Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi - 2006. június 11.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
163 hozzászólás a témában

#161
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Nem csak itt, minden maratonon kapsz egy kis szatyrot, benne minden jóval, katalógus, csoki, hol ez hol az, energiaital, vagy gél, meg egy jó minõségû pólót (Fundango,adidas,fruit of the loom - versenyenként,évenként változó)...

Nekem is lenne kérdésem:
hol tudom megnézni, hogy a nevezésem megérkezett-e? azt tudja valaki?

#162
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Szia Szammer!

Még sosem voltam maratonon,se montiversenyen.Sõt szombatra lett kész végre a montim és csak nézegetek a különbözõ versenyek között.Ez a Crosskovácsi maraton tetszik.olvastam az oldalon hogy össz pénzdíjjazás 500.000Ft ez mit jelent?Nem hajtok rá,mert számomra lehetetlen,de azért érdekel. :)
Meg itt is megkérdezném,hogy mit kapsz az ilyen "magas" nevezési díjért cserébe?(szervezési színvonalra értem)


a dobogós helyezettek kapnak pénzjutalmat kategóriánként
ha beleolvasol a 2004 v. 2005. crosskovácsis hozzászólásokba, ott sok minden + infót találsz
egyébként a szervezési színvonal a hazai versenyek közül az egyik legjobb!!!!
ne hagyd ki.
üdv
szammer

#163
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia Szammer!

Még sosem voltam maratonon,se montiversenyen.Sõt szombatra lett kész végre a montim és csak nézegetek a különbözõ versenyek között.Ez a Crosskovácsi maraton tetszik.olvastam az oldalon hogy össz pénzdíjjazás 500.000Ft ez mit jelent?Nem hajtok rá,mert számomra lehetetlen,de azért érdekel. :)
Meg itt is megkérdezném,hogy mit kapsz az ilyen "magas" nevezési díjért cserébe?(szervezési színvonalra értem)
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#164
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Akkor ezt a topicot is el kéne indítani hisz' közeleg a június, sõt már lehet nevezni is! (A nevezés március 31-ig 3.500 Ft píz)

Bizti idén is jó lesz a verseny :lol1: .

Akit a tavalyi beszámolók és észevételek is érdeklik akkor itt a link:
http://forum.bikemag.hu/showthread.php?t=1962

szam