Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1761
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Gondodlom azért is mentetek más úton mert avus kereste az emelkedõket a belvárosban.

Jövõhéten szombaton kéne csinálni a túrát, h akik mennek hétfõn versenyezni, tudjanak pihenni egy napot, vagy egy lazább napot csinálni vasárnap a szombatink után...


:) Nem, a macskakövet igyekeztünk elkerülni, de elég szomorú dolog, nem sikerült, minden utca macskaköves volt. Amerre az utunk vitt.

Bocs, hogy nem álltam meg a találkahelyen, de a bringautasokkal együtt indultam, és végig együtt mentünk. Velük ritkábban sikerül beszélgetni.

#1762
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Gondodlom azért is mentetek más úton mert avus kereste az emelkedõket a belvárosban.

Jövõhéten szombaton kéne csinálni a túrát, h akik mennek hétfõn versenyezni, tudjanak pihenni egy napot, vagy egy lazább napot csinálni vasárnap a szombatink után...

#1763
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
http://img.tar.hu/ro...e2/21367736.jpg
Voti, hasonló a ti megoldásotok is?

szerk: azt hiszem igen. :)
http://img.tar.hu/ro...e2/21367745.jpg

#1764
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
jó8

#1765
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

És de jó is volt, így nem féltem :D


Akkor megérte! :)
És erre csak kicsivel volt hosszabb, viszont nem kellett egyirányú utcában szembe mennem, mert a Karácsony S. utca nem egyirányú, és már nem macskaköves. Tök jó.
És most eldõlök, mert fáradt vagyok, jó éjt!

#1766
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
És de jó is volt, így nem féltem :D

#1767
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

azért te összeakadtál velünk is, vagy mi...:)

deep: reiki-hatalom van itthon is, feleségem meg anyósom meg apósom meg egyéb ismerõsök agyonkezelik egymást meg a kutyákat hétvégenként nálunk.


De vele hazafelé, CM-en kívül. :) Valahol a Péterfy S. utcában.

#1768
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Én Avus-al akadtam össze, és elkísértem hazáig. :) Hogy ne féljen. :)

azért te összeakadtál velünk is, vagy mi...:)

deep: reiki-hatalom van itthon is, feleségem meg anyósom meg apósom meg egyéb ismerõsök agyonkezelik egymást meg a kutyákat hétvégenként nálunk.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1769
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Én Avus-al akadtam össze, és elkísértem hazáig. :) Hogy ne féljen. :)

#1770
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

rainman: szerintem inkább örülj, hogy olyan sok Kelly's volt. Nekem nagyon tetszett. Láttunk pl 2006-os Salamandert egy csajszi alatt, vagy egy Definitet élõben, merevvillásat, crosst, montit az alsótól, szinte a topig. Én élveztem. Volt egy srác, aki egy Salamanderen tekert, oda szóltam, hogy jó a bringád, gyorsan kapcsolt.. :)

Elnését mindenkitõl, hogy elõre mentünk kmax-szal és pink-kel, de egyrészt nagyon nehezen bírtam ezt a lssú tötymörgést (térdem jajveszékelt), másrészt siettem, mert vártak itthon. Nem szerettem volna viszzaélni a párom türelmével és "engedékenységével".. :)

Mindenesetre jót "versenyeztünk" így kettesben-hármasban a dugóban. Eszméletlen volt! Szép "távot" elõztünk.. Utólag is köszi! Jól esett...

Sajna a bicikli emelést sem vártam meg, tudjátok, apa fürdet.. :love1:

apa fürdet...én is csak gyakoroltam 1 hónap "múlvára", azért mentem elõre...
én összeakadtam egy matts sport 700-as sporttárssal, jól elbeszélgettünk
akkor holnap 11!
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1771
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
rainman: szerintem inkább örülj, hogy olyan sok Kelly's volt. Nekem nagyon tetszett. Láttunk pl 2006-os Salamandert egy csajszi alatt, vagy egy Definitet élõben, merevvillásat, crosst, montit az alsótól, szinte a topig. Én élveztem. Volt egy srác, aki egy Salamanderen tekert, oda szóltam, hogy jó a bringád, gyorsan kapcsolt.. :)

Elnését mindenkitõl, hogy elõre mentünk kmax-szal és pink-kel, de egyrészt nagyon nehezen bírtam ezt a lssú tötymörgést (térdem jajveszékelt), másrészt siettem, mert vártak itthon. Nem szerettem volna viszzaélni a párom türelmével és "engedékenységével".. :)

Mindenesetre jót "versenyeztünk" így kettesben-hármasban a dugóban. Eszméletlen volt! Szép "távot" elõztünk.. Utólag is köszi! Jól esett...

Sajna a bicikli emelést sem vártam meg, tudjátok, apa fürdet.. :love1:

#1772
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Sziasztok!
Bocs, ha vártatok, de csak 3-ra sikerült a talihelyre érni, hála a máv pontosságának :(
Árpival találkoztam a rakparton még a Margit híd elõtt, Õ mondta, hogy itt vagytok valahol, de nem láttam semelyikteket.
Azért így is nagyszerûen éreztük magunkat, jól vizsgázott a két félbringa is amivel a gyerkõcöket húztuk, õk is nagyon élvezték.

#1773
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
rain: rohadt meleg 35 fokban lesz :)

tigger: köszi. Ha találok ilyet, akkor csak 8 rugós akciós polárt veszek, és nyerek 22 rugót :).

#1774
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ez a 30 rugós óra nem lenne rossz, mert én polárokat nézegetek, és ami tetszik (és a legolcsóbb) az 60 rugó...

md: amúgy hol posztoltál? Holnap jössz?

rain: fejlõdsz, de elõbb-utóbb rá kell szoknod a kulacshasználatra is, ugyanis ahogy melegszik az idõ, egyre jobban veszítjük majd a vizet, és arra nem lesz idõ, hogy kétkilométerenként megálljunk "táska le, ásványvíz elõ, ivás, ásványvíz vissza, táska vissza" szeánszokra :).

ez itt az
http://www.cyclepart...c10/funktionen/

viszont ez nem mér pulzust....már ha polárokat nézegetsz
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1775
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A héten rohadt meleg volt és kb óránként álltunk csak meg inni. Inkább a csokimat hiányolom kínomban sokszor mint a vizet. (márkát nem mondok, aki ismer tudja mit szeretek falni)

#1776
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

cateye cc-at100 altimeter.......olyan 15 körül volt, de sajna már nem lehet kapni.....a vdo-nak van még magasságmérõs kilcsiórája, az számol %ot is...de 30 rugó körül van és általában szintén nincs raktáron /biketrade a forgalmazó/

úgyhogy vagy polar, vagy gps egyik sem occsó......

Ez a 30 rugós óra nem lenne rossz, mert én polárokat nézegetek, és ami tetszik (és a legolcsóbb) az 60 rugó...

md: amúgy hol posztoltál? Holnap jössz?

rain: fejlõdsz, de elõbb-utóbb rá kell szoknod a kulacshasználatra is, ugyanis ahogy melegszik az idõ, egyre jobban veszítjük majd a vizet, és arra nem lesz idõ, hogy kétkilométerenként megálljunk "táska le, ásványvíz elõ, ivás, ásványvíz vissza, táska vissza" szeánszokra :).

#1777
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kboy: mé kellett elrontani a napom? Ez remélem vmi más útvonalon mért... Na mindegy, asszem szerdán bizonyítottam h javul a kondim, remélem ezt is birom majd.

zsmtb:
- Én a deore-ommal meg vagyok elégedve...
- bnõm is így talált a klubra és idézett is nekem belõle mikor írtam h nem viszem húsvéti tekerésre h mehessek veletek a hegyre...

md: mi a jó abban h az út szélén tereled a tahókat? majdnem végig együtt volt a csapat, sztem ez jobb volt így... Láttam pár szervezõt kelly's-el, uh. szólj a kolegáidnak h jöjjenek túrzni.

Képzeljétek még futárt is láttam salamanderrel, meg más közepes kelly's-el.

#1778
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Sziasztok!

tudom hogy most utáltok, bocs, hogy nem tudtalak titeket utolérni...:(

azért kmax-szal és gyömrõivel találkoztam!

Nagyon élveztem a szervezõi feladatkört, bár veletek, bringásokkal nagyon nem egyszerû!!!:D:D

#1779
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Tigger: Milyen herkentyûd van magasság méréséhez? Én is keresek valamit ami olcsó és jó.

Luki: nemtom, olyan 4-5 körülre. Aki siet, az elõbb lecsatlakozik, volt már rá példa.

rain: sztem ugyanott, ja.

cateye cc-at100 altimeter.......olyan 15 körül volt, de sajna már nem lehet kapni.....a vdo-nak van még magasságmérõs kilcsiórája, az számol %ot is...de 30 rugó körül van és általában szintén nincs raktáron /biketrade a forgalmazó/

úgyhogy vagy polar, vagy gps egyik sem occsó......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1780
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Luky: sztem 7 elõtt visszaérünk hisz majdnem mindenkit érdekel a választás eredménye...

Ja finoman elõvezettem a bnõmnek h 1.-én verseny lesz és elmennék rá... :)

Mi elmentünk egyet kajázni és ott volt egy toxic jól nézett ki,
rain biztos? Buda maraton topicbol idézet:
"26 km-re GPS-szel 1085m szintet mertunk...

Lehet szamolni mennyi lesz 40en.."