Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gyõr-Moson-Sopron megyei rájderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2481 hozzászólás a témában

#181
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Az Xc szakág nem igazán rongálja, mivel (én legalábbis) kizárólag kitaposott útvonalakon, turistautakon megyek. Ott meg az erózió már nem oszt, nem szoroz.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#182
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
mongy ha nem egy kiepitett palyarol van szo, nemtom hogyan lehet bringaval a gyokereket es a talajt rongalni (jobban mint gyalogturan).

#183
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Kõszeg az Vas megye...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#184
protech1

protech1

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Sziasztok

Bocs hogy idepofátlankodok de ezt mindenképp tudnotok kell.
Íme egy cikk hogyan vélekednek a helyi zöldek a helyi kerékpárosokról akiknek nem adtak engedélyt:
Nyugat.hu : Természetrongáló kerékpárosok az Õrségi Nemzeti Parkban

Üdv
Puby
Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

#185
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
/ezúton is elnézést szeretnék kérni a szürke suzuki ignis-es hölgytõl, akit negyed 10 körül majdnem lenyomtam a Rónay Jácinton.

mellesleg érdekes, hogy a montival jobbakat tudok menni (sebességre is), mint az országútival...érdekes...felettébb érdekes

egy bakonyozást/baráti hegyezést szívesen beiktatnék mostmár én is...marha szép idõnk van.

#186
Big30

Big30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 522 hozzászólás

Ettõl függetlenül megkérdezném elõreláthatólag kinek lenne kedve majd erdei körtúrára az itt jelenlévõk között? (Ez amolyan közvéleménykutatás :-) )


Én mostanában országúton nyomulok ott tudok sok km t gyûjteni, erdõben ritkán megyek meg utálom takarítani a kecskét :)

#187
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Csatlakozom hozzád arn barátom,tegnap én is elvoltam egy kis erdei ut felderítésen Gyõrujbarátin az erdõben,és olyan tökéletesek most az utak,hogy én is késztetést éreztem hogy ne akarjak hazamenni. :)Bebarangoltam egy csomo utat,voltam barátin a kilátoban(csodálom hogy nem találkoztunk :) ,tábor feletti vadászlesnél,végig a völgyben,meglestem a fakitermelõ területeket egyszoval gyarapítottam a kilométereket és az élményeket.:)Valahogy nagyon nem akarozott hazamenni.Én mondjuk egy fagyizással zártam az utam :) ahol a fözött fagyit árulják Gyõrujbarátin.Ajánlani tudom,nagyon finom.Kár hogy egyedül voltam,de mivel kaptam az alkalmon(joidõ)nem volt idõm ide beírni.Majd legközelebb,de ti is tudjátok annyira kiszámíthatatlan az idõjárás,hogy nehéz elõre tervezni.Ilyenkor lenne jo a mobil. :)

Ettõl függetlenül megkérdezném elõreláthatólag kinek lenne kedve majd erdei körtúrára az itt jelenlévõk között? (Ez amolyan közvéleménykutatás :-) )


ha hetkoznap megyek, akkor szolok - irok ide :) a hetvegeken en is csak lejmolom a fuvart.

#188
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Jön valaki mostanság Gyõrbõl, vagy esetleg Mosonmagyaróvárról Budapest felé?
Egy agyat kéne nekem elhozni, meg két gummát!

#189
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás

hu marha jo a terep - ahhoz kepest, hogy ennyit esett, nagyon porzott minden. sehol nem volt semmi sar. mentunk a kornyeken egy 50kmt, 750m szinttel - barati-nyul-ecs-hadiut-nyuli kilato-barati, meg csapattunk egyet a fenyves utcaban zaraskepp, es vissza gyorbe :)


Csatlakozom hozzád arn barátom,tegnap én is elvoltam egy kis erdei ut felderítésen Gyõrujbarátin az erdõben,és olyan tökéletesek most az utak,hogy én is késztetést éreztem hogy ne akarjak hazamenni. :)Bebarangoltam egy csomo utat,voltam barátin a kilátoban(csodálom hogy nem találkoztunk :) ,tábor feletti vadászlesnél,végig a völgyben,meglestem a fakitermelõ területeket egyszoval gyarapítottam a kilométereket és az élményeket.:)Valahogy nagyon nem akarozott hazamenni.Én mondjuk egy fagyizással zártam az utam :) ahol a fözött fagyit árulják Gyõrujbarátin.Ajánlani tudom,nagyon finom.Kár hogy egyedül voltam,de mivel kaptam az alkalmon(joidõ)nem volt idõm ide beírni.Majd legközelebb,de ti is tudjátok annyira kiszámíthatatlan az idõjárás,hogy nehéz elõre tervezni.Ilyenkor lenne jo a mobil. :)

Ettõl függetlenül megkérdezném elõreláthatólag kinek lenne kedve majd erdei körtúrára az itt jelenlévõk között? (Ez amolyan közvéleménykutatás :-) )

#190
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
hu marha jo a terep - ahhoz kepest, hogy ennyit esett, nagyon porzott minden. sehol nem volt semmi sar. mentunk a kornyeken egy 50kmt, 750m szinttel - barati-nyul-ecs-hadiut-nyuli kilato-barati, meg csapattunk egyet a fenyves utcaban zaraskepp, es vissza gyorbe :)

#191
protech1

protech1

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Kedves Bringások én is programot ajánlok:

Ezúton szeretnélek invitálni titeket április 17.-én vasárnap egy kerékpáros tesztnapra a festõi szépségû Velem községbe Vas megyébe.Itt kipróbálhatod a spanyol Mondraker márka modelljeit ingyenesen a tesztnap keretében.

a bringákról itt találsz infókat: Bikes :: MONDRAKER 2011 ::

Kérlek küldjétek tovább e levelet olyanoknak akit érdekelhet ,segítve ezzel a mi munkánkat

a rendezvény szervezõje a Mondraker Magyarország és a 4sport - kerékpár, túra, outdoor, és ruházat webáruház kerékpár és túra webáruház


Velem Avar hotel feletti parkoló
Finom a Kindertojás, csak a sárgáját nehéz lenyelni!

#192
slippy

slippy

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
újabb eseményre invitálnám a kedves hölgyeket/urakat (van egyáltalán nõi fórumozónk?)

elõször is április 19. bringás reggeli Kerékpáros reggeli április 19-én | keret.hu

másodsorban pedig április 30. bringapolisz Bringapolisz 2011 tavaszán | keret.hu

még gondolkodom, de nagyon úgy néz ki, hogy a montival megyek, mert az országutizás nem az én világom :D

#193
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Laci mit csinálnak a galambok?
Remélem nem fürdenek :D :D
Délután jössz? :D :D :D :D

#194
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Cukorból vagy?
Jólesett :D :D

köszi nekem a mai kétszeri bõrig ázás gyalogosan is tökéletesen elegendõ! :D



#195
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Hang vagy.
Mondtam hogy gyere, te is túllettél volna rajta:D
Tuti miattad esett :D :D :D


köszi nekem a mai kétszeri bõrig ázás gyalogosan is tökéletesen elegendõ! :D

#196
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Hang vagy.
Mondtam hogy gyere, te is túllettél volna rajta:D
Tuti miattad esett :D :D :D

megmondtam,vagy megmondtam? :P



#197
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Idén megvolt ma az elsõ rongyáázásom :D
Fasza idõ van :S


megmondtam,vagy megmondtam? :P

#198
Ati46

Ati46

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 627 hozzászólás
Idén megvolt ma az elsõ rongyáázásom :D
Fasza idõ van :S

#199
norok999

norok999

    vendég

  • fórumtag
  • 246 hozzászólás
Sajnos kimarad :( (melo)

Megy ide valaki?

[IMG][IMG]http://keptarolo.com/thumb.php?id=8843_4D8719D1[/IMG][/IMG]



#200
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Megy ide valaki?

[IMG][img]http://keptarolo.com/thumb.php?id=8843_4D8719D1[/img][/IMG]


a 6.31es vonattal indulok Gyõrbõl.(5.44kor Móvárról)