Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2301
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

ja, ha esetleg az elõbbi 3-as valamelyikénél dötesz akkor vehetsz magnust, mert abból már van 2 a csapatban:D


Ez most kinek?

#2302
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Emlékeim szerint az én nyeregcsövem vastagabb mint ami az imagine-ben van pl... de a weblapon biztos ez is fent van, ja és egy nyeregcsõ is 5e-tõl indul ált...

#2303
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Gratulálok hozzá! most vállveregetés, és kézfogás! (ez valahogy így néz ki elektronikus úton:D)

Rain: lehet hogy nem tetszik a kör keresztmetszet, de azt vedd figyelembe, hgoy ez a legerõsebb!!! szóval ne szóld le!!!! azt hiszem hogy ha pénztárcatakarékos módon akarsz választani, akkor vagy egy dupla kenésû magic-madman-magnus vázat vagy egy salamandert veszel!

ja, ha esetleg az elõbbi 3-as valamelyikénél dötesz akkor vehetsz magnust, mert abból már van 2 a csapatban:D

#2304
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Én a salamander vázra szavazok olcsó és szép, ha kéne váz én ezt venném. Nekem nem tetszik amelyikben sok a kerek keresztmeccetû csõ.

Kala: Ne tántorítsd el a kelly's-tõl! Sztem csak hiányzik a régije és azért akar cserélni vázat. :)

Pink: Amúgy a csövek átmérõjét is figyelt, mármint nyeregcsõ és teló miatt... (ha jól tom itt is lehet bakot lõni)


Én vázcserénél pont ezért vennék kelly's-t, mert ezek a paraméterek megeggyeznek. Talán a nyeregcsõ nem.

#2305
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
GRATULÁLOK!!

#2306
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Tudom, hogy nem szabad a fórumokon üvöltözni, DE.........

APA LETTEM!!!!!

Részleteket írok majd, de most még rohangálok kicsit.. :)

Tailor: kicsit késõbb, este, válaszolok a privire, ha még érdekes..


ok.

És nagyon sok boldogságot, apai örömöket, és hát gratulálok nektek.

Apja fia, vagy lánya?

És, üdv a klubban.:)

#2307
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én a salamander vázra szavazok olcsó és szép, ha kéne váz én ezt venném. Nekem nem tetszik amelyikben sok a kerek keresztmeccetû csõ.

Kala: Ne tántorítsd el a kelly's-tõl! Sztem csak hiányzik a régije és azért akar cserélni vázat. :)

Pink: Amúgy a csövek átmérõjét is figyelt, mármint nyeregcsõ és teló miatt... (ha jól tom itt is lehet bakot lõni)

#2308
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tudom, hogy nem szabad a fórumokon üvöltözni, DE.........

APA LETTEM!!!!!

Részleteket írok majd, de most még rohangálok kicsit.. :)

Tailor: kicsit késõbb, este, válaszolok a privire, ha még érdekes..


#2309
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Na most már ezt is tudom.:) Meglepödtem 1 kicsit az 50 k-n. Eddig én mindig 30 körül nézegettem a vázakat. Pl . a Magic váz elég szimpi mind árban, mind geoban.
Bár lehet az én pénztárcám szûkös,.
Talán a mentségem az, hogy nem nagyon figyelem a termékek súlyát.


Magic == Madman == Magnus :). Csak festésben és feliratban különböznek, egyébként teljesen ugyanaz a váz. Tavaly 26.9k-ért írták a honlapon. Szerintem ennyiért ez is egy nagyon jó váz, a geometriájával és a tömegével is elégedett vagyok.

#2310
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
most, ha oké lenne a dolog, az a gondom, hogy nem emlékszem, melyik boltban volt a sok közül...:lol1:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2311
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

az q. jó ár-érték arányú váz /ha a súly valóban annyi/ ennyiért meridát kapsz jó 1600 g fölött, giant xtc-t szintén 1600 g körül, geóban mind2nél jobb a kelliz, easton csöves kona van 120 körül 1500 gramm magasságban, de az easton csõ bármilyen márkában lenne kurva drága, trek 8000-es van még ilyesmi árban /80 körül a tajvani kivitel/ az is vhol 1600 g nagyságrend.
a specko meg a szkandium kona más kategória. még a magellan pixys team ami egy kategória meg szintén kinesis csõ, de asszsem az is nehezebb kicsit....

szerk : ha nem lennék szerelmes abba a sárga/fehér konába merevváznak, elgondolkédnek egy sabotage dsc-en


Na most már ezt is tudom.:) Meglepödtem 1 kicsit az 50 k-n. Eddig én mindig 30 körül nézegettem a vázakat. Pl . a Magic váz elég szimpi mind árban, mind geoban.
Bár lehet az én pénztárcám szûkös,.
Talán a mentségem az, hogy nem nagyon figyelem a termékek súlyát.

#2312
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

azért nem találtál, mert múlt évi!
másodlábas kerók között van 1 db, 180-ért, a bemutatóteremben vásárolható meg...
van Easton Author?? csak mert idáig a top asszem Kinesis-Kinesium volt, bár lehet, h az meg pont a Kelly's Mobster váza... fene tudja követni, h Kelet-Európában mikor mibõl építkeznek :)

ja az egoist és az introvert....80 rugó körül vannak amúgy +néztem....../szal maradok a drágábbnál abból legalább van nekem bevált geojú 18-as :)/
de on mer kirugnak a kellizesek :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2313
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
azért nem találtál, mert múlt évi!
másodlábas kerók között van 1 db, 180-ért, a bemutatóteremben vásárolható meg...
van Easton Author?? csak mert idáig a top asszem Kinesis-Kinesium volt, bár lehet, h az meg pont a Kelly's Mobster váza... fene tudja követni, h Kelet-Európában mikor mibõl építkeznek :)

#2314
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

itt fórumon egy versenyarc által nyitott topikban Ritchey csõszettet olvastam (Nitanium) az Authorra, de ez sztem irreális, inkább saját triple butted csõszett
(ha minden jól megy, pár hónap, és meg tudom majd mondani :-D )
HT-t szintén nemtom biztosra, de az tuti, h az vmi nevesebb spagettigyár termékét használja

azért én idegenkednék továbbra is :)
1. nehezebb szerezni pótlást, ha kell, és kisebb a választék... a mostani vázamba csak 1 féle volt jó, a mongoose néven futó canecreek... hiába tudtam a méreteit, más, olcsóbb változat nem volt hozzá beszerezhetõ, és ráadásul asszem az utolsó darabot vittem el a kiskerbõl...
2. ált. tömeggyártott, nem minõségi termékekrõl van szó, és nekem hiába van itthon FSA Orbit UF (nyamm) vagy Chris King (nyamm-nyamm) azokat nem használhatom, ellentétben egy hagyományos vázzal, ahol úgy variálok, ahogy akarok
3. tudom, ez már kiesik a CC-maraton felhasználásból, de a tandembõl fél év használat után szétszedéskor 1szerûen kiesett a csapágy... :P 1 idõ után nincs mit tenni, a vázat is kukázhatod ennyi miatt
háromésfél ami vicces, de akár ez is lehet szempont; annyira csökkenti a beépítési magasságot, h nem tudod körbeforgatni a villát (nálam pl. ez van)
ennek azért, persze, amellett, h a geót tudja javítani, vannak hátulütõi is, pl., h nehezebben tolod ide-oda a bringát kis helyeken, vagy egy durva taknyolásnál a villaváll beüthet a vázba...

hirtelen ennyi :)
outinál, esetleg... mert ott faszán néz ki a szinte egybeépült váz és villa :D

kösz...bár közben az author honlapon nem találtam a merev monti vázak közt cro-mot....azér arra kiváncsi lennék az easton csövest mennyiért adják ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2315
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

sztem cc felhasználásnál már el lehetne felejteni ezt a marha nagy idegenkedést a /fél?/integrált csapitól.......van itt egypár komolyabb kelliz használva, azokban sem nagyon hullott még szét

mellesleg a Ht meg az author milyen csõbõl van és mennyiért ? /tudom gugli, de ha megmondod az nekem sokkal kényelmesebb /


itt fórumon egy versenyarc által nyitott topikban Ritchey csõszettet olvastam (Nitanium) az Authorra, de ez sztem irreális, inkább saját triple butted csõszett
(ha minden jól megy, pár hónap, és meg tudom majd mondani :-D )
HT-t szintén nemtom biztosra, de az tuti, h az vmi nevesebb spagettigyár termékét használja

azért én idegenkednék továbbra is :)
1. nehezebb szerezni pótlást, ha kell, és kisebb a választék... a mostani vázamba csak 1 féle volt jó, a mongoose néven futó canecreek... hiába tudtam a méreteit, más, olcsóbb változat nem volt hozzá beszerezhetõ, és ráadásul asszem az utolsó darabot vittem el a kiskerbõl...
2. ált. tömeggyártott, nem minõségi termékekrõl van szó, és nekem hiába van itthon FSA Orbit UF (nyamm) vagy Chris King (nyamm-nyamm) azokat nem használhatom, ellentétben egy hagyományos vázzal, ahol úgy variálok, ahogy akarok
3. tudom, ez már kiesik a CC-maraton felhasználásból, de a tandembõl fél év használat után szétszedéskor 1szerûen kiesett a csapágy... :P 1 idõ után nincs mit tenni, a vázat is kukázhatod ennyi miatt
háromésfél ami vicces, de akár ez is lehet szempont; annyira csökkenti a beépítési magasságot, h nem tudod körbeforgatni a villát (nálam pl. ez van)
ennek azért, persze, amellett, h a geót tudja javítani, vannak hátulütõi is, pl., h nehezebben tolod ide-oda a bringát kis helyeken, vagy egy durva taknyolásnál a villaváll beüthet a vázba...

hirtelen ennyi :)
outinál, esetleg... mert ott faszán néz ki a szinte egybeépült váz és villa :D

#2316
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Ehhe. Munkahelyi hálóról 40 másodperc alatt lejött


na gyerünk csempéssz bele egy 400gb os winyót és rajta dc++, torrent stb:D
asszem nem lenne gond 5perc alatt egy film:D hmm és még az unalmas percekben sem lenne gond:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#2317
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Fiúk rosszfelé keresgéltek!
Ha merevváz, akkor cromo :) HT v Author, ami felénk elérhetõ, esetleg öregsuli Pyxis v Crux:)
Illetve, ha villantani akarok, és van rá suskám, akkor tényleg scandium az, ami jó, ha meg nincs, akkor felhajtok vmi öregebb Easton vázat, pl. egy Pyxist.
Persze, ezt versenyfelhasználásra értem... Amúgy vmelyik kígyós Malit venném, mert iszonyat olcsó, és mellé még jó is :)
Kelly's-zel az a gond, ami a legtöbb másikkal, h nem hagyományos csapit alkalmaz... :-/

sztem cc felhasználásnál már el lehetne felejteni ezt a marha nagy idegenkedést a /fél?/integrált csapitól.......van itt egypár komolyabb kelliz használva, azokban sem nagyon hullott még szét

mellesleg a Ht meg az author milyen csõbõl van és mennyiért ? /tudom gugli, de ha megmondod az nekem sokkal kényelmesebb /
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2318
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Fiúk rosszfelé keresgéltek!
Ha merevváz, akkor cromo :) HT v Author, ami felénk elérhetõ, esetleg öregsuli Pyxis v Crux:)
Illetve, ha villantani akarok, és van rá suskám, akkor tényleg scandium az, ami jó, ha meg nincs, akkor felhajtok vmi öregebb Easton vázat, pl. egy Pyxist.
Persze, ezt versenyfelhasználásra értem... Amúgy vmelyik kígyós Malit venném, mert iszonyat olcsó, és mellé még jó is :)
Kelly's-zel az a gond, ami a legtöbb másikkal, h nem hagyományos csapit alkalmaz... :-/

#2319
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Én nem mondtam, hogy olcsóbb. De ha kikéne adnom, pl. 50 k-t a Sabotage vázra, lehet megnézném, néhány nevesebb gyártó vázárait is. Sose lehet tudni.

az q. jó ár-érték arányú váz /ha a súly valóban annyi/ ennyiért meridát kapsz jó 1600 g fölött, giant xtc-t szintén 1600 g körül, geóban mind2nél jobb a kelliz, easton csöves kona van 120 körül 1500 gramm magasságban, de az easton csõ bármilyen márkában lenne kurva drága, trek 8000-es van még ilyesmi árban /80 körül a tajvani kivitel/ az is vhol 1600 g nagyságrend.
a specko meg a szkandium kona más kategória. még a magellan pixys team ami egy kategória meg szintén kinesis csõ, de asszsem az is nehezebb kicsit....

szerk : ha nem lennék szerelmes abba a sárga/fehér konába merevváznak, elgondolkédnek egy sabotage dsc-en
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2320
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
grat, tölthetnél ipari mennyiségben is:D