Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1201
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
nagyon újat nemtok mondani, lévén az elõzõ gép és a váz hibridje.

a váz maga 40 dekával könnyebb az elõzõnél, 1,5"-lal kisebb és így JÓ!
buda marci megette a kormányszarvam kupakját, vennem kellett egy újat, na, ez furcsa, mert hosszabb
találtam egy színben patent kulacstartót, naggyon jó

és megy a gép, mint a huzat, csak csodálkoztam,milyen nagymenõ vagyok a duna partján, szembehuzatban
mindjárt lövök egy képet

én bowdeneztem fel a váltókat, na, ehhez szóljatok.

ezaze+a kutyám
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1202
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus: a másik meg h ha 11kor van találka akkor nem lesz hosszú ez a túra? a vasárnapi 10es indulásból kiindulva és abból h 8 körül jöttetek meg, bár igaz h volt benne palacsinta, meg esõ is...


Palacsinta, egy órás esõszünet, plusz két durrdefekt, ahol a másodiknál már tanácstalanság miatt elvesztegetett további negyed óra isbejáccott. Plusz Tailor lánca is rakoncátlankodott Dobogókõ felé. Ja, a végén még egy takarítás az OMV kútnál, és így estem be 8ra. Ha valaki teadélutánt szervez ötre, az csatlakozzon le valahol, de sztem legkésõbb 7-8 között hazaérünk.

Pink: a név kötelez ;)

#1203
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Képeket...

Pontos leirást a géprõl --- súly,alkatrészek, benyomás:)

#1204
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
nna, én ma csináltam egy kis túrát az új bringával, 15km/4sör/4 óra.
Annyi biztos, hogy az elsõ váltó szabotálja a kis tányért.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1205
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
md: írjál majd egy privit h mire gondoltál link ügyben!

avus: a másik meg h ha 11kor van találka akkor nem lesz hosszú ez a túra? a vasárnapi 10es indulásból kiindulva és abból h 8 körül jöttetek meg, bár igaz h volt benne palacsinta, meg esõ is...

vkinek van még vmi ötlete egy túrára? van vmi a tarsolyodban kboy? vmi olyan helyre kéne menni ahol még nem voltunk...

#1206
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Más a jelentésük, a g.ci azt jelenti hogy szemét, a picsa pedig azt hogy kevés :)

#1207
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Azt már tudom, hogy most 7végén a HHH-val indítunk, de nem körbekerüljük, mint a múltkor, hanem egyenesen fel a tetejére. A Kiscelli vagy a Perényi utcában megyünk fel, mindkettõ g.ci, de a Perényi kevéssé forgalmas. HHH-ról rácsatlakozhatunk a múltkori útvonalra, aztán ilyen-olyan útvonalon irány Pap-rét, vagy a Király-kúti nyereg. Itt kezdõdne a második felvonás, akinek elég volt, az le Szentendre felé, aki többet akar, az meg folytathatja, pl Dobogõkõ, Pilismarót, Visegrád, Pap-rét útvonalon.

11-kor kezdjünk, 4 óra alvás az picsa. Kevesebbet álljunk meg, de minél pihentebben induljon neki mindenki.


Hát 11re tuti oda érek sõt még aludni is fogok tudni. Csak azt nem értem hogy a picsa az mennyivel szaloképesebb mint a geci?

#1208
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Most nem kell semmi, csak kézihangszerek. Minden mást a helyszínen biztosítanak. Azok meg elmennek poggyászként. Szóval repülõvel.

#1209
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nem csak a bolt van, roadként dolgozom egy zenekarban immáron 20. éve. Igen publikus, mert a honlapon is fent van: http://www.benko-dix...ault.aspx?c=-1#

Avus remélem lesz rá idõm, most is volt négy szabad napom, de csak a falbontás, betonozás sportokkal foglalkoztam Almádiban :( remélem ha elkészül eljöttök egy kicsit Balatonfelvidéken, Bakonyban Kelly's túrázni velem :).

szerk: de gagyi, nem lehet belinkelni :D. Az eseménynaptár alatt van.


Nahát! Mivel mentek? Hajóval? Az egyik barátunk, meg az apukája az Erkelben, és az Operában dolgoznak, néha mennek Japánba, és a cuccokat már egy hónappal hamarabb feladják hajón.

#1210
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts

Én meg leérettségiztem! ennek örömére holnap nem megyeksuliba mivel nem lesz vizsgám, és megyek tekerni!!!

md: nem lesz 4es de anno megírtam vna ennyire... Tied milyen lett?



Köszi nekem jó lett: kb erõs négyes vagy gyenge ötös... remlélem gyenge ötös...:D

a tegnapi magyar is jó lett, szerintem ugyenilyen, de majd meglátjuk... na meg a szóbelik is hátra vannak...
Holnap töri, pénteken német, egy hét múlva pénteken pedig informatika. de tetszik tök jó a hangulat a teremben, szóval élvezem:D

#1211
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Nem csak a bolt van, roadként dolgozom egy zenekarban immáron 20. éve. Igen publikus, mert a honlapon is fent van: http://www.benko-dix...ault.aspx?c=-1#

Avus remélem lesz rá idõm, most is volt négy szabad napom, de csak a falbontás, betonozás sportokkal foglalkoztam Almádiban :( remélem ha elkészül eljöttök egy kicsit Balatonfelvidéken, Bakonyban Kelly's túrázni velem :).

szerk: de gagyi, nem lehet belinkelni :D. Az eseménynaptár alatt van.

#1212
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Bocsi, de ezt most nem értem...


Hm, hát azt írtad, hogy Algériába mész dolgozni. Azt hittem valakinek rossz a telefonja, és elmész megszerelni. De csak vicc volt.
Amúgy mit csinálsz ott? Már ha publikus.

#1213
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Mire megjössz Algériából, én is lerázom magamról béklyóimat, és beiktathatunk néha-néha hétköznapi vagy esetleg szombati edzõköröket (a vasárnap a kelliz túráké). Hervadt vagyok, turbóznom kell magamon.

#1214
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Rainman bocs, de Budapestet tiszta szívembõl gyûlölöm. Amiért mégis sokat tekerek ott az az üzlet. Nagykereket, könyvelõt járom, dolgaimat intézem. Autóval még sokkal jobban utálom, a bringázás valamit javít a dolgon, ezért bringázom ott. De Bp-re bemenni csakúgy tekerni, erre sorry, nem vagyok kapható. Ha 150+ szeretnél menni síkon gyere el velem valamikor fel a Dunakanyarba kerékpárúton a pesti oldalon, aztán az Ipoly mellett, esetleg át Szlovákiába meg vissza :)
Mához egy hétre jövök haza, akkor megbeszélhetünk idõpontot, addig sajna bringa helyett a repülõ játszik, amit szintén gyûlölök.

#1215
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Azt már tudom, hogy most 7végén a HHH-val indítunk, de nem körbekerüljük, mint a múltkor, hanem egyenesen fel a tetejére. A Kiscelli vagy a Perényi utcában megyünk fel, mindkettõ g.ci, de a Perényi kevéssé forgalmas. HHH-ról rácsatlakozhatunk a múltkori útvonalra, aztán ilyen-olyan útvonalon irány Pap-rét, vagy a Király-kúti nyereg. Itt kezdõdne a második felvonás, akinek elég volt, az le Szentendre felé, aki többet akar, az meg folytathatja, pl Dobogõkõ, Pilismarót, Visegrád, Pap-rét útvonalon.

11-kor kezdjünk, 4 óra alvás az picsa. Kevesebbet álljunk meg, de minél pihentebben induljon neki mindenki.

#1216
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
voti: én meg most kicsit rákattantam a hosszú sík távra. bp-leányfalu-csepel-bp 100 km eket akarok meni nyáron, vagy mégtöbbet. Gondolkodtam egy olyanon h csalahogy visegrád és csepel térségében kéne átkelni a dunán és úgy menni egy kört az több mint 150 sztem... vmi ilyesmire mikor érnél rá? te vagy az egyetlen tán aki síkon is partner egy jó tekerésre.

avus: kõ hegy, pilismarót? erre gondoltál? :) sztem ott leszek 10re mindegy hova megyünk, csak kb 4 órát fogok aludni elõtte

Vmikor meg kéne nézni azokat a hegyeket ott visegráddal szemben, nem tom mi van ott de ott még nem járt a kelly's vonat...

#1217
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

Nem olvastad végig:

De ezt az útvonalat majd akkor, amikor negatív lesz az esõ valószínûsége, most inkább maradjunk a Budaihg-Pilis környéken.

Szóval nem erre a 7végére terveztük. De elõbb-utóbb megejtjük. De csak ha bírod az emelkedõket

Nem bírom az emelkedõket, de ezt szeretem benne. Ha bírnám lehet, hogy nem is szeretném. Remélem sok lesz belõle. ;)

Voti, jó messzire jársz házhoz. :)

Bocsi, de ezt most nem értem...

#1218
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Nekem el kell vinnem szervizbe a gépet, mert nem értek hozzá. Csak azt érzem, hogy valami nincs rendben vele, a láncot most nem dobálta le, de a hátsó kerék felõl valami fura hang hallatszik, akkor is, ha nem tekerek, de ha tekerek, akkor rosszabb.
Mondjuk már ideje, hogy lássa szakember, mióta megvettem csak egyszer volt szervizben.

#1219
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Na, majd olyan túrát szervezünk, hogy nem lesz kérdés hazajössz-e vagy sem ;)

#1220
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A bnõm tesója nõsül Vácon, én meg majd éjszak hazajövök, csak eddig úgy volt h maradok...