!

bármelyik nem gramm súlyú nyereg

de súly/magasság arányból következteteve én inkább szélesebbet ajánlanék. tehát 145-150 mm széleset. wtb, (speed, lazer) specialized (avatar gel, rival) (ezekbõl van több féle szélesség )) nyergekkel nyugodtan próbálkozhatsz.... bírják és kényelmesek is (bár ez ahány ember) . (tapasztalat, bár vaalamivel könyebb vagyok de voltam régen 115)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1476
Sphere

Sphere

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
Igen ez valóban félre érthetõ sorry. Nem a csõ hanem a benne lévõ csavar adta meg magát és a kupak amibe a csavar csatlakozik.

Ha meg bejön a cinikusság hát hajrá.

#1477
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a cso nem eleg eros mert eltort benne a csavar?

89es fel kilos embereknek azert ajanlanad? vagy ez most hogy van?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1478
Sphere

Sphere

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
Még egy hátha ezzel pontot tudunk rakni a végére.

Világosan érthetõ (szerintem), hogy a Race Face-el semmi bajom (hiszen maradok a márkánál! és a hajtóm is tõlük van) csupán a saját tapasztalatom azt mutatja, hogy ezt a konkrét nyeregcsövet nem 90 kiló vagy az efeletti emberekre tervezték. (ezt most elbagatelizálhatjuk azzal, hogy 1 Nm-el tovább lett húzva vagy sem, de ez csak kákán a csomó... úgy érzem bõven kikéne bírnia ugyanis erre egy utánnad dobott nyeregcsõ is képes)
Csupán ennyi volt a közlendõm.
Igényeim és elvárásaim pedig vannak. Ha nem lennének nem vettem volna csak 500 forintért egy kályhacsövet.

#1479
Sphere

Sphere

    vendég

  • fórumtag
  • 85 hozzászólás
Köszönöm kommented, de kb mindent leírtam az elsõ postomba. 1. 3 hét alat tört el (gondolom ha a te 35 ezres csöved törne el egyszer csak meg se rándítanád a vállad). Elnézést, hogy kicsit furcsállom és hogy azért vannak elvásáraim (ezért vettem Race Face-t és drágábbat). Eltörni senki nem akarta és még minimális kisérletet se tettem rá.

2. Szintén elsõ post. Leírtam, hogy lehet, hogy a gyárilag megadott értéknél tovább lett húzva lehet hogy nem. De azon még a boltos is igen csak mosolygott, hogy kis imbusszal megtudtuk volna annyira feszíteni, hogy ez okozta volna a gondot.

De kötekedhetünk és próbálhattok belefûzni a szavaimba saját gondolatokat. A dolog megtörtént és kész. Nincs mit szépíteni rajta.


na ezen meg en mosolyodtam el. attol mert valami draga mar nem is lehet tonkretenni? nekem egy cirka 35 ezer forintba kerulo Thomson Masterpiece nyeregcsovem van, de ha akarom en is el tudtam volna barmolni


oke, lehet hogy tenyleg hibas peldanyod volt, de

most ez nagyon ugy volt beallitva, hogy a te hibad semmikeppen nem lehet akarmilyen nyeregcsovet veszel. kozbe meg ott se voltal amikor be lett szerelve

sok sikert a jovoben, de ugy erzem fognak meg erni csalodasok.

lol



#1480
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
Mondjuk tegye fela kezét akinek van otthon hitelesített nyomatékkulcsa, és még tekeréshez is magával viszi...

Amúgy nekem van egy selle xr0 nyergem, ami formára nagyon hasonló (vagy ugyanaz) az x2 trans amhez. Nekem nagyon bevált, kemény, de nekem jó a formája, és elég rugalmas is.