Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#861
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
csak úgy...feldobtam pár képet a fiamról a honlapomra...
-
-
-
-
most jöhet a bringa...ja, elment a merida-váz!
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#862
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Tegnap próbálgattam Kboy RS Reconját. Azt hiszem hogy a Magnusom SR Suntourja hamarosan ki lesz hajítva. Nem tudja valaki h hogy lehet szert tenni olcsón (nagyker áron, baráti áron, ingyér :D ) jó villára? Szerelmes vagyok a Fox F-sorozatába, a tömege és hallomások alapján, de bevallom - bár Tigger ezt, mind szempontot már lesajnálta a Kona topikban - qrva jól is néz ki :). De állítólag a Fox villák qrva jók is. Meg drágák :(

asszem a rugóstag topikban azt is leírtam hogy mindent agyonver a fox mozgásban, és merevségben...ehhez még súlyban is....de majdnem azt tudják a roksoxok is 1ébként....Avus neked egy reba sl jól mutatna a gépedben ...

ha lenne pénzem a sárgaság egy f80rlt-t kapna,,,,,majd jövõre, dawgocska meg kap jövöre egy talas rlc-t....és akkor tökéletes lesz mind2
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#863
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Tegnap próbálgattam Kboy RS Reconját. Azt hiszem hogy a Magnusom SR Suntourja hamarosan ki lesz hajítva. Nem tudja valaki h hogy lehet szert tenni olcsón (nagyker áron, baráti áron, ingyér :D ) jó villára? Szerelmes vagyok a Fox F-sorozatába, a tömege és hallomások alapján, de bevallom - bár Tigger ezt, mind szempontot már lesajnálta a Kona topikban - qrva jól is néz ki :). De állítólag a Fox villák qrva jók is. Meg drágák :(

Valoban a fox az elit.
Olcson jó villához a a Malinál lehet jutni, csak figyelni kell mikor akcióznak.
A multkor az összes Rock S. telo -30-40% volt!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#864
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Tegnap próbálgattam Kboy RS Reconját. Azt hiszem hogy a Magnusom SR Suntourja hamarosan ki lesz hajítva. Nem tudja valaki h hogy lehet szert tenni olcsón (nagyker áron, baráti áron, ingyér :D ) jó villára? Szerelmes vagyok a Fox F-sorozatába, a tömege és hallomások alapján, de bevallom - bár Tigger ezt, mind szempontot már lesajnálta a Kona topikban - qrva jól is néz ki :). De állítólag a Fox villág qrva jók is.

esetleg tr00p3r?
http://prohardver.hu...od=40&id=310811

különben azt a jó kis telót...volna szíved?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#865
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Erõsen gondolkodok rajta. Függ pl olyan dolgoktól h hogyan jutok el Visegrádra, mert nem akarok se 45km-t menni síkon, se Pap-rétet mászni ahhoz, h utána 1600 vagy nemtommennyi métert másszak.

be lehetne csatlakozni valahol kisrigó alatt pl....hogy visegrádig ki nem tekerek a duna parton az biztos....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#866
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Tegnap próbálgattam Kboy RS Reconját. Azt hiszem hogy a Magnusom SR Suntourja hamarosan ki lesz hajítva. Nem tudja valaki h hogy lehet szert tenni olcsón (nagyker áron, baráti áron, ingyér :D ) jó villára? Szerelmes vagyok a Fox F-sorozatába, a tömege és hallomások alapján, de bevallom - bár Tigger ezt, mind szempontot már lesajnálta a Kona topikban - qrva jól is néz ki :). De állítólag a Fox villák qrva jók is. Meg drágák :(

#867
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Erõsen gondolkodok rajta. Függ pl olyan dolgoktól h hogyan jutok el Visegrádra, mert nem akarok se 45km-t menni síkon, se Pap-rétet mászni ahhoz, h utána 1600 vagy nemtommennyi métert másszak.


pl szállj fel a vonatra nyugatiban, elmegyünk nagymarosig, onnan kompozunk.
én így teszek majd. (autóhoz nincs fenti csomagtartó)

#868
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

szombaton én kelly's klub túra light-ot vezetek, pedig nagyon szivesen mennék pályabejárásra. :)

kelly's light mehetne a DM light vonalán.. csak az eleje szörny Rt. aztán laza terepezés.:) (dumálok itt nagy zsebbel, még én sem tudom hogy s mint lesz a hétvégi sportkör. bár legutóbb mikor 40 km mentem a pilisben terepen, nem voltam megzakkanva.

#869
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
szombaton én kelly's klub túra light-ot vezetek, pedig nagyon szivesen mennék pályabejárásra. :)

#870
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Ha az idõd engedi akkor járd be és nevezz!!

Az rst topikban vki salamandert akar venni :)


és neked hogy engedi az idõd?:)

#871
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

szombaton dm pályabejárás Neked játszik Avus ?

tigg. te jössz?

#872
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha az idõd engedi akkor járd be és nevezz!!

Az rst topikban vki salamandert akar venni :)

#873
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

szombaton dm pályabejárás Neked játszik Avus ?

Erõsen gondolkodok rajta. Függ pl olyan dolgoktól h hogyan jutok el Visegrádra, mert nem akarok se 45km-t menni síkon, se Pap-rétet mászni ahhoz, h utána 1600 vagy nemtommennyi métert másszak.

#874
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

avus: a tegnapinál azért kicsit szintben lazábbat tervezzünk!

elmer:
az árpádon ha az északi lejárón jössz, ahol az autók pestról budára mennek ott a híd alatt kell kanyarogni. Arról van szó sztem.

Most már megvan, az a hid tulsó felén van!!!!
Nekem van ismerõsõm a Máv-nál, lehet hogy tudok 1-2szót szolni a bicajszállitó kocsiért.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#875
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: a tegnapinál azért kicsit szintben lazábbat tervezzünk!

elmer:
az árpádon ha az északi lejárón jössz, ahol az autók pestról budára mennek ott a híd alatt kell kanyarogni. Arról van szó sztem.

#876
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Lassan elkezdhetnénk filózni, hogy mi legyen most vasárnap. Rain, a szombati túrát olyan útvonalra tervezd, hogy vasárnap azért közelítõleg százas legyél.

szombaton dm pályabejárás Neked játszik Avus ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#877
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Lassan elkezdhetnénk filózni, hogy mi legyen most vasárnap. Rain, a szombati túrát olyan útvonalra tervezd, hogy vasárnap azért közelítõleg százas legyél.

#878
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Akkor mondjuk holnap? 19:00 arpad hid sziget bejaro? Nem a nagy lejto, hanem a kanyargos a masik oldalon. No?

Oksának tünik,de melyik a másik bejáró??????
Látom már a szombati light körvonalazodik. :bananadan
Ne vezess,tekerj!!!!!

#879
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mindenképp beszélni kell a mávval!!! De ha már van topik akkor tényleg ott szervezzük a találkozót.
...írtam oda most

#880
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Biztos csak megkerested szervezeted teljesítõképességének végpontját...:)

Vagy versenyeztetek ki birja tovább te vagy a cangád
(és a sabotage váz hamarabb adtaf el)