Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1801
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Nézem a térképen, és a Csillaghegyi strand ott van az Ürömi út mellett, de magaslatot csak a 254m magas Róka-hegyet látom közvetlenül az út mellett. Ehhez a 254 méter emelkedéshez igen rövid út tartozik.

Deep: holnap jelentkezz szolgálatra a Margit-híd budai hídfõjénél lévõ placcon!

jó egyre gondoltunk.....valóbn a rókahegy az, csak ugye az ürömi ut cshegyrõl indul, aztán nekem az van meg.....az jó meredek valóban
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1802
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
2 KosinaSzilárd: Ezt most nehéz lenne két szóban elmondani, a lényeg, hogy ezotériával kapcsolatos. Nem igazán ide való téma, de utána tudsz nézni az interneten elég sok helyen. ;)
2 Avus: Ööööö hánytól lesz a szolgálat és merre, hány km? Vagy inkább fogjam be és olvassam el az elõzményeket? :D Kicsit bamba vagyok még a ma délutáni beavatástól, de megerõltetem magam ha nem mondod el ;)

#1803
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

a csillaghegyit ?

Nézem a térképen, és a Csillaghegyi strand ott van az Ürömi út mellett, de magaslatot csak a 254m magas Róka-hegyet látom közvetlenül az út mellett. Ehhez a 254 méter emelkedéshez igen rövid út tartozik.

Deep: holnap jelentkezz szolgálatra a Margit-híd budai hídfõjénél lévõ placcon!

#1804
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Deep!!
NE nevess ki a kérdésem miatt, de mi az a Reiki mester??? Gáz, ha ezt a szót most hallom elõször???
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1805
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Hali all! :)

"Régen" voltam itt, de megígérem, hogy végigolvasom az elmaradásokat.
Remélem jól éreztétek magatokat a CM-en (aki volt), én is nagyon szerettem volna menni Veletek, de sajna "muszáj" volt ma egy tanfolyamon résztvennem. Azonban mindenkinek büszkén jelenthetem, hogy végre REIKI mester lettem :) Jövet hazafelé pont akkor ért oda a nagy tömeg az Andrássy-ra. Jó kezdeményezés szerintem ez a CM, ezt így külsõ személõként is így gondolom. Megható volt ennyi biciklist egyszerre látni :)

#1806
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Hazaérkezve a kantárosnaci újabb próba elé állított. A kétbetûs kitérõk abszolválását ugyanis jelentõsen megbonyolítja :D.

Sikerült új rövid távú célt magam elé állítani: le kell küzdeni az ürömi úti kaptatót (ott jöttünk le a múltkor Natiékkal a dömörkapui túra után) országútival 2-3 héten belül. Ma ugyanis - bár elég messzire jutottam - sajnos elvéreztem rajta :(.

a csillaghegyit ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1807
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hazaérkezve a kantárosnaci újabb próba elé állított. A kétbetûs kitérõk abszolválását ugyanis jelentõsen megbonyolítja :D.

Sikerült új rövid távú célt magam elé állítani: le kell küzdeni az ürömi úti kaptatót (ott jöttünk le a múltkor Natiékkal a dömörkapui túra után) országútival 2-3 héten belül. Ma ugyanis - bár elég messzire jutottam - sajnos elvéreztem rajta :(.

#1808
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

ezért kell rendesen megtanulni a word-öt...:) és nem kell tartalomjegyzéket újraírogatni
és pl.: a de helyett ámde, bár helyett habár, esetleg helyett feltételesen, sok helyett rengeteg, szóval vannak technikák, amikkel nyújtani lehet a hosszon, de már nem nagyon emlékszem a jobbakra

Vagyis te se tanultad meg elég rendesen :D

B.ssza meg, a kantáros naci miatt újra kell tanulni az öltözködés sorrendjét, eddig mindig a mezzel kezdtem...

#1809
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Pár órája még 37 oldalas volt a szakdogám, most 28. Ha így folytatom reggelre kihúzok belõle mindent és írhatom újra a tartalomjegyzéket is...
Sajnos éjszakáznom kell h a vasárnapi túrára is elmehessek, fõleg úgy h elõtte legalább 5 órát aludtam.

avusnak igaza van, meg kéne beszélni a vasárnapi pályabejárást...


ezért kell rendesen megtanulni a word-öt...:) és nem kell tartalomjegyzéket újraírogatni
és pl.: a de helyett ámde, bár helyett habár, esetleg helyett feltételesen, sok helyett rengeteg, szóval vannak technikák, amikkel nyújtani lehet a hosszon, de már nem nagyon emlékszem a jobbakra
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1810
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Igyekszem eleget tenni Tailor kívánságának, s megpróbálok képeket felpakolgatni. Remélem lesz annyi idõm, hogy ma megcsináljam. Akkor nem csak az Õrségrõl, hanem egyéb bringás képeket is megpróbálok megmutatni. Ha sikerült, szólok!
Két keréken szép a világ...

#1811
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Pár órája még 37 oldalas volt a szakdogám, most 28. Ha így folytatom reggelre kihúzok belõle mindent és írhatom újra a tartalomjegyzéket is...
Sajnos éjszakáznom kell h a vasárnapi túrára is elmehessek, fõleg úgy h elõtte legalább 5 órát aludtam.

avusnak igaza van, meg kéne beszélni a vasárnapi pályabejárást...

#1812
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
Jelzem, Hogy Megyek
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1813
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Felmerült bennem a holnapi találkozóval kapcs. h akik késnek vagy a tömegben nem tudnak haladni, azokat ne hagyjuk ott, és várjunk meg mindenkit a dózsán. Lehet h egyszerûbb lenne úgy csinálni h jelentkezzen aki nem jön, de írjon aki jön és eddig még nem jelezte h odajön a "pofavizitre" legalább. Bár aki nincs már addig net közelben az egyiket sem tudja jelezni de ne késsen akkor sem... :)

Nem tom meddig leszünk ott de nem hiszem h azok akik együtt maradnának onnan indulnának szal. 14:40 és 14:50 közt kb próbáljon meg mindenki odaérni.

#1814
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Szevasz Tailor!

Köszi minden infót! Ha Te nem írsz, Pityerszer lehet, hogy kimaradt volna! Megvolt a Hársas-tó is, nagyon tetszett, fõleg, hogy most virágzik minden. Ezeken kívül felmentünk a Hármashatár-kõhöz is, mondjuk ott elég gázos volt a terep, alig bírtuk az utolsó 200m-en felcipelni a bringákat.
Csináltam több, mint 200 képet, vannak Tiedéhez hasonlóak is! Mondjuk én még eddig nem nagyon pakolgattam fel képet Net-re, de ha gondolod, majd küldök párat, vagy lehet, hogy rászánom magam a feltöltésre is!
Ugye jól tudom, hogy jössz Vp-be találkozóra? Ott majd talán tudunk találkozni, s egy kicsit élménybeszámolózni egymásnak.
Mi Szentgotthárdon voltunk, s onnan indítottuk a túrákat. Nem mentünk túl sokat egy nap, viszont mindent alaposan megnéztünk, s igyekeztem mindent lefényképezni. Tényleg nagyon tetszett, s bár bakonyi vagyok, s rengeteget járom az erdõket, ez valahogy mégis más volt, még csendesebb, még nyugodtabb. Csak ajánlani tudom mindenkinek!


Ezek szerint megnéztétek Pityerszert is. Volt idegenvezetõ bácsi/néni?:)
Jó sok képet csináltál, ennyit még én sem fényképezek. Tényleg megnéznék egy párat.
Igen úgy tervezem, hogy megyek Vp-be. Remélem nem lesz semmi akadálya,
és jól kibeszéljük az Õrséget.:)

#1815
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
md: mind a 350-bõl hátha kiszútunk alig pár km-es távon? Lazán oda tudsz jönni hozzánk sztem...

#1816
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

http://www.fazed.org/video/?id=216

nem én voltam...


elég durva

#1817
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
ha nem is tudok elmenni a találkahelyre, de azért figylejetek a rendezõk közt és integessetek nekem!!!!!!!!!

#1818
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
voti: Lehet h nincs is olyan sok madman-es Fóton? Amúgy õ is csak olvassa a fórumot mint sokan mások.

Tényleg most azokhoz szeretnék szólni akik csak olvasnak minket!!
Az aláírásomban van egy helyszín meg egy idõpont, na tessék szépen eljönni és velünk tekerni!!!

Luy: Neked a nagy távolság miatt elnézem ha egy másikra mész! :)

#1819
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
http://www.fazed.org/video/?id=216

nem én voltam...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1820
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem, akkor a városi bringám volt alattam, egy fekete (és igen, itt-ott kopottas) Hauser.


Milyen finoman írod körbe a rozsdát. :)