Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2161
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

nem nagyon másztam még idén hegyet, de jó lenne a buta maraton
ha akadna kellyses társ, szerintem mennék


AKkor te jössz?

#2162
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Sorba raktam a képeket, átneveztem, hogy jobban beazonosíthatók legyenek.
Szerintem vannak még képek, csak itthonról nem tudom feltölteni.:)


#2163
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Már azt is köszi, hogy ilyen idõpontban még képes voltál írni elnyúló melód után pénteken! No meg amit írtál, azt is, hiszen ez nekem kiindulásnak nagyon jó lesz, amikor ma-holnap majd kitalálgatom, hogy merre is menjünk! Az a jó, hogy amiket leírtál, azt szinte mind láttam a fényképeiden is, úgyhogy helyére tudom tenni a dolgokat. Még egyszer köszi szépen mindent, aztán egy hét múlva majd mesélek.
Ja, attól azért nem félek, hogy akármilyen tóba is kívánkoznánk, azért ahhoz még egy kicsit friss az idõ! Én már azzal is kiegyeznék, ha nem kapunk jövõ héten nagyobb esõt a nyakunkba!
Kellemes hétvégét, békés húsvétot, no meg jó tekerést és jó pihenést kívánok mindenkinek!
Két keréken szép a világ...

#2164
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Redi.

Szóval, nekünk Kerkafalván volt a szálásunk és onnan csillagtúrákat csináltunk. Szinte bejártuk az egész környéket, és mondhatom, minden falut érdemes megnézni. Ha csak áttekerünk rajtuk, már annak is sajátos hangulata van.
Amit mindenképpen meg kell nézni, Szentgotthárdtól nem messze, az a Pityerszeri skanzen, ill. a Hársas-tó, ami igazi horgász paradicsom. Piyerszeren a szabadtéri múzeumban láthatsz tókákat, amirõl elképzelésem nem volt mi az. Csendes , nyugodt környék. Érdemes az erdõkben is tenni kisebb sétákat, hiszen az erdõ tele van gombákkal. 10 lépes nem kell hozzá, ismét gombákba ütközõl. Szinte telis tele van az egész erdõ velük. Én ennyit még sehol nem láttam. Mindenki gombászik.
Ha nagyobb útra indulnátok déli írányba, Velemért nem szabad kihagyni, hiszen a r.templom saját történettel rendelkezik. A környék, valamint a kilátás a templomtól csodálatos. Persze ezért egy kicsit meg kell dolgozni, hiszen a templomhoz fel kell tekerni, de megéri.
Ha nem akartok Velemérig lemenni, Pityerszertõl légvonalban, keleti írányban található a Vadása-tó. Kicsit felkapott, de nagyon szép hely. De Õriszentpéter sem elhanyagolható település.
Ha a térképet megnézed és megkeresed rajta az emlitett helyeket, kb. láthatod mely részeket jártuk be.
Durva emelkedõk nem voltak azon a részen, de ha nagyon melegetek lenne, a Vadása-tóban meglehet mártózni.

Kerkafalván a vendéglátóink olyan szobát adtak, ami igazi mûvész hangulatot idézett fel számunkra. Õrségi "festõmûvész" szoba volt. Ami nem is csoda, hiszen maga a vendéglátó is az.

A kilátó, amit kérdeztél, arra sajnos nem emlékszem, de Pityerszert feltétlenûl nézzétek meg.

Remélem tudtam segíteni. Kellemes idõtöltést, jó tekerést és felejthetetlen élményeket kivánok nektek az Õrségben.

#2165
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Jó éjt mindenkinek! Akkor holnap reggel irány Csudapest, aztán vasárnap tali!

Most már ne módosítsatok semmit pls...

#2166
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
na avus ittvan a kormányszarv amirõl beszéltem!!! és nem is olyan vészes az ára, mint amekkorára saccolatam! 2500 körül van:

http://www.pro-bikegear.nl/2006/ itt english->pro product'S->bar ends(ikon)-> Rubber Anatomic

lessétek meg! nagyon kényelmes

#2167
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Már mennyek ki a nagy vontainduló táblával szemben, vagy oldalt a Rákoczi vagy Thököly útra, nem is tudom mi már az az út a Keleti mellett???

Nem oldalt, hanem elõl, a fõbejáratnál, asszem ott meg vannak nyitva az ajtók.

#2168
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

UVH-ra mennyi idõ alatt értek oda?

Reméljük olyan 10.20 -ra oda érünk (ez persze attol is függ milyen pontos a társaság):)

#2169
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Megoldjuk, mert télleg arra fogok menni. Én olyan 9.40-9-45 körül érek oda. Gyere ki a Keleti elé, közvetlenül a fõbejárathoz, és ott keress zöld Magnust, én meg majd keresek egy Vipert.


UVH-ra mennyi idõ alatt értek oda?

#2170
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Már mennyek ki a nagy vontainduló táblával szemben, vagy oldalt a Rákoczi vagy Thököly útra, nem is tudom mi már az az út a Keleti mellett???
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#2171
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Megoldjuk, mert télleg arra fogok menni. Én olyan 9.40-9-45 körül érek oda. Gyere ki a Keleti elé, közvetlenül a fõbejárathoz, és ott keress zöld Magnust, én meg majd keresek egy Vipert.

#2172
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Avus!!!!
Kérhetnék egy gigamega nagy szivességet??????? Nem még annál is nagyobbat...
Nnah Tin mesélte, h. Te is a KEleti pu felé mész a Hõsök terére, és azt szeretném kérni Tõled, h. tudnánk találkozni ott a Keletiben?? Az én vonatom 9:38kor ér be, vagyis az Elvira azt írja.... Ha fel tudnál venni a pályaudvaron, akkor tudnál nekem írni egy privit, mert azt biztosan elolvasom!!
Elõre is köszönöm
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#2173
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hacsak el nem bontják addig, és Tecsót nem húznak a helyére, akkor a Hõsök tere lesz, és 10-kor :). Korábban a Szépmûvészeti elõtt, legutóbb már viszont a téren, a szobrok árnyékában volt a tali.

#2174
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Vasárnap 10:00 Hõsök tere. Stimmelnek az adatok? Azért kérdezem, mert ma vagyok utoljára online a taliig. Síkítson, aki változásról tud!
Ugye nem full aszfalt lesz???

#2175
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Redi:

Elnézésedet kell kérnem, de még nem sikerült hazajutnom. Amióta uj feledatot biztak rám a melohelyen , képtelen vagyok hazajutni idõben. Még most is itt vagyok bent. :missyou: De, nem felejtem el, lehet éjjel még utána nézek.

#2176
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Köszi az infókat, s remélem otthonról írsz majd még! A képeket megnézegettem, tetszik nagyon! Mi ketten megyünk asszonypajtással, három éjszakát fogunk lent tölteni, s igazából két teljes napot szánunk bringás túrázásra. Ahogy nézegettem térképeket, ennyi idõ alatt kényelmesebb tempóban is elég sok helyre el lehet jutni. Ha van valami, amit feltétlen ajánlasz, légyszi írd meg. Ha jól tudom van valami kilátó a hármashatár közelében. Errõl tudsz valamit?
Két keréken szép a világ...

#2177
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Köszi raycoon!
Ha jöttök a Bakonyba, feltétlen szóljatok! Én pedig igyekszem majd keresni egy hétvégét, amikor fel tudnék menni hozzátok, s ott is tekerhetnénk egy kört!
Ha Tailor járt az Õrségben, szeretném megkérni, hogy írjon nekem néhány sort a tapasztalatairól. Elõre is köszi!


Szia Redi.

Elöszõr is Üdv a klubban.
Tavaly tényleg voltam ott, fantasztikus hely. Kerkafalva és környékét jártuk be, és nagyon klassz volt. A helységnevekre nem emlékszem fejbõl, de otthon megnézem és leírom. Most épp a munkahelyen vagyok, ezért nehezebb.
Meg, vetnem kell 1 pillantást is a térképre. Ok?:)
Ha jól emlékszem, a déli részeken voltunk inkább, mert még beszéltük is a forumon, hogy nem voltak vészesek az emelkedõk.

Tin:
azért még most is cuki vagyok.:D ;)

#2178
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Gondoltam, hogy ezt írom én is, de akkor mi jutott volna neked.. :D


Rendes vagy, hogy nem veszed el a kenyerem. :) Vagyis az édességet. :)

#2179
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

rendben, akkor jól tudtam:D ez volt a lényeg:D

Ez nem rossz ötlet, mondjuk a következõ hétvégére?

Következõ szombat CM, legfeljebb vasárnap tudnánk menni.

#2180
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
rendben, akkor jól tudtam:D ez volt a lényeg:D

Ez nem rossz ötlet, mondjuk a következõ hétvégére?