Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2341
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Még majd kiderül, hogy vasárnap mi lesz, de nagyon úgy tûnik, hogy igen.
A jó Természetanya így belerondított a hármas ünnepbe. :( (mert ugye házassági évforduló, Kelly's találkozó, és még Húsvét is, tiszta szerencse, hogy 12 éve épp nem jött meg. )

szerk. hülye vagyok, nem szerencse, akkor már terhes voltam. :D

a reklámok mindenre tudnak megoldást:clap:
nekem is dülöngélõs a vasárnap...
viszont errõl a sportegylet-alapításról azért hallanék már most többet.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2342
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
[quote name='Tailor']Na most valamit nem értek. Lehet hülyézni fogtok.
A táblázatban a 19,5-es váz mérete 580. Amit csk-tól csk-ig mutat. Igaz?
Nekem a csõhosszam 565, ami a 17,5-es váz megfelelõje.
Viszont a nyeregvázcsõ hossz, a 19,5-nél 495, a 17,5-nél 445. Ez az adat stimmel az enyémmel.
[QUOTE]
a táblázatban 598 a felsõcsõ hossza, avagy nem is az, ahogyan méri, csak a a két csk légtávolsága...:confused:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2343
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor ezexerint kanbulit tartunk :(


Még majd kiderül, hogy vasárnap mi lesz, de nagyon úgy tûnik, hogy igen.
A jó Természetanya így belerondított a hármas ünnepbe. :( (mert ugye házassági évforduló, Kelly's találkozó, és még Húsvét is, tiszta szerencse, hogy 12 éve épp nem jött meg. )

szerk. hülye vagyok, nem szerencse, akkor már terhes voltam. :D

#2344
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Bár a vázakat leszedték, a vázgeók ott vannak minden bringánál. Egyébként a Magnus, és annál drágább bicók váza hosszabb, mint a Salamander. A Magnus felsõcsõhossza 585/598/612 mm a három méretben, míg a Salamanderé 565/580/595 mm.

Szerk: egy hosszabb stucni nem orvosolja a rövidséget?


Na most valamit nem értek. Lehet hülyézni fogtok.
A táblázatban a 19,5-es váz mérete 580. Amit csk-tól csk-ig mutat. Igaz?
Nekem a csõhosszam 565, ami a 17,5-es váz megfelelõje.
Viszont a nyeregvázcsõ hossz, a 19,5-nél 495, a 17,5-nél 445. Ez az adat stimmel az enyémmel.
Az, hogy lehet, hogy aaz én 19,5-es vázam felsõcsõve 1-el kisebb vázzal megfelelõ, viszont a nyergvázcsõ adat stimmel.

Vagy csak reggel van, és én nézek valamit qrvára félre?

Stucnit már cseréltem.

#2345
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Akkor ezexerint kanbulit tartunk :(

#2346
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Fiúk, sajnos úgy néz ki, hogy én nem tudok menni vasárnap. :( Mindent számításba vettem, csak egyet nem, hogy most telik le az a bizonyos négy hét. :(

#2347
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

A vázak engem is érdekelnének, mint mondottam. Én a felsõcsõvet nyújtanám kicsit. Az oldalukról leszedték a vázakat.
Mégkérhetek arra valakit, hogy akinek XC szériás kelly's-e van , mérje már meg nekem a felsõcsõ hosszát. Csk-tól csk-ig. Köszönöm.

a kelly's lapon a geoknál ott vannak az adatok, nem?
a tudás az anyja ismétlése
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2348
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Bár a vázakat leszedték, a vázgeók ott vannak minden bringánál. Egyébként a Magnus, és annál drágább bicók váza hosszabb, mint a Salamander. A Magnus felsõcsõhossza 585/598/612 mm a három méretben, míg a Salamanderé 565/580/595 mm.

Szerk: egy hosszabb stucni nem orvosolja a rövidséget?

#2349
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
A vázak engem is érdekelnének, mint mondottam. Én a felsõcsõvet nyújtanám kicsit. Az oldalukról leszedték a vázakat.
Mégkérhetek arra valakit, hogy akinek XC szériás kelly's-e van , mérje már meg nekem a felsõcsõ hosszát. Csk-tól csk-ig. Köszönöm.

#2350
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Igen! drága eléggé, sztem még ideit is olcsóbban kapsz, bár lehet h hajtással együtt adja mint ahogy a képen van. franc tudja úgy már lehet h jobban hangzik, de lárni képe h milyen állapotban van, de sztem a legjobb egy újat venni garanciával.

Mekkora a vázad?

ha jól emlékszem, 21", a háromszögtáska takarja, és mindig kimegy a fejembõl.
Ja, a honlapom szerint az:clap:
ma körbekérdezek pár helyen.
gondolhatod, hogy annyiért nem venném meg, amit ír, láttam, máshol is hirdette, 50-rõl indult, most már 30-nál tartde, egy új jobban izgat, persze.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2351
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Igen! drága eléggé, sztem még ideit is olcsóbban kapsz, bár lehet h hajtással együtt adja mint ahogy a képen van. franc tudja úgy már lehet h jobban hangzik, de lárni képe h milyen állapotban van, de sztem a legjobb egy újat venni garanciával.

Mekkora a vázad?

#2352
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
csók:bananadan
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2353
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
16xx az már az Imagine Kinesium váza. A Kelly's honlapról beszélek, tavaly még kint voltak a vázak is. No léptem, jóccakát.

#2354
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Tavaly a honlapon a vázak között 26900-ért hirdették, és a 19.5-ös méretre 1950g körüli súlyt hazudtak (vagy nem).

nem 16xxg? Milyen honlapon?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2355
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Tavaly a honlapon a vázak között 26900-ért hirdették, és a 19.5-ös méretre 1950g körüli súlyt hazudtak (vagy nem).

#2356
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Az én Magnus vázamat vélem felfedezni, a 2004-es Magnus Disc ilyen piros színû volt.

mennyit érhet ez most valójában?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2357
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Az én Magnus vázamat vélem felfedezni, a 2004-es Magnus Disc ilyen piros színû volt.

#2358
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

pink: Mit szeretnél?? elfogadsz egy karbon prototipust esztre??
Mi a baj a erida vázaddal? Amúgy olyan boltba kérdezd ahol van net hozzáfárásül és látják a belsõ dolgokat. pl. kálvin tér -> hugo sport

az a baj vele, hogy nem jó a méret, és 50 km után hulla leszek rajta, kényelmetlen
http://www.piachalo..../pc.photo/6758/
ez mikori évjárat?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2359
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
pink: Mit szeretnél?? elfogadsz egy karbon prototipust esztre??
Mi a baj a erida vázaddal? Amúgy olyan boltba kérdezd ahol van net hozzáfárásül és látják a belsõ dolgokat. pl. kálvin tér -> hugo sport

#2360
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
rainman, te úgyis napi kapcsolatban vagy a gyárral:lol1: , a vázak külön elérhetõségérõl dumálj már velük egy kört...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl