Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#241
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Vasárnap gyereknap van. :)

Csak nem arra gondolsz, hogy al nem pihenni, akar, hanem gyerek napra megy? :D

#242
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Hja, de inkabb elkerekezni :)
Ugy dontottem, hogy nekiesek vegigjarni a kornyeket szepen a-tol z-ig.
Csak sajnos keves ido marad estenkent melo utan. Nem nagyon mereszkedek hosszabb turakra, mert a vegen meg az erdoben ramsotetedik, azt utalom :)

A Mecseken kulonben lehet keveregni az igazan szep reszeket azert par nap alatt be lehet jarni. En most meg az altalam is ismereten iranyokba indulok el.

Hamaosroan majd elkezdek fotozni is, akkor mar jobban be tudom mutatni a kornyeket es talan nagyobb kedvel jottok el egyszer felenk egy kerekezesre.

Én egyszer kerekeztem a Mecsekben, Pécsváradról Máré-csárdáig vezetõ aszfalton, onnan le Zobákpuszta és vissza Pécsvárad. Ugyanezen a környéken vannak nagyon jó nem aszfaltos részek is.
www.montalk.net :matrix:

#243
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Zino: hidd el, ebbõl a szempontból tuti irigyelni való vagy.. A Mecseknek eszméletlen szép részei vannak és nagyon érdekes a mikroklímája, ami miatt még szebb a növényzet, stb.. Nekem ott a kedvenc helyem Orfû környékén van, de sajnos csak 4 keréken voltam arra..


Most jutott eszembe, Orfûn nincs tó véletlenûl? Mert ha igen ott voltam, de én is négykeréken. De az oda vezetõ út is már nagyon szép.

#244
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Zino: hidd el, ebbõl a szempontból tuti irigyelni való vagy.. A Mecseknek eszméletlen szép részei vannak és nagyon érdekes a mikroklímája, ami miatt még szebb a növényzet, stb.. Nekem ott a kedvenc helyem Orfû környékén van, de sajnos csak 4 keréken voltam arra..

#245
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Hja, de inkabb elkerekezni :)
Ugy dontottem, hogy nekiesek vegigjarni a kornyeket szepen a-tol z-ig.
Csak sajnos keves ido marad estenkent melo utan. Nem nagyon mereszkedek hosszabb turakra, mert a vegen meg az erdoben ramsotetedik, azt utalom :)

A Mecseken kulonben lehet keveregni az igazan szep reszeket azert par nap alatt be lehet jarni. En most meg az altalam is ismereten iranyokba indulok el.

Hamaosroan majd elkezdek fotozni is, akkor mar jobban be tudom mutatni a kornyeket es talan nagyobb kedvel jottok el egyszer felenk egy kerekezesre.


Azért mondtam, hogy gyalog , mert a gyalogtúrát is szeretem. Amúgy kedv szerintem már most is van:)

#246
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Kovetkezo tura? Nekem a mostani hetvege nem palya, szombat TCS koncert, masnap meg ki kell pihenni :)


Vasárnap gyereknap van. :)

#247
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Annyi helyen voltam már túrázni, de a Mecsekben csak keveset. Biztos vannak ott szép helyek, ahova érdemes elgyalogolni.


Hja, de inkabb elkerekezni :)
Ugy dontottem, hogy nekiesek vegigjarni a kornyeket szepen a-tol z-ig.
Csak sajnos keves ido marad estenkent melo utan. Nem nagyon mereszkedek hosszabb turakra, mert a vegen meg az erdoben ramsotetedik, azt utalom :)

A Mecseken kulonben lehet keveregni az igazan szep reszeket azert par nap alatt be lehet jarni. En most meg az altalam is ismereten iranyokba indulok el.

Hamaosroan majd elkezdek fotozni is, akkor mar jobban be tudom mutatni a kornyeket es talan nagyobb kedvel jottok el egyszer felenk egy kerekezesre.

#248
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Kovetkezo tura? Nekem a mostani hetvege nem palya, szombat TCS koncert, masnap meg ki kell pihenni :)


"Mindenki vár valamit" lemezbemutató?

#249
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Én most értem haza. Nem túráztam, csak közlekedtem, mert nincs 4-6 villamos, és így gyorsabb. Felavattam a lakatot, nem lopták el a bringát, úgyhogy egyenlõre jól mûködik. :)
Viszont égetõen süt a Nap, nagyon meleg van.


Végre. Mármint, hogy süt a Nap. Volt már esõ bõven...

#250
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nyugi, egy csöpp sincs bennem :)

Mindenesetre szeritem en ma is kerekezek egyet :)
Megint felmaszok a Mecsekre egy ropke turara. Megprobalom megismerni ezt a reszet a Mecseknek es kicsit szokni a cangat.


Én most értem haza. Nem túráztam, csak közlekedtem, mert nincs 4-6 villamos, és így gyorsabb. Felavattam a lakatot, nem lopták el a bringát, úgyhogy egyenlõre jól mûködik. :)
Viszont égetõen süt a Nap, nagyon meleg van.

#251
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kovetkezo tura? Nekem a mostani hetvege nem palya, szombat TCS koncert, masnap meg ki kell pihenni :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#252
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Nyugi, egy csöpp sincs bennem :)

Mindenesetre szeritem en ma is kerekezek egyet :)
Megint felmaszok a Mecsekre egy ropke turara. Megprobalom megismerni ezt a reszet a Mecseknek es kicsit szokni a cangat.


Annyi helyen voltam már túrázni, de a Mecsekben csak keveset. Biztos vannak ott szép helyek, ahova érdemes elgyalogolni.

#253
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Csak semmi bûntudat!:banned:


Nyugi, egy csöpp sincs bennem :)

Mindenesetre szeritem en ma is kerekezek egyet :)
Megint felmaszok a Mecsekre egy ropke turara. Megprobalom megismerni ezt a reszet a Mecseknek es kicsit szokni a cangat.

#254
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

hogy felkerult azt nekem is koszonhetitek!
sorry...

Csak semmi bûntudat!:banned:
www.montalk.net :matrix:

#255
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Nem 4-ig volt?---lakat

De hurrá nyitva vagyunk...:impra: :hehe:

#256
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
hogy felkerult azt nekem is koszonhetitek!
sorry...

#257
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Yeah, lekerült a lakat a mi kis topikunkról :D

#258
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Akkor velem kezdheted is!

Nem hinnem, hogy ilyen szigorunak kene a moderalast csinalni, de a Ti dolgotok. En is tartok fenn forumot es nem kemenykedek es megis normalisan mukodik.
Ez a fajta "terorrizalos" fenyegestos dolog nekem nem jon be, de ez a en velemenyem.

Rain lehet tulreagalja a dolgokat es kicsit "gyererkesen" viselkedik, errol nem akarnek nyilatkozni, mert az elozmenyeket nem ismerem.

Egy biztos szerintem nem kene ilyen kemenykezuen moderalni.
En is a megbeszeles hive vagyok, de ha kell vallalom, hogy kitiltsatok, ha a beirasiamat nem megfelelonek itelitek meg.

Have a nice day ...

Basszus Zino!
Ha majd naponta bõ másfél órát emészt fel az idõdbõl, hogy ilyen-olyan privát problémákra privátban kenegessem emberkék sebeit, akkor térjünk vissza erre.

A topikot jegelem ma 15:00-ig. Ezzel kapcsolatos privátokat elolvasás nélkül kukázok.
"In idem flumen bis non descendimus"

#259
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Gyors voltál... ;)

Akkor ide is:

Innentõl ha nem szorosan kapcsolódtok a témához, vagy a moderátorokkal való szüntelen konfrontálódással töltitek idõtöket akkor:
- mondjuk néhány nap pihenõre,
- topikzárásra,
- esetleg Szandi összes lemezének végighallgatására
kárhoztatlak titeket.
"In idem flumen bis non descendimus"

#260
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Egymásnak szóló privát véleményeket privátban.
Innentõl a legapróbb "rossz mozdulat" 3 nap pihenõ.


Akkor velem kezdheted is!

Nem hinnem, hogy ilyen szigorunak kene a moderalast csinalni, de a Ti dolgotok. En is tartok fenn forumot es nem kemenykedek es megis normalisan mukodik.
Ez a fajta "terorrizalos" fenyegestos dolog nekem nem jon be, de ez a en velemenyem.

Rain lehet tulreagalja a dolgokat es kicsit "gyererkesen" viselkedik, errol nem akarnek nyilatkozni, mert az elozmenyeket nem ismerem.

Egy biztos szerintem nem kene ilyen kemenykezuen moderalni.
En is a megbeszeles hive vagyok, de ha kell vallalom, hogy kitiltsatok, ha a beirasiamat nem megfelelonek itelitek meg.

Have a nice day ...