Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#961
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Itt nem is a távon van a lényeg. Érezze át, tapasztalja meg, milyen egy maraton. Ha meg elötte esõ is lesz, akkor kaphat a jóból is.:D


#962
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Próbálj ki egy Duna rövidtávot! Meglátod milyen (egyébként van benne minden), és utána lehet vállalni nagyobb falatokat is.

Avusnak egy rövid táv már nem okoz problémákat,de valóban a lefeléknél nem olyan beválalós... mint egyesek.
Jövõhéten sztem a dunamarci bejárást megfogjuk ejteni ,elvégre következõ hétvégén Szilvás és kell a kondi:)

#963
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Avus:150+20 elismerésem, már a leírásába is elfáradtam.
Olvasgatom, hogy miket irtok, merre jártok.
Csak pironkodok, ugy leégek az elsõ fellépésemen, mint maci a málnásban,
Bakker még van mit fejlödnõm.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#964
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Avus:

Mi mindig azt mondjuk a bicilis ismerõsömmel, hogy nem lefelé kell igen gyorsnak mer elöbb utobb találkozol az igen gyors ellenfeleddel egy fánál...

A teló miatt meg ne aggódj sz.tem én is az Rst-mmel nyomom lefelé megfelelö csak nem kell nagyon dh-zni...:)

#965
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Szilvásra csalogatott kboy, de még csak msn-en dumáltunk róla, mert az utolsó két 7végén nem taliztunk, majd holnap esik még róla szó. Azért sztem egy Suntour telóval nem lehet messzire futni, de majd kikémlelelm milyen is egy maraton közelrõl, a többit meglátom utána. Az biztos hogy a télen fenn akarom tartani a kondimat.

100. lehetsz azzal a telóval, csak adják fel sokan...ld. a példámat.:)
amúgy meg szerintem mindegy, sokan indulnak merevvillással is!
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#966
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Próbálj ki egy Duna rövidtávot! Meglátod milyen (egyébként van benne minden), és utána lehet vállalni nagyobb falatokat is.


#967
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Szilvásra csalogatott kboy, de még csak msn-en dumáltunk róla, mert az utolsó két 7végén nem taliztunk, majd holnap esik még róla szó. Azért sztem egy Suntour telóval nem lehet messzire futni, de majd kikémlelelm milyen is egy maraton közelrõl, a többit meglátom utána. Az biztos hogy a télen fenn akarom tartani a kondimat.

#968
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
duna ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#969
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

- Nem vagyok jó lefelé <- ez a legfõbb problem
- Nincs személyzetem, aki letakarítja a kakit a bringáról egy saras verseny után
- Nincs szponzorom, aki fizesse az alkatrész-amortizációt
- Nincs kocsim, amivel kivinném magam a helyszínre (tudom, ez sokszor áthidalható)

Azért idén - ha minden igaz és nem lesz éppen akkor és ott esõ - meglesz életem elsõ maratonja, de oda csak bringázni megyek, és semmi olyanba nem fogok belemenni, ami a bringám vagy a saját épségemet veszélyeztetné. A többit meg majd meglátjuk.

És az melyik lesz?:)


#970
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus ha tényleg ilyen jó vagy és miért ne lennél már rég igazolt versenyzõként maratonokon kellene menned...---szal szerintem próbáld meg nem veszíthetsz semmit:clap:

- Nem vagyok jó lefelé <- ez a legfõbb problem
- Nincs személyzetem, aki letakarítja a kakit a bringáról egy saras verseny után
- Nincs szponzorom, aki fizesse az alkatrész-amortizációt
- Nincs kocsim, amivel kivinném magam a helyszínre (tudom, ez sokszor áthidalható)

Azért idén - ha minden igaz és nem lesz éppen akkor és ott esõ - meglesz életem elsõ maratonja, de oda csak bringázni megyek, és semmi olyanba nem fogok belemenni, ami a bringám vagy a saját épségemet veszélyeztetné. A többit meg majd meglátjuk.

#971
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

azért valamibõl élnie kell...:)


Igaz...

De a versenyzést nem életcélnak irtam---arra gondoltam hogyha tényleg ilyen jol megy akkor sz.tem elég szép eredményeket érhetne el aká rmár ebben az évben is:)

Szal hajrá Avus!!!

#972
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Avus ha tényleg ilyen jó vagy és miért ne lennél már rég igazolt versenyzõként maratonokon kellene menned...---szal szerintem próbáld meg nem veszíthetsz semmit:clap:

azért valamibõl élnie kell...:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#973
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Avus ha tényleg ilyen jó vagy és miért ne lennél már rég igazolt versenyzõként maratonokon kellene menned...---szal szerintem próbáld meg nem veszíthetsz semmit:clap:

#974
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Bocs :)

#975
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Jövõre akár :). Eldöntöttem, a téli hónapokra veszek magamnak görgõt.

Szerk: nagyon nem tetszik a holnapi idõjárás-elõrejelzés :(

mi a fenének nézegettek ilyen hülyeségeket? szakácsmûsorok vannak még ilyen unalmasak, bár azokban még valami igazság is lehet
menj és nyomj gyorsan egy 100-ast, készülj jövõre...:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#976
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jövõre akár :). Eldöntöttem, a téli hónapokra veszek magamnak görgõt.

Szerk: nagyon nem tetszik a holnapi idõjárás-elõrejelzés :(

#977
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
avus:te leszel a klub elsõ hivatalos, igazolt versenyzõje...
én még délután elmentem, leellenõrizni, hogy minden rendben van-e :), aztán visszafelé Óbudáról letekertem, erõs szembeszélben az M0-ig, aztán vissza. Most hát teljes mértékben elégedett vagyok (magammal is...)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#978
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
elmerfudd: gratula.

pink: neked is, de nagyobb. Apukáknak több jár ;). Üdvözlöm az új klubtagot!

raycoon: a kislányod mától nem a legifjabb klubtag. Így jártál :P

Amint látszik, sikeresen abszolváltuk a mai 150+20 km-t. Nem is lett volna egyáltalán megerõltetõ, ha... Errõl késõbb. Végülis a nagy tervezett létszámból maradtunk 6-an, ebbõl egy srác a határ elõtt 10 km-rel visszafordult. Rajtam kívül volt még egy másik újonc is a társaságban, neki egy szép (de annyira azért nem szép) Colnagót építettek Laklóthék. 45 km körül a fáradtság jelei mutatkoztak rajta, ami miatt Laklóth engem is kifaggatott, hogy nem fáradok-e. A nemleges válasz miatt elõreküldött, hogy akkor fogjam már én egy kicsit a szelet. Nem is bántam, mert így végre használhattam a szarvat, amit szélárnyékban azért nem mertem. Fél perc múlva kiabálás hátulról, mint kiderült, kicsit elszaladt velem a ló tempóilag :D. De mikor megtudták h nincs órám, megbocsájtottak.

Dombocskák csak Szlovákföldön voltak, itt kiérdemeltem a hegyimenõ titulust. A problémák Párkányon kezdõdtek, ugyanis a másik újoncnak már kezdett égni a combja. És volt vissza 70 km. Laklóth emiatt megkért, hogy fölös energiáimat a srác tolásával kössem le, ami a visszaút kb 10-15%-át jelentette, természetesen az emelkedõ szakaszokon. Úgyhogy Dunakeszire érve azért már kellemes fáradtsgot éreztem.

Szlovákiában (az útvonalunkon legalábbis) mindenhol lehet forinttal fizetni (ez egy boltot jelent Ipolyszalkán, és egy vendéglõt Párkányon, de valószínûleg a határ közelében kvázi mindenhol lehet). Sajnos Európa és a Balkán közötti határ épp a szlovák-magyar határon húzódik... Az utak egyértelmûen jobbak, és az autósok is kevéssé parasztok. Jellemzõ volt, hogy elõttem ketten egymás mellett mentek, a mögéjük érõ Skodás meg fél percig követte õket, és csak akkor elõzött, amikor a szembesáv szabad lett. Természetesen duda nem volt. Szlovákiában egy szál Kelly's-t sem láttam, viszont Párkányban volt egy Magellán. Az átkelõ pedig Letkés és ipolyszalka közöt van, ha esetleg terveznétek magyar-szlovák túrát.

#979
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Tök jó, voltam ma Dobogókõn, Csillaghegy, Csobánka fele, egy haverom vezetett fel a piros jelzésen, elég durva emelkedõk és sziklás, szinte járhatatlan utakon de megérte a kûzdelem a szúnyogokkal és egyéb rovarokkal, mert a kilátás gyönyörû volt.

És utána a lefelés menet is, bár sikerült egyet esnem, a váz is megsérült de én nem annyira. :)

Sajna állítólag holnapra nagyon elromlik az idõ...

Luki
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#980
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Szia!

Én is sok boldog szülnapot kívánok neked!

Luki

Köszönöm mindenkinek, nagyon jól esik.
Én is gratulálok a babához!!!!
Elmer a fudd


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy