Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2381
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Mindenki:
hol tudnék megnézni, kelly's váz árakat. Az oldalukon nem találtam, a tavalyin még volt.


ezzel én is gondban vagyok, most mászkáljak be a boltokba megkérdezni?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2382
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ne egyet vegyél, hanem kettõt, és a három láncot szabályos közönként cseréld (rotáld) ezzel meghosszabbítod a fogassor élettartamát is.

#2383
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
nekem még szerencsére nem aktuális:D be is tojnék.... de egy láncot mindenféleképp kell vegyek...

#2384
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

ez a racsni nagyon gyönyörû, tetszik, hogy van oldalmerevsége, azért ezt nem cserélgetem majd 2000km-enként.:)


Én is csak akkor cserélem , ha elkopott.:) De ha aktuális lesz, én is Sram-ot rakatok majd fel.

Mindenki:
hol tudnék megnézni, kelly's váz árakat. Az oldalukon nem találtam, a tavalyin még volt.

#2385
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

ez a racsni nagyon gyönyörû, tetszik, hogy van oldalmerevsége, azért ezt nem cserélgetem majd 2000km-enként.:)

ki is bír sokkal többet......mondjuk az is igaz nekem még a gépész iskolában a kockafejembe verték hogy inkább csöpögjön az olaj a cumóról mint surlodjon :), meg ha a vázat nem is de a láncot-lánckereket pucolom igrn sûrûn....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2386
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Attól függ, ugri-e a lánc. De általában 2 lánccserét kiszokott bírni.

ez a racsni nagyon gyönyörû, tetszik, hogy van oldalmerevsége, azért ezt nem cserélgetem majd 2000km-enként.:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2387
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

már hogy is van ez?
tailor: racsnit is?


Attól függ, ugri-e a lánc. De általában 2 lánccserét kiszokott bírni.

#2388
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

állitolag tovább birja a hajtás is

már hogy is van ez?
tailor: racsnit is?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2389
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én kb. 2000 km-ként cserélem, ujra.:)

#2390
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

ezt azért ilyen sûrûn nem csinálnám...szerintem, ha már nagyjából bekoptak, akkor minek..bár lehet, hogy csak a lustaság beszél belõlem.
néztem én is, hogy megváltozott a nevem.

állitolag tovább birja a hajtás is
nekem márc.15-e óta most 800

#2391
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

eghy láncot feldobni semmibe sem tart.... de én nekem is kell vegyek egy láncot, mert már ideje lenne cserélni! én most tartok olyan 620 km-nél... ezért úgy gondolom elérkezett az idõ(mire megveszem úgyis benne lesz az 1000:D)

neki kell állni, le kell hajolni...azért 30 fölött ez már...:horse:
amúgy idén ki mennyit ment már?
én most örülök, hogy 1000 megvan, ilyen hamar. Már nekem hamar.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2392
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
eghy láncot feldobni semmibe sem tart.... de én nekem is kell vegyek egy láncot, mert már ideje lenne cserélni! én most tartok olyan 620 km-nél... ezért úgy gondolom elérkezett az idõ(mire megveszem úgyis benne lesz az 1000:D)

#2393
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás


ezt azért ilyen sûrûn nem csinálnám...szerintem, ha már nagyjából bekoptak, akkor minek..bár lehet, hogy csak a lustaság beszél belõlem.

Ezt most már lehet idézni. :)

#2394
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
[quote name='Kboy'][quote name='pink75']
Én 150 Km-enként váltogatom õket. (igy hallottam okosoktol majd meglátjuk)[/QUOTE]
ezt azért ilyen sûrûn nem csinálnám...szerintem, ha már nagyjából bekoptak, akkor minek..bár lehet, hogy csak a lustaság beszél belõlem.
néztem én is, hogy megváltozott a nevem.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2395
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
[quote name='pink75'][quote name='Bikertigger']
igen, hosszabb, az biztos, de nekem az jobb is. a 21,5-ös scorpio rettentõ kényelmes volt, csak nagyon magasan volt a felsõcsöve.
a racsni a piros közepû, nem emlékszem, melyik is:chin: , a legnagyobb fogaskerék mérete nem izgat, mert eddig még nem használtam azt sohasem. A láncnak ránézésre jó oldaltartása van, biztosan jobb, mint a shimanoé, ami van - ügyesen kell nem keresztbeváltani, és akkor kibírnak ezek rengeteget. Ebben a mostaniban is van már 4000km, és még van benne szerintem, dehát már nem akarom megkockáztatni, hogy. Lehet, hogy veszek még majd mellé egyet, aztán 1000km-enként cserélek.[/QUOTE]
Én 150 Km-enként váltogatom õket. (igy hallottam okosoktol majd meglátjuk)d
He-he ez jo pink irta és tigertõl idézi :)

#2396
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
[quote name='Bikertigger'][quote name='pink75']
a piros közepût ? az állatul néz ki ...olyan van a dawg-on. 11-32 vagy 11-34 ?
szerk : azért próbálj ki egy kelliz vázat mielõtt lecseréled a meridát /az van ugye ?/ kissé más a geója sztem - kelliz mintha hosszabb lenne picit-[/QUOTE]
igen, hosszabb, az biztos, de nekem az jobb is. a 21,5-ös scorpio rettentõ kényelmes volt, csak nagyon magasan volt a felsõcsöve.
a racsni a piros közepû, nem emlékszem, melyik is:chin: , a legnagyobb fogaskerék mérete nem izgat, mert eddig még nem használtam azt sohasem. A láncnak ránézésre jó oldaltartása van, biztosan jobb, mint a shimanoé, ami van - ügyesen kell nem keresztbeváltani, és akkor kibírnak ezek rengeteget. Ebben a mostaniban is van már 4000km, és még van benne szerintem, dehát már nem akarom megkockáztatni, hogy. Lehet, hogy veszek még majd mellé egyet, aztán 1000km-enként cserélek.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2397
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
[quote name='pink75'][quote name='md88']Rainman a hétvégi túrán felvetette, hogy ha szeretnénk valami anyagi illteve erkölcsi támogatást a nagy cégtõl, akkor kéne alapítanunk egy Sport egyesületetQUOTE]

erre én is gondoltam már, jó lenne tudni, milyen feltételei vannak ezeknek, sportegylet, közhasznú nonprofit, ilyesmi. Sportigazolás?
bedobtam a bringát szervízbe...Már most fáj, mennyibe fog kerülni, választottam egy sram racsnit, gyönyörû (16400), sram láncot (6900), valszeg az elsõ agynak annyi, megnézetem az elsõ villát olajügyileg, és egyéb...a héten sógorom retro outiját fogom nyúzni. Most mindjárt nézek valami kellys vázat, ha már itt tartok.

hátsó villát nehéz lenne olajügyileg, ahogy végiggondolom...[/QUOTE]
a piros közepût ? az állatul néz ki ...olyan van a dawg-on. 11-32 vagy 11-34 ?
szerk : azért próbálj ki egy kelliz vázat mielõtt lecseréled a meridát /az van ugye ?/ kissé más a geója sztem - kelliz mintha hosszabb lenne picit-
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2398
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
[quote name='md88']Rainman a hétvégi túrán felvetette, hogy ha szeretnénk valami anyagi illteve erkölcsi támogatást a nagy cégtõl, akkor kéne alapítanunk egy Sport egyesületetQUOTE]

erre én is gondoltam már, jó lenne tudni, milyen feltételei vannak ezeknek, sportegylet, közhasznú nonprofit, ilyesmi. Sportigazolás?
bedobtam a bringát szervízbe...Már most fáj, mennyibe fog kerülni, választottam egy sram racsnit, gyönyörû (16400), sram láncot (6900), valszeg az elsõ agynak annyi, megnézetem az elsõ villát olajügyileg, és egyéb...a héten sógorom retro outiját fogom nyúzni. Most mindjárt nézek valami kellys vázat, ha már itt tartok.

hátsó villát nehéz lenne olajügyileg, ahogy végiggondolom...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2399
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Rainman a hétvégi túrán felvetette, hogy ha szeretnénk valami anyagi illteve erkölcsi támogatást a nagy cégtõl, akkor kéne alapítanunk egy Sport egyesületet! errõl kéne beszélni, hogy lehetne megvalósítani, meg a részletekrõl, hog mûködhetne ez az egész!

#2400
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Avus:
ha minden igaz nekem jó a szerda! merre mennénk? gondolom bicajjal! ugye?

Tailor:
igazából nem tudom, de avus említette ezt a szerdát, és így lehet hogy az a nap lesz belõle:D

Lehet hogy a végén csoportos vásárlás lesz belõle?

Elképzelem, ahogy plázacica módjára villogunk egymásnak az új cuccainkban:D hát... vicces...:D