Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#901
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ooops, már késõ... De saját topikban jobb helye lesz. Amúgy a "Lokálpatriótákba" is illene infót tennem.

Miért nyitsz neki topikot? aki kelly's-es az ide jár... ha meg fix cuccok lesznek felteszem az oldalra. Dátum és vázlatos terved ha van írd meg és felteszem most, bár zavaró lesz h a mostaniak alatta lesznek..



#902
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

kmax: nem szoktam láncoldót enni!

al: a ligetben a közlekedési múzeum elõtti placc egy 1,5 km-es kör ott szoktam az outisokkal körözni a felvezetõ-levezetõ körökben, a 40 km/h feletti körökbe nem tudok belszállni.

Tin: itt a bemelegítõ körök is 30km/h-tól indulnak


És?Ezt most miért mondod nekem?

#903
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Oda en nem megyek. Nekem itt a margit sziget egy kopesre es ott 4km egy karika. Ma en is bealltam egy korre egy outis boly moge, de nekem nem megy hosszutavon ez a 30km/h. Illetve menni megy, de nem optimalis a pulzusom az biztos. Amikor az ember mar kapkodja a levegot az nem franko. Szoval en 25-os atlagot szoktam menni. Amiert meg jo a sziget, hogy minden karika vegen ott figyel a margit hidas feljaro es lehet tolni egy emelkedot is, aztan lefele izom lazit es jon az ujabb menet. Mondjuk en 18:00-kor nem tudok elindulni soha, akkor erek haza. De ha valakinek van kedve csatlakozni 19:00-re mar mindenkeppen kint vagyok a szigeten. Szivesen tekernek masokkal.

al: a ligetben a közlekedési múzeum elõtti placc egy 1,5 km-es kör ott szoktam az outisokkal körözni a felvezetõ-levezetõ körökben, a 40 km/h feletti körökbe nem tudok belszállni.

Tin: itt a bemelegítõ körök is 30km/h-tól indulnak


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#904
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Steel-o-chain, amit te is akarsz venni. :)

Feltöltött kép

köszi!
Megkérdezem õket holnap, ha nincs raktáron, akkor megrendelem az ABUS-nál, az itt van az Üllõin, és õk is kb egy hetet mondtak.
Neked melyik van?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#905
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Miért nyitsz neki topikot? aki kelly's-es az ide jár... ha meg fix cuccok lesznek felteszem az oldalra. Dátum és vázlatos terved ha van írd meg és felteszem most, bár zavaró lesz h a mostaniak alatta lesznek..

#906
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
elmerfudd: Köszi az infót!

mindenki: A II. (Pünkösdi) Kelly's Tali-nak nyitok egy topikot a "Megmozdulás"-ban, ezzel is bõvítve a potenciális résztvevõk körét. További részleteket ott keressetek! A nyitó postot majd folyamatosan újra bemásolom, ahogy újabb adatok állnak rendlkezésre a taliról.

Üdv

#907
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
kmax: nem szoktam láncoldót enni!

al: a ligetben a közlekedési múzeum elõtti placc egy 1,5 km-es kör ott szoktam az outisokkal körözni a felvezetõ-levezetõ körökben, a 40 km/h feletti körökbe nem tudok belszállni.

Tin: itt a bemelegítõ körök is 30km/h-tól indulnak

#908
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Ahoj Klubtársak!!!

Elég legyen az edzésbõl, mert szégyenben maradok a Kelly's Talin (06.04.), amit szép csendben ugyan, de folyamatosan szervezek... 100 km fölé azért mégsem kellene...

Ha már itt tartunk: Tudja-e valaki, hogy a Délibõl 6:00 illetve 9:00-kor (Veszprémbe) induló vonat IC-e, vagy csak sima gyors? Ha az elõbbi, akkor lehet-e rajta bicajt szállítani? Ha nem, akkor segítsetek már olyan idõpontot/vonatot találni ami megfelelõ! Hány kilcsit akartok menni?

Csocsesz!

Szia.
nem intercity 1ik sem.
Bicajszállitó nem jár mellé
csak ha személyvonattal mész
Ne vezess,tekerj!!!!!

#909
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ahoj Klubtársak!!!

Elég legyen az edzésbõl, mert szégyenben maradok a Kelly's Talin (06.04.), amit szép csendben ugyan, de folyamatosan szervezek... 100 km fölé azért mégsem kellene...

Ha már itt tartunk: Tudja-e valaki, hogy a Délibõl 6:00 illetve 9:00-kor (Veszprémbe) induló vonat IC-e, vagy csak sima gyors? Ha az elõbbi, akkor lehet-e rajta bicajt szállítani? Ha nem, akkor segítsetek már olyan idõpontot/vonatot találni ami megfelelõ! Hány kilcsit akartok menni?

Csocsesz!

#910
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

En a Bergusonban vettem. Nem volt naluk sem, de megrendeltem es hoztak egy heten belul. 8 penz.


köszi!
Megkérdezem õket holnap, ha nincs raktáron, akkor megrendelem az ABUS-nál, az itt van az Üllõin, és õk is kb egy hetet mondtak.
Neked melyik van?

#911
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
láncoldót hol esztek? és mennyibe kóstál?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#912
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Én általában sehogy, sajnos... Az a csoda, ha igen. E héten csak a vasárnap délutánom szabad, arra meg igényt tart a családom. Jövõ heti progim csak hétvégére derül majd ki... Bocsi, nekem is qrva kellemetlen, de így élek mostanában. Ezt dobta a gép...:)

Azért ha bejárásra készülök, megpróbállak idõben értesíteni elõtte.

Buddha!

Hogy érsz rá?



#913
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Hova szoktatok jarni edzeni? En mindjart indulok.

Ha jól tom, akkor Városliget, Közlekedési Múzeum környéke.
www.montalk.net :matrix:

#914
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En a Bergusonban vettem. Nem volt naluk sem, de megrendeltem es hoztak egy heten belul. 8 penz.

Én tanulok. Meg ilyenkor már a gyerekek is itthon vannak. Nem hagyhatom õket egyedül.

Egy csomó bringás boltot végigjártam, de nem kaptam olyan zárat a bringára, amit szerettem volna, pedig még az ABUS irodájában is voltam.
Mondjatok már lécci egy helyet (motorbolt is jó), ahol kapok ABUS steel-o-chain zárat, lehetõleg 10000 forint alatt.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#915
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hova szoktatok jarni edzeni? En mindjart indulok.

Na akkor ki jön esti edzésre? nagyon nem írtok pedig már csak 2 óra addig!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#916
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Én tanulok. Meg ilyenkor már a gyerekek is itthon vannak. Nem hagyhatom õket egyedül.

Egy csomó bringás boltot végigjártam, de nem kaptam olyan zárat a bringára, amit szerettem volna, pedig még az ABUS irodájában is voltam.
Mondjatok már lécci egy helyet (motorbolt is jó), ahol kapok ABUS steel-o-chain zárat, lehetõleg 10000 forint alatt.

#917
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Sajna melozom.:(
Ne vezess,tekerj!!!!!

#918
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Kimegyek, de sztem csak megkukkolni. Azért érzem a lábam a hétvégi 280 km után.

#919
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na akkor ki jön esti edzésre? nagyon nem írtok pedig már csak 2 óra addig!

#920
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Mi az a puttyogás??
Nekem az elsõ keremkemben a prizma kattogott, mert nem feszítették a küllõk eléggé, kijebb húztem és megszûnt...

A puttyogás egy hang ami idöközönként halható!:bananadan :lol1:
Félretéve a tréfát, nem tudom megnéztem én is minden mozdithatót, de fixek voltak.
Én is gondolkodtam a pedál cserén, de mit ajánlanátok az spd-t leszámitva???
Ne vezess,tekerj!!!!!