Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#881
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Azt hiszem neked nem izomlázad volt :D

na ja, az gyerekkoromban volt utoljára...akkor még másra gyúrtam...igaz akkor még nem voltam büszke apa.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#882
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

na, most már úgy jobban vagyok
nem volt tervben, de nem volt lakáskulcsom, így kénytelen-kelletlen beugrottam a törzshelyemre tegnap...
ma délben felkeltem, meglepetésemre az ágyamban, mentem volna a dolgomra, de valahogy rosszul volt összerakva a bringa, minden forgott rajta meg imbolygott, úgyhogy ma nem mentem egy km-t sem vele.

Azt hiszem neked nem izomlázad volt :D

#883
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
na, most már úgy jobban vagyok
nem volt tervben, de nem volt lakáskulcsom, így kénytelen-kelletlen beugrottam a törzshelyemre tegnap...
ma délben felkeltem, meglepetésemre az ágyamban, mentem volna a dolgomra, de valahogy rosszul volt összerakva a bringa, minden forgott rajta meg imbolygott, úgyhogy ma nem mentem egy km-t sem vele.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#884
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Akkor mondjuk holnap? 19:00 arpad hid sziget bejaro? Nem a nagy lejto, hanem a kanyargos a masik oldalon. No?

Al 01: Engem érdekel egy kis esti tekerés a héten a szigeten.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#885
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ha (reményeim szerint) qrva sokan érkeznek Bp-rõl, talán érdemes lenne velük kapcsolatba lépni kerékpárszállító kocsi ügyben...

Valóban az elvira azt irja, hogy van kocsi, de az esetek 90%-ban sajna nem soroznak be "paklit" a szerelvénybe.

Al 01: Engem érdekel egy kis esti tekerés a héten a szigeten.



#886
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

gyorsvonat kerékpárszállítással (legalábbis bicajt lehet rajta vinni, de nem esküszöm meg rá, hogy külön kerós tag lesz!) de bicikli szállítható itt ott amott..elhelyezve összehajtva stb.

amúgy ha hamarabb fent van az anyag, miszerint ekkora nagyszabású pilis túra lesz, lemondom a vasárnapi programomat! vazze...
hétvégén kijön DM bejárásra?

Valóban az elvira azt irja, hogy van kocsi, de az esetek 90%-ban sajna nem soroznak be "paklit" a szerelvénybe.

Al 01: Engem érdekel egy kis esti tekerés a héten a szigeten.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#887
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
pix: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2610

zsmtb: Köszi, közben megoldódott. Adatok a "Megmozdulás"-ban.

#888
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Ahoj Klubtársak!!!

Elég legyen az edzésbõl, mert szégyenben maradok a Kelly's Talin (06.04.), amit szép csendben ugyan, de folyamatosan szervezek... 100 km fölé azért mégsem kellene...

Ha már itt tartunk: Tudja-e valaki, hogy a Délibõl 6:00 illetve 9:00-kor (Veszprémbe) induló vonat IC-e, vagy csak sima gyors? Ha az elõbbi, akkor lehet-e rajta bicajt szállítani? Ha nem, akkor segítsetek már olyan idõpontot/vonatot találni ami megfelelõ! Hány kilcsit akartok menni?

Csocsesz!


gyorsvonat kerékpárszállítással (legalábbis bicajt lehet rajta vinni, de nem esküszöm meg rá, hogy külön kerós tag lesz!) de bicikli szállítható itt ott amott..elhelyezve összehajtva stb.

amúgy ha hamarabb fent van az anyag, miszerint ekkora nagyszabású pilis túra lesz, lemondom a vasárnapi programomat! vazze...
hétvégén kijön DM bejárásra?

#889
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Érdekes ma már tök jól voltam és semmi nem volt izomzat téren, bár az edzésen nem mentem vmi jól, de 5 napja nincs pihenõm és azért az esküvõ meg a túra sok volt most...
De az egyik túránk után fordítva volt. Nem volt semmi aznap de másnap mikor felkeltem már éreztem az elõzõ napit, fõleg a suli lépcsõin.

#890
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Létezhet az, hogy a tegnapi túra után ma kezd el fájni a combom???

szerk: eddig azt hittem ilyen csak menet közben jöhet rá az emberre...(holtpont)

Meddig tart nektek a holtpontotok?

Mer nekem tegnap 2-2,5 km normális ez?

Egy izomláz másnap,harmadnap szokott jelentkezni .

#891
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ha gondolod, tolhatod fel az anyagot a Kelly's oldalra is... Lesz pár kép hamarosan. (Location: toábbra is "Megmozdulás")

Miért nyitsz neki topikot? aki kelly's-es az ide jár... ha meg fix cuccok lesznek felteszem az oldalra. Dátum és vázlatos terved ha van írd meg és felteszem most, bár zavaró lesz h a mostaniak alatta lesznek..



#892
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ha ma vágtad hozzá valaminek, akkor igen :)

#893
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Létezhet az, hogy a tegnapi túra után ma kezd el fájni a combom???

szerk: eddig azt hittem ilyen csak menet közben jöhet rá az emberre...(holtpont)

Meddig tart nektek a holtpontotok?

Mer nekem tegnap 2-2,5 km normális ez?

#894
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

láncoldót hol esztek? és mennyibe kóstál?

Enni nem szoktunk láncoldót, mert ami oldja a láncot, az már sav. És az nem jó. Ha esetleg a láncon lévõ trutyit akarod oldani, akkor ahhoz a Brigéciol kitûnõ. 1 liter kb 5-600 ft, és obi-praktiker kategóriájú boltokban találsz. OMV-kútnál nem, másfélét nem néztem. Tölts ki egy befõttesüvegbe (vagy food expresses mûanyagtálba) annyit, hogy lepje a láncot, hagyd állni egy fél órát, majd vízzel csapasd ki a feloldott trutyit. Utána szárítsd meg tökéletesen. Sokan a hajszárítóra esküsznek, én a nem szálazó rongyra, ami után az udvarban akkurátusan kirázom a láncból a vizet. Takarítsd meg a fogaskerekek közét, és a váltógörgõket is, majd tedd vissza a láncot, és élvezd.

#895
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

810-es. Maga a lanc 85cm, a teljes kerulet (most mertem le) 105cm. A 910-est nem vennem, az 3kg, ez 2kg. Eleg ez is, bar csak varosba viszem, edzeni es turazni nem. :)


Az szerintem elég, azt hittem a teljes hossz 85 centi.
Én is csak akkor akarom vinni, ha rövid idõre kell kikötnöm, és nem megyek túl messzire.

#896
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hát holnap nem tom mi lesz, mert remélem a bnõmmel lehetek és nem kell tanulnia, de csütörtökön esetleg...

#897
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ket kort megyek mikozben egy busz jon. Gyalogos kozepen szinte semmi, bringasok es korisok viszont gazdagon. Nehany auto be szokott jarni, de szerintem nem veszes. Nem azert nem megyek a ligetbe mert messze van, hanem azert mert ez teljesen jo itt. :) Ha nem esik holnap akkor mehetunk egyet itt.

Masok csatlakoznanak esetleg?

2 km a szigettõl a liget. Én is a 25-öt részesítem elõnyben de a 30as körökbe be szoktam állni 4-5 körre, de a tegnapi után ma csak 2t bírtam egymás után.

megbeszélhetünk egy szigetes tekerést is akár egyik estére, de azt azért nem szeretem mert mennek a teherautók a palackozóba, meg a 4es usz is sûrûn jár. A ligetben a troli meg viszonylag ritka már este... Ja és gyalogos is kevés. bringós nincs és mikor már kint vannak a nagymenõk akkor már látja mindenki h az út széle a mienk mert elég sok a bringás.

avus: örülök h megetszett a liget. Majd ha a matával mész szólj! megnézném mit tudsz a profikkal! :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#898
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
810-es. Maga a lanc 85cm, a teljes kerulet (most mertem le) 105cm. A 910-est nem vennem, az 3kg, ez 2kg. Eleg ez is, bar csak varosba viszem, edzeni es turazni nem. :)

Ez a 810-es?
Nem találta a csaj a katalógusban, csak az árlistán. :) Milyen hosszú? Felsorolt vagy 3 féle hosszúságot. Nem tudom melyiket érdemes venni, mert a túl hosszú az sokkal nehezebb is.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#899
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
2 km a szigettõl a liget. Én is a 25-öt részesítem elõnyben de a 30as körökbe be szoktam állni 4-5 körre, de a tegnapi után ma csak 2t bírtam egymás után.

megbeszélhetünk egy szigetes tekerést is akár egyik estére, de azt azért nem szeretem mert mennek a teherautók a palackozóba, meg a 4es usz is sûrûn jár. A ligetben a troli meg viszonylag ritka már este... Ja és gyalogos is kevés. bringós nincs és mikor már kint vannak a nagymenõk akkor már látja mindenki h az út széle a mienk mert elég sok a bringás.

avus: örülök h megetszett a liget. Majd ha a matával mész szólj! megnézném mit tudsz a profikkal! :)

#900
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Steel-o-chain, amit te is akarsz venni. :)


Ez a 810-es?
Nem találta a csaj a katalógusban, csak az árlistán. :) Milyen hosszú? Felsorolt vagy 3 féle hosszúságot. Nem tudom melyiket érdemes venni, mert a túl hosszú az sokkal nehezebb is.