Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1521
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Holnapi útvonalam: Pap-rét, onnan eltekerek észak felé, a térképem alapján "Urak asztala" nevû helyre (lövésem sincs mi az, majd megnézem), onnan vissza Pap-rétre, onnan Visegrád, Visegrádról vissza (más útvonalon), majd Pap-rétrõl Tahitótfaluba. Ki jön?

az urak asztala nevû dologra egy fincsi meredek aszfalt visz fel, ott helyben pedig egy leszerelt lokátor állomás maradványait láthatod.....(ilyen volt itt, lom hegyen, és pilis tetõn (illetve ott rakéták is voltak))
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1522
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Holnapi útvonalam: Pap-rét, onnan eltekerek észak felé, a térképem alapján "Urak asztala" nevû helyre (lövésem sincs mi az, majd megnézem), onnan vissza Pap-rétre, onnan Visegrád, Visegrádról vissza (más útvonalon), majd Pap-rétrõl Tahitótfaluba. Ki jön?

#1523
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Most lettem kész a bringák (Kelly, Hauser) foltozásával, belsõcseréivel, fékszerelésével, miegymással. Pap-rét és környéke felfedezõtúra mára lefújva, inkább holnap. Most elmegyek és szétnézek a Hárs-hegyen, sok ösvény van még amit nem ismerek.

#1524
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

és most vettél egy sabotage vázat h átfesd?? :s


:) na, jól van, nem bántom
viszont még nem merem szétszedni a másikat, meg lehet, hogy kellene pár szerszám is. Asse tudom, a sabotageban figyel egy fsa orbit kormánycsapágy, az most félintegrált vagy mi, jobb tetszene benne a matts sport fekete színûje. Meg merre és mivel tekerjem a monoblokkot kifele. Hjajj.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1525
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
és most vettél egy sabotage vázat h átfesd?? :s

#1526
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Most lesz idõd, úgyis sokat vagy otthon. :)

igaz, de a homokfújást nehéz itt a másodikon megoldani...hiába tömöm tele a képemet, gyenge hozzá a tüdõm.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1527
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Most lesz idõd, úgyis sokat vagy otthon. :)

#1528
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

:) már egy hónaja átírtam, csak rossz file-t írhattam felül és nem volt feltöltve az új... javítva...

Mit akarsz festeni a vázon a hibákon kívül?

avus: képviseld a klubbot a marathonon!!


mondtam, hogy szeretnék egyszer egy saját, egyedi festést valamikor...utánajárok egy kicsit
no, meg, miután még soha nem szedtem szét biciklit szakszerûen, de még össze se raktam soha, elméletben készülök folyamatosan, vagyis sokat gondolok rá:)

mindenesetre éjjel, álmomban nagyon megvertem egy rohadt kis biciklitolvajt, szóval elvagyok:bananadan

ja, írd még oda a legutóbbi túránkhoz, hogy kmax elaludt, igazából csak lélekben volt jelen...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1529
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Én megyek de egyedül, csak még nem tom hova... egyáltalán nem vagyok mérges én sem á nem... de rohadt nagy sár lehet szal szigorúan aszfalton maradok... :(

nincs
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1530
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) már egy hónaja átírtam, csak rossz file-t írhattam felül és nem volt feltöltve az új... javítva...

Mit akarsz festeni a vázon a hibákon kívül?

avus: képviseld a klubbot a marathonon!!

#1531
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

pink: nézd csak meg magad a tagok listáján! :) tessék szorgosan építeni!!


nyiha!:clap:
igyekszem, bár most azon töröm a fejem, hogy még amíg így magában van a váz, kéne elintéznem a festését, meg az apróbb, de engem zavaró kis ütések eltüntetését.

naggyon jóó! tag vagyok!

kela! maraton minden befizetve meg izé, viszont arra is készülj, hogy egyedül is mehetsz, tegnap kiderült, hogy nagyon nem hagyhatom most már magára a feleségemet...:) persze, ez esetben átruházom a klubból másra az indulás jogát!

rain, a kellys klub lapján a fórum linket nem kellene ideirányítani?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1532
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

Ha ezt megnézed, sztem nyugaton van egy csík, ahol kb 10 mm/h csapadék van és ez elvileg kelet felé mozog. http://www.met.hu/ge...quqtepaqirqs4GA

Nincs ott semmi!!! 0,1mm per óra, az csak valami köd vagy hajnali pára, ráadásul ezelõtt két órával is néztem és keletebbre volt, tehát nyugatra tart. Nézd meg a webkamerákat hétágra süt a nap az egész országban. Ezek meg a Dunántúlra egész napos esõt mondak még a tegnap esti idõjárás "elõrejelzésben" is. 12 órára elõre azt sem tudják megmondani, hogy 10 fok és egész napos szakadó esõ lesz, vagy 25 fok és szikrázó napsütés egyetlen felhõ nélkül. Ehhhh.... Nem idegelem magam tovább. Nagyon szerettem volna elmenni a Balatonkörre, de egész napos esõben tekeréshez nem volt kedvem.

#1533
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
és holnapra sincs semmi tervbevéve vagy az iletékesek még alszanak?:)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1534
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
pink: nézd csak meg magad a tagok listáján! :) tessék szorgosan építeni!!

#1535
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
nos én asszem kinézek csobánkára. (vagymiaz) mert csak azt ismerem eltévedés nélkül:)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1536
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én megyek de egyedül, csak még nem tom hova... egyáltalán nem vagyok mérges én sem á nem... de rohadt nagy sár lehet szal szigorúan aszfalton maradok... :(

#1537
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
akkor nem megyünk senki semerre?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1538
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Ezek az ügyes meteorológusok ismét alaposan átba**tak minket
:smack::rocketman:but:

Most néztem a radarképet, nem esik sehol az országban, és a mûholdképet is megnézve nem is fog, mert nincs mibõl essen. Én marha megint hittem nekik és nem mentem a Balatonkörre, de látom ti sem mentetek sehová...


Ha ezt megnézed, sztem nyugaton van egy csík, ahol kb 10 mm/h csapadék van és ez elvileg kelet felé mozog. http://www.met.hu/ge...quqtepaqirqs4GA
www.montalk.net :matrix:

#1539
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Pedig a Balaton-körön még jó idõ is lehet, itt Veszprémben ugyanis reggel óta hétágra tûz a nap. Asszem délután mégis csak úgy megyek fel szüleimhez a Bakonyba, hogy felpakolom a bringát a kocsi tetejére, hátha holnapra is ilyen szép idõ lesz! Bár igazából ma lenne érdemes kimenni!
Két keréken szép a világ...

#1540
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Ezek az ügyes meteorológusok ismét alaposan átba**tak minket
:smack::rocketman:but:

Most néztem a radarképet, nem esik sehol az országban, és a mûholdképet is megnézve nem is fog, mert nincs mibõl essen. Én marha megint hittem nekik és nem mentem a Balatonkörre, de látom ti sem mentetek sehová...