Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#541
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Kiiiiraly! Jelezd ha fent van, nagyon varjuk a fotokat. :)
MSN-t innen tudsz letolteni es regisztralni is:
http://join.msn.com/messenger/overview

ICQ nem akarok. Regen volt, utaltam mindig is, szoval msn rule :)

Kár! :(
Amúgy most sem volt gáz velük menni, legalábbis nekem, és nem hiszem, hogy képmutatták volna a segítõkész kedvességet, azt tapasztalom, bringások angyalok legtöbbször. És mosterotic volt, ahogy kboy megtolt hátulról. yeeeeeee!!!! Merthogy iylen is volt. Tényleg, mesélek már, amíg ez itt csöpögteti magának a zipet. 11%-nál tart még csak.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#542
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

azért egy mecseki idegenvezetésre valamikor számítunk rád :)....


Ha el akartok tevedni minden tovabbi nelkul allok rendelekezesetekre :)
Egy biztos nekem a szivem csucske a Mecsek, sok szep resze van. Igaz biztos egy Bukkel egy Matraval nem vetekedhet, de sok oromet okozott mar nekem.
Ha elkezdek felkapaszkodni a hegyre rendszeresebben kuldok majd fotokat. Van par igen szep hely amit megosztanek Veletek.
Meg van jo sok lejtos resz is, azokat imadnatok :)

#543
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

és ti? én kb. egy órás késéssel de elindultam nagyjából a dm vonalán.
1. sz. módosítás - nem másztam fel Pap rétre az aszfalton, hanem piroson végig Pszentlászlóig a patak mentén. az király volt.

a kisrigó után kéken le (dagonya ezerrel) hogy megcélozzam a tölgyikreket.
az aszfalt elágazásnál találkoztam rainman+biketigger+kmax csapattal. én full dzsuva õk meg patyolattisztán.
kéken tovább.. ugyan tigger elmondta az utat de a francnak nem találtam meg sikároson a kék után a piros balra irányt. kóvályogtam össze vissza, végül megtaláltam majd megint nem találtam. már másztam elég sokat mire meguntam és visszafordultam.
legközelebb megint próbálkozom..

így is lett 40 km full terep. a bicót meg mostam vagy másfél órán keresztül. szegény már közel sárkenést kapott. de most patyolattiszta.

nem gondoltam hogy ennyi agyagos talajú rész van a pilisben.

nektek sikerült a bejárás?

Látogass át a DM topicba, ott írtam a történést!:D Ha rámcsörögsz, bevártunk volna. Június 24-25, hivatalos pályabejárás vezetõvel (www.sportaktiv.hu)


#544
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Kár! :(
Amúgy most sem volt gáz velük menni, legalábbis nekem, és nem hiszem, hogy képmutatták volna a segítõkész kedvességet, azt tapasztalom, bringások angyalok legtöbbször. És mosterotic volt, ahogy kboy megtolt hátulról. yeeeeeee!!!! Merthogy iylen is volt. Tényleg, mesélek már, amíg ez itt csöpögteti magának a zipet. 11%-nál tart még csak.

Váuuuu.
Gratula. Kiváncsi vagyok a folytatásra!!!
Én szívesen tekerek veled ha megfelel.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#545
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

És mosterotic volt, ahogy kboy megtolt hátulról. yeeeeeee!!!! Merthogy iylen is volt.


It's funny!

#546
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Hat sajnos tul jo hirekkel nem szolgalhatok ugyanis en Pecs varosat erositem :(


Ahogy a kepbol kiderul, Neked azert nem lesz akkora gaz tekerni, nem kell tul sok felesleges sulyt cipelned. Zserintem hamar belejossz es akkor mar nem lesz gaz a tobbiekkel tekerni.

Kár! :(
Amúgy most sem volt gáz velük menni, legalábbis nekem, és nem hiszem, hogy képmutatták volna a segítõkész kedvességet, azt tapasztalom, bringások angyalok legtöbbször. És mosterotic volt, ahogy kboy megtolt hátulról. yeeeeeee!!!! Merthogy iylen is volt. Tényleg, mesélek már, amíg ez itt csöpögteti magának a zipet. 11%-nál tart még csak.

#547
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Hat sajnos tul jo hirekkel nem szolgalhatok ugyanis en Pecs varosat erositem :(
Hat hja vasbetontol es terminatortol igen messze vagyok, inkabb punnyadt zsirpacninak neveznem magmat, de vegul is minden embernek kocka hasa van, csak nem mindegy milyen melyen. Nekem nagyon melyen egy derekas pocak alatt huzodik a kidolgozott bordazott hasizmom :D

azért egy mecseki idegenvezetésre valamikor számítunk rád :)....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#548
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
igen az msn oldaláról letöltöd installálod és bejelentkezel... ennyi

#549
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Szia!

Már figyellek, amióta megjelentél. Örülök, hogy egyre jobban érzed itt magad, nagyon helyes! Azt szeretném kérdezni, hogy merre laksz? Mert esetleg gyakorolhatnánk együtt. Mert arra gondoltam, megvalósíthatnám kboy tanácsát, és mondjuk edzhetnék. Én úgyis koránkelõ vagyok. Te mikor érsz rá, és merre laksz? Egyedül szeretsz gyakorolni vagy valakivel? Megörültem, hogy van itt valaki, aki nem olyan "állat", mint a többiek, értve ezalatt, hogy vasbeton és terminátor.
Üdv.
teo


Hat sajnos tul jo hirekkel nem szolgalhatok ugyanis en Pecs varosat erositem :(
Hat hja vasbetontol es terminatortol igen messze vagyok, inkabb punnyadt zsirpacninak neveznem magmat, de vegul is minden embernek kocka hasa van, csak nem mindegy milyen melyen. Nekem nagyon melyen egy derekas pocak alatt huzodik a kidolgozott bordazott hasizmom :D

Kulonben elsosorban egyedul szoktam tekerni, ez annak koszonheto, hogy senkinek nem lenne turelme kivarni, hogy felerjek egy-egy domb tetejere :) Na jo haverral is szoktam, de felole nem sokat hallottam mostanaban, majd felhivom nincs e kedve tekerni egyet.

De jol latod megerintett a mtb feeling, igaz ez nekem mindossze turazgatasban merul ki. Nagy vagany dh-es csavo nem lesz mar belolem, ahhoz tul nyuszi vagyok es tulzottan felek a serulesektol. Azert ha lehet az erdot preferalom, ott nincs annyi hulye autos es jobb a levego is.

Ahogy a kepbol kiderul, Neked azert nem lesz akkora gaz tekerni, nem kell tul sok felesleges sulyt cipelned. Zserintem hamar belejossz es akkor mar nem lesz gaz a tobbiekkel tekerni.

#550
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Hehe, tegnap szebb ido volt, mint ma :] (igen, szogletes szaj :P)
ICQ vs. MSN problemara Trillian a megoldas, es ha Pro 3, akkor meg Jabber is van benne, igy minden egy helyen, oszt vidamsag ;]

Hát Bodrikám, hagyjál engem trilliannal, mert amióta azod van,nem tudunk egymásnak küldeni semmit, pedig a régi szép idõk. És Áronnak is az van, és õ tud nekem, csak én nem neki, pedig imádok zenéket küldözgetni chat közben meg képeket, ezt-azt.
Úgy hogy siralmas lett a kapcsolatunk minõsége kicsim, és ez mind a te trillianod miatt van, meg se szólalj, meg se szólalj! :D

#551
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Teo

Nem akarsz egy msn-t hasznalni? Tudnank segiteni online. :)

Hello al!

Hogy lesz nekem msn-em? Olyan mint icq, hogy kell hozzá valami program, vagy az msn.com oldalán kell ellavíroznom, és valahogy lesz valami ingyen és bérmentve? Ha egyszerû, megcsinálom én nektek most rögtön. :) Hm?

#552
bodr

bodr

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Hehe, tegnap szebb ido volt, mint ma :] (igen, szogletes szaj :P)
ICQ vs. MSN problemara Trillian a megoldas, es ha Pro 3, akkor meg Jabber is van benne, igy minden egy helyen, oszt vidamsag ;]
:nie_patrz
bodr
http://baterflyy.uw.hu

#553
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Szia!

Már figyellek, amióta megjelentél. Örülök, hogy egyre jobban érzed itt magad, nagyon helyes! Azt szeretném kérdezni, hogy merre laksz? Mert esetleg gyakorolhatnánk együtt. Mert arra gondoltam, megvalósíthatnám kboy tanácsát, és mondjuk edzhetnék. Én úgyis koránkelõ vagyok. Te mikor érsz rá, és merre laksz? Egyedül szeretsz gyakorolni vagy valakivel? Megörültem, hogy van itt valaki, aki nem olyan "állat", mint a többiek, értve ezalatt, hogy vasbeton és terminátor.
Üdv.
teo


Sajna még én sem vagyok terminátor...

De egyre jobban élvezem a felfeléket és háát a lefelék:)

CSAK hááát ugye a síkság közepén...

#554
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kereken 5400 km-t mentem 11 hónap alatt a salamanderrel!!

Nick-emhez híven nem zavartattam magam az esõben, élveztem nagyon! A nagy esõben laxc-el ketten indultunk el egybõl, nem hiába kétéltû a salamander. :)

#555
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Thx.
Ma is sikerult ugy 14 kilometert beletennem, ujfent megfajdult az ulogumom, es kicsit a terdem is, de elvezem, hogy ujra bicajozhatok.
Ha az ido jo marad es a labam se romlik, akkor par het mulva talan mar nem leszek ennyire ki egy kozepes emelkedotol.

Sajnos iszonyat lepusztult a testem :( Regen ilyen emelkedon rohogve feltekertem, most meg majd kikoptem a tudomet.

Erdekes modon 2 napja biciklierzekeny lettem, Minden mtb-t megsasolok. Ma lattam mar egy kelly's-t is a sajatomon kivul :)

Nektek a hatso kullok mennyire szoknak feszesek lenni? En ket kullo talalkozasa folott megprobaltam kicsit osszenyomni oket es volt ugy vagy fel centi holtjateka a cuccnek, Normalis ez, vagy feszesebbnek kene lennie? Elso kerek jo feszes. Modnjuk mondtak 200 km utan menjek vissza egy allitasra, mert lehet utanhuznak kicsit.

Udv.
Zino aki igazandibol Bj csak ugy nem tudta regisztrtalni magat :D

Szia!

Már figyellek, amióta megjelentél. Örülök, hogy egyre jobban érzed itt magad, nagyon helyes! Azt szeretném kérdezni, hogy merre laksz? Mert esetleg gyakorolhatnánk együtt. Mert arra gondoltam, megvalósíthatnám kboy tanácsát, és mondjuk edzhetnék. Én úgyis koránkelõ vagyok. Te mikor érsz rá, és merre laksz? Egyedül szeretsz gyakorolni vagy valakivel? Megörültem, hogy van itt valaki, aki nem olyan "állat", mint a többiek, értve ezalatt, hogy vasbeton és terminátor.
Üdv.
teo

#556
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

És ha még azt is elmondom, hogy bringát is viszek és lesz ott egy szabad délelõttöm meg fél délutánom amíg jönnek...


Azaz mondd még 1 kicsit---fájdítsd a szivem...

Leugrok a földszintröl ha kiderül, hogy reggel Ullrich-kal melegítessz be...:)

#557
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
És ti nem akartok icq-t? :)
Elvileg most csorgadozik felfelé, de egyelõre még visszafojtott lélegzettel pssszt, majd jelentkezem. ;)

#558
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

zinonak grat a cajgához
megyek, bele kell sûrítenem mindent abba a tíz percbe, amíg gépezek


Thx.
Ma is sikerult ugy 14 kilometert beletennem, ujfent megfajdult az ulogumom, es kicsit a terdem is, de elvezem, hogy ujra bicajozhatok.
Ha az ido jo marad es a labam se romlik, akkor par het mulva talan mar nem leszek ennyire ki egy kozepes emelkedotol.

Sajnos iszonyat lepusztult a testem :( Regen ilyen emelkedon rohogve feltekertem, most meg majd kikoptem a tudomet.

Erdekes modon 2 napja biciklierzekeny lettem, Minden mtb-t megsasolok. Ma lattam mar egy kelly's-t is a sajatomon kivul :)

Nektek a hatso kullok mennyire szoknak feszesek lenni? En ket kullo talalkozasa folott megprobaltam kicsit osszenyomni oket es volt ugy vagy fel centi holtjateka a cuccnek, Normalis ez, vagy feszesebbnek kene lennie? Elso kerek jo feszes. Modnjuk mondtak 200 km utan menjek vissza egy allitasra, mert lehet utanhuznak kicsit.

Udv.
Zino aki igazandibol Bj csak ugy nem tudta regisztrtalni magat :D

#559
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
De az oldalukon is a reg. közben, után minden le van írva és emailben is megkapja a dolgokat...

teo: fogadd meg al tanácsát! Tegnap is mondtam h regelj egyet!

#560
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Teo

Nem akarsz egy msn-t hasznalni? Tudnank segiteni online. :)

Megsilabizáltam a képeket. Felregisztráltam, amit rainmain ajánlott, az uw-és helyre. Oda van 200 mega lehetõségem, az elég, mert a mostani képek 114 mega. Tudom, mi az az ftp. Rá tudok bökkenteni total commanderben, tudom, hogy új kapcsolatot kéne létrehoznom, de nem tudom mi a kapcsolat neve, mi a kiszolgáló neve, mit kell írni a távoli meg helyi könyvtárhoz, parancsküldés, szervertípushoz. Légy szíves segítsetek egy kicsit, minden ilyet a bodri szokott nekem csinálni, õ nagyon ügyes ezekben, én inkább foglalkozom költészettel vagy sütök sütit, illetve kertészkedem, mint ilyen. Lécci-lécci-lécci! :)
Ha megvoltak a képek, írok is, ígérem.

teo


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak