Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi - 2006. június 11.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
163 hozzászólás a témában

#21
alat

alat

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás

Halihó


Hol lesznek ezek a képek??

A harmadik körre minket sem engedtek ki ellenben minket(3-an jöttünk be egyszerre)ez marhára bosszantott:(
Azért jöttünk hogy 3 kört tekerjünk,az idõnk sem volt annyira rossz hogy ez indokolta volna.sok emberkétõl hallottam a célban hogy biz õ is kiment volna még a második/harmadik körre,így olyan mintha be sem fejeztem volna a versenyt.Igy elég vegyesek az érzelmek.


UNIT,
szerintem ez esetben nincs igazad, mivel Nagybub-ék elég jó idõvel mentek (37-38-39. hely 04:45:55)
http://www.crosskova...ut_ferfi.xc.pdf
alaposan lenyomva jónéhány 2 körös emberkét. :cool:

#22
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Unit:
egyfelöl
nme értek egyet, mert pl, én a Szilvás középtávot mondhatni nevettséges idõvel teljesítettem (9:51), de igen nem örültem volna neki, ha nem fejezhetem be, mert lezavarnak a páláyról. Xkovácsin a mi indulóink sem örültek neki, hogy nem mehettek ki a 3. körre, mert nagoyn arra készültek, hogy végig fogják nyomni.

másfelöl
elszámoltad magad. 9:30-14:10 az nme 6 óra az elõs két körre, hanem 4 óra 40 perc ;) (ahogy ezt írtam is abban, amit idéztél). VAgyis erõsen nem 10 alatti átlag (11,6 körüli). Ami sztem abban a sárban nem annyira rossz egy hobbistától.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#23
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

Csa halkan kérdem, hogy is van ez a limitidõ dolog??.
_____________________________________________
XCM szamályzat
9. §.
7. A limitid kiszámolása: az adott kategória els versenyzjének versenyidejének duplája. (Pl: 3
óra 10 perc alatt tette meg a gyztes a távot, a befutása pillanatától kezdve még 3 óra 10
percen át lehet befutni.)
_______________________________________________

VAgyis, ha az elsõ 14:10 körül futott be, akkor a limitidõ 2*4 óra 40 perc, vagyis valahol 18:50 körül kellett volna beérkezni az utolsó embernek limitidõn belül. Sztem a ki nem engedettek közül sokan teljesítették volna az utolsó kört addig.
Lehet kövezni :D


Nem kövezésképpen, de szerintem, akiket nem engedtek ki azoknak ez inkább megváltás kellene legyen (nagyjából 6 óra alatt kellett volna befejezni az elsõ 54km-t is...ezek után kétlem, hogy, aki ilyen idõvel ér be két kör után, az a harmadikban gyorsulni fog...), s bár végig lehet evickélni közel 9 óra alatt is a 84km-en (ami jóval 10km/h óra alatti átlag azaz majdnem sétatempó), annak semmi értelme és inkább káros a "sportoló" számára.
No meg a rendezõk sötétedéskor az utolsó 30km-rõl dzsipekkel szedhetnék össze, majd köthetnék infuzióra a Kastélyparkban felsorakozó mentõautóknál a sárban talált tudattalan emberi maradványokat?!

#24
Brick

Brick

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
a biker.hu-n van még néhány kép.

#25
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
sziasztok!

nem tudja valaki, hogy merre találok képeket a versenyrõl? kookie képein kívül...

#26
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
erre én is kiváncsi vagyok (nem mintha engem érintene), de én sehol nem találtam infót a limitidõrõl a honlapon. Arról sem, hogy nem engednek ki senkit, miután az elsõ beért az adott távról.

#27
kookie

kookie

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok!
A képeket hamarosan felrakom, nagyobb felbontásban is, de ha kell valakinek vmelyik kép, írjon nekem nyugodtan...
üdv: Máté

#28
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Az idömérést a szövetség emberei csinálták.Szerintem mounteinbikesport-nak kellene írni.
Más. A 2. és 3. körre a szintidön belül érkezetteket engedhettük csak ki,versenybírók ellenörizték.



Csa halkan kérdem, hogy is van ez a limitidõ dolog??.
_____________________________________________
XCM szamályzat
9. §.
7. A limitid kiszámolása: az adott kategória els versenyzjének versenyidejének duplája. (Pl: 3
óra 10 perc alatt tette meg a gyztes a távot, a befutása pillanatától kezdve még 3 óra 10
percen át lehet befutni.)
_______________________________________________

VAgyis, ha az elsõ 14:10 körül futott be, akkor a limitidõ 2*4 óra 40 perc, vagyis valahol 18:50 körül kellett volna beérkezni az utolsó embernek limitidõn belül. Sztem a ki nem engedettek közül sokan teljesítették volna az utolsó kört addig.
Lehet kövezni :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#29
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Kacsa, hõsiesen küzdöttél, gratulálok!

#30
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Oriasi makom volt.
Tegnap vegre volt erom a bringat leapolni.

Amikor minden kesz volt, szetkaptam az elso kereket, tarcsafek pofak ellenorzese celjabol. egyszer csak leeresztett a gumim..:)
Valamit elmozdithattam, s a lyuk napvilagra kerult. Ha ez versenyen tortenik meg, akkor kesz:) Akkora sarban.
Kibirta a versenyt, a hazautat...

mak.

#31
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Na megerkeztem.

... Ezen a szakaszon erdekes volt, hogy 1 lany elhaladt mellettem az emelkedon, majd a lejton nem mert annyira menni. Nekem jobb mentek a lefelek.DE. Amikor a lany melle ertem, mindig estem egyet. A 4. utan mar Era is megjegyezte, hogy ez gyanus:)...

Szeretem a saras lefelet. Igaz a kezem majd elzsibbadt, ugy koncentraltam, s fogtam a kormanyt. Meg igy is tobbszor megvezette a sar az elso kereket, de ezekbol csak seggen csuszasok lettek. Amikor aztan a kastely elotti szintuthoz ertem, egyre lassabban tudtam tekerni.

Annyi sar volt a fekpofa es a felni kozott, hogy a celban mar el sem forgott a hatso kerekem..

A velemenyem ennek ellenere az, hogy jo kis palya ez, az elejen meg a vegen 1-2 tolos resz kivetelevel vegig tekerheto volt. Ami miatt ideges lettem, az en vagyok. A teljesitemnyem , a realitas hiany, a felkeszuletlenseg.

A celban aztan nem mentem ki a 2.korre, ertheto modon. Meg aztan talan nem is engedtek volna.
Az elso 3h21perc alatt letolta a 2 kort. Nekem 4h12 alatt sikerult az elsot...Vicces.

A verseny jo volt a palya is. En nem. Nekem ennyi most eleg volt, DM kimarad.


Par perc pihi utan, meg folyadekpotlas utan aztan irany haza. 21km haza. Kevesebb mint 1 ora alatt megvolt meg igy is. Itthon meg majdnem osszeestem.

De: Te legalább ott voltál. Csomó tanulság..

Betegen az ember gyöngébb, mint hinné. Ebként pár imerõsöm is benyelte ezt a flút, 2-3 hétig tartott nekik.

Úgy tûnik megbarátkoztál az spd-vel, ezen a saras versenyen bátran mentél vele, néhány s.gen csúszás sem vette el a kedved.

Ja, és van olyan cipõd, amiben legalább tolni lehet, vs enyém puma ...

és off: DM-re nevezni kint voltam, onnan D.kõ felé vettük az irányt, a Nagyszénáson keresztül. Úgy kellet keresnem vmi kis sarat, hogy meglegyen a fíling, de P.szántónál a crosspálya környékénazért találtam egy tengyely fölé érõ pocsolyát, abban elidõztem kicsit.

on: tetszettek a beszámolók, legalább átérezhettem vmit ...

Ja, és DM kötelezõ program, negatív gondolatok el, egészséges leszel addigra, ki ne hagyd.
a második p néma!

#32
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Más:
Paul! az eredménylistán hibás helyen és rajtszámmal szerepelek (bár megtisztelõ a 11. hely, de az nem én vagyok)! Kinek írjak, mert a holnapon csak a te emiled van megadva.

Az idömérést a szövetség emberei csinálták.Szerintem mounteinbikesport-nak kellene írni.
Más. A 2. és 3. körre a szintidön belül érkezetteket engedhettük csak ki,versenybírók ellenörizték.

#33
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Köridõs eredmények (bõvebb, mint az mtbsport.hu-s lista):
http://www.crosskova...u/eredmeny.html

#34
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

Crosskovácsi 2006 képek!
Elkezdtem a képek feltöltését a www.kookie.atw.hu -ra.
Este felé talán fent is lesz az összes! Jó nézelõdést!


Ez jó:
http://kookie.atw.hu/img_9937.htm
rajtszámmal frissíteni...lemardtam valamirõl? :-)
Kookie? lehet kérni magánban nagyban is ezek közül?

Más:
Paul! az eredménylistán hibás helyen és rajtszámmal szerepelek (bár megtisztelõ a 11. hely, de az nem én vagyok)! Kinek írjak, mert a holnapon csak a te emiled van megadva.

#35
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás
mtbsport.hu-n fent vannak az eredmények!
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#36
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
veletlenul valaki nem tudja hol lehet eredmenyeket +nezni?

Leon
ui: ujabb saros verseny ujabb 2 napos takaritas 7vegen ujabb remenyekekkel ujabb verseny:)
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#37
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Sziasztok!

Megírtam én is, ha érdekel valakit, itt elolvashatja.
http://forum.index.h...20056&t=9085550

Kemény verseny volt, sok holtponton kellett keresztülbillenteni magam. Nekem a 2 kör volt a leggázabb, elcsesztem a frissítést, és keményen kezdtem be. Jutalmam csak annyi lett, hogy mehettem a 3. körre :-)))
Na halihó!

Sanci voltam


Olvastam a beszamolot:) Tetszett.

Mosthogy egyre tobb beszamolot olvastam, kezd visszajonni a hangulaom... Tegnap nagyon elment a kedvem a tovabbi biciklizestol. Azon morfondiroztam, hogy csak akkor indulok legkozelebb maratonon, ha a letekerendo tav 2xeset tudom majd 15os atlaggal teljesiteni...

Ehhez meg sokat kell futnom.

Amugy sokakkal ellentetben, en szerencsesnek mondhatom magam. Eleddig 4 saros versenyen vettem reszt [2005 DM, 2005 Gyorujbarat, 2006 BM, 2006 Crosskovacsi], s eddig 2x sikerult durvan beallnia a kerekemnek. Tavaly Duna Maratonon es iden Buda Maratonon. Nekem tegnap nem allt be 1ik kerekem sem. Mindig tudtam tolni, mindig elforgott a kerek, noha sar volt rajta rendesen. Ugyanazt a gumifajtat hasznalom, mint tavaly:Z-Max.

Mas: SPD nagyon jol mukodott. A felfeleken tolasnal vegre nem csuszott ki magam alol a labam [ezt a ciponek tudtam be], s sok emberrel elelntetben meglepo modon majdnem minden vizszintes vagy lejtos szakaszt kitekertem.
Egyik egyetemrol ismert versenyzo megjegyezte hogy, de kitarto vagyok.

En cipelni meg nem cipeltem a bringat, ellenben a szint szakaszokon, lejtos reszeken a tekeres mellett dontottem [akarcsak BM-en].

A verseny utan amikor hazaertem, s lefurodtem, kiderult lazam van. Csoda hogy olyan hangulatban-eronletben toltam vegig azt az 1 kort is.

Kivancsian varom az eredmenyeket.

#38
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Na akkor én is:

középtávon mentem, 20km körül ott tartottam, hogy nem megyek ki a második körre olyan gáz volt a talajviszony...sár, sár, dagonya, dagonya, szop*ásssss...
de végül bevállaltam a 2. kört és szenvedve de beértem a célba.
technikai problémám nem volt, csak az erõm és a talajjal voltak bajaim.
a szervezés és a frissítõk szerintem is jó volt
jövõre ugyanitt csak ha nem esett!!!!
üdv
szammer

#39
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Sziasztok!

Megírtam én is, ha érdekel valakit, itt elolvashatja.
http://forum.index.h...20056&t=9085550

Kemény verseny volt, sok holtponton kellett keresztülbillenteni magam. Nekem a 2 kör volt a leggázabb, elcsesztem a frissítést, és keményen kezdtem be. Jutalmam csak annyi lett, hogy mehettem a 3. körre :-)))
Na halihó!

Sanci voltam

#40
kookie

kookie

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Crosskovácsi 2006 képek!
Elkezdtem a képek feltöltését a www.kookie.atw.hu -ra.
Este felé talán fent is lesz az összes! Jó nézelõdést!