Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#341
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Irónia ON

Nem is értem hogy bírjátok ezen a szörnyû fórumon. Egy vesszõfutás minden nap.

Gondoltam nyitok egy Nagykevély topicot, vagy egy Disznófõst, mert ott rétesezni lehet, és közel a kút, vagy nem is, egy Római partosat, mert olyan még nincs, viszont lehet korzózni, meg zsírodeszkát falni... de aztán úgy gondoltam mégse.

Irónia OFF

Kérdés 1.: szerintetek a topic színvonala (Judit vs. Rainman épületes párbeszéde) indokolja a létezését? Ha igen, és van értelme egy újabb beszélgetõs topicnak, akkor mutassátok meg, hogy van rá igény - használjátok. A kritikát meg nem biztos, hogy egybõl vérig sértõdve kellene megélni, bár ez a mimóza hozzáállás valamiért jellemzõ errefelé.

Kérdés 2.: nyáron, gyönyörûszép idõben egy hegyikerékpáros mit tud edzeni a Margitszigeten? Egy idõhiányban szenvedõ outist még megértek.

Sztem nyugodtan lazithatsz egy kicsit ,a 2. kérdésedre én is kérdeznék neked mi a f....sz közöd van,hogy hol teker a montijával hmm?

#342
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ne mocskoljuk a klubbot, folytassuk a szigetben...

#343
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Irónia ON

Nem is értem hogy bírjátok ezen a szörnyû fórumon. Egy vesszõfutás minden nap.

Gondoltam nyitok egy Nagykevély topicot, vagy egy Disznófõst, mert ott rétesezni lehet, és közel a kút, vagy nem is, egy Római partosat, mert olyan még nincs, viszont lehet korzózni, meg zsírodeszkát falni... de aztán úgy gondoltam mégse.

Irónia OFF

Kérdés 1.: szerintetek a topic színvonala (Judit vs. Rainman épületes párbeszéde) indokolja a létezését? Ha igen, és van értelme egy újabb beszélgetõs topicnak, akkor mutassátok meg, hogy van rá igény - használjátok. A kritikát meg nem biztos, hogy egybõl vérig sértõdve kellene megélni, bár ez a mimóza hozzáállás valamiért jellemzõ errefelé.

Kérdés 2.: nyáron, gyönyörûszép idõben egy hegyikerékpáros mit tud edzeni a Margitszigeten? Egy idõhiányban szenvedõ outist még megértek.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#344
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
sziasztok !

Egy (hozzá nem nagyon értõ) kérdésem lene. Ha az elsõ féket behúzom a bringán és megtolom elõre kotyog kicsit a kormány(csapágy?) .
Ez normális vagy nincs jól összerakva a bringa?
Még csak 3 hetes a gép!

#345
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Szívás Rain de én egyetértek veled...

Ha kell segítek szókaratézni:)

#346
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

http://forum.bikemag...read.php?t=2386

Megint rámszálltak a molyok.

aranyosak!
www.montalk.net :matrix:

#347
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

kboy volt szombaton akivel beszélt...

axer: pár perc és fent vagy a tagok közt te is!

Hogy is van ez a csepeli TT most a 7végén?? ezt meg kéne néznünk, már tegnap is beszéltünk róla páran.
elmer: a hegy meg mohamed... ju nó?

Parancsolj rain:http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=832

#348
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http://forum.bikemag...read.php?t=2386

Megint rámszálltak a molyok.

#349
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
kboy volt szombaton akivel beszélt...

axer: pár perc és fent vagy a tagok közt te is!

Hogy is van ez a csepeli TT most a 7végén?? ezt meg kéne néznünk, már tegnap is beszéltünk róla páran.
elmer: a hegy meg mohamed... ju nó?

#350
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Tulajdonképp milyen meló?
Holnap végre én is bringával megyek vizsgázni. Avusnak nem tudtam megvenni az órát Ausztriában, de magamnak sikerült egy pöpec U lakatot venni. Olyat, amit csomagtartónak is használhatok, kisebb csomagokhoz.
Igaz, hogy egy ABUS Steel-o-chain-re fájt a fogam, de az nem volt, majd késõbb megrendelem azt is, aztán majd próbálkozhatnak a tolvajok. :)

szerk. Csepelrõl hogy jössz befelé? VAgy ezt már kérdeztem? Szóval az úton, vagy a járdán? Egyik sem valami szuper, tegnap néztük az esõ után, hogy azok a nyamvadt besüppedt csatornák épp csak a vizet nem nyelik el, mert a környéke lejjebb van az útnál, de maga a vas az feljebb. Úgyhogy minden lefolyó körül kisebb-nagyobb tócsák voltak. Ügyesek voltak, akik csinálták.

A cégnél ahol dolgozom volt egy lehetõség, plakátkihordásra.
Hétfõn és kedden.
Elvállaltam, bár bent nem örültek neki.
De király volt, ma 45km-ert karikáztam, igaz hogy szunyogot ebédeltem.
fain volt a nap!!!!
Általában a járdán megyek, mert nem kockáztatok, de este az uton 40-el! hihi
Mostanában inkább erzsébet felé kerülök, mert az tök nyugis.


Axer légy üdvözölve.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#351
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
á ez k sok hozzászólás nem fogom végigrágni mind de egyre reagálok
zsolti: én nem voltam ott tiggerékkel szombaton :D

ja mégegy: avusnak azért kell vdo szögmérõs computer hogy felfogja, fel tud mászni a 90 fokos emelkedõn is :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#352
zeee

zeee

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Skacok !

Nagyon szuper képek lettek, remélem nem a retusálás miatt, de mintha tényleg magasabbnak tûnnék :-))) Köszi Teo!!!
Folytatás?

#353
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
/me 26

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#354
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Meg vagyok nyugodva :) Örülök Nektek.
Lesz hétvégén közös tekerés, avagy hogy szokott ez történni?


Majdnem minden hétvégén van, rainman aláírásában van a klub honlapjának a címe, oda mindig felrakja, hogy a következõ túra várhatóan merre megy, és kik lesznek rajta.

http://kellysklub.uw.hu
Ez az a cím.

#355
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
De vannak 20 alattiak is...:)

Amúgy reggelente én is 60-nak érzem magam

Teo jok lettek a képek...

#356
axer

axer

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Meg vagyok nyugodva :) Örülök Nektek.
Lesz hétvégén közös tekerés, avagy hogy szokott ez történni?

#357
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Lehet.

Kérdeznék is, ha lehet:
Adott egy Spider, amelyen hajtómûvet és középrészt szeretnék cserélni.
8-as rendszerre XT ill LX hajtómûvet fel lehet tenni? Avagy cseréljem Aliviora és ne barkácsolgassak?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#358
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

annyira nem izgatnak ezek, hogy ihaj. azok a papírok sincsenek meg, amiket kaptam, hogy majd kellenek. Menjen a sok majom a


azokat is letöltheted (sõt le is kell, hogy használni tudd a programot), le is ellenõrzi, meg minden.


Üdv axer!
Vannak itt bõven 30 fölöttiek is. :) Pl. jómagam is.

#359
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Mit szóljak én a 45-tel? Sztem ennek nincs jelentõsége, csak annak, h lélekben mennyi vagy! :)


En lelekben 20 alatt szerintem testileg 28, de neha ugy erzem magam mint egy 60 eves emberke. Faj mindenem, alig birok felkelni az agybol, stb. :D

#360
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Köszönöm :)
Az elõzõ oldalakon láttam pár fotót, amely kissé elbizonytalanított a 37 évemmel.

Mit szóljak én a 45-tel? Sztem ennek nincs jelentõsége, csak annak, h lélekben mennyi vagy! :)
www.montalk.net :matrix: