Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1701
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Sziasztok.
Itt is feltünök.
Remélem most már rendszeresen.

#1702
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
kboy: a szombati Gerecse túra engem is érdekel, csak jó lenne tudni, hogy a délibõl mikor lesz indulás; nekem ehhez kell kiszámolni a vonatomat Bp-re.

#1703
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Tin: azért nem lesz az olyan light sztem!!

Kboy: ezennel jelentkezek a túrára! Hánykor jövünk haza?

ez attól függ mikor tekerjük le a távot,de szerintem 19.00 elött nem nagyon
de most olyan lesz a tempo mint amikor ketten mentünk tényleg nem lesz rohanás

#1704
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tin: azért nem lesz az olyan light sztem!!

Kboy: ezennel jelentkezek a túrára! Hánykor jövünk haza?

#1705
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Ha nekik nem sikerül, akkor mi is megyünk hamarosan, kifejezetten vásárolni.
Mindig megyünk sportboltba is, majd elõtte értekezünk. Még nincs pontos dátum, de egy hónapon belül lesz, az tuti.
Ezt a képet én is belinkeltem már Votiról.

Aki meg akar elõzni, az kösse fel a fehérnemût, mi :D

Beleásom magam, és megpróbálom kideríteni, hogy hol és hogy kapható, esetleg Szilárd majd kideríti.

#1706
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Sziasztok !

Szóval most szombatra szervezünk egy gerecse túrát (beszélgetõs,fényképezõs nem rohanós) aki szeretne jönni kérem jelezze itt.
Reggel indulás a délibõl vonattal ez még kérdéses hány órakkor,de olyan 8.00 felé (még nem néztem meg mikor van indulás).
Más :raycon a CM-el kapcsolatban a sietést azokra értettem akik nem a tervezett utvonalon mentek pl.Belgrád rakpart sineken a villamos elött,vagy ahol két sáv volt kijelõlve ott a szembejövõ oldalon illetve a járdán való közlekedést értettem (és aki fellökte a fiamat és még neki állt feljebb 1 szerencséje hogy ezt én nem láttam csak az asszonynak mondta a dolgokat)szoval csak ennyi,de nem érdemes több szót ejteni róla inkább koncentráljatok a hétvégi túrára :)


Hm, mindig akkor vannak a lájtos túrák, amikor nekem valami nyûgöm van. Most suli lesz hétvégén. Még a végén azt hiszitek, hogy nem is szoktam bringázni. :(

#1707
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Szilárd: semmi gond, szombaton osztállyal télleg nem oldható meg. De ha a pihiidõ alatt pont egy bringaboltot látsz magad elõtt. akkor kérdezd már meg lécci a VDO MC1.0 típusú óra árát (MC1.0, nem az MC1.0+). Köszi.

Voti: csak nem téged látunk a képen?
http://img.tar.hu/ro.../21367745.jpg#3


Ha nekik nem sikerül, akkor mi is megyünk hamarosan, kifejezetten vásárolni.
Mindig megyünk sportboltba is, majd elõtte értekezünk. Még nincs pontos dátum, de egy hónapon belül lesz, az tuti.
Ezt a képet én is belinkeltem már Votiról.

#1708
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Ok Avus jegyeztem, nem felejtem el!!!
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1709
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Sziasztok !

Szóval most szombatra szervezünk egy gerecse túrát (beszélgetõs,fényképezõs nem rohanós) aki szeretne jönni kérem jelezze itt.
Reggel indulás a délibõl vonattal ez még kérdéses hány órakkor,de olyan 8.00 felé (még nem néztem meg mikor van indulás).
Más :raycon a CM-el kapcsolatban a sietést azokra értettem akik nem a tervezett utvonalon mentek pl.Belgrád rakpart sineken a villamos elött,vagy ahol két sáv volt kijelõlve ott a szembejövõ oldalon illetve a járdán való közlekedést értettem (és aki fellökte a fiamat és még neki állt feljebb 1 szerencséje hogy ezt én nem láttam csak az asszonynak mondta a dolgokat)szoval csak ennyi,de nem érdemes több szót ejteni róla inkább koncentráljatok a hétvégi túrára :)

Ja és ilyen éretségi vagy mi nem kifogás :D

#1710
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
#817 :) de igen!

md: veled vagyok!! a gyengébbek fogjanak össze! :)

#1711
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Szilárd: semmi gond, szombaton osztállyal télleg nem oldható meg. De ha a pihiidõ alatt pont egy bringaboltot látsz magad elõtt. akkor kérdezd már meg lécci a VDO MC1.0 típusú óra árát (MC1.0, nem az MC1.0+). Köszi.

Voti: csak nem téged látunk a képen?
http://img.tar.hu/ro.../21367745.jpg#3

#1712
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Többnapra esetleg majd nyaralni, de az is kétséges még, meg többnapra a balcsira megyünk oszttársammal, bringával hátizsákkal, egy kis kajával meg pénzzel is persze. Tbányáról egy Balaton kör, messze elkerülve a Tour de Pelso rekord idejét :D
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1713
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Szilárd: Azt hittem több napra mentek.

Redi: ez a te oldalad! Azt a képet teszem fel amelyiket te mondod! Írd meg a linkeket és úgy egyszerûbb, ha letöltöm mintha mailben küldenéd...

#1714
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Avus!!!
MI egy múzeumba megyünk a sulival, persze lesz szabadidõnk is, de óriási probléma, h. szombaton megyünk és akkor minden zárva van, de ha találsz boltokat, akkor küldd át a címüket péntek estig és megnézem õket!

(( bár nem sok esélyt látok egy szombat délutáni computer vásárlásra, de ha gondolodsegytek!))
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1715
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás

Redi: képzelem milyen lehet a többi kép a 200ból! azért nem bánom h nem tervezünk oda túrát mert sosem állunk meg fotózni ilyen klassz helyeken. Vasárnap is megálltam vna pár helyen csak a fotózás miatt de akkor mégjobban lemaradtam vna.

rainman:

Tudod barátnõmmel ketten voltunk Szentgotthárdon, s a tempó, amit õvele lehet tekerni, elég lightos, úgyhogy bõven volt idõm fényképezni. Amúgy ha majd jobban megnézegeted õket, a képek zöme dombtetõn készült, amikor volt egy kicsit több idõm. Egyébként eleve ilyenre terveztük az egészet, ez most nem TT volt, a hangsúly a kirándulásé volt, no meg nem akartam, hogy asszonypajtás estére teljesen elfáradjon!
Két keréken szép a világ...

#1716
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
A közeljövõben még rakok fel õrségi képeket, majd fokozatosan igyekszem felrakni más bringás-kirándulós-túrázós képeket is, úgyhogy akit érdekelnek az ilyen képek, néhány naponta ránézhet, mert valószínûleg új dolgokat fog találni.

rainman:
Ha gondolod, s idõd engedi, innen tehetsz át képet a Kelly's Klubos adatlapomba. Persze csak ha találsz olyat, ami szerinted is megfelel!
Két keréken szép a világ...

#1717
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus!!!
MEgyek szombaton Bécsbe, mit hozzak????

Elvileg egy VDO MC10 tipusú computer, most épp kutatom hol és mennyiért mérik...

#1718
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Redi: képzelem milyen lehet a többi kép a 200ból! azért nem bánom h nem tervezünk oda túrát mert sosem állunk meg fotózni ilyen klassz helyeken. Vasárnap is megálltam vna pár helyen csak a fotózás miatt de akkor mégjobban lemaradtam vna.

#1719
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Avus!!!
MEgyek szombaton Bécsbe, mit hozzak????
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1720
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Elsõsorban Tailor kíváncsiságának eleget téve elkezdtem felpakolgatni az õrségi kirándulás néhány képét. A következõ helyen lehet megtekinteni õket:

www.kep.tar.hu/redi79
Két keréken szép a világ...