Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#321
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Én ugyan nem akartam megmondani, egy kérdést tettem fel, mert nem tudtam rá a választ. Erre jött - az egyébként nyilván nagyon jó fej - Kboy közvetlen érdeklõdése a kompetenciámat illetõen. Mert ha - teszem azt - azt kérdi, hogy sötétedés után hol tekerek, akkor elmondom, hogy bizony városban, betonon, és így értelmet nyert volna a Margitszigetes topicban elejtett félmondat, miszerint esti tekerésekre remek hely a sziget.

Szerintem sokkal elegánsabb, és célravezetõbb, ha nem vulgáris szavakkal, sértõdéssel, vagy a másikra szitkokat szórva próbáljátok meg elsimítani az ilyen súrlódásokat. Itt ennek nyomát sem láttam.

Mi pedig csak azt szeretnénk tõletek kérni tiszteltnagytekintélyûmoderátorurak,hogy a kétértelmû megjegyzéseiteket mellõzzétek a topikunkól ..
Én itt befejeztem az erre irányuló kommentek lereagálását.!!!

#322
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Janes: Igen, az a kormánycsapágyad lazulását jelzi.

Ha újonnan vásároltad, vidd vissza a szervízbe/boltba, ahol vetted. Az elsõ párszáz km után célszerû néhány dolgot átnézni, utánállítani, újrahúzni (váltók, fékek, küllõk, csapágyak, stb.), ezt a boltok többsége ingyenesen biztosítja.


Avus: ha a tiédhez hasonló post jött volna bármelyik érintett részérõl, nemes egyszerûséggel el lehetett volna kerülni a komolyabb vitát - szerintem.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#323
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Amennyiben vmelyik topic-al kapcsolatosan gondod van, azt ott "vesd papírra!" Nincs bezárva, megteheted. Vagy beszéld meg privátban az érintett moderátorral!


Papírra vetettem de törölte LL.

#2252-s# hozzászólás

#324
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

sziasztok !

Egy (hozzá nem nagyon értõ) kérdésem lene. Ha az elsõ féket behúzom a bringán és megtolom elõre kotyog kicsit a kormány(csapágy?) .
Ez normális vagy nincs jól összerakva a bringa?
Még csak 3 hetes a gép!


Szia!

Nem vagyok nagy tech guru, de szerintem nem illik lotyognia a csapagynak.
Szerintem vidd vissza a boltba, hogy huzzanak utana,
Javitsatok ki ha hulyeseget mondtam. Egy biztos a regi kerekparokon ezt siman lehetett allitani, az ujakban nem vagyok egeszen biztos.

Udv.

#325
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Modok:
tamaska fontoskodása miatt már ezt a topikot is haza akarjátok vágni?
Zárjátok be azt a rohadt topikot ha ettõl nektek jobb lesz!

Csak VV a szívesen látott itt közülletek!

pápá

#326
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Én ugyan nem akartam megmondani, egy kérdést tettem fel, mert nem tudtam rá a választ. Erre jött - az egyébként nyilván nagyon jó fej - Kboy közvetlen érdeklõdése a kompetenciámat illetõen. Mert ha - teszem azt - azt kérdi, hogy sötétedés után hol tekerek, akkor elmondom, hogy bizony városban, betonon, és így értelmet nyert volna a Margitszigetes topicban elejtett félmondat, miszerint esti tekerésekre remek hely a sziget.

Szerintem sokkal elegánsabb, és célravezetõbb, ha nem vulgáris szavakkal, sértõdéssel, vagy a másikra szitkokat szórva próbáljátok meg elsimítani az ilyen súrlódásokat. Itt ennek nyomát sem láttam.

Kérdés: van-e már Margitszigetes topik? Ha már van, akkor teljesen korrekt, zárjátok be. Ha nincs, akkor meg majd a fórumozók eldöntik, hogy van-e rá szükség.

A baj csak az, hogy ilyenkor jön a mod, örül hogy itt õ az authority, eldönti, hogy mire van szükség és mire nincs, majd töröl. Aztán csodálkozik, ha elküldik a felmenõihez.

Ha nem kell Margitszigetes topik, akkor szépen elsüllyed. feltehetõleg nem emiatt fog tönkremenni a bikemag szerevere.

#327
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
sziasztok !

Egy (hozzá nem nagyon értõ) kérdésem lene. Ha az elsõ féket behúzom a bringán és megtolom elõre kotyog kicsit a kormány(csapágy?) .
Ez normális vagy nincs jól összerakva a bringa?
Még csak 3 hetes a gép!

#328
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Az említett hozzászólást visszaállítottam.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#329
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Megírnám de azt is törölnétek ahogy a témához a záró gondolatomat törölte LL! Ezúton is kérem priviben azt a hsz-em vagy visszaállítani! Ez így fer ha reagálhatok.

"Demokráciában élünk a kurva életbe!" - Jöttünk láttunk visszamennénk 1
... mondtam már h imádom a filmes idézeteket?


Amennyiben vmelyik topic-al kapcsolatosan gondod van, azt ott "vesd papírra!" Nincs bezárva, megteheted. Vagy beszéld meg privátban az érintett moderátorral!


#330
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én ugyan nem akartam megmondani, egy kérdést tettem fel, mert nem tudtam rá a választ. Erre jött - az egyébként nyilván nagyon jó fej - Kboy közvetlen érdeklõdése a kompetenciámat illetõen. Mert ha - teszem azt - azt kérdi, hogy sötétedés után hol tekerek, akkor elmondom, hogy bizony városban, betonon, és így értelmet nyert volna a Margitszigetes topicban elejtett félmondat, miszerint esti tekerésekre remek hely a sziget.

Szerintem sokkal elegánsabb, és célravezetõbb, ha nem vulgáris szavakkal, sértõdéssel, vagy a másikra szitkokat szórva próbáljátok meg elsimítani az ilyen súrlódásokat. Itt ennek nyomát sem láttam.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#331
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Kicsit sarkítjátok a kérdést, nem errõl írtam, de ez a ti dolgotok.

Egyébként miért van bennetek ennyi elkeseredett düh?


Megírnám de azt is törölnétek ahogy a témához a záró gondolatomat törölte LL! Ezúton is kérem priviben azt a hsz-em vagy visszaállítani! Ez így fer ha reagálhatok.

"Demokráciában élünk a kurva életbe!" - Jöttünk láttunk visszamennénk 1
... mondtam már h imádom a filmes idézeteket?

#332
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
No, megszakitom a parbeszedet, hogy elujsagoljam, vegre erdobe mereszkedtem.
Sikerult egy masok szemeben lenezheto 30 km-t megtennem a Mecsekben. Melo utan hazajottem aztan hajra. Iszonyat jol esett vegre ugy erzem ujra, hogy elek :) Eleg light-os volt a dolog, igaz lehetett benne 200-300 meter szintemelkedes, de tuleltem. Nekem ez meg igy harmadik turanak igencsak eleg volt.
Lattam kulszini szenbanyat, pontosabban a maradekat es a benne "keletkezett" tavat es a Domorkapunal (ugyanis nalunk is van ilyen) kotottem ki. Vidampark, kisvasut meg kilato es buszfordulo, kb. ennyi :D
A gep egesz jol vizsgazott igaz en eleg ovatoskan vettem az erdei utakat, lefele aztan sima aszfalt es 65 km/h, az nagyon zsir volt :)
Ugyhogy igen kellemes napot zartam.
Mondjuk most ejfelig meg melozhatok, de ugralni mar ugy sincs kedvem...

#333
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Gondolom, többek közt azért, mert mindenkit ér elég b...tatás úgy általában és nem azért fórumozik itt, hogy itt is meg akarja neki mondani valaki, hogy mikor, hol, hogyan bringázzon, mitõl érezze jól magát stb. Például ezért. Persze nem akarok mások nevében szólni, ez csak a saját véleményem.:)


Jól beszélsz testvérem...:clap:

#334
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Gondolom, többek közt azért, mert mindenkit ér elég b...tatás úgy általában és nem azért fórumozik itt, hogy itt is meg akarja neki mondani valaki, hogy mikor, hol, hogyan bringázzon, mitõl érezze jól magát stb. Például ezért. Persze nem akarok mások nevében szólni, ez csak a saját véleményem.:)

Szivembõl szóltál ...:)

#335
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Kicsit sarkítjátok a kérdést, nem errõl írtam, de ez a ti dolgotok.

Egyébként miért van bennetek ennyi elkeseredett düh?

Gondolom, többek közt azért, mert mindenkit ér elég b...tatás úgy általában és nem azért fórumozik itt, hogy itt is meg akarja neki mondani valaki, hogy mikor, hol, hogyan bringázzon, mitõl érezze jól magát stb. Például ezért. Persze nem akarok mások nevében szólni, ez csak a saját véleményem.:)
www.montalk.net :matrix:

#336
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Kicsit sarkítjátok a kérdést, nem errõl írtam, de ez a ti dolgotok.

Egyébként miért van bennetek ennyi elkeseredett düh?

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#337
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Rain: ezentúl Szentendréig vállon vinni a bringát, nem tekerni a sík aszfalton, mer baj lesz! Vagy venni Sztendrén egy házat!:wallbange

Kb.
Elnézést kérek mindenkitõl, de elõjött belõlem az állat :(
Pedig alapból jófejnek tartanak akik ismernek...

#338
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Rain: ezentúl Szentendréig vállon vinni a bringát, nem tekerni a sík aszfalton, mer baj lesz! Vagy venni Sztendrén egy házat!:wallbange
www.montalk.net :matrix:

#339
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Este 7 - 8 órakor hol tekerjen????---az autopályán?

Hétvégente meg mint látod túráznak,,, és nem a Margitszigeten.

#340
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ez kedves. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"