Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#121
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Akkor nelkulem fogsz maszni jarni :) En 18:00-ra erek haza vagy kesobb...

És idõben milyen késõn mennél? Nekem fél 7-re kell kb hazaérnem (fürdetés :)), ami bõ félórát jelent még..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#122
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Mostanra terveztem, de amig hol esik, hol nem, addig nem palya. Amint itt lesz a jo ido vegleg, akkortol mehet. Ugy tervezem, hogy heti 4-5x fel kene menni. Talan a fenyogyongyet ketszer menni, tehat fenyogyongyeig fel, aztan tetore, fenyogyongye, teto, le.

És idõben milyen késõn mennél? Nekem fél 7-re kell kb hazaérnem (fürdetés :)), ami bõ félórát jelent még..

#123
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mostanra terveztem, de amig hol esik, hol nem, addig nem palya. Amint itt lesz a jo ido vegleg, akkortol mehet. Ugy tervezem, hogy heti 4-5x fel kene menni. Talan a fenyogyongyet ketszer menni, tehat fenyogyongyeig fel, aztan tetore, fenyogyongye, teto, le.

VV: köszi, így helyes.. Báár, így ki a fene fogja késõbb látni, hogy milyen higgadt voltam.. :)


Al: elkezdtél már kijárni a HHH-ra? Mikor, hányszor, stb a kérdés, mert lehet, hogy heti pár alkalommal bicóval jönnék dolgozni és hátha...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#124
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
VV: köszi, így helyes.. Báár, így ki a fene fogja késõbb látni, hogy milyen higgadt voltam.. :)


Al: elkezdtél már kijárni a HHH-ra? Mikor, hányszor, stb a kérdés, mert lehet, hogy heti pár alkalommal bicóval jönnék dolgozni és hátha...

#125
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
A témát a továbbiakban kéretik elfelejteni. Minden további hozzászólás automatikusan kuka.:mad:


#126
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
A fél perc enyhe túlzás volt, de akkor is mennyen el a ***** (nehogy moderálva legyek az obszcén kifejezések miatt :D)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#127
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
A bringas jott le HHH-rol, gondolom 50+-al es azt hitte, hogy a vele szembe jovo autos meg fogja adni az elsobbseget es csak utana kanyarodik be. Tevedett. Csunyan nezett ki a kocsi eleje, tehat a srac sem elvezhette tulzottan a dolgot... Ot mar nem lattam, mert addigra mento elvitte.

Al: arról, hogy erre reagáltál, be is ugrott, hogy ha emlékszel, pont akkor, amikor a HHH tövében találkoztunk, akkor kicsit lejjebb történt egy baleset. Ha jól rémlik, akkor pont ugyanez volt az eset. Szembõl keresztbe kanyarodott. DE ott még esõ sem volt és nappal volt! :scared:


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#128
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Szilárd: Hát ha 15m-t tettél meg elõtte fél perc alatt, akkor nem csodálom, hogy dudált! :)
Ha csak dudál, én leszarom, max röhögök, hogy nincs semmi türelme. Azért köteketni nem célszerû, mégiscsak övé a nagyobb vas! Ha meg kiszáll...
Két keréken szép a világ...

#129
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
ZIno addig húzd ki max az ülésedet (nem tom milyen magas vagy), ameddig a jel engedi, mert amúgy széttöri a vázat a nyeregcsõ...
Én is maradnék a nem elütött állapotnál, bár itt Tbányán taliztam aolyan autóssal is, aki nem volt 15 méteren át hajlandó követni, vagyis fél percig nyomta a dudáját mögöttem, de hát lejebb menni nem tudtam, mert csatorna fedelek voltak végig és az baleset veszélyesebb, ha azokon mész 35tel. Nem???
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#130
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Üdv!
Azért itt vidéken (Veszprém) annyira talán nem gáz a helyzet, mit Pesten. Mondjuk nekem még csak egy éve vannak tapasztalataim, s bent a városban csak annyit megyek, amennyit nagyon muszáj, de eddig nincsenek rossz tapasztalataim. Ha a bringás szabályosan, határozottan, körültekintõen közlekedik, normálisan viselkednek vele szemben! Eddig ezt tapasztaltam! Volt már, hogy 500m-en keresztül követett a kocsi, mert jöttek szembõl, s nem akart leszorítani! Szerintem igenis változnak az emberek, s egyre jobban tolerálják a kétkeréken közlekedõket. Motoron is sokkal több a jó tapasztalatom, s azt már 10 éve hajtom. Csak az a baj, hogy sokan csak a rosszat tudják hangoztatni! Ezzel most nem az elõttem szólókra utalok, hanem általában az emberi viselkedésre!
Két keréken szép a világ...

#131
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Al: arról, hogy erre reagáltál, be is ugrott, hogy ha emlékszel, pont akkor, amikor a HHH tövében találkoztunk, akkor kicsit lejjebb történt egy baleset. Ha jól rémlik, akkor pont ugyanez volt az eset. Szembõl keresztbe kanyarodott. DE ott még esõ sem volt és nappal volt! :scared:

Avus: pont valami hasonlóra akartam célozni. Mintha kezdenének fejben változni az autósok, csak a figyelmük még nem elég.. Remélem, nem csak nekem van szerencsém és tényleg van valami ilyen tendencia..

#132
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Engem meg nem utottek el es maradnek is ennel az allapotnal. Persze orommel veszem ha valaki demostral, en maximum a faszba kuldom el, nem fogok masfel tonnak elott demostralni semmit. Szeretem azt az allapotot, amikor nem vagok osszetorve.

Azt hiszem, félreértettél. Én sem úgy jelzem a négykerekûnek a jogaimhoz való ragaszkodást, hogy elüttetem magam.:)
www.montalk.net :matrix:

#133
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én az óvatos, de határozott elvet vallom, vagyis mindig felkészülök arra, hogy az autós mégse lát, vagy csak köcsög. Az elsõbbségeimet többnyire behajtom, még akkor is, ha látom hogy nem rajong az elgondolásért. Ha már megvan a szemkontaktus, akkor elütni már nem fog.

Amikor dugókban kerülgetem az autókat (pl körút, baross-téri felüljáró) csomóan kitérnek, hogy elférjek mellettük. Lehet hogy valamicskét változik a mentalitás? A Soroksári útat viszont inkább elkerülöm, sokszor simogattak már meg 70-80-nal.

#134
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Engem meg nem utottek el es maradnek is ennel az allapotnal. Persze orommel veszem ha valaki demostral, en maximum a faszba kuldom el, nem fogok masfel tonnak elott demostralni semmit. Szeretem azt az allapotot, amikor nem vagok osszetorve.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#135
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Viszont ha feltétel nélkül elfogadjuk azt a helyzetet, hogy a közlekedõk nagyobb része szerint a szabályokat nem kell betartani, akkor sosem reménykedhetünk abban, hogy a magyar közutakon való bringázás egyszer hasonlóvá válik mondjuk a Hamburgban való bringázáshoz. De ugyanez vonatkoztatható a gyalogos közlekedésre is. Én tehát azt mondom, hogy miközben persze vigyázunk magunkra, azért demonstráljuk a közlekedésben azt, hogy ragaszkodunk a jogainkhoz. Hogy ki hogyan teszi ezt meg, az már vérmérséklet és idegállapot kérdése.
www.montalk.net :matrix:

#136
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
És ez nem csak a bringásokra igaz!
Nekem anno az elsõ gyakorlati vezetéses órámon az oktató azt mondta, hogy nagyrészét elfelejthetem, amit a kreszórákon mondtak. Õ is azt hangsúlyozta, hogy elsõbbséged CSAK akkor van, ha megadják! Ez a gondolat, már néhányszor megmentette az életemet.

#137
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ha varosban bringazol:
- neked sohasincs elsobbseged, csak ha megadjak (a kresz nem ved meg a kivasalastol).
- az autos szarik rad, szoval vagy magadra vigyazol vagy nem vigyaz rad senki.
- ha nem figyelsz elutnek.
- buko legyen rajtad.
- este lampa.

Ezeket betartva minimalizalni lehet a baleset eselyet.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#138
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
KMGyurinak üdv!
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#139
Gr3ddy

Gr3ddy

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts

Na hazaérkeztem a fõvárosból.
;-)
A Bigbike-ban sikerült sisakot kapnom 5990 Ft-ért.
Péntek-szombaton pedig remélem megérkezik a SCARPE is.
Ezt pedig rainman-nek:
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

Mondtam hogy ott lehet kapni :)
Asszonynak is kéne
:afro: Kellys Scorpio :love1:

#140
Gr3ddy

Gr3ddy

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
...:)
:afro: Kellys Scorpio :love1: