Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#261
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Edit: töröltem..

#262
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Egymásnak szóló privát véleményeket privátban.
Innentõl a legapróbb "rossz mozdulat" 3 nap pihenõ.

"In idem flumen bis non descendimus"

#263
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Ki fogok zavarni mindenkit az erdõbõl...:mad:


#264
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Na, akkor elmondom a magamet en is.

1, mi a francnak kell szivfajdalmat csinalni ebbol?
2, Eddig azt hittem felnott emberkek jarnak ide, erre ket napja csak sertett kisgyerkocoket latok.
3, Mi lenne ha mindenki venne egy nagy levegot es ahogy a nigga mondja a masiknak let it go, azaz basszal ra.
4, en ugyan nem megyek masik topicba, nem fogok uj ablakot nyitni, sem egyet, sem kettot, nekem faradtsag es nem latom ertelmet.

Max nem megyek turazni veletek, de en nem fogok atvonulni sehova, csak azert mert mindenki fafeju es gyerekes modon kezeli a szitut.

Btw Rain, ha a gyerekem lennel, most kapnal egy pofont, hogy eszhez terj. A meg meg sem rendelt forumos mezekhez beirni, hogy akkor megsem kell. Nem vagy megsertodve, mi? Ugy viselkedsz, mint egy taknyos 14 eves kislany, akitol anyuci elvette a barbie-jat. Komolyan mondom nem tudom ez mire jo, de csinald csak.

UPDATE:

Ja igen, ha en vagyok modi, egy laza mozdulattal toroltem volna a topicot. Nem azert mert a margitszigetnek nem lehet kulon topicja, hanem azert mert ott semmi nem szolt arrol, az egy sima chat topic lett. Ha ott xyz mennyisegu emberke beszelt volna a szigetes edzesekrol, lettek volna talalkozok megbeszelve vagy valami, akkor egyik modi sem szolt volna semmit. En csak most neztem meg mi is volt ez a topic es azt kell mondjam, hogy rain es valami fake judit beszelgetesen kivul semmit nem talaltam ott. Szoval nem ertem mire fel akadt itt ki mindenki. Ja, mielott meg en lennek a kocsog, a modik pontosan tudjak hanyszor akasztottam ossze a bajszom, akar Dig-el, akar massal, pedig amugz birom oket. Viszont itt most felesleges a hoborges mert igazuk van.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#265
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Azt hiszem ehhez nem sok értelme van hozzá szólni.

Nem vagy megbántva, de mégis. Nem lázítasz, de mégis. Nem mondom, hogy nem értem meg, de egyet nem értek. Miért? Mert biztos túl öreg vagyok már, amihez ugyan nem párosul automatikusan bölcsesség, de egy pár év múlva, már lehet, hogy te sem veszed fel ennyire a dolgokat.

Az írásod alapján kérni kellene a modikat, hogy szüntessék be a topikot, mert mivel senki nem ért egyet velem (talán Tailor és Zino kivételével) és úgyis mindenki átfog menni (te írtad, két használhatatlanra nincs szükség), így ez felesleges...

Még annyit, hogy ezt sem bántásnak szánom. Inkább építõ õszinteségnek, amit csak azoknak "adok", akik számítanak..

VV: bocs, de ez még kikívánkozott. És mivel az itteni klub topik "végérõl" folyik a diskurzus, talán itt a helye, bár tény, hogy nem errõl kellene szólnia...

#266
Gr3ddy

Gr3ddy

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts

Nem egészen nálad Szigethalomról indul :http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=832
Én most nem tudok menni,mert a klubbot képviselem Szilváson ,viszont tavaly nagyon jól éreztük magunkat ezen a túrán igaz nem terep...:)

Hi!
Kboy most lesz hétvégén a verseny?
Sok sikert
Tényleg jön valaki holnap a Millire ( http://bikemag.hu/content/view/220/1/ ), és este
a normafához ( http://bikemag.hu/content/view/201/10/ ) ?

#267
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Nos, a témát innentõl kezdve be lehet fejezni!
Értelmesebb és hasznosabb dolgokról beszéljetek!
:chin:


#268
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: Pedig egyedül vagy! Ma is megírtam zOrg-nak egy hsz-ére priviben h nem lesz probléma velünk itt a dh szent fórumán.

Nem csak én akarok menni! És én sem véglegesen, de legalább a kelly's klubbod dolgainkat tegyük át h hagyjon mindenki békén minket.

Neked s másoknak is megírtam priviben, most olvassa itt mindenki:
- Egyéni döntés h ki hol fórumozik részemrõl a demokráciát szeretem és az igazságosságot. Itt ez sokszor nincs, ill. nem szeretem ha lenéznek azért mert nincs pénzem millás bringákra, ill. nem érzem magam jól ha nyakig sárban dagonyázok, vagy esetleg egy 10 centis csapáson döngetek 50 felett...

Nem ismernek és azt hiszik üvöltözök meg meg vagyok sértõdve. Olyan boldog vagyok h saját fóruma lesz a klubnak h az csak na!! Eleinte kavarodás lesz, de a túrák fent lesznek a hírekben szal aki jönni akar tud jönni. Aki mindkettõn fórumozik az meg +1et kattint a másik ablak frissítésésre. Csak fegyelem kérdése h felépítjük az itt felépített topikokat vagy csinálunk 2 használhatatlant.

Sokakat én hoztam erre a fórumra. Oda is fogok hozni és innen is átjönnek sokan. Nem fog szétszakadni a csapat!

ray: ez nem az én lázításom! Ha többet lennél msn-en akkor te is olvashattad vna a konferenciákat és tudnád h régóta érlelõdött ez bennünk...

#269
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Szerintem igazad van.....


Osztom én is!

#270
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

rainman: tudom, hogy a tegnapi szarul esett. Elsõre én is lehet, hogy begurulok, de remélem, hogy kialudtad a rossz érzéseidet!!
Van egy olyan érzésem, hogy már nem akarsz ide írni, de szerintem ne tedd.

Felesleges, hogy a kedvünket szegje az egész. Olyan menekülõs érzés maradna utána, amire nincs szükség.

És ha van összetartás a csapatban, akkor azt ezen a fórumon is tartsuk meg! Ha kell, akkor úgy, hogy nem hagyjuk rainmant elmenni! Remélem, nem csak én egyedül próbálom gyõzködni.

Mielõtt elsüllyednénk.. :)


Szerintem igazad van.....

#271
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
rainman: tudom, hogy a tegnapi szarul esett. Elsõre én is lehet, hogy begurulok, de remélem, hogy kialudtad a rossz érzéseidet!!
Van egy olyan érzésem, hogy már nem akarsz ide írni, de szerintem ne tedd.

Felesleges, hogy a kedvünket szegje az egész. Olyan menekülõs érzés maradna utána, amire nincs szükség.

És ha van összetartás a csapatban, akkor azt ezen a fórumon is tartsuk meg! Ha kell, akkor úgy, hogy nem hagyjuk rainmant elmenni! Remélem, nem csak én egyedül próbálom gyõzködni.

Mielõtt elsüllyednénk.. :)

#272
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

nem, hanem fehérrel...jelzem jövöre lesz fehér róka is....:)

Akkor adott a válasz... Reba WC

#273
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

a kona ezüstszínû telóval lenne az igazi :)

nem, hanem fehérrel...jelzem jövöre lesz fehér róka is....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#274
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus bocs nem jött össze tennap, ráadásul a telszámodat is mire kiirtam volna már nem mûködött a netem...

ja csak a kedvedért
http://pix.bikemag.h...um/DSCF0872.JPG

Nem gond. Nekem ma is jó de irodában vagyok fél5ig, utána nyargalok Dunakeszire ha a térdem is bírni fogja, ha nem akkor vonatozok. Esetleg szerda is jó, a gyerek csütörtökön megy.

a kona ezüstszínû telóval lenne az igazi :)

#275
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts
avus bocs nem jött össze tennap, ráadásul a telszámodat is mire kiirtam volna már nem mûködött a netem...

ja csak a kedvedért
http://pix.bikemag.h...um/DSCF0872.JPG
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#276
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
A külön fórum sztem sem annyira jó ötlet. De az tény, hogy a margitszigeti topikban tamaska mérhetetlen ostobasága a 19-es hozzászólásban nálam is kicsapta a biztosítékot, csak diplomatikusabban reagáltam volna mint rain :). Aztán jorus bejött ide irónia ON/OFF módban védeni a mundért, majd rob folytatta a fórumszabályzatos okoskodásával, ahelyett hogy belátták volna, hogy annak a topiknak van létjogosultsága, és bocs.

#277
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Rain: Kérlek, ne idegeld már magad tovább a történteken, és ne csinálj olyasmit, amit késõbb megbánsz! Ezeket az agyfelba..ó köröket többen is megfutottuk már (pl. én is...), és azt gondolom, nem azonosíthatod a fórumot azzal a pár emberrel, akikkel problémád van. Gondolj inkább azokra az arcokra, akikkel érdemes volt megismerkedned (a fórum által), és azokra a túrákra, élményekre, amikre szívesen emlékezel vissza és lehet, hogy nem lettek volna fórum nélkül.

#278
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, gyerekek! Nem kellene ennyire túlspirázni a dolgokat!

Lehet, hogy ezzel nem leszek népszerû, de max kitaszítotok! ;)

Szóval a Margitos topiknak van helye. Ahogy többen is írtátok, majd eldönti a jõvõ. DE tény, hogy az indulás után tényleg kicsit csajozósnak tûnt az egész. Nem állítom, hogy rainman annak szánta, de akkor is annak tûnt.. Ennek (és nem a Margit-témának) egy modi hangot adott, amit szépen le lehetett volna kezelni, de a visszavágás akkor is megtörtént, ami ugyanúgy felesleges volt.
rainman, igazad van, hogy nem az a néhány hsz-en múlik a dolog, de egy modi szempontjából egy olyan topik, ami szinte csak errõl szól, az felesleges. Nekik ez is feladatuk. Ha egy már több száz hsz-t elért fórumban jelent volna meg az a néhány hsz, szerintem egy büdös szót nem szólnak..

Ha emlékeztek (öreg klubosok), hogy hogyan lett klubbunk, akkor érdemes elgondolkodni a párhuzamon. Nem kell höbörögni, csak megtalálni az értelmet, a más logikát és annak megfelelõen tisztázni a dolgot. Tudom, én sokszor túl diplomatikus vagyok, de ez azért van, mert megpróbálom végig gondolni a másik oldalt. Mint a klub mutatja, nem volt hiába!

Szóval nyugi, megértés és higgadt tisztázás. Ez a legfontosabb..

Jja, és jó ötlet lehet egy saját klub fórum, de - rainman nem bántásból mondom - nem szívesen válok meg ettõl a helytõl. Többek között azért, mert vannak külsõs áthallgatók, belsõs olvasók, akik itt figyelik a beszélgetést és a keresztbe szervezések segítik egymás, összefonódó klubjainkat.

Lehet jelzõket aggatni rám, mint pl modi bérenc, vagy ilyesmi. :)

#279
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
nem lehet magyarul, az nem trendi

vagy max newluck
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#280
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Csináljunk egy ötletpályázatot, hogy mire nevezzük át. Az én javaslatom: Nyulak szigete.:)


Nyúl is meg sziget is? nem lesz ez így jó!

"A pálinkát is megitta, a gombócot is megette, és még fel sem akasztják?"