Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#301
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Tudom kicsit off a dolog, de tobb Kelly"s cangan mint az enyemen is Hayes Sole tarcsafek van.
Csak annyit kerdeznek, hogy normal hasznalat mellett kb. menyi idot birnak ki a fekpofak illetve ha hosszab folyamatos fekezes van mennyire birja a forrosodast a fek? Nem megy el a fekhatas, mire erdemes odafigyelni, hogy nehogy egy nagy falrakenodes legyen a vege?
Nem volt meg sose tercsafekem ugyhogy nem nagyon vagyok kepben.
Ha nagyon off szoljatok es atvergodok masik topikba.
Koszi!

Hayes-hez konkrétan nem tudok hozzászólni, de lejtõn bármilyen fékkel (és pl autóval is) érdemesebb szakaszosan fékezni, mint folyamatosan, mert így lassabban melegszik fel. A nálam hozzáértõbbek majd elmondják a többit.:)
www.montalk.net :matrix:

#302
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Tudom kicsit off a dolog, de tobb Kelly"s cangan mint az enyemen is Hayes Sole tarcsafek van.
Csak annyit kerdeznek, hogy normal hasznalat mellett kb. menyi idot birnak ki a fekpofak illetve ha hosszab folyamatos fekezes van mennyire birja a forrosodast a fek? Nem megy el a fekhatas, mire erdemes odafigyelni, hogy nehogy egy nagy falrakenodes legyen a vege?
Nem volt meg sose tercsafekem ugyhogy nem nagyon vagyok kepben.
Ha nagyon off szoljatok es atvergodok masik topikba.
Koszi!

#303
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
De szerintem értettek volna 1 enyhébb ejnye-bejnyébõl is...

Jo én még csak msn-en dumáltam Rain-nel de sz.tem értett volna belöle.

Ésmost nem lenne mod vs. forumozo vita.

Szal sz.tem PEACE.

#304
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Esszel mar. En meg Jorust ismerem es a legnagyobb joindulattal viseltet, nekem elhiheted. Nem kotekedik, csak jelzett valamit, mint modi. A chatre van sok topic, itt tenyleg a turak es a klub elet kellene, hogy menjen, persze nemi off mindenhol elfer.

Kb.
Elnézést kérek mindenkitõl, de elõjött belõlem az állat :(
Pedig alapból jófejnek tartanak akik ismernek...


Jorus

En meg estenkent a szigeten edzek, tudod jol. A multkori varosi menetunk utan, eleg komoly mocsok jott le az arcomrol es az orrombol is erdekes dolgok jottek elo, a sziget utan nincs ilyen. Amugy ma is ott mentem 30-at. :) De lassan amugy a HHH jon estenkent is.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#305
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Mivel ez egy alapgép, mûanyag pedállal van szerelve.
Úgytudom igen, négyszögtengelyes. Az az érdekes a dologban, hogy nem minden sebességi fokozatban hallatszik. Ahogy megfigyeltem leginkább akkor mikor a hajtómûnél a középsõ koszorún van a lánc és 4. vagy 5. sebességben hajtom.

#306
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Janes: Ha mondta, ha nem, vidd vissza! Lehetõleg addig, amíg komolyabb gond nem lesz veled vagy a géppel... Tudod, egy szög miatt...
Biztos vagyok benne, hogy megoldják a problémádat. Legutóbbi gépemet én is náluk vettem tavaly, és sokszor járok vissza mindenféle apró-cseprõ (néha komolyabb) gondommal. De mindig korrektek és segítõkészek.

#307
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus: részemrõl rendben - most sem akartam bezárni, mindössze a helyesírást hoztam szóba az elején.

Igazából tamaska pirosbetûs szösszenete szúrta a szemem, de mivel te írtál be ide, ezért válaszoltam neked.

#308
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Jó ötlet!!!...ha egyre gondolunk:)


Szép gondolat:)

Kicsit fájt a topikra történõ utalás a mod részérõl---na de mind1, továbblépek

zino: most még...

#309
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Avus: részemrõl rendben - most sem akartam bezárni, mindössze a helyesírást hoztam szóba az elején.

gyömrõi: én a hajtókarra tippelek - gondolom négyszögtengelyes.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#310
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

De azért a terep 60 egy picit már:ogien: rázos...


Na olyat ne varjatok tolem ;) terep 30-35 max :D

#311
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

köszi !

Igen, újonnan vásároltam, bár állítlag jónevû üzlet (Veszprémieknek mondom Farády) a tulaj nem mondta, hogy x km. urán vigyem vissza egy átnézésre/beállításra. Egyébként középrõl is hajtás közben kotyogó hangokat hallok, valszeg a monoblok lehet.
Ettõl eltekinttve szeretem a gépet, de ezek az apróságok idegesítenek.

Hajtás közben kotyogás, az általában pedál. Milyen pedállal jött gyárilag?
www.montalk.net :matrix:

#312
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Kelly's Klub Hírek:
Júniustól ha már levizsgáztam megváltozik az egyik gomb linkje a klub oldalán.

Jó ötlet!!!...ha egyre gondolunk:)
www.montalk.net :matrix:

#313
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Aszfalton persze :D
Igaz a "csucsomat" meg nem ertem el az ha jol emlexem 75 volt ilyan szeles jo kis terepgumival. Ami mist a gepen van ezzel lehet lenne csucsdontes, ez inkabbaszfaltra valo gomi mint az volt.


De azért a terep 60 egy picit már:ogien: rázos...

#314
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus: ha a tiédhez hasonló post jött volna bármelyik érintett részérõl, nemes egyszerûséggel el lehetett volna kerülni a komolyabb vitát - szerintem.

Az hogy kinek milyen napja volt ma, nyilván befolyásolja hogy milyen hangnemben válaszol vissza. De még egyszer. ha rain már létezõ témáról nyit újabb topikot, töröljétek. Ha nem bringás témáról nyot topikot, töröljétek. Ha a fenti két kritérium nem teljesül, akkor majd mi, fórumozók eldöntjük, hogy szükségünk van-e az adott topikra, avagy sem.

#315
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
köszi !

Igen, újonnan vásároltam, bár állítlag jónevû üzlet (Veszprémieknek mondom Farády) a tulaj nem mondta, hogy x km. urán vigyem vissza egy átnézésre/beállításra. Egyébként középrõl is hajtás közben kotyogó hangokat hallok, valszeg a monoblok lehet.
Ettõl eltekinttve szeretem a gépet, de ezek az apróságok idegesítenek.

#316
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kelly's Klub Hírek:
Júniustól ha már levizsgáztam megváltozik az egyik gomb linkje a klub oldalán.

#317
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Zino ugye , hogy megmondtam hogy mész te még 60-nal:)


Aszfalton persze :D
Igaz a "csucsomat" meg nem ertem el az ha jol emlexem 75 volt ilyan szeles jo kis terepgumival. Ami mist a gepen van ezzel lehet lenne csucsdontes, ez inkabbaszfaltra valo gomi mint az volt.

#318
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Zino ugye , hogy megmondtam hogy mész te még 60-nal:)

#319
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

sziasztok !

Egy (hozzá nem nagyon értõ) kérdésem lene. Ha az elsõ féket behúzom a bringán és megtolom elõre kotyog kicsit a kormány(csapágy?) .
Ez normális vagy nincs jól összerakva a bringa?
Még csak 3 hetes a gép!

Nálam ugyanez volt, 3 hetes korában visszavittem egy garanciális beállításra és (ez is) megoldódott.
www.montalk.net :matrix:

#320
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

sziasztok !

Egy (hozzá nem nagyon értõ) kérdésem lene. Ha az elsõ féket behúzom a bringán és megtolom elõre kotyog kicsit a kormány(csapágy?) .
Ez normális vagy nincs jól összerakva a bringa?
Még csak 3 hetes a gép!


itt bizti segítenek!
http://forum.bikemag...4767#post444767
remélem azt nyitja meg, amit szeretnék!
bár kormány csapágy és akkor mégsem segítenek, de egy próbát megér :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)