Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1721
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
vazzeg ilyen nincs!

De avusnak segíthetnél, mert keres vki aki megy bécsbe!!

#1722
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Most 29-én szombaton jöttök kicsiny 70ezres városunkban???????????????? Neeee léccci, Bécsben leszek :( :(
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1723
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Persze ha emelt szintûd lesz és kitûnõ. Amúgy fõleg a régivel nem érsz semmit még továbbtanulás terén, én már csak tudom... És ha meg csak kiteszed a könyvet meg minden mást csinálsz akkor inkább gyere túrázni és magadat se sanyargasd inkább ha aktív leszel tanulsz többet...


Azért ez attól is függ, hogy hová akar tovább menni. Nekem a legnagyobb bánatom, hogy annak idején nem volt elég nagy segítség a szüleim részérõl, nem tudtam tõlük tanácsot kérni, és csak olyan helyekre jelentkeztem, ami érdekelt. Pedig lett volna olyan is, ahová bõven elég lett volna a pontom, csak nem tudtam róla. Szóval rögtön érettségi után érdemes olyan helyre is beadni a jelentkezést, ahol várhatóan alacsonyak pontok, aztán át lehet késõbb jelentkezni, ha nagyon nem jön be a dolog.
Persze ez most már nem ingyen van, mint régen (viszont akkor csak 3 helyre lehetett beadni), meg már késõ is, mert feb. 15 régen elmúlt, de ha nem kerül be az ember sehová, akkor érdemes utánanézni, hogy a nyári felvételi eljárásban milyen helyek vannak még szabadon.

#1724
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Persze ha emelt szintûd lesz és kitûnõ. Amúgy fõleg a régivel nem érsz semmit még továbbtanulás terén, én már csak tudom... És ha meg csak kiteszed a könyvet meg minden mást csinálsz akkor inkább gyere túrázni és magadat se sanyargasd inkább ha aktív leszel tanulsz többet...

#1725
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jóvanna, de piszkálni jó :).

#1726
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Nemhogy örülnétek, hogy gyarapítom a klubbot!!!

Különben az érettségi az akkor is fontos, még ha nem is megyek vele semmire... ezt rain szerintem te nagyon jól tudod! továbbtanulás szempntjából kulcsszerepet játszik!

Higyjétek el mennék nagyon szívesen, de most egyenlõre fontosabb a tanulás! ezen a priorítási sorrenden elõbb-utóbb változtatok, de még egyenkõre kell ez!

#1727
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Mivel a 7végén nem jössz túrázni velünk, így csak 2 hét múlva lenne találkozónk, de ha vmikor meló után össze tudunk futni akkor írj majd!

A két nap képeit ha befejeztem a szakdogámat, vagy ha pihenõt tartok akkor felteszem az oldalra. Addigis a zip letölthetõ...

oké, majd egyeztetünk
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1728
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus, nem vagy te ma egy kicsit csipkelõdõ? :D

Kmax védelmében mondom, hogy a CM-versenyünkön korrektnek tûnõ módon kerülgette az embereket!

Mindig az vagyok :D. A múltkor amúgy nem rád utaltam a CM topikban, neked elfogadható alibid volt a sietségre :).

#1729
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avusnak igaza van! érettségivel szart sem érsz! :)

amúgy õ is zöld pólóban volt mint írja :)

#1730
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Avus, nem vagy te ma egy kicsit csipkelõdõ? :D

Kmax védelmében mondom, hogy a CM-versenyünkön korrektnek tûnõ módon kerülgette az embereket!

#1731
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

A hülyeséget félretéve, kössz hogy legalább beköszöntél, remélem írogatni és a közös túrákra is járogatni fogsz!

Mondod te, akinek még egy érettségi is fontosabb mint hogy Kelly's túrára jöjjön :D

#1732
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás

Sziasztok, most regeltem, mert CM végén a színpad mögött egy srác megparancsolta ;) (zõd szervezõi pólóban, szürke bukóval voltam egy egykerekûssel). A kérdésem az, hogy ez a fórum hogyan kapcsolódik a http://kellysklub.uw.hu/ -hoz, mert ott nem találtam semmi feliratkozási lehetõséget. Köszi, és üdv mindenkinek! :nie_patrz


Szia! én lennék az a nagyon szigorú, zõd szervezõi pólóban lévõ srác, aki rádparancsolt hogy csatlakozz, és a kellyseseket egyesítve világhatalomra törjünk....:ogien:

A hülyeséget félretéve, kössz hogy legalább beköszöntél, remélem írogatni és a közös túrákra is járogatni fogsz! szóval kellemes eszmecserét!

ui.: próbálgattam magunkat reklámozni egy kicsit!!!!

#1733
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Kmax, ha egyszer kialvatlanul tapadsz a hátsó kerekemre 35-ös tempónál, én nem tudom mit csinálok :).

#1734
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Lehet h nem kéne kialvatlanul jönni ezekre a túrákra, azért volt pár rész ami mindenkinek kisebb-nagyobb erõfeszítést igényelt. pl. friss, puha murvás hegyi emelkedõ amin minden gumi kipörgött

A saját épsége értdekében sztem kialvatlanul senki se menjen még sík túrára sem. Nem jó feszegetni a tûrõképességet.

#1735
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
ááá:( a képek láttán felmerült bennem hogy legközelebb akkor is felkelek ha fél órával elõtte feküdtem le legfejebb két liter kávé lessz az aznapi folyadékmennyiségem :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1736
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mivel a 7végén nem jössz túrázni velünk, így csak 2 hét múlva lenne találkozónk, de ha vmikor meló után össze tudunk futni akkor írj majd!

A két nap képeit ha befejeztem a szakdogámat, vagy ha pihenõt tartok akkor felteszem az oldalra. Addigis a zip letölthetõ...

#1737
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

pink: a haveromat érdekli a szelepsapi!


jó, hát megbeszéltük, legközelebb, ha találkozunk, viszem.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1738
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
luki: kell egy index oldal de gondolom arról már kaptál mailt vagy fogsz h nincs olyanod.. aztán ha van vmi index oldalad akkor menni fog. csinálj egy index.php-t meg egy html-t is és akkor nem is kell beállítanod h melyik legyen a kezdõ...


bodr: szia! itt egy minta: http://kellysklub.uw.hu/rainman.php
Ez volték én, az itt található mail címemre küldd el a rád vonatkozó adatokat, ha a mail címed pulikus akkor azt is írd meg...

pink: a haveromat érdekli a szelepsapi!

#1739
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Sziasztok, most regeltem, mert CM végén a színpad mögött egy srác megparancsolta ;) (zõd szervezõi pólóban, szürke bukóval voltam egy egykerekûssel). A kérdésem az, hogy ez a fórum hogyan kapcsolódik a http://kellysklub.uw.hu/ -hoz, mert ott nem találtam semmi feliratkozási lehetõséget. Köszi, és üdv mindenkinek! :nie_patrz


Rainman-nek kell elküldeni azt, amit szeretnél felrakni. Adatokak + képet is lehet, Õ a többit elintézi.

#1740
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok, most regeltem, mert CM végén a színpad mögött egy srác megparancsolta ;) (zõd szervezõi pólóban, szürke bukóval voltam egy egykerekûssel). A kérdésem az, hogy ez a fórum hogyan kapcsolódik a http://kellysklub.uw.hu/ -hoz, mert ott nem találtam semmi feliratkozási lehetõséget. Köszi, és üdv mindenkinek! :nie_patrz