Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1481
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Én felmegyek megnézni

nemtom, nem kellene klubos sátrat majd beszerezni, késõbb a 24h-s versenyekre biztos megyünk majd csapattal. ezt most csak úgy írtam, jár az agyam, ha már a váltók kifogtak rajtam, pihenek
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1482
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

vajon lesz odakint bicikliszervíz?:lol1:
tényleg, ki jön ki egyáltalán?

Én felmegyek megnézni

#1483
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
vajon lesz odakint bicikliszervíz?:lol1:
tényleg, ki jön ki egyáltalán?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1484
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tegnap voltam az egyik fórumtárssal Csepelen és megint hemzsegtek a Kelly's-ek. Láttam old scool city-t, madmant és egy kelly's mezes kelly's outis-t is, csak hát szembe jött uugy 30 felett mint én vele szembe és késõn fordultam vissza mert hezitáltam.

#1485
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
körülbelül most vagyok ott, hogy fogom a finombeállító kalapácsot, és szétverem a bringát.:rocketman
gondoltam, megmászom egyszer-kétszer a gellért-hegyet, kis bemelegítésként holnapra, s hát egyik váltó sem hajlandó azt végezni, ami a dolga lenne. Féket nagy nehezen már megcsináltam, de ezek a szarok kifognak rajtam:horse: :behead:

kela: holnap mikor érsz oda?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1486
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Mondjuk én se a Vágányon mentem (nem szeretem), hanem Szabolcs u. - Dévai u. - Tatai út - Kámfor u. - UVH. Te meg, gondolom Árpád-híd. Privátban elküldtem a mobilomat.
www.montalk.net :matrix:

#1487
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus: az én órám szerint 11:13-kor indultam el szép komótosan a Hõsökrõl a Vágány u. irányába. De velem biztosan nem teljesítettél volna annyit, mint egyedül. Ami nekem sikerült, az Bp - Szentendre - Dömörkapu - Pilissztlászló - Pap-rét - Urak asztala felé az aszfalt vége - Pap-rét - Skanzen - Bp (96 km összesen). Amikor megláttam azt az ócskavas+porladó vasbeton izét az erdõ közepén, nem volt kedvem továbbmenni, olyan lehangoló.

Király. Akkor ahogy elhagytad a teret, én akkor érhettem oda :D. Legközelebb telszámcserével indítunk. Amúgy nem is érhettelek volna utol, mert én végig szoktam menni a Dózsán a Kassák L utcáig, szóval Vágány u nem játszik.

Rain, mi lesz a listával?

#1488
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
egy hónapja a Humában a bringákon kívül (tesco szintnél vmivel jobbak) szinte semmi nem volt, úgy ki volt fosztva a bringás rész h az csak na...

#1489
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Én az Urak asztala platóra gondoltam, ahol ezek szerint légvédelmi rakéták voltak? Gondolom, akkor a másik két helyrõl irányították õket. És a mieink, vagy Szásáék voltak ott?

az urak asztalán meg a lom hegyen volt a lokátoros rész, anna völgyben a rakétások, pilis tetõn rakéták úgy tom......pilis tetõn ivánék, ezek a mieink illetve tán vegyes.....de majd megkérdem pontosan valamelik katonát itt.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1490
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

gyömrõi: ott voltál a Hõsökön? Ha igen, akkor ezer bocs, de várhattál volna 12 percet. 11:12-re értem oda, de már csak turistahegyeket meg biciklis rendõröket láttam.

Amúgy eszméletlenül leamortizáltam magam. Az útvonalam: Bp - Üröm (a rosszemlékû Ürömi út montival nem is olyan vészes) - Budakalász - Szentendre - Pap-rét - Visegrád a Panoráma szerpentin beiktatásával - Paprét - Urak asztala - Paprét - Vörös-kõ - Leányfalu - Szentendre - Bp.

Nincs még órám, de ziher hogy 1000 m felett volt a mászás. Az Urak asztala érdekes hely, kicsit Pripjaty-hangulat uralkodik arra, akinek az bejön, feltételnül nézze meg. Kötelezõ darab Medal of honor rajongóknak is, már vártam hogy valamelyik magaslesrõl leszedjen egy sniperes ember. És télleg van elõtte egy kistányéros mászás :).

Vörös-kõ irányába iszonyat jó volt az út, néha kellett csak leszállni farönk vagy (számomra) leküzdhetetlen gyökerek miatt. A kilátás nagyon bejött, de a lefelé Leányfalu irányába már nem annyira. A belógó ágak kicsipkézték a bal lábszáramat, a tagjaim meg sajognak a rázkódás miatt. De legközelebb is ugyanerre jövök le. Õszinte elismerésem annak, aki ezen a lefelén maximum a farönköknél száll le...

Szilárd: no problem ;)

Avus: az én órám szerint 11:13-kor indultam el szép komótosan a Hõsökrõl a Vágány u. irányába. De velem biztosan nem teljesítettél volna annyit, mint egyedül. Ami nekem sikerült, az Bp - Szentendre - Dömörkapu - Pilissztlászló - Pap-rét - Urak asztala felé az aszfalt vége - Pap-rét - Skanzen - Bp (96 km összesen). Amikor megláttam azt az ócskavas+porladó vasbeton izét az erdõ közepén, nem volt kedvem továbbmenni, olyan lehangoló.
www.montalk.net :matrix:

#1491
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Én az Urak asztala platóra gondoltam, ahol ezek szerint légvédelmi rakéták voltak? Gondolom, akkor a másik két helyrõl irányították õket. És a mieink, vagy Szásáék voltak ott?


#1492
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Jól beszélsz Drusza.:D Egyébként milyen katonai objektum volt ott?

az anna völgyi /tudod az ott dömörkapu felé ahol most lõtér van/ légvédelmi rakétásoknak valami lokátoros egysége.....ilyen volt még a lom hegyen /lajos forrás fölött/mellett/ meg volt a pilis tetõ ..ott rakéták is....

2000 körül még jártak be a papp réti úton a katonai teherautók elég szép számmal...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1493
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Jól beszélsz Drusza.:D Egyébként milyen katonai objektum volt ott?


#1494
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

urak asztalánál, pár éve még volt pár szép nagy darab kutya is, mikor én jártam arra már nrm voltak, de haverékat egyszer megkergették

Igen ezen filóztam ott fent, hogy mi lenne, ha valami jó nagy kutya a nyakamba ugrana, uh gyorsan megcsináltam a kört és iszkiri lefele. Több kutya esetére nem is volt vészforgatókönyvem. Azért többesben még szívesen szétnézek arrafelé.

#1495
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
de azér igazán szép úgy lenne hogy : üröm hegytetõn /a kurváknál/ be a pirosra, zöldön le az a bkalász lenfono hévhez jön le (majdnem mint az aszfalt)
papp rét, szentlászló hegytetõ- kék piroson szentlászlóra, szentlászlóról piroson visegrád, panoráma út, bobpálya után az a jelölt terepes bringaút papp rétre, aztán onnan rendben van :) :).......tudom szadista geci vagyok ...és csinájjam így én.....meglesz ...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1496
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Várjál, akkor már volt bennem egy Ürömi kaptató, két Pap-rét és egy Panoráma szerpentin :). Amikor mentem vissza Pap-rét felé a combom már nemtetszését fejezte ki, de hát így járt...

Meg tudom érteni, ha a múltkori Kelly's túra tempójában nyomattad ezt a menetet is.:D De itt a kitûzendõ cél. Abszolválni középsõ tányéron.:)
Az ürömi emelkedõ nincs a szemem elött, de a többi emelkedõ standard középsõ tányéros, megeröltetés nélkül.


#1497
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Inkább az mint droid :D

De remélem már bánod h nem jöttél :)

#1498
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Várjál, akkor már volt bennem egy Ürömi kaptató, két Pap-rét és egy Panoráma szerpentin :). Amikor mentem vissza Pap-rét felé a combom már nemtetszését fejezte ki, de hát így járt...

Te tényleg egy állat vagy :D

#1499
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Tessék akkor edzeni, mert az Urak asztala elötti emelkedõ szigorúan középsõ tányéros, de izomból.:) Mi is jártunk ma ott. Iszonyat, mennyire hagyták leamortizálódni. Viszont nagyon jó paintball terep.

Várjál, akkor már volt bennem egy Ürömi kaptató, két Pap-rét és egy Panoráma szerpentin :). Amikor mentem vissza Pap-rét felé a combom már nemtetszését fejezte ki, de hát így járt...

#1500
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Tessék akkor edzeni, mert az Urak asztala elötti emelkedõ szigorúan középsõ tányéros, de izomból.:) Mi is jártunk ma ott. Iszonyat, mennyire hagyták leamortizálódni. Viszont nagyon jó paintball terep.

azokat azért hagyják úgy /pilis tetõt is / mert a rekultiváció több zavarással és természetkárosítással járna mint ha hagyják így békében rohadni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való