Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#821
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás

Buddha: Erika üdvözölve-e lett?


Igen Peti:) Üdvözölve lettem:) Remélem a közeljövõben már nem csak üzengetés lesz, hanem össze tudunk futni...

:love:




#822
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
http://pix.bikemag.h...191501&cat=2058

http://pix.bikemag.h...191500&cat=2058
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#823
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
zeee: üdv a klubban! Egyébként, ha nem lenne Kelly's-ed, akkor is jó szívvel látnánk itt, de így még nagyobb az öröm.. :)

#824
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Biztos te vagy akkor a Madman-es srác akinek agyat kellett cserélnie az egyik kerékben.

Felteszlek erre az oldalra amit érdemes nézegetned a fórum mellett mert ha itt nagyon megy a duma akkor is a már fix túrákat itt megtalálod...
link a hörcsög mellett:

#825
zeee

zeee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Sziasztok !
Kb 2 hete találkoztam egy csapat Kelly's-es bringással Szentendrén a cukrászda elõtti parkolóban, akik Dobogókõre indultak.
Invitáltak, hogy csatlakozzam, akkor nem tudtam megtenni, de én is rendszeresen tekerek a környéken. Ha bevesztek és lesz valami közös megmozdulás, túra, vagy csak délutáni edzés szívesen venném, ha beállhatnék a csapatba. (gondolom felesleges megemlíteni, de nekem is Kelly's-em van) ÜDV!

#826
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ez nem olyan mint az autóbontó h szétmegy a teló és a darabkáit megveheted kilóra :)

#827
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jaj de idióta vagyok, én egybõl a villa bontására asszociáltam :). Azt meg nem vágtam h az nekem mé jó? Így már ok, thx.

#828
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azt jelenti, hogy bizonyos vazakat nem arulnak kulon, de ha kell a vevovek, szetkapnak egy bicot, leszamoljak az alkatreszek arat es a maradekert viheted a vazat. Vagy vannak olyan kivansagok, hogy xyz felszereltsegu bicora van penzem, de a dragabb bico vaza jobban tetszik. Ilyenkor szetszedik oket es a masik vazra ramoljak az olcsobb alkatreszeket, te meg picivel tobbert masik vazzal kapod a bicot. Ami arrol lejon megy eladasra. Ezert tudsz bontva venni cuccot es ezert tudsz venni OEM (nincs forgalomban, csak komplett bringakhoz aruljak) telokat.

Ez mit jelent? Mármint a bontott 120-ért?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#829
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Gondolom azt amikor szétszednek egy bringát mert vkinek csak a váz kell vagy a felszereltség a vázról és a maradékot olcsóban eladják mint a listás ár, de a bótnak megéri így is, csak a bringagyártók nem szeretik ezt, így ritka....

#830
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

reba 1600g, és 82 ért lehet kapni reba team-et is.......ha az nehéz akkor inkább R7 mint sid......faktorban sztem lehet alkudni, de olyan foxot néha lehet kapni 120-ért, bontottat ....

Ez mit jelent? Mármint a bontott 120-ért?

#831
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ejnye-bejnye:
http://apro.bikemag....1&cat=12&page=2

#832
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mi lesz a vasárnapi túra srácok? Mondtátok h szervezzük meg a hét közepére de még mindig semmi...

...a webre megint nem volt idõm sajna...

#833
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Az MTB magazinban volt egy két ismerõs gép, a Pilis kupán.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#834
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En meg dvd-t nezek es majd beszarok ha fel kell kelnem. Remelem holnapra jobb lesz...

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#835
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Janes: ajánlom a lokál részleget ott sztam találsz majd...

al: du. nem voltamgépnél így kimentem... na mindegy mentem egy keveset, ártani nem ártott, úgyis mentem vna a ligetbe.

elkaptam egy oxigénest és tekertünk együtt pár kört. azt mondta jön majd fórumozni de a túrákra még edzenie kell...

#836
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Hali!

Most jöttem meg Ajkarendekrõl. (12.30)Kitekertem a crosspályára... hát mit mondjak többet toltam a gépet felefelé mint tekertem, de azért király volt !
A pálya egyik része lennt a völgyben olyan kis bemelegítõs, ott udtam meni pár jó kört az ugratókon, aztán rendek-gyepes kerékpárúton vissza ajkára.

Nem tudom, ajkaiak nem látogatják ezt a fórumot?, mert a bicikliúton gyakran találkozok rider-el, és környékbeli kisebb túrákra szívesen mennék.

Hali.

#837
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Sport1!!!!!!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#838
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerintem amikor ismet lesz. Legalabbis remelem, hogy a mai pihi meg egy kis gerinctorna ma helyrehoz, kulonben morc leszek.

jobbulást al

(vajon mikor jössz már el egy tekerésre:chin:)

csütörtökön én is mennék szigetre de ligetbe nem. nem szeretem a körkörös mozgást fõleg 40 km/h felett nem :)

igen a láncoldót nem célszerû megenni :lol1:

a fox biztos király lenne ha már a bringámon virítana (igen én is nézegettem, szabad nem?) de addíg csúnya és drága marad. már azzal is elégedett lennék ha az axelem mûködne rendesen


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#839
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Drusza!

És ha a Pap-rétnél csatlakoznál?


#840
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
jobbulást al

(vajon mikor jössz már el egy tekerésre:chin:)

csütörtökön én is mennék szigetre de ligetbe nem. nem szeretem a körkörös mozgást fõleg 40 km/h felett nem :)

igen a láncoldót nem célszerû megenni :lol1:

a fox biztos király lenne ha már a bringámon virítana (igen én is nézegettem, szabad nem?) de addíg csúnya és drága marad. már azzal is elégedett lennék ha az axelem mûködne rendesen
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D