Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#621
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
És mi lészen a holnapi túrával? Vagy menjek egy outis kört?

#622
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kalssz túra volt! Gratulálok csajok!

Abban biztos voltam h avus nem éri be egy 40km-es sík túrával és felmegy a HHH-ra és h Kboy vele tart!

#623
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
[quote name='Zino']Sziasztok!

Ahogy a profilomhoz feltolott foto is elarulja, csatlakoztam a klubhoz es megvettem a mar hon ahitott biciklit :)
Madman 2005-os verziojat tudhatom most mar magamenek.
Gratula a bicohoz.Jó választás volt.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#624
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Koszi!
Meg jo par szaz kilometert le kene nyomnom, hogy Veletek el merjek menni es akkor is valoszinuleg hatraltatnalak csak Titeket :)
Egy biztos, cel, hogy rendszeressen hajtsam a gepet es ledobjak ugy 15 kilot.
Szerencsere itt a Mecsek, ugyhogy lehetosgem van boven.
Sajnos BP messze van, de van vonat es meg az is lehet egy turara benevezek majd en is Veletek.


Te még könnyû helyzetben vagy ott a Mecsek...

Én meg a bazinagy síkság közepén vonatozhatok 2 órát ha hegyet akarok látni:(:rocketman

#625
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Azt hagyd ott :). Egyébként üdv a klubban, rainman majd felvesz. Bringázz, aztán ha már jobban megy gyere túrázni.


Koszi!
Meg jo par szaz kilometert le kene nyomnom, hogy Veletek el merjek menni es akkor is valoszinuleg hatraltatnalak csak Titeket :)
Egy biztos, cel, hogy rendszeressen hajtsam a gepet es ledobjak ugy 15 kilot.
Szerencsere itt a Mecsek, ugyhogy lehetosgem van boven.
Sajnos BP messze van, de van vonat es meg az is lehet egy turara benevezek majd en is Veletek.

#626
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Egy hulye kerdes merult fel bennem :)
Adtak egy tepozaras gyongyvaszon biszíbaszt ami feltetlezhetoen a lanctol vedi meg a vazat. Ezt ugye illik fent hagyni? :D Vagy csak a szallitas miatt tettek fel?

Azt hagyd ott :). Egyébként üdv a klubban, rainman majd felvesz. Bringázz, aztán ha már jobban megy gyere túrázni.

#627
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Egy hulye kerdes merult fel bennem :)
Adtak egy tepozaras gyongyvaszon biszíbaszt ami feltetlezhetoen a lanctol vedi meg a vazat. Ezt ugye illik fent hagyni? :D Vagy csak a szallitas miatt tettek fel?
Tudjatok, kezdo embernek minden ujdonsagnak szamit :)

#628
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Remelem most mar tobbszor tudok majd menni veletek. Eddig mindig kozbejott (derekam, drift day, eso, elozo esti elittasodas, stb. :) ).

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#629
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Mi avussal még felmentünk HHH-ra levezetésnek nem volt rossz :),ja és avus tudott egy nagyon jó kis erdei ösvényt lefelé,hát mit mondjak volt sár rendesen lefelé szinte csak keresztbe mentünk (köszönöm neked te állat :D)

Avus nem tudott ösvényt lefelé, mert nem azon az ösvényen jött, ahol akart. Bár tök mind1, ezek az alattomos, simának kinézõ de mégis qrva csúszós szakaszok meglettek volna ott is.

Szerk: és megérte a három órás csúszással indulni, mert szétkaptam az elsõ agyat, és azóta nincsenek gyanús cincogó hangok.

#630
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Jó kis túra volt,induláskor kicsit hideg volt,de utána szuper lett az idõnk.Szentendrén sikerült lángosoznunk is.Gratula a lányoknak igazán kitartóak voltak :clap: Mi avussal még felmentünk HHH-ra levezetésnek nem volt rossz :),ja és avus tudott egy nagyon jó kis erdei ösvényt lefelé,hát mit mondjak volt sár rendesen lefelé szinte csak keresztbe mentünk (köszönöm neked te állat :D)
Örülök ,hogy ma is új embereket ismerhettem meg és remélem rendszeresen fognak velünk együtt tekerni.

#631
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szentendren mar nem esett, aztan lassan kisutott a napocska is. :) Reszemrol 80km lett a vege. Joooo volt. :)

Tuti hogy csak én nem vállaltam az esõ miatt!
Mekkora luzer vagyok bakker!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#632
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Sziasztok!

Ahogy a profilomhoz feltolott foto is elarulja, csatlakoztam a klubhoz es megvettem a mar hon ahitott biciklit :)
Madman 2005-os verziojat tudhatom most mar magamenek.
Nagyon teccik a kicsike, igaz meg van mit allitgatni rajta, de eddig nagyon bejon.

Fajos terdemmel csak egy ropke probalkozasra futotta, igy egy aszfaltos 16 km-t toltam csak bele.

Elso benyomasaim egesz jok, igaz a fek szokatlan, de egesz jol vizsgazott az is.

Most azt hiszem mar csak vissza kell szoknom a nyeregbe. Egy biztos a fenekem maris megfajdult es a combjaimat is erzem, de hat mit varok ha 3 eve nem ultem biciklin :)

Amint sikerul kicsit tobbet mennem vele jelentkezem majd, hogy milyenek a tapasznyalataim.

Koszi az eddigi infokat es otleteket, orulok, hogyezt a markat valasztottam, bizom benne, hogy a kesibbiekben sem fog megvaltozni a velemenyem :)

Udv.
Zino

#633
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Tuti hogy csak én nem vállaltam az esõ miatt!
Mekkora luzer vagyok bakker!

szívbõl gratulálunk az önismeretben elért kandidátusi fokozatodnak:clap:
én tettem egy karbantartó biatorbágy-budapest távot, magyarul kivittem a kocsit a szerelõhöz, mert kissé leszakadt a kipufogóm. sajnos, demszkygrádban sehol sem a fõpolgármester a fekvõrendõr.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#634
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Tuti hogy csak én nem vállaltam az esõ miatt!
Mekkora luzer vagyok bakker!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#635
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Itt a 8-ban elkezdett esni. Végre. A földek már csont szárazak, már nagyon hiányzott :(

#636
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Obuda csont szaraz. Akkor uvh-nal leszek 10:45-ig.

Tiger

Szentendren majd csorgunk. :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#637
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

De jó a lányodnak! Mikor aludtam én utoljára 12ig?? :( Fõleg most h jönnek a vizsgák...

Elmer! EGYELÕRE ITT NEM ESIK UH. ÚGY NÉZ KI H LESZ TÚRA! NEM TUDLAK MEGCSÖRGETNI...



Sz.tem volt, hogy 12-ig aludtál...

Éjjel 12-ig.:):)

#638
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

De jó a lányodnak! Mikor aludtam én utoljára 12ig?? :( Fõleg most h jönnek a vizsgák...

Elmer! EGYELÕRE ITT NEM ESIK UH. ÚGY NÉZ KI H LESZ TÚRA! NEM TUDLAK MEGCSÖRGETNI...

értem
itt még mindig esik!!!!!!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#639
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
De jó a lányodnak! Mikor aludtam én utoljára 12ig?? :( Fõleg most h jönnek a vizsgák...

Elmer! EGYELÕRE ITT NEM ESIK UH. ÚGY NÉZ KI H LESZ TÚRA! NEM TUDLAK MEGCSÖRGETNI...

#640
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Ja-ja, ahogy Tigger mondja, csak a lángosért.. :) Ami ráadásul mostanában mindig elmarad és már csak a múltba veszõ homályként marad meg egyes õs-tagok emlékeiben, hogy az új nemzedék már csak a legendáról beszélhessen, ami elérhetetlen célként lebeg elõttük, hajtva õket, hegyen-völgyön-vizen át.. :)

rainman: 11-12 között van a kádúszás, mert nagyjából az az idõpont, amikor ébred, de még nem eszik. Ilyen pici emberkéknél még nem egyszerû ezeket szervezni. De késõbb gondoltam, hogy tekerek egyet, hogy szokja a lábam, mert csütörtökön már biciklivel mentem dolgozni és a jövõhéten végig azzal fogok. Ha itthon minden jól alakul, akkor Szentendre lesz a cél és ha a térdem nem adja meg magát, akkor talán Papp-rét.. Nem tudom, hogy mikor merre lesztek, de ha hossabb útra mentek, akkor akár valahol ütközhetünk is.. De persze ennek az egésznek elég magas a bizonytalansági tényezõje..