Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#941
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Megvolt a Kelly's Klub túra is. Útvonal: Bp Hõsök tere - UVH - Ürömhegy (ez a hely neve a térkép szerint) - Üröm - Pilisborosjenõ - Királyok útja - Csobánkai nyereg - Pilisszántó - Pilisszentkereszt - Kakashegy - Vörös-dagonya - Dobogókõ - Pilismarót - Videgrád - Pap-rét - Szentendre - Budapest.

A hullámzásokat nem számítva ez 1050m szint, szumma kb egy százas. Pont olan mértékben tartalmazott terepet és aszfaltos szakaszokat, ahogyan azt a klubtagok szeretik ;).

Buddha: Erika üdvözölve-e lett?

Ja, a meteurológusok most már végképp bekaphatják.

#942
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Szombaton jártam arra. Charonékat "idegenvezettem" egy 85 km-es duplaszurdok túrán 1500 szinttel. Bár helyesebb lenne a "kísértem" kifejezés, hiányos erõnlétembõl adódóan:) . (Lefelé azért ott voltam skacok...:lol1: ) 70 km-nél volt is egy csúnya holtpontom, ami esésben csúcsosodott ki... Alsókarból murvakiszedés otthon, medence és váll zúzódás, lila tenyér és sajgó kulccsont. De azért jó volt!!! A nap tûzött ezerrel, a böglyök rajzottak és a kaja is jó volt a nap végén a Tamás panzióban, bár kissé sokat vártunk rá. (Az odvaskõi sörözést nem is említem...) Remélem, nekik is bejött.


BAkonybél elött nem tudod véletlenül, hogy hogy hivják azt azt a szerpentines részt?

Ha tudnád akkor kb. szerinted mennyi volt Kõris-heggyel együtt a szint???

#943
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Szombaton jártam arra. Charonékat "idegenvezettem" egy 85 km-es duplaszurdok túrán 1500 szinttel. Bár helyesebb lenne a "kísértem" kifejezés, hiányos erõnlétembõl adódóan:) . (Lefelé azért ott voltam skacok...:lol1: ) 70 km-nél volt is egy csúnya holtpontom, ami esésben csúcsosodott ki... Alsókarból murvakiszedés otthon, medence és váll zúzódás, lila tenyér és sajgó kulccsont. De azért jó volt!!! A nap tûzött ezerrel, a böglyök rajzottak és a kaja is jó volt a nap végén a Tamás panzióban, bár kissé sokat vártunk rá. (Az odvaskõi sörözést nem is említem...) Remélem, nekik is bejött.

Na ma én is mentem egy jót az ismerõsökkel---õk is kellysesek(2005-Phanatic+Visage)

Útvonal: Most még csak a legfontosabbak késöbb részletek...

Pápa-Bakonybél-Kõris-hegy 709 m---sajna elfelejtettem mi:)-késõbb

Végsebesség 58 km/h. Összesen 82 km.

Lánctéma: WD-40.



#944
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Lánctéma: WD-40.

szerintem azt lánckenésre oil helyett ne használd
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#945
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Na ma én is mentem egy jót az ismerõsökkel---õk is kellysesek(2005-Phanatic+Visage)

Útvonal: Most még csak a legfontosabbak késöbb részletek...

Pápa-Bakonybél-Kõris-hegy 709 m---sajna elfelejtettem mi:)-késõbb

Végsebesség 58 km/h. Összesen 82 km.

Lánctéma: WD-40.

#946
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Próbálj ki egy Duna rövidtávot! Meglátod milyen (egyébként van benne minden), és utána lehet vállalni nagyobb falatokat is.


Dunamaraton, akit érdekel:
http://www.sportakti...duna/terkep.jpg
szintek:
hobby:
http://www.sportakti.../hobbyszint.jpg
elit:
http://www.sportakti...a/elitszint.jpg
sport (ezt a középtávot javasolta VV):
http://www.sportakti.../sportszint.jpg

#947
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Indulás Vácról vmerre. Úgy kb. a második fele a fix. Köves-mezõrõl kéken fel Hegyes-tetõre, onnan tovább a kéken Nagymarosra. Innen a sárgán/sárga + jelzésen át Zebegénybe, majd a Duna parti kerékpárúton vissza Vácra.


elnézve a térképen a szintvonalakat ez tényleg kemény lesz

#948
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen anyagot használtok a lánc és a bowdenek kenéséhez? Valami spéci lánczsírt ami bevált esetleg? Mûszerolajat használhatok lánc kenéséhez?!

Szia!
Én a lánc tisztitásához brigeciolt ,a kenéshez pedig TF2 lánc sprayt használok(nekem ez bevált)Valaki a mûszerolajra esküszik én spec. nem szeretem

#949
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen anyagot használtok a lánc és a bowdenek kenéséhez? Valami spéci lánczsírt ami bevált esetleg? Mûszerolajat használhatok lánc kenéséhez?!

#950
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
csak nyugalom menetrend szerint kb 10 percet kések majd :( (elõreláthatólag)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#951
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

"Igazából annyi célom van, hogy 15-20 év múlva majd a fiamnak azért meg tudjam mutatni dombon felfelé is, hogy az apja nem egy fröccsbajnok trotty."
Addigra még simán lehetsz :D,leszel trotty

ahhoz nem kell bicaj...és évek sem nagyon:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#952
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
"Igazából annyi célom van, hogy 15-20 év múlva majd a fiamnak azért meg tudjam mutatni dombon felfelé is, hogy az apja nem egy fröccsbajnok trotty."
Addigra még simán lehetsz :D,leszel trotty

#953
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
ef: ezt már nevezhetném építettnek is, szóval a szegény ember vízzel fõz - a régi gépem maradékai, egy-két új alkatrész, meg a váz. (a merida 800€ volt és azóta egy 120e Ft-ot biztos költöttem már mindenfélére, mire most így itt ez a bringa) de majd a honlapon ott lesznek az adatok, akkor számolok...
raycoon: még jó, hogy legalább te gondolkodsz...:)
szerinted nekünk, így, vén fejjel annyira kell erõlködnünk? Én sem fogok már soha ob-t nyerni, nekem is kapott (éppen a bicaj) a térdem, gyerekkorom óta nem volt izomlázam (vagyis én sem tudom kihajtani magam). Igazából annyi célom van, hogy 15-20 év múlva majd a fiamnak azért meg tudjam mutatni dombon felfelé is, hogy az apja nem egy fröccsbajnok trotty...:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#954
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Köszi, és bocs, hogy most akkor letaszítottuk a lányodat a trónról...ez mellékhatás...
Valamikor korábban nem törted meg a térdedet?

A fene, így aztán már tényleg.. :) Õõ, most jutott eszembe, ha már trónról van szó, akkor a te csemetéd lett a király, de az enyém a kiránynõ.. Ebben kiegyezünk? :D

Elvileg semmilyen sérülésem nem volt. Ízületi is összesen a talpam és egy nagylábujjam környékén volt.. Régen edzésen nem szerette az forgó-oldalsó rúgásokat, de akkor sem a rúgó lábbal volt a gond, hanem a tartó láb a csavaró mozgásokat nem szerette.. Lehet, hogy ez annak a folyománya..
A legszarabb az egészben, hogy soha nem jutok el az izomzatom teljesítõ képességének a határáig, mert hamarabb beadja a kulcsot a térdem.. :( Így nem fejlõdök és sajnos hosszabb túrára sem tudok elmenni...

#955
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Köszi, és bocs, hogy most akkor letaszítottuk a lányodat a trónról...ez mellékhatás...
Valamikor korábban nem törted meg a térdedet?
ez meg a gép:
Feltöltött kép

Büntet rendesen a bicó?
Mennyit kostál egy ilyen?
Ne vezess,tekerj!!!!!

#956
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Jövõ héten szombaton (május 20.) DM középtáv pályabejárás. Találkozó Visegrádon a révállomáson 10 órakor.:)


#957
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

A fene igazad van.. :) De azért az "igazi" Kelly's-esek között még én vagyok, nem? :) Vagy Pink pont Kelly's-re cserélt? Hmm..
Pink: gratula a kis pasihoz!
Sajnos valami nagy gáz van a térdemmel.. Ma kint voltam a Margitszigeten, mert a lányom is arra sétáltatta a párom.. Mire kiértem, terhelés nélkül szét esett a térdem.. De egy nagyon érdekes dolgot vettem észre megint. Ha erõbõl megtekerem, akkor 30 felett nem fáj annyira.. Ki érti ezt...

Köszi, és bocs, hogy most akkor letaszítottuk a lányodat a trónról...ez mellékhatás...
Valamikor korábban nem törted meg a térdedet?
ez meg a gép:
Feltöltött kép
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#958
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Többnapos, páros versenyeken rendszeresen csinálják. Csak nem a kormányra kell kötni a húzóembernek, mert csúnya perec lehet a vége.


#959
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

raycoon: a kislányod mától nem a legifjabb klubtag. Így jártál

A fene igazad van.. :) De azért az "igazi" Kelly's-esek között még én vagyok, nem? :) Vagy Pink pont Kelly's-re cserélt? Hmm..

Pink: gratula a kis pasihoz!

Rainman: segítenék, de még én sem tartok a gyerekülésnél.. Találkoztam Galad barátunkkal és épp vele volt a kb egy éves kislánya. Nagyon édes volt. Nna, szóval kb 1 hónapja van õ is csak biciklin, szóval, ha õ nem erõltette, akkor lehet, hogy én sem fogom..
De tény, hogy ha hasonló lesz Pink-nél a menetrend, akkor is én leszek korábban szerelõ állapotban.. :)

Sajnos valami nagy gáz van a térdemmel.. Ma kint voltam a Margitszigeten, mert a lányom is arra sétáltatta a párom.. Mire kiértem, terhelés nélkül szét esett a térdem.. De egy nagyon érdekes dolgot vettem észre megint. Ha erõbõl megtekerem, akkor 30 felett nem fáj annyira.. Ki érti ezt...

#960
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Épp megpendítettem Kboynak az msn-en, hogy talán ki kéne próbálni a kampós megoldást. Vagyis kampó ráakaszt a nyeregcsõre, a másiknál a kormányra, aztán mehet a húzás. Kéne egy erõs, de valamennyire azért rugalmas kötél, és akkor ki lehetne próbálni. Vannak páran az állandó túrázók között is, akik képesekilyen feladatot ellátni. Eredmény: kevesebb lemaradás, a húzó emberek meg jobban erõsödnek.

(Kboy: szar pályát kaptam az aoe-ben aztn kiléptem :D )