Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2181
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Kboy(Csabi)! te voltál az Õrségben? Legalábbis beszéltünk róla! ugye?

Maratonokra én is kaphjató vagyok! mondjuk erre a buda maratonra még talán mennék is, de még át kell gonoljam, mert utána egy héttél én már érettséit írok..:(:(

Igen én voltam ,de csak autóval Õriszentpéteren töltöttünk 2 napot ,és ott elterveztem ,hogy mindenképp vissza kell menni ,mert nagyon gyönyörû hely.
Buda maraton : kalát megfüzzük és akkor csinálhatnánk egy pályabejárást .(ott majd eldönthetjük,hogy akarunk-e indulni vagy sem )

#2182
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Kboy(Csabi)! te voltál az Õrségben? Legalábbis beszéltünk róla! ugye?

Maratonokra én is kaphjató vagyok! mondjuk erre a buda maratonra még talán mennék is, de még át kell gonoljam, mert utána egy héttél én már érettséit írok..:(:(

#2183
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

De igen, csak akkor még Cuki volt. :)

Gondoltam, hogy ezt írom én is, de akkor mi jutott volna neked.. :D

#2184
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Üdvözlünk téged is köztünk!
A távolság nem baj, akár mi is mehetünk majd arra.. :)

Ha jól emlékszek, akkor Tailor volt az Õrségben valamikor tavaly.. Vagy nem?


De igen, csak akkor még Cuki volt. :)

Üdv az újaknak!

szerk. Ha jól emlékszem még képeket is linkelt be onnan, az aláírásában ott a link a képtárhoz, érdemes megnézni.

#2185
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Köszi raycoon!
Ha jöttök a Bakonyba, feltétlen szóljatok! Én pedig igyekszem majd keresni egy hétvégét, amikor fel tudnék menni hozzátok, s ott is tekerhetnénk egy kört!
Ha Tailor járt az Õrségben, szeretném megkérni, hogy írjon nekem néhány sort a tapasztalatairól. Elõre is köszi!

Szia!

Üdvözlünk a klubban ;) ,ha elöbb nem is ,de erre én mindenképp megyek és remélem 1-2 emberkét eltudok majd csalni http://www.happybike...gazlo/index.php

#2186
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Köszi raycoon!
Ha jöttök a Bakonyba, feltétlen szóljatok! Én pedig igyekszem majd keresni egy hétvégét, amikor fel tudnék menni hozzátok, s ott is tekerhetnénk egy kört!
Ha Tailor járt az Õrségben, szeretném megkérni, hogy írjon nekem néhány sort a tapasztalatairól. Elõre is köszi!

#2187
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Lényegében azt, hogy mennyire tartjátok nehéznek?

Ha nincs mögötted semmilyen edzettség, akkor szerintem a nagyon nehéz kategória. Ha már tekersz egy ideje, és vannak mögötted már kicsit meredekebb emelkedõk, akkor nem okozhat gondot, max a feljutás sebessége, ideje lesz más és más..
De a legegyszerûbb, ha tekersz arra egyet. Könnyen megtalálni, nem lehet eltéveszteni, így az összehasonlítás is egyszerû..

Edit: nézd meg ezt. talán másoknak is hasznos lehet..
http://www.freeweb.h...ictt/index.html

#2188
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Csatlakozna még egy Kelly's-es!
Tavaly nyár óta hajtok egy Scarpe 2005-öst, alapjában véve meg vagyok vele elégedve. Az elmúlt hetekben leltem rá erre az oldalra, s elérkezettnek érzem az idõt, hogy megszólaljak, s a jövõben igyekszem többször megjelenni. Azt mondjuk látom, hogy az aktív élet Pest környékén zajlik, de ez még nem zárja ki, hogy elõbb-utóbb találkozzak veletek. No meg láttam én itt rajtam kívül is Bakonyiakat!
Jövõ héten viszont az Õrségben fogok tekerni Szentgotthárd környékén. Járt már valaki arra bringával? Számomra tök ismeretlen terep, s ha valakinek lennének észrevételei, hogy mit és hol érdemes megnézni, hová érdemes elmenni, azt szívesen fogadnám! Elõre is köszi, s még egyszer üdv mindenkinek!

Üdvözlünk téged is köztünk!
A távolság nem baj, akár mi is mehetünk majd arra.. :)

Ha jól emlékszek, akkor Tailor volt az Õrségben valamikor tavaly.. Vagy nem?

#2189
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

nem nagyon másztam még idén hegyet, de jó lenne a buta maraton
ha akadna kellyses társ, szerintem mennék


Én úgy néz ki, hogy megyek.:)

#2190
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

szóval min gurul haza? talán egy csepel rajkón? (bocsi)


Egyelõre semmi kétkerekûn.. :) De a párom már nagyon szeretne vele gurulni, szóval valami fektetve húzhatót szeretne.. Mondjuk nem értek vele egyet, de gyõzzön meg valaki.. :)

#2191
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Ez vicces, holnap elmondom a páromnak.. :)

Pink: csak tudnék róla.. :D Mondjuk a kép biztosít róla, hogy ne legyenek ugyanazok.. Raknék én is be, de nem tudok..

Kela: mit értesz az alatt, hogy milyennek érezzük a HHH-t?


Lényegében azt, hogy mennyire tartjátok nehéznek?

#2192
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Csatlakozna még egy Kelly's-es!
Tavaly nyár óta hajtok egy Scarpe 2005-öst, alapjában véve meg vagyok vele elégedve. Az elmúlt hetekben leltem rá erre az oldalra, s elérkezettnek érzem az idõt, hogy megszólaljak, s a jövõben igyekszem többször megjelenni. Azt mondjuk látom, hogy az aktív élet Pest környékén zajlik, de ez még nem zárja ki, hogy elõbb-utóbb találkozzak veletek. No meg láttam én itt rajtam kívül is Bakonyiakat!
Jövõ héten viszont az Õrségben fogok tekerni Szentgotthárd környékén. Járt már valaki arra bringával? Számomra tök ismeretlen terep, s ha valakinek lennének észrevételei, hogy mit és hol érdemes megnézni, hová érdemes elmenni, azt szívesen fogadnám! Elõre is köszi, s még egyszer üdv mindenkinek!

#2193
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Ez vicces, holnap elmondom a páromnak.. :)

Pink: csak tudnék róla.. :D Mondjuk a kép biztosít róla, hogy ne legyenek ugyanazok.. Raknék én is be, de nem tudok..

Kela: mit értesz az alatt, hogy milyennek érezzük a HHH-t?

szóval min gurul haza? talán egy csepel rajkón? (bocsi)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2194
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Sziasztok!!!

Jön innen valaki a Buda maratonra?

Amúgy milyennek érzitek Hármashatár-hegyet?


nem nagyon másztam még idén hegyet, de jó lenne a buta maraton
ha akadna kellyses társ, szerintem mennék
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2195
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Raycoon; az unokahúg Laura is Hanna második névvel fut!!!!!! :) csak õ 2 centivel rövidebb

Ez vicces, holnap elmondom a páromnak.. :)

Pink: csak tudnék róla.. :D Mondjuk a kép biztosít róla, hogy ne legyenek ugyanazok.. Raknék én is be, de nem tudok..

Kela: mit értesz az alatt, hogy milyennek érezzük a HHH-t?

#2196
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

hol találok részleteket???? mármint a buda maratonról?


www.sportaktiv.hu

#2197
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
hol találok részleteket???? mármint a buda maratonról?

#2198
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Sziasztok!!!

Jön innen valaki a Buda maratonra?

Amúgy milyennek érzitek Hármashatár-hegyet?

#2199
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
azért ha mindenki úgy gondolja hogy veres kõ, gondolkuzzunk el hogy inkább olyt kéne hogy skanzen vöröskõ papp rét.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2200
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Akkor sorra hozza a piákat mi?? :) Jaj holnap mi lesz valyon?? Ismeretlen társaság, házibuli, kerékpár egy szál sem...

zsmt, voti, Madman: Ti a közelben laktok. Nem akartok megszánni egy bringával és akkor tekerhetnénk pénteken mondjuk... (Magyarkútra megyünk, Váctól nem messze a kisvonattal)

mármint hogy megszánni?

együtt bringázni? holnap és szombat nem jó, már csak vasárnap mennék.

jövõ héten csütörtök és péntek viszont jó lehet.

iszonyat mennyit pörögtetek egy hét alatt.

Raycoon: GRATULA!!!!

vöröskõt támogatom.

A királyok útja (piros vonal) nem durva teljesíthetõ (ha nem visegrád felõl jössz vissza, hanem odafelé mész)

UVH-n hánykor találkozzunk (nem mennék be a hõsökig)
remélem nem fog esni