Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2141
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

pink: és holnap jössz velünk bejárni papp rétet és környékét?

sajnos, csak annyit tudok kihozni a holnapból, hogy 10-re kimegyek a hõsökre, megmutatom a képemet...meg esetleg este tekerek egy 30-ast, mint ma.
utóbbinak most örülök nagyon, 27,7-es lett az átlagom, ami annyit jelent, hogy lassan formában leszek, tavaly slickkel mentem 28-29-eket ugyanott, hegymenetek kellenek majd.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2142
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
OK! Remélemmost nem jön közbe semmi és téged is megismerhetünk!

Na megyek aludni mert nagyon fáradt vagyok, mobilt hagyom ahogy már írtam...

#2143
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szentendrénél, az OMW kútnál druszámmal egyetemben csatlakozom a csapathoz. És hozok még két, "osztályidegen" jelentkezõt is.


#2144
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
pink: és holnap jössz velünk bejárni papp rétet és környékét?

avus: jaj csak finoman ezekkel a szavakkal! még azt hoszik h mi olyan vadulós fajták vagyunk és lemondják páran. :) Nem kell mindent elhinni srácok! csak napsütésben és tiszta, frissen aszfaltozot utakon szoktunk tekerni!!

#2145
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Kboy: "Buda maraton : kalát megfüzzük és akkor csinálhatnánk egy pályabejárást .(ott majd eldönthetjük,hogy akarunk-e indulni vagy sem )"

én is benne lennék egy bejárásban, ha már neveztem is...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2146
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

benzinkút....ki is találtam egy új útvonalat, ha elég terepes-hegyezõs lesz a társaság :)

Hát... Aki eddig nem volt terepes-hegyezõs, holnap majd azzá válik :rolleyes:

#2147
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Orvosoltam az elmaradásomat!

Egyelõre nem esik Pesten és nem is essen!! Nagyon be vagyok már sózva fõleg h sokan jönnek akiket csak netrõl ismer a csapat nagy része.

#2148
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Tigger: akkor becsatlakozol a benzinkútnál mint a múltkor? Vagy azért nem vagy a listán mert nem jössz? de úgy rémlik nekem h azt mondtad h még nem tudsz biztosat, de valszeg jössz...




benzinkút....ki is találtam egy új útvonalat, ha elég terepes-hegyezõs lesz a társaság :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2149
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Feltettem az újoncokat a tagok közé. Infókat várok azoktól akiktõl még nem kaptam!

A holnapi túra listáján aki nem szerepel az szólon h írjam fel és várjunk rá amennyiben késne, ill aki fent van de nem jön az is. A ?-esek már tudják mi lesz?

Tigger: akkor becsatlakozol a benzinkútnál mint a múltkor? Vagy azért nem vagy a listán mert nem jössz? de úgy rémlik nekem h azt mondtad h még nem tudsz biztosat, de valszeg jössz...


Engem levehetsz a listáról, sajnos biztos, hogy nem megyek. :(
Remélem ezért cserében nektek szép idõtök lesz, szívbõl kívánom!

#2150
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Feltettem az újoncokat a tagok közé. Infókat várok azoktól akiktõl még nem kaptam!

A holnapi túra listáján aki nem szerepel az szólon h írjam fel és várjunk rá amennyiben késne, ill aki fent van de nem jön az is. A ?-esek már tudják mi lesz?

Tigger: akkor becsatlakozol a benzinkútnál mint a múltkor? Vagy azért nem vagy a listán mert nem jössz? de úgy rémlik nekem h azt mondtad h még nem tudsz biztosat, de valszeg jössz...

#2151
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
cask 11ig ne essen! nekem ez a filozófiám! ha már úton vagyunk nem fordulunk vissza és a csapatszellem feledteti a kellemetlen idõjárást. Megintcsak az 5. túránkkal tudok példálózni, bár akkor hajnaltól esett már...

Kboy: 9:40 a szokott helyen?

#2152
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Rainman: Igen, ott pihengettem éppen és örültem a találkozásnak. Reméljük, holnap jó idõ lesz és elérem a vonatomat.

met.hu szerint esõ, 14 fok és 11 km/h dny-i szél. remélem, legalább az esõ nem jön be.

#2153
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na most válaszolgatok az elmúlt 2 napira, remélem belefér 15 percbe...
----
Kboy: "Buda maraton : kalát megfüzzük és akkor csinálhatnánk egy pályabejárást .(ott majd eldönthetjük,hogy akarunk-e indulni vagy sem )"

Díjazom az ötletet, így már érfekel a dolog, de ismeretlenül nem vágnék bele egy "tchnikás pályának" amirõl nem tom milyen technikás és még fizetek is érte...
----
Jó a mez nagyon, kellemes volt benne ma tekerni. A békási gátnál láttam ücsörögni egy kelly's-es és odamentem téríten és mondta h már fórumozik egy ideje. :) gyömrõi volt
----
zsmtb: Sztem még eddig sosem tudtunk idõben indulni. 10:30at is megmernék kockáztatni, de a 10:20 tuti jó mert ha vmi csoda törtlnik akkor lehet h még gyorsak is leszünk...
----

HOLNAP ÉN ESÕBEN IS MEGYEK TÚRÁZNI AKÁR, SZAL AKI NEM AKARJA LEMONDANI ÉS NEM ZAVARJA EGY KISEBB ZÁPOR AZ NE MONDJA LE, HANEM SZÓLJON NEKEM! NEM FOGOM KIKAPCSOLNI A TELEFONOMAT ÍGY A VIDÉKIEK HÍVHATNAK INDULÁS ELÕTT HA KÉRDÉSESNEK VÉLIK A TÚRÁT AZ IDJÁRÁS MIATT!

NAPOS IDÕBEN NE ÉDBRESSZEN FEL SENKI!! 06203527441

#2154
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Na leadtam a nevezést.

Te is???

Én is, az imént, nyugalom:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2155
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Reméljük olyan 10.20 -ra oda érünk (ez persze attol is függ milyen pontos a társaság):)



akkor 10 15 re az UVH pesti oldalán a metró kijáratánál ott leszek ott találkozzunk.

addig is jó pihenést

#2156
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

akkor hobbyzzunk, nevezek mindjárt neten.


Na leadtam a nevezést.

Te is???

#2157
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
szisztok!

Most jöttem meg a vakációmról, még egy hsz-t sem olvastam vissza, de majd este bepótlom. Remélem minden rendben a holnappal és csak gyarapodtunk!!!

Megjött a csomagom szlovákiából és most megyek kipróbálom, s holnap már a kelly' mezemben feszítek büszkén! :)

#2158
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Hobby=40 km.

akkor hobbyzzunk, nevezek mindjárt neten.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2159
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

oké, menjünk!
mindjárt utánajárok a jelentkezésnek.
rövid vagy hosszú táv?


Hobby=40 km.

#2160
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

AKkor te jössz?

oké, menjünk!
mindjárt utánajárok a jelentkezésnek.
rövid vagy hosszú táv?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl