Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#501
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Oh, vegre egy pozitiv hir :)
Akkor en is megcelozom a 5 het 10 kilo felallast.
Ugy mar sokkal jobban ereznem magam. Talan a magas vernyomasomnak is segitene egy kis sulyfelesleg leadasa.

ha minden igaz valamikor összel lesz pécsen megint progfeszt, arra én menek mindenképp, de akkor mennék reggel, vinnék bringát, meg 1-2 ember még befér, és lehetbne tekerni egyet a környéken....fõleg ha lenne helyi vezetõ :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#502
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

esetleg utalhatjuk is ha megbizol benne annyira....

Abszolúte mind2ben, megkérdezem h két órát rendel-e, mi meg összefutunk aztán adj 77 ajrót. Vagy fizethetünk online is, nekem az is jó.

#503
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

517 m szint volt benne szentendre kör 35 km ehhez jött nekik még 2x20 körül /bp-i lakhelyfüggõ/


Az azert derekas :)
Irigykedek, hogy ilyan jol birjatok, de most mar csakazertis megcsinalok en is egy hosszabb turat a kozeljovoben :)

#504
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Szóval lesz itt tömegbaleset a síneken a közeljövõben azt akarod mondani? :)
Egyébiránt õrült hálás lennék, ha fotózhatnék is. Esetleg hozhatnék magammal valakit éjszakai fotózásra üres vonatban, vagy lepukkant mávos területek bármi. Nagyon érdekelnek a vonatos dolgok, de majd megbeszéljük külön, OK? :)

Oksa.
Hozhatsz gépet, videókamerát, bármit.
Nekem is a gyengém a vasút!!!
Oksa.
Akit a mozdony füstje megcsapott!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#505
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

OK, tekerhetünk együtt! :) Feltéve ha türelmes vagy, és tudod az utakat és biztonságos vezetõ vagy. Ha valakivel megyek, én nem csinálok mást, mint a bokájára szegezem a tekintetem és követem. Bár már kezdek feloldódni, szombaton annyira laza volt minden ennyi srác társaságában, hogy sokat nézgelõdtem az utakon már a városban is.

Oksa.
Akkor majd értekezünk.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#506
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Masztunk is valamennyit, nem tudom mennyi az annyi. Az ulessel nyugi, majd ha ket het mulva is tori a hatsod, akkor nezz masik utan. Egyreszt az uleseket "be kell ulni", szoval kell neki ido, masreszt a tested is meg fogja szokni. En pl. direkt nem csereltem le anno es a mai napig orulok, hogy megtartottam, jo a kemeny ules. Egyedul azert gondolkodom a cseren, mert talan a tojasoknak nem artana, ha lenne egy kis szellozes lent, tehat olyan ules, ami lyukas kozepen. :)

Hja a medvehagyma az csucs. 1-2 honapig az egesz erdoben hagymaszag terjeng, de en imadom. Megvan a maga varazsa :)
Nekem Orfu es kornyeke a befuto, persze Kisujbanya es a Zengo se kutya. Meg a Zsongorko, onnet levele vannak igazan erdekes utak :)

Ez a "laza" 80-ast milyen utviszonyok kozott nyomtatok vegig? Sok emelkedotok volt, vagy "light"-os volt a cucc? En szerintem 80 km-t le se tudnek tekerni, foleg nem ezzel az ulessel. 2 napja ugy faj a ulogumom mint allat, pedig napi 12 orat ulo munkat vegzek, de nem egy ilyen kemeny vekony nyergen szerencsere


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#507
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

részemrõl kelly's megvásárlása után 5 hét alatt kb. 450 km után kb. 10 kg ment le. úgyhogy tarts ki.


Oh, vegre egy pozitiv hir :)
Akkor en is megcelozom a 5 het 10 kilo felallast.
Ugy mar sokkal jobban ereznem magam. Talan a magas vernyomasomnak is segitene egy kis sulyfelesleg leadasa.

#508
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Hja a medvehagyma az csucs. 1-2 honapig az egesz erdoben hagymaszag terjeng, de en imadom. Megvan a maga varazsa :)
Nekem Orfu es kornyeke a befuto, persze Kisujbanya es a Zengo se kutya. Meg a Zsongorko, onnet levele vannak igazan erdekes utak :)

Ez a "laza" 80-ast milyen utviszonyok kozott nyomtatok vegig? Sok emelkedotok volt, vagy "light"-os volt a cucc? En szerintem 80 km-t le se tudnek tekerni, foleg nem ezzel az ulessel. 2 napja ugy faj a ulogumom mint allat, pedig napi 12 orat ulo munkat vegzek, de nem egy ilyen kemeny vekony nyergen szerencsere :)

517 m szint volt benne szentendre kör 35 km ehhez jött nekik még 2x20 körül /bp-i lakhelyfüggõ/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#509
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Teljesen jogos a dádá, nagyon bánom, hogy nem mentem.
Nem felejtettem el a Desirot.
Amit igérek azt teljesítem.
Fogsz te még mozdonyt vezetni vagy akár Intercity-t!!!!

Szóval lesz itt tömegbaleset a síneken a közeljövõben azt akarod mondani? :)
Egyébiránt õrült hálás lennék, ha fotózhatnék is. Esetleg hozhatnék magammal valakit éjszakai fotózásra üres vonatban, vagy lepukkant mávos területek bármi. Nagyon érdekelnek a vonatos dolgok, de majd megbeszéljük külön, OK? :)

#510
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

jó csak ötlet volt....:)


Rain azért néhány százezer db macskaszem szaladgál gond mélkül....szal hogy egy darab tönkre ment .......annyi hibaszázalék mindenhol van


ha megszárad az érintkezés akkor újra mér, de másoktól is hallottam már...

#511
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Még szerintem szólhatok a srácnak. 77 eurót megelõlegezett, nemtom 154-et is megelõlegezne-e. De ha érdekel, megkérdezem. Ha nem tudja megelõlegezni, de 2-4 nap alatt kiviszik neki, akkor megoldható elõlegezés nélkül is, mert a srác aki hazahozza, 5 napig lesz kint.

esetleg utalhatjuk is ha megbizol benne annyira....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#512
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Pécsett éltem 1 és 9 éves korom között, és végigkirándultuk a Mecseket a családdal. Persze nem nagyon emlékszem a dolgokra, egy bizonyos illat maradt meg bennem, és azt hagymás útnak hívtuk. És szívesen bejárnám bringával de nagyon messze van!


Hja a medvehagyma az csucs. 1-2 honapig az egesz erdoben hagymaszag terjeng, de en imadom. Megvan a maga varazsa :)
Nekem Orfu es kornyeke a befuto, persze Kisujbanya es a Zengo se kutya. Meg a Zsongorko, onnet levele vannak igazan erdekes utak :)

Ez a "laza" 80-ast milyen utviszonyok kozott nyomtatok vegig? Sok emelkedotok volt, vagy "light"-os volt a cucc? En szerintem 80 km-t le se tudnek tekerni, foleg nem ezzel az ulessel. 2 napja ugy faj a ulogumom mint allat, pedig napi 12 orat ulo munkat vegzek, de nem egy ilyen kemeny vekony nyergen szerencsere :)

#513
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem, mert lusta volt továbbmenni Németországig :)


Nem, inkább az volt a gond, hogy nem akartál 30 euroval többet fizetni érte. :D

#514
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Tin: nem hoztál avusnak egyet most a 7végén? nem úgy volt?

Nem, mert lusta volt továbbmenni Németországig :)

#515
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Váuuuu.
Gratula. Kiváncsi vagyok a folytatásra!!!
Én szívesen tekerek veled ha megfelel.

OK, tekerhetünk együtt! :) Feltéve ha türelmes vagy, és tudod az utakat és biztonságos vezetõ vagy. Ha valakivel megyek, én nem csinálok mást, mint a bokájára szegezem a tekintetem és követem. Bár már kezdek feloldódni, szombaton annyira laza volt minden ennyi srác társaságában, hogy sokat nézgelõdtem az utakon már a városban is.

#516
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus nem akarsz 2-t hozatni ?

Még szerintem szólhatok a srácnak. 77 eurót megelõlegezett, nemtom 154-et is megelõlegezne-e. De ha érdekel, megkérdezem. Ha nem tudja megelõlegezni, de 2-4 nap alatt kiviszik neki, akkor megoldható elõlegezés nélkül is, mert a srác aki hazahozza, 5 napig lesz kint.

#517
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kela: inkább iratkozz fel 3.-nak a listára :)

...mennyit küldtünk 9kor :)

Tin: nem hoztál avusnak egyet most a 7végén? nem úgy volt?

#518
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Na az órákról annyit h a cateye beázott a legkisebb záportól is a kelly's/a-tech és még milyen néven futó mostanim meg ebben a nagy zuhéban is mért.

"cateye egy szar" - az esõember után szabadon


Ezt tanusíthatom, voltam az a-tech órával néhány nagyobb zivatarban, és jól bírta, semmi baja. Meg -5 fokban is jól dolgozott, bár akkor már kissé lomhán ugrottak a számok.

#519
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Hat sajnos tul jo hirekkel nem szolgalhatok ugyanis en Pecs varosat erositem :(
Hat hja vasbetontol es terminatortol igen messze vagyok, inkabb punnyadt zsirpacninak neveznem magmat, de vegul is minden embernek kocka hasa van, csak nem mindegy milyen melyen. Nekem nagyon melyen egy derekas pocak alatt huzodik a kidolgozott bordazott hasizmom :D

Kulonben elsosorban egyedul szoktam tekerni, ez annak koszonheto, hogy senkinek nem lenne turelme kivarni, hogy felerjek egy-egy domb tetejere :) Na jo haverral is szoktam, de felole nem sokat hallottam mostanaban, majd felhivom nincs e kedve tekerni egyet.

De jol latod megerintett a mtb feeling, igaz ez nekem mindossze turazgatasban merul ki. Nagy vagany dh-es csavo nem lesz mar belolem, ahhoz tul nyuszi vagyok es tulzottan felek a serulesektol. Azert ha lehet az erdot preferalom, ott nincs annyi hulye autos es jobb a levego is.

Ahogy a kepbol kiderul, Neked azert nem lesz akkora gaz tekerni, nem kell tul sok felesleges sulyt cipelned. Zserintem hamar belejossz es akkor mar nem lesz gaz a tobbiekkel tekerni.

részemrõl kelly's megvásárlása után 5 hét alatt kb. 450 km után kb. 10 kg ment le. úgyhogy tarts ki.
www.montalk.net :matrix:

#520
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ti is ettetek lángost, és nem csattogott a zsírtól, és másén is volt tejföl sztem.

jó csak ötlet volt....:)


Rain azért néhány százezer db macskaszem szaladgál gond mélkül....szal hogy egy darab tönkre ment .......annyi hibaszázalék mindenhol van
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való