Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#2101
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Kösz mindenkinek az élményt. Remélem, hogy néhány hét múlva összeszedem magam annyira, hogy nem kell visszafordulnom a jobb szakaszok elõtt.
Deep: Te is eláztál?

#2102
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Naggyon zsír volt, fõéeg a hegyek meg a vízbe lépés Szentendrén (asszem)... vizsgáim után én is megyek! 7percet késtünk Avusssal, így 53 percet vártam ott!!! Azért köszönöm még 1x Avus, h. elkalauzoltál!
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#2103
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

gratula a családnak, nem esküdtem meg volna rá, hogy végigcsinálják. kitartóak és ügyesek voltak

Igen mindenképpen gratula nekik igazi kitartó csajok voltak (mindhárom lánynak szól ):clap:

#2104
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Sziasztok márkatársak,

mi is hazaértünk és alig-alig áztunk csak meg- az ÉVH elejétõl szemerkélt az esõ, de szerencsére csak akkor eredt el igazán, ahogy hazaértünk.

A túrát köszönöm mindenkinek, mi remekül éreztük magunkat-remélem, nem kellett sokat várni ránk...

(itthon vettem észre, hogy a lányom két kereke Kelly's Quartz-ból való gyári kerék, feleségem pedig Kelly's kesztyûben teljesítette a távot, tehát nem voltak teljesen márkaidegenek:))
A mézes pálinka jó ötlet volt, legközelebb én is készülök valami finommal.

WatchFun


gratula a családnak, nem esküdtem meg volna rá, hogy végigcsinálják. kitartóak és ügyesek voltak

#2105
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

A haversrác VV (alias Valeria Victrix)

sorry! én vagyok feledékeny
csak arra emlékeztem hogy szentendrén Tiggerrel együtt csatlakoztatok
vagy rosszul emlékszem: :)

#2106
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Valeria volt az 5. renitens :)



vazze de hülye vagyok tényleg! még kérdeztem is tõle!
mindjárt javítom korábbi mondókámat

#2107
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Buddha Biketigger, zsmtb kmax és még egy srác (Tigger haverja): együtt mentünk a "piros" bicikliúton le Tahiba. nagyon állat volt. a túra összességében a legjobb volt a sajátjaim és a közösek között is. MD: hát ha valamit akkor ezt tényleg nagyon sajnálhatod - nem mintha nagyon el akarnálak szomorítani :) Rain: annyira azért nem volt gáz a terep ezt be kell legközelebb vállalni! közepes sár volt (de nem nagy dagonya), kmax szegény esett egyet

Kmax lenne egy jótanácsom: ha aszfaltra mész talán még kevésbé fontos, de az ilyen terepen KÖTELEZÕ viselni védõsisakot. nem véletlen hogy a versenyekre nem mehetsz anélkül. jól nyomod a témát, de fontos lenne a saját biztonságod érdekében.

egyébként a többieknek mondom: erdei kavicsos, földes úton zúztunk lefelé, nekem a max 51 km/h volt. mondhatni megkoronázta az egész napi küzdelmet az emelkedõkkel.
Tahinál én a sziget felé vettem az irányt, Tigger+haversrác, Buddha kmax szentendre felé mentek tovább.

nekem cc. 72 km lett a vége.

A haversrác VV (alias Valeria Victrix)


#2108
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

ha jól számotam 18-an álltatok össze a fotóhoz +VV meg én....

mikor tûnt el Buddha ? 2 perccel utánam befutottak a kocsmába VV-vel, még utána, pöst felé ?



a zúzós fotókat mihamarabb szeretném kérni!!! elõre is köszi

akár emailben is jó!

üdv

Zs

#2109
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Buddha Biketigger, zsmtb kmax és még egy srác (Tigger haverja): együtt mentünk a "piros" bicikliúton le Tahiba. nagyon állat volt. a túra összességében a legjobb volt a sajátjaim és a közösek között is. MD: hát ha valamit akkor ezt tényleg nagyon sajnálhatod - nem mintha nagyon el akarnálak szomorítani :) Rain: annyira azért nem volt gáz a terep ezt be kell legközelebb vállalni! közepes sár volt (de nem nagy dagonya), kmax szegény esett egyet

Kmax lenne egy jótanácsom: ha aszfaltra mész talán még kevésbé fontos, de az ilyen terepen KÖTELEZÕ viselni védõsisakot. nem véletlen hogy a versenyekre nem mehetsz anélkül. jól nyomod a témát, de fontos lenne a saját biztonságod érdekében.

egyébként a többieknek mondom: erdei kavicsos, földes úton zúztunk lefelé, nekem a max 51 km/h volt. mondhatni megkoronázta az egész napi küzdelmet az emelkedõkkel.
Tahinál én a sziget felé vettem az irányt, Tigger+haversrác, Buddha kmax szentendre felé mentek tovább.

nekem cc. 72 km lett a vége.

Valeria volt az 5. renitens :) -Természegtesen csak abc rendben az ötödik -/szerk : ja úgy negyedik ....mindegy értelmezzétek......


zúzás kezdete /így nem sokk látszik ez a qrva képtár nagyon összebutítja/
http://img.tar.hu/bi...e2/21199000.jpg
http://img.tar.hu/bi...e2/21198999.jpg
http://img.tar.hu/bi...e2/21198998.jpg
http://img.tar.hu/bi...e2/21198997.jpg

nekem 40 km lett ás 600 m szint
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2110
WatchFun

WatchFun

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Sziasztok márkatársak,

mi is hazaértünk és alig-alig áztunk csak meg- az ÉVH elejétõl szemerkélt az esõ, de szerencsére csak akkor eredt el igazán, ahogy hazaértünk.

A túrát köszönöm mindenkinek, mi remekül éreztük magunkat-remélem, nem kellett sokat várni ránk...

(itthon vettem észre, hogy a lányom két kereke Kelly's Quartz-ból való gyári kerék, feleségem pedig Kelly's kesztyûben teljesítette a távot, tehát nem voltak teljesen márkaidegenek:))
A mézes pálinka jó ötlet volt, legközelebb én is készülök valami finommal.

WatchFun

Kanyarodjon lábad elé az út,
Fújjon mindig hátadba a szél,
Hevítse orcádat a Nap,
Öntözze földedet csöndes esõ
és hordjon tenyerén az Úr,
míg újra találkozunk.


#2111
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

pink: rád vártunk 10:20ig :(

Tök jó volt a túra! Nekem 76km lett és sehol sem toltam most, idõben hazais értem. Képeket éjszaka vagy holnap felteszem ha megjöttem a koncertrõl.

Mi lett Buddhával? Megtaláltátok?



Ez az eltûnések túrája volt. Kezdte kmax, majd eltûntem én is egy órára, a végén meg Buddha :). Kircsi volt, a kis különtúrámmal együtt meg pláne.


Buddha Biketigger, zsmtb kmax és VV : együtt mentünk a "piros" bicikliúton le Tahiba. nagyon állat volt. a túra összességében a legjobb volt a sajátjaim és a közösek között is. MD: hát ha valamit akkor ezt tényleg nagyon sajnálhatod - nem mintha nagyon el akarnálak szomorítani :) Rain: annyira azért nem volt gáz a terep ezt be kell legközelebb vállalni! közepes sár volt (de nem nagy dagonya), kmax szegény esett egyet

Kmax lenne egy jótanácsom: ha aszfaltra mész talán még kevésbé fontos, de az ilyen terepen KÖTELEZÕ viselni védõsisakot. nem véletlen hogy a versenyekre nem mehetsz anélkül. jól nyomod a témát, de fontos lenne a saját biztonságod érdekében.

egyébként a többieknek mondom: erdei kavicsos, földes úton zúztunk lefelé, nekem a max 51 km/h volt. mondhatni megkoronázta az egész napi küzdelmet az emelkedõkkel.
Tahinál én a sziget felé vettem az irányt, Tigger, VV, Buddha kmax szentendre felé mentek tovább.

nekem cc. 72 km lett a vége.

#2112
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

ha jól számotam 18-an álltatok össze a fotóhoz +VV meg én....

mikor tûnt el Buddha ? 2 perccel utánam befutottak a kocsmába VV-vel, még utána, pöst felé ?

Omszki-tó után valahol elnyelte a fõld :(

#2113
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Pontos létszámot nem tudok mondani,de 20-an biztosan voltunk.Nem akarom fájdítani a szivedet,de volt minden dagonya,patakon átkelés,terep,aszfalt szóval nagyon jó volt :)
kala: akkor számíthatunk rád vasárnap egy Buda maraton felvezetésre??

ha jól számotam 18-an álltatok össze a fotóhoz +VV meg én....

mikor tûnt el Buddha ? 2 perccel utánam befutottak a kocsmába VV-vel, még utána, pöst felé ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2114
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Jó nektek! Milyen volt? És hányan voltatok????????? méééggg infókat!!!

Pontos létszámot nem tudok mondani,de 20-an biztosan voltunk.Nem akarom fájdítani a szivedet,de volt minden dagonya,patakon átkelés,terep,aszfalt szóval nagyon jó volt :)
kala: akkor számíthatunk rád vasárnap egy Buda maraton felvezetésre??
budha miatt kicsit aggodom (nem pesti lévén) ,mert nem tudom hova lett a szentendrei uton,vissza tekertem esõben egy jó darabig,de nem találtam, megkérdeztem emberkéket akik szemben jöttek de senki sem látott fehér mezes emberkét :( remélem azért hazaért
(asszem a legközelebbi turán mindenkitõl elkérem a telszámát,hogy ilyen ne fordúljon elõ többet )budháét sajna nem tudta senki

#2115
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

pink: rád vártunk 10:20ig :(

Tök jó volt a túra! Nekem 76km lett és sehol sem toltam most, idõben hazais értem. Képeket éjszaka vagy holnap felteszem ha megjöttem a koncertrõl.

Mi lett Buddhával? Megtaláltátok?

bocsánat, 10:40-kor kerültem telefonközelbe...most már elmentettem a számodat...:prosze:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#2116
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Jó nektek! Milyen volt? És hányan voltatok????????? méééggg infókat!!!

#2117
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ez az eltûnések túrája volt. Kezdte kmax, majd eltûntem én is egy órára, a végén meg Buddha :). Kircsi volt, a kis különtúrámmal együtt meg pláne.

#2118
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
pink: rád vártunk 10:20ig :(

Tök jó volt a túra! Nekem 76km lett és sehol sem toltam most, idõben hazais értem. Képeket éjszaka vagy holnap felteszem ha megjöttem a koncertrõl.

Mi lett Buddhával? Megtaláltátok?

#2119
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Heyhó!
Na hányan voltatok a talin, ugye nem mosta el semmilyen esõ?
Én most estem haza az Õrségbõl, 2 nap alatt lement teljesen off-road 100 km, elõtte meg lejtõzgetés volt Janin, gondolkodom, h rakjak-e fel pár képet kedvcsinálónak :)
Buda pályabejárást nagyon támogatom, annyira nem technikás a pálya, csak kimerítõ, fõleg, ha nem tudja az ember, h miként ossza be az erejét.

#2120
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
nahát, gondoltam, kitolom a képemet egy pofavizit erejéig, de errõl egy szabad szemmel hallhatóan lyukas elsõ belsõ lebeszélt, most már nem érnék oda...:( Minden ellenemre van, ahogyan Füst Milán sporttársunk anno megmondta.
ennek a kutyák örülnek a legjobban, viszem õket sétálni.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl