Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#281
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
köszi everybody!!!

#282
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

lehet itt megszólalni kelly's klub-tagoknak?:(
vagy annyira leterheli a szervert ez a topik?:chin:

át kéne nevezni, aztán folytassa, aki akarja.

Csináljunk egy ötletpályázatot, hogy mire nevezzük át. Az én javaslatom: Nyulak szigete.:)
www.montalk.net :matrix:

#283
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

júliusig van gari.

Akkor egyértelmû. De ha mégis otthon akarod megoldani, akkor a stucni csavarjait lazítsd ki, az imbuszt meg húzd meg, pont annyira, hogy ne szoruljon, de ne is lötyögjön a kormány. Utána stucni meghúz. Hátsó kereket pedig úgy tedd vissza, hogy pont szimmetrikus legyen a vázhoz képest (bocs, ennél szakszerûbben nem tudom leírni). A féken a kis csavarokat lazítsd ki mindkét oldalon, majd csavard beljebb azt, amelyik oldalon a fék közelebb van a kerékhez. Minden csavarás után húzd be és engedd ki a fékkart. Addig játszadozz ezzel, amíg szimmetrikus nem lesz a fék a kerékhez képest.
www.montalk.net :matrix:

#284
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
lehet itt megszólalni kelly's klub-tagoknak?:(
vagy annyira leterheli a szervert ez a topik?:chin:

át kéne nevezni, aztán folytassa, aki akarja.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#285
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szépen rakd össze a stucnit és a kupakot, majd fokozatosan, felváltva kezd meghúzni a csavarokat! Ha ezek után is kotyog, mehet garanciába a vásárlás helyére.


#286
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Mennyire új? Amíg garanciális, addig vissza oda, ahol vetted!



júliusig van gari.

#287
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

én bevallom õszintén hogy ezt a biciklit (új kelly's-em) még komolyabban nem szedtem szét mivel nincs hozzá célszerszámom.

most viszont gondban vagyok, mivel rejtélyes okból elkezdett kotyogni a kormánycsapágy (Ritchey zero integrated van)

hogy lehet elhárítani a "veszélyt".

a kormánystucni imbuszait kicsavartam a kormánystucnit leszedtem, kicsavartam a kormánycsõ közepén lévõ imbuszcsavart, mire egy porvédõ fémgyûrû maradt a kezemben...és ennyi. semmi csavar vagy egyéb lehetõség.

hogyan kell ezt meghúzni / beállítani.

2. problémám - hátsó V fék bénázik. gyorskioldó, kiszedtem a hátsó kereket mivel a dzsuvát ki kellett szedni. gyorskioldó vissza, majd a V fék egyik pofája hozzáér a felnihez. újabb állítás megint hozzáér. próbáltam állítani a fékeknél a rugóerõsséget de az sem segített..
várom tapasztalt klubtagok segítségét!

köszi, Zsmtb

Mennyire új? Amíg garanciális, addig vissza oda, ahol vetted!
www.montalk.net :matrix:

#288
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ha szombat, akkor én nem, szombatra 200 km van betervezve megint a tótokhoz. Asszem lesz valami 6 kör a Velencei körül vagy ilyesmi, de drága rá a nevezés, és ezt "váltjuk ki" a szlovák 200 km-rel.

#289
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Ha a szombati TT lesz a 7végi túránk akkor meg kéne szervezni h odajussunk mert korai az ondulás, no meg nevezni is kéne...

Sziget 4022006.05.27
Szigetbecse - Tassi-zsilip - Lórév - Ráckeve - Szigetbecse - Szigetbecse, André Kertész Fotómúzeum (Makadi út 40.) Általános Iskola

7:00-09:00 óra - 600 Ft/fõ - 38 km - 100 m - 6 óra - MTSZ 20 pont

A nevezési díj diákoknak és Magyar Turista kártyával 500 Ft/fõ.
Az útvonal helyenként földúton vezet.

Figyelem! Rajt helyszín változás!: A túrák Szigetbecsei rajtja nem az André Kertész fotómúzeum elõl, hanem az Általános Iskolából lesz. Ez a múzeumtól 50 m-re található.

Dani nektek nem ez kell !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZIGETHALMI INDULÁST NÉZD!!!!

#290
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
rain

En nem kerulok be a tiszteletbeli tagok koze? :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#291
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
én bevallom õszintén hogy ezt a biciklit (új kelly's-em) még komolyabban nem szedtem szét mivel nincs hozzá célszerszámom.

most viszont gondban vagyok, mivel rejtélyes okból elkezdett kotyogni a kormánycsapágy (Ritchey zero integrated van)

hogy lehet elhárítani a "veszélyt".

a kormánystucni imbuszait kicsavartam a kormánystucnit leszedtem, kicsavartam a kormánycsõ közepén lévõ imbuszcsavart, mire egy porvédõ fémgyûrû maradt a kezemben...és ennyi. semmi csavar vagy egyéb lehetõség.

hogyan kell ezt meghúzni / beállítani.

2. problémám - hátsó V fék bénázik. gyorskioldó, kiszedtem a hátsó kereket mivel a dzsuvát ki kellett szedni. gyorskioldó vissza, majd a V fék egyik pofája hozzáér a felnihez. újabb állítás megint hozzáér. próbáltam állítani a fékeknél a rugóerõsséget de az sem segített..
várom tapasztalt klubtagok segítségét!

köszi, Zsmtb

#292
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha a szombati TT lesz a 7végi túránk akkor meg kéne szervezni h odajussunk mert korai az ondulás, no meg nevezni is kéne...

Sziget 4022006.05.27
Szigetbecse - Tassi-zsilip - Lórév - Ráckeve - Szigetbecse - Szigetbecse, André Kertész Fotómúzeum (Makadi út 40.) Általános Iskola

7:00-09:00 óra - 600 Ft/fõ - 38 km - 100 m - 6 óra - MTSZ 20 pont

A nevezési díj diákoknak és Magyar Turista kártyával 500 Ft/fõ.
Az útvonal helyenként földúton vezet.

Figyelem! Rajt helyszín változás!: A túrák Szigetbecsei rajtja nem az André Kertész fotómúzeum elõl, hanem az Általános Iskolából lesz. Ez a múzeumtól 50 m-re található.

#293
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Nem egészen nálad Szigethalomról indul :http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=832

Oksa már megnéztem.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#294
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

What?
Mi lesz nálam ???

Nem egészen nálad Szigethalomról indul :http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=832
Én most nem tudok menni,mert a klubbot képviselem Szilváson ,viszont tavaly nagyon jól éreztük magunkat ezen a túrán igaz nem terep...:)

#295
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

kboy volt szombaton akivel beszélt...

axer: pár perc és fent vagy a tagok közt te is!

Hogy is van ez a csepeli TT most a 7végén?? ezt meg kéne néznünk, már tegnap is beszéltünk róla páran.
elmer: a hegy meg mohamed... ju nó?

What?
Mi lesz nálam ???
Ne vezess,tekerj!!!!!

#296
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ennyi belefér. 11-kor voltunk Pap-réten.


#297
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Látogass át a DM topicba, ott írtam a történést!:D Ha rámcsörögsz, bevártunk volna. Június 24-25, hivatalos pályabejárás vezetõvel (www.sportaktiv.hu)



60 perc sok idõ...nem várhattam el hogy 60 percig megszakítsátok a túrát. az azért sok...még pihenõnek is.

#298
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Bocs de most OFF mer látom, hogy sokan vannak itt...

Ti milyen cangát ajánlanátok street-re kb 110 ezerért???

Havernak kéne...


Ja Rain jo gondolat.

#299
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
:bananadan :clap:
www.montalk.net :matrix:

#300
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
...Sztem jóra gondoltok, remélem a többieknek is megér a nyugalom egy reget. És akkor ide is egy link és ezt is be lehet zárni. Aki meg itt találna ránk az megtalálja azt a linket...

Szóval saját fóruma lesz a Kelly's Klubnak!
- semmi ikonkorlát
- csak egy "mod" ill webmester aki a regisztrációt és egyéb technikai dolgokat segíti majd
- törlés csak saját kérésre

...mindez csak azért h a kelly's-es részek ill. amit még csináltok nyugodtan mehessenek. És nem egy nagy dolog egy + ablak a tálcán, hisz szinte midenkinek van azonnali üzenetküldõje... (msn, skype stb...)