Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyõr-Moson-Sopron megyei rájderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2481 hozzászólás a témában

#141
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
félreértések vannak itten kéremszépen :D . van énnékem szép/jó montim, nincs annak semmi baja (azon kívül, hogy ritkán jut rá idõm, hogy használjam, na meg nemsokára érik a kopóalkatrészek cseréje), nem 'köll' másik :)
és nem 65ezret adnék érte, hanem kb annyit ér a cuccom, amire szeretnék becserélni.
pont ezért dilemmába vagyok, ugyanis a pénz tandíjra kéne (165.000,- Ft lesz a következõ félévem :( ), és azt keresem, amibõl gyorsabban összejön. ;)

Õszinte leszek.
Ha KTM, ha nem azt a 65e eltenném, a cuccost elseftelném, zsét a 65mellé.
Nagyszülõ akárkinek megsúgnám milyen jó fej vagy, és egy jó bringára spórolsz :D, azt a 65 mellé, és 120körül már egy normális használt montit kapsz.
Én inkább várnék vele, kicsit késõbb, de ennél sokkal jobbat venné.
ÉN!!



#142
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Õszinte leszek.
Ha KTM, ha nem azt a 65e eltenném, a cuccost elseftelném, zsét a 65mellé.
Nagyszülõ akárkinek megsúgnám milyen jó fej vagy, és egy jó bringára spórolsz :D, azt a 65 mellé, és 120körül már egy normális használt montit kapsz.
Én inkább várnék vele, kicsit késõbb, de ennél sokkal jobbat venné.
ÉN!!

üdvözlet uraim

egy kissé OFF, de érdekelne a véleményetek.

szerintetek ez valóban ktm? és ha igen, mennyit érhet? elvileg minden cucc LX rajta, shock works hátsó rugós tag, rst villa.

csere-bere alapja lenne egy ~65.000,- Ft-os cuccomhoz. vélemények?



#143
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
üdvözlet uraim

egy kissé OFF, de érdekelne a véleményetek.

szerintetek ez valóban ktm? és ha igen, mennyit érhet? elvileg minden cucc LX rajta, shock works hátsó rugós tag, rst villa.

csere-bere alapja lenne egy ~65.000,- Ft-os cuccomhoz. vélemények?

Posted Image

Posted Image

#144
szittyakutya

szittyakutya

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Hello
Ha van valakinek kedve felfedezni a Kis-Karpatokat szivesen korbemutatom, jo singletrackek vannak itt Pozsony mellett. Nemreg szereztem be egy 29er mtb-t az osszel ellopott bringam helyett. Ferto to korul vagy Szigetkozben/Csallokozben is szivesen csatlakozom barmilyen tekereshez.
Botond

#145
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Megvolt jóvolt:D
Elsõ rendezés volt, 1-2dolgon érzõdött, de általánosságban rendben volt.
Csapatunk rendesen felkészült, cromo merev villa, és hozzá slick gumi, nem megfelelõ vázméret :D
Analóg, és digitális GPS.
Így is lehetett teljesíteni a 99-est.
130-as komoly navigációs fejtörést okozott az indulóknak, mert délután 6körül még senki nem ért be róla.

Ha innét volt egy Meridás(Gyõri), és egy KTM (Óvári) bringás akkor üdv nekik.

Szombaton Bakonyban teljesítménytúra:Kincskeresõ tt. - Csakbringa 130MTB/Nemszázas 99/Kõris Kétszer 48/Odvaskõ 45/Kõris kör 30/Szurdokok 26/Kiskö | TTT



#146
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Szombaton Bakonyban teljesítménytúra:Kincskeresõ tt. - Csakbringa 130MTB/Nemszázas 99/Kõris Kétszer 48/Odvaskõ 45/Kõris kör 30/Szurdokok 26/Kiskö | TTT

#147
Aty22

Aty22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 319 hozzászólás
Itt találsz infókat:
..:: Kelly's Bakonyerd Maraton - Bakonybl 2011.05.21. Szombat - Magyar Kupafutam 1. lloms ::..

#148
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
valaki nem tud errõl kicsit több infót? konkrétan az útvonal érdekelne, mint lehetséges túraötlet Hegyi kerékpár: sikeres gyõri csapat a Bakonyban - fotók | Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda | Gyõr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

tenkjú tenkjú

#149
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Bakker tegnap késõ este értem haza.Ma esetleg 20:30 eseleg 21:00.Nem tartanálak fel sokáig.Találka?Hol?

#150
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Ma 7-8felé.
A többi napom lutri.

Igen köszii,mikor érnél rá esetleg a héten amikor odaugorhatnék érte?-és mivel tartozok ,hány sör ? :)
(De tényleg ám csak akkor ha nem kell)



#151
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Urak !

Beütött a rossz idõ,gondoltam bedobok egy kis csemegét. :) Ilyet nagyon ritkán látni.Durva triál országutival.

Durva triálozás országúti kerékpárral (videó) - bici

Ha valakinek nincs kedve teljesen végignézni,amit kétlek mert adja magát a video az se mulassza el 4:20s-nél a szaltot amit országutival nyom le a srác.Nem semmi.Ezt a videot mindenkinek csak ajánlani tudom.

#152
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Akkor te egy nagyon szerencsés vagy,nekem durván kivágta egyértelmü kuka,nem is kellett rajta gondolkodnom sajnos.és hosszu volt az ut hazaig. :( :)

[quote name='slippy']de felfele néz, de oda is írtam, hogy még a szöget be kell lõni ;). amiket elõtte csináltam 2 videót, mindegyik az eget nézte. ez lett az egyetlen értékelhetõ :P
a defekt/kivágós dologhoz annyit hozzátennék, hogy bringapolisz után hazafelé a híd utcai körforgalomnál vágta ki valami a gumimat. pedig nem is vandálkodtam. szerencsére nem nagy vágás, úgyhogy nem kellett külsõt cserélni, de akkoris qvaélet. tehát nem feltétlenül kell terepen menni hozzá :P :)

#153
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Igen köszii,mikor érnél rá esetleg a héten amikor odaugorhatnék érte?-és mivel tartozok ,hány sör ? :)
(De tényleg ám csak akkor ha nem kell)


Dh-zni kell?
Van.



#154
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás

Jó lett a video gratula,de nem néz kicsit felfelé nagyon a kamera?.Számomra olyan furcsa,hogy horizonton van az ut.Lehet csak nekem furcsa,de kiváncsi leszek rá terepen milyen eredményt fog mutatni.


de felfele néz, de oda is írtam, hogy még a szöget be kell lõni ;). amiket elõtte csináltam 2 videót, mindegyik az eget nézte. ez lett az egyetlen értékelhetõ :P
a defekt/kivágós dologhoz annyit hozzátennék, hogy bringapolisz után hazafelé a híd utcai körforgalomnál vágta ki valami a gumimat. pedig nem is vandálkodtam. szerencsére nem nagy vágás, úgyhogy nem kellett külsõt cserélni, de akkoris qvaélet. tehát nem feltétlenül kell terepen menni hozzá :P :)

ez meg nem a 720ps 808as kamera?


ömm...ez egy "ezeréves" (amikor bejött ez a minikamera õrület, akkor vettem). 720x480 30fps (bár videoszerkesztõ progi szerint 35 körüli értékek jöttek ki), és mini dv md80 sport cam (vagy valami hasonló volt) a neve :) de aztán kínai pajtáséknál a fene se tudja, hogy milyen neveken jelent még meg :)
õ az: kép link

#155
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Dh-zni kell?
Van.

Elõre is köszönöm sportárs. :)A hétvégén végig melozok ugyhogy jövõ hétig bõven ráér megnézned. :)



#156
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Elõre is köszönöm sportárs. :)A hétvégén végig melozok ugyhogy jövõ hétig bõven ráér megnézned. :)

Nekem szerintem van.
Holnap megnézem.
Ma már lusta vagyok :D



#157
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Nekem szerintem van.
Holnap megnézem.
Ma már lusta vagyok :D

#158
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Urak !!

Engedjetek meg egy kérdést.Tegnap elvoltam egy kisebb köruton Gyõrujbarátin az erdõben és lefele menet közben belecsusztam egy nyomványba(persze nem volt meglepõ mert már máskor is elöfordult),és miért is ne valami üvegdarab lehetett benne,mert a a hátsómat olyan szinten kivágta,hogy teljesen használhatatlan lett a gumi.A szélét kb másfél,2 cm hosszon kivágta(mitha csak szikével vágták volna, HOGY A ROSSSEB ENNÉ MEG AKI ELDOBTA _VAGY ÖSSZETÖRTE AZT A KU**VA ÜVEGET.Mivel most nem engedhetem meg magamnak az uj gumit,és tartalékom sincsen megkérdeznék minden Gyõr környéki sportársat nincs-e elfekvõben egy 26x2.10 esetleg 2.15-ös gumija amit már nem használ és csak olyan vésztartalékra van félretéve,esetleg meg tudna-e szánni vele,tudná-e mellözni.Idegtépõ egy helyzet,mivel ilyen még sosem fordult velem elõ.Ha tudtok kérlek segitsetek.Elõre is köszönöm.Igyekszem majd letörleszteni :)

#159
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Jó lett a video gratula,de nem néz kicsit felfelé nagyon a kamera?.Számomra olyan furcsa,hogy horizonton van az ut.Lehet csak nekem furcsa,de kiváncsi leszek rá terepen milyen eredményt fog mutatni.

mai tekergés egy részlete: YouTube - 2011-05-08 slippy @ Gyõr
sikerült megtalálni a tökéletes helyet, még a szöget kell kicsit belõni, és jóféle kis onbórd videjók lehetnek :)
majd jó volna terepen is letesztelni :) de ez nagyon idõfüggõ...mármint kevés a ráérõs idõm :(



#160
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

mai tekergés egy részlete: YouTube - 2011-05-08 slippy @ Gyõr
sikerült megtalálni a tökéletes helyet, még a szöget kell kicsit belõni, és jóféle kis onbórd videjók lehetnek :)
majd jó volna terepen is letesztelni :) de ez nagyon idõfüggõ...mármint kevés a ráérõs idõm :(


ez meg nem a 720ps 808as kamera?