Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2361
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Feltéve, hogy a cipõ is szellõzik. Mindennek klappolni kell. Amikor a -15 fokok voltak februárban, felvettem az újonnan vett rp outdoor nedvszívó aláöltözõt a normál cuccaim alá, amik viszont cseppet sem voltak izzadtságáteresztõk. Bele is izzadtam mint állat :D.

Nekem nem volt még kantáros nacim, a kantár nélküli pedig sosem csúszott lefelé. Felfelé igen, mozgástól függõen 2-3 centit.

#2362
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Szóval egy bringás zokni ha elázik akkor hamar megszárad? És melegben miért jó? Olvastam h vastag talpúak ezek, nem próbáltam de ahogy a gatya betéttel ezzel is úgy vagyok h a lábam sem meg a sejhajom sem szokott fájni... Nem az spd cipõ miatt kell ilyen zokni mert h annak kemény a talpa?

Szerk:
kala: h.ujjú - nem mindegy leégés szempontjából!
gatya - ez a feszülõs gatyó lecsúszhat és kivillan a popóm?? :) amúgy ez a dec. gatya elég magas csípõnél szal. sztem ez rendben lesz. Holnap ha nem esik akkor teszetlek!

#2363
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Naciból betétes-kantáros
betét, h kényelmes legyen - így alsó se kell, el lehet felejteni a kidörzsölést a hosszú túrák után
kantáros, h ne csússzon le és ne is szorítsa a derekatokat
zokni meg jól szellõzõ, természetes anyagú

ha vesztek hosszú mezt akkor termot vegyetek sztem
nyári anyagúnál tök mind1, h meddig ér... :-/

#2364
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Azt kifelejtettem, hogy az elázáskor sima alsónaci, sima pamut-elasztán zokni volt rajtam, és normál cipõ. Ezek nem rendelkeztek a jó szellõzés képességével, és ezért maradtak sokkal tovább vizesek.

#2365
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ezt nem értem, én a zoknit kérdeztem és deep sem vitatta h mez kell, még ha nem is abban volt a túrán :)

#2366
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Pár éve én is vitattam, hogy ugyan már minek a bringás mez, és miért nem jó a sima pamut-poliészter Fibri pólóm. Ennek ellenére mégis vettem mezt, és hordtam is, amikor egyszer elkapott egy nyári zivatar. Csontig vizes lettem, zivatar 20 perc alatt elment, utána napsütés. A Hungária körúton mentem, a Kerepesi útnál kezdett sütni a nap, a Népligetnél már csontszáraz voltam. Leszámítva az alsónacimat, a zoknimat és a cipõmet.

#2367
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na zokni.. Erre dumáljon meg vki h miért jó a bringás zokni! Nem tapiztam meg de megnéztem ma is ezeket de miért kell 1000+ ft-os zokni?

#2368
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én zoknin filóztam, a mezeik annyira nem jönnek be. De a Lidl-zoknik után lehet hogy ez most elmarad.

#2369
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Jah jah a hosszúujjúra gondoltam én is , csak láttam a képeken az egyik srácon és olyan letisztult volt, fõleg egy Kelly's bicajhoz illik azért jobban, mint egy ilyen piaci decathlon :)

#2370
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Akkor te még nem láttál elég kelly's-es mezt. TELE VAN minden xar-ral, ráadásul olyanokkal amik a simano kivételével nincsenek is a bringámon :)

Bár a h.ujjú nem olyan vészes felirat szemponjából. azon csak kelly's van mindenhol de az megbocsájtható :)

#2371
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás

a kantáros drágább. mezbõl volt pár és ha nem várnék a kelly's-emre akkor vettem volna dec. hujjút. 9e-ért, de inkább 3e+ és akkor már legyen kelly's.


Olyat hosszúujjút vettem én is, elég jó, de szerintem egy kelly's-es így fotókról is sokkal jobban néz ki (nincs rajta annyi hülye reklám) :)

#2372
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
a kantáros drágább. mezbõl volt pár és ha nem várnék a kelly's-emre akkor vettem volna dec. hujjút. 9e-ért, de inkább 3e+ és akkor már legyen kelly's.

#2373
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
kantáros a rövid nadrág? mert akkor engem is érdekelne... mezek voltak?

#2374
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na lényeg h voltam a dec.-ben. 7re értem keszire a busszal -> dec. 8kor zár, az utcsó busz meg 8:10kor megy... na rihanás mert 100mre van a megállótól.
Néztem r.nadrágot de csak betétes volt, hát na jó megpróbáltam és megvettem.. 2200ért
a lényeg a lábszármelegítõ volt ami 3600ért volt (még a kelly's-nél is olcsóbb) és 1db l/xl volt a többi s/m. mondom magamban vékonyke vagyok, felpróbáltam az m-est de kicsit, na irány vissza, csak nem vitték el azt az egyet... szerencsére megvolt még, az már méretben is jó volt. úgy rogantam h maradt 10 percem még szétnézni... (kesztíûk nagyon drágák, cipõbõl nagy válaszék fõleg dec.)
A kasszánál mindenki kártyával fizet zárárs elõtt természetesen, lényeg h 7:50kor kiértem az ajtón és futás a buszhoz... na még jó h futottam mert 8 elõtt pár percel már indult, szal örültem h nem a menetrend szerint érkeztem mert volt egy érzésem h máshogy jár az óránk, na de ennyire??

#2375
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Gyuri: köszi, de fel akarom próbálni meg utánvétel sem hiszem h lenne, ja meg a postaktg..

md: folytassuk msn-en...

#2376
KMGyuri

KMGyuri

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
!Azért ha vki tud boltot ahol van kelly's h.ujjú mez (nem kabát!!) akkor írjon!

Szia Esõember!
Én tudok ilyen boltot,igaz sajnos Pécsett van(Pavlik kerékpárbolt)de talán
eltudják valahogy juttatni hozzád!
Nekem minden ruhám márkahü remek minõség mind,csak ajánlani tudom mindenkinek.

#2377
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
ez mit jelent? valami konkrétabbat? beszéltél a céggel? hogy egyáltalán adnának egy valamit vagy cak a nevüket

#2378
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

Rainman a hétvégi túrán felvetette, hogy ha szeretnénk valami anyagi illteve erkölcsi támogatást a nagy cégtõl, akkor kéne alapítanunk egy Sport egyesületet! errõl kéne beszélni, hogy lehetne megvalósítani, meg a részletekrõl, hog mûködhetne ez az egész!


Már folyamatban! Köszi! :)

#2379
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

már hogy is van ez?
tailor: racsnit is?

Ugy van ahogy avus irta

#2380
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
egyenlõre elég lesz ez az egy, majd újabb 1000 után veszek még egyet, de egyszerre nem jó...tudod a keret! néztem itt a fórumon outikat, és volt egy pár ami tetszett, kár hog nincs ennyi pnzem