Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#521
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Nos, nekem szombaton volt életem elsõ kelly's-es túrája. Ligthba. Mégis hardba, mert eddig egy nap max talán 40-50 közöttit mentem, és most kb. 78-at mentem. Persze minden ismerõsnek 80-at mondok, de a felfelé kerekítés ér, nem? Elsõsorban szeretném megköszönni a túravezetõnek, rainmannek, hogy megszervezte a túrát, és mindenkinek, hogy vigyázott rám, és türelmes volt. Kboynak hatalmas hála a megtolásért. Jól esett nagyon, de úgy érzem, ha ezt gyakran igénybevenném, elkényelmesednék, ezért mindent megteszek, hogy felpörgessem az erõnlétemet, OK?
Az lenne a kérdésem, hogy természetes, hogy hazaérve hasmenésem lett? Ez lehet a megterheléstõl? Nem ettem romlottat, az tuti.
Nagyon elfáradtam, nagyon, a Hunyadin képzeljétek már semmi affinitásom nem volt feltekerni, ezért szégyenszemre feltoltam. Fel sem elemeltem az orromat az aszfaltról, úgy szégyelltem magam emiatt. :) Ahogy a Donáti utcai megálló van, odáig kellett volna feltekernem, én arra lakom.
Most is gyarapodtam technikai tudásban, igyekeztem úgy csinálni a dolgokat, ahogy tanácsoltátok, és ígérem, nem fogok keresztbe váltogatni, OK? Csokit azt elfelejtettem vinni, köszönöm annak, aki megajándékozott vele, nem tudom a nevét, jajj!
Szóval szép volt a táj, fantasztikus a levegõ. Nem fáztam, melegem sem volt, nekem a pára is jól esett, és szép helyre vittek a srácok, máskor is akarok Veletek menni!!! De még nagyon sokat kell ahhoz erõsödnöm.
És a legjobb talán az volt, hogy alig volt forgalom, és végig nagyon biztonságban éreztem magam.
Mindent nagyon köszönök! :)
Elmerfuddnak meg nagy dádá, amiért pár csepp esõtõl beijedt! Hát mi lesz így a desiro-projecttel?

(Szívesen kommentelném a képeket egyenként, meg elmondanám, mik a kedvenceim, de legfeljebb utólag, számra hivatkozva.)

Teljesen jogos a dádá, nagyon bánom, hogy nem mentem.
Nem felejtettem el a Desirot.
Amit igérek azt teljesítem.
Fogsz te még mozdonyt vezetni vagy akár Intercity-t!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#522
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Ez egy VDO MC1.0 :D. Mér szöget is, erre vagyok ráizgulva mostanság.


Ha nem tetszene átveszem töled:)

Teo biztos birod a lángost?

#523
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
az érintkezõ pontokhoz ha befolyik a víz az óra és a tertó közé akkor meghal a cicus...

#524
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Teo, a lángos ? olajos, stb /Tiéd tán még tejfeles is volt ?/ tud érdekes dolgokat produkálni

Ti is ettetek lángost, és nem csattogott a zsírtól, és másén is volt tejföl sztem.

#525
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Intézõdik az órám!!! Van németben egy tag, aki megrendeli, és egy másik, aki 25-én megy hozzá, és 30-án jön vissza. Az a lényeg csak, hogy az óra 30-ig eljusson a taghoz.

Ismerkedjetek hát vele:


Szerk: bocsi, kisebb kép nem volt :D


Én már ismerem, sõt fogtam is a kezembe. Bibi. :P

#526
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Az en cateye-om nem azott be esoben. Igaz, vizallo, ez van a dobozon. Ahogy a cateye lampaimon is, amik szinten vizalloak. A cateye rule. :)

Na az órákról annyit h a cateye beázott a legkisebb záportól is a kelly's/a-tech és még milyen néven futó mostanim meg ebben a nagy zuhéban is mért.

"cateye egy szar" - az esõember után szabadon


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#527
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Ha el akartok tevedni minden tovabbi nelkul allok rendelekezesetekre :)
Egy biztos nekem a szivem csucske a Mecsek, sok szep resze van. Igaz biztos egy Bukkel egy Matraval nem vetekedhet, de sok oromet okozott mar nekem.
Ha elkezdek felkapaszkodni a hegyre rendszeresebben kuldok majd fotokat. Van par igen szep hely amit megosztanek Veletek.
Meg van jo sok lejtos resz is, azokat imadnatok :)

Pécsett éltem 1 és 9 éves korom között, és végigkirándultuk a Mecseket a családdal. Persze nem nagyon emlékszem a dolgokra, egy bizonyos illat maradt meg bennem, és azt hagymás útnak hívtuk. És szívesen bejárnám bringával de nagyon messze van!

#528
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Ez egy VDO MC1.0 :D. Mér szöget is, erre vagyok ráizgulva mostanság.

Avus nem akarsz 2-t hozatni ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#529
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Nos, nekem szombaton volt életem elsõ kelly's-es túrája. Ligthba. Mégis hardba, mert eddig egy nap max talán 40-50 közöttit mentem, és most kb. 78-at mentem. Persze minden ismerõsnek 80-at mondok, de a felfelé kerekítés ér, nem? Elsõsorban szeretném megköszönni a túravezetõnek, rainmannek, hogy megszervezte a túrát, és mindenkinek, hogy vigyázott rám, és türelmes volt. Kboynak hatalmas hála a megtolásért. Jól esett nagyon, de úgy érzem, ha ezt gyakran igénybevenném, elkényelmesednék, ezért mindent megteszek, hogy felpörgessem az erõnlétemet, OK?
Az lenne a kérdésem, hogy természetes, hogy hazaérve hasmenésem lett? Ez lehet a megterheléstõl? Nem ettem romlottat, az tuti.
Nagyon elfáradtam, nagyon, a Hunyadin képzeljétek már semmi affinitásom nem volt feltekerni, ezért szégyenszemre feltoltam. Fel sem elemeltem az orromat az aszfaltról, úgy szégyelltem magam emiatt. :) Ahogy a Donáti utcai megálló van, odáig kellett volna feltekernem, én arra lakom.
Most is gyarapodtam technikai tudásban, igyekeztem úgy csinálni a dolgokat, ahogy tanácsoltátok, és ígérem, nem fogok keresztbe váltogatni, OK? Csokit azt elfelejtettem vinni, köszönöm annak, aki megajándékozott vele, nem tudom a nevét, jajj!
Szóval szép volt a táj, fantasztikus a levegõ. Nem fáztam, melegem sem volt, nekem a pára is jól esett, és szép helyre vittek a srácok, máskor is akarok Veletek menni!!! De még nagyon sokat kell ahhoz erõsödnöm.
És a legjobb talán az volt, hogy alig volt forgalom, és végig nagyon biztonságban éreztem magam.
Mindent nagyon köszönök! :)
Elmerfuddnak meg nagy dádá, amiért pár csepp esõtõl beijedt! Hát mi lesz így a desiro-projecttel?

(Szívesen kommentelném a képeket egyenként, meg elmondanám, mik a kedvenceim, de legfeljebb utólag, számra hivatkozva.)

Teo, a lángos ? olajos, stb /Tiéd tán még tejfeles is volt ?/ tud érdekes dolgokat produkálni
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#530
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Avus: Ilyet láttam a RB-ban is.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#531
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus ez se v.mi kispályás cucc ... jol látom???:)

Ez egy VDO MC1.0 :D. Mér szöget is, erre vagyok ráizgulva mostanság.

#532
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Na az órákról annyit h a cateye beázott a legkisebb záportól is a kelly's/a-tech és még milyen néven futó mostanim meg ebben a nagy zuhéban is mért.

"cateye egy szar" - az esõember után szabadon

az enyém spec nem ázott el....és nem a múltkori volt az elsõ ázása...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#533
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Nos, nekem szombaton volt életem elsõ kelly's-es túrája. Ligthba. Mégis hardba, mert eddig egy nap max talán 40-50 közöttit mentem, és most kb. 78-at mentem. Persze minden ismerõsnek 80-at mondok, de a felfelé kerekítés ér, nem? Elsõsorban szeretném megköszönni a túravezetõnek, rainmannek, hogy megszervezte a túrát, és mindenkinek, hogy vigyázott rám, és türelmes volt. Kboynak hatalmas hála a megtolásért. Jól esett nagyon, de úgy érzem, ha ezt gyakran igénybevenném, elkényelmesednék, ezért mindent megteszek, hogy felpörgessem az erõnlétemet, OK?
Az lenne a kérdésem, hogy természetes, hogy hazaérve hasmenésem lett? Ez lehet a megterheléstõl? Nem ettem romlottat, az tuti.
Nagyon elfáradtam, nagyon, a Hunyadin képzeljétek már semmi affinitásom nem volt feltekerni, ezért szégyenszemre feltoltam. Fel sem elemeltem az orromat az aszfaltról, úgy szégyelltem magam emiatt. :) Ahogy a Donáti utcai megálló van, odáig kellett volna feltekernem, én arra lakom.
Most is gyarapodtam technikai tudásban, igyekeztem úgy csinálni a dolgokat, ahogy tanácsoltátok, és ígérem, nem fogok keresztbe váltogatni, OK? Csokit azt elfelejtettem vinni, köszönöm annak, aki megajándékozott vele, nem tudom a nevét, jajj!
Szóval szép volt a táj, fantasztikus a levegõ. Nem fáztam, melegem sem volt, nekem a pára is jól esett, és szép helyre vittek a srácok, máskor is akarok Veletek menni!!! De még nagyon sokat kell ahhoz erõsödnöm.
És a legjobb talán az volt, hogy alig volt forgalom, és végig nagyon biztonságban éreztem magam.
Mindent nagyon köszönök! :)
Elmerfuddnak meg nagy dádá, amiért pár csepp esõtõl beijedt! Hát mi lesz így a desiro-projecttel?

(Szívesen kommentelném a képeket egyenként, meg elmondanám, mik a kedvenceim, de legfeljebb utólag, számra hivatkozva.)

#534
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na az órákról annyit h a cateye beázott a legkisebb záportól is a kelly's/a-tech és még milyen néven futó mostanim meg ebben a nagy zuhéban is mért.

"cateye egy szar" - az esõember után szabadon

#535
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Asszem a Pike-odat lenyeletem veled druszam... :) Gyk, mi? :)

Duna Maraton 2006 - a gyengébbek kedvéért:D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#536
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Avus ez se v.mi kispályás cucc ... jol látom???:)

#537
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Duna Maraton 2006 - a gyengébbek kedvéért:D

Milyen topic?




#538
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én az internetes kommunikécióból írtam a szakdogámat :) Hát még én hogy ztálom ezeket! :) de karcsúsítja a tel számlámat.

#539
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Intézõdik az órám!!! Van németben egy tag, aki megrendeli, és egy másik, aki 25-én megy hozzá, és 30-án jön vissza. Az a lényeg csak, hogy az óra 30-ig eljusson a taghoz.

Ismerkedjetek hát vele:
Posted Image

Szerk: bocsi, kisebb kép nem volt :D

#540
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Milyen topic?

Látogass át a DM topicba, ott írtam a történést!:D Ha rámcsörögsz, bevártunk volna. Június 24-25, hivatalos pályabejárás vezetõvel (www.sportaktiv.hu)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak