Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Törökbálintiak ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
84 hozzászólás a témában

#61
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Én már sziliékkel megbeszéltem,hogy ott várom õket az állomásnál,mert úgy is arra jövök én is és akkor közösen begurulunk a Gyógyszihoz.

Ha lehetne egy javaslatom akkora hosszabb távot választanánk, bár nem tudom, hogy mennyi lesz a rövid. Mire odaérünk,bemelegítés képpen egy 20-ast már letudunk. 30-at ha tudsz minimum hozzál össze.
Kamaraerdõ jól hangzik,bár megvalva a dolgot még soha nem jártam ott.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#62
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Elindultam ma végigtekerni a távot, gondolván, hogy most ugy is jó idõ volt és elolvadt az erdõben a hó arra gondoltam, hogy sár lesz, de azt elfelejtettem, hogy néhány helyen agyagos a talaj. Szóval voltak olyan részek, ahol kénytelem voltam tólni, mert annyi agyag tapadt a kerekemre, meg annyira elsülyedtem benne. Ezt még tetõzte egy defekt(szaros continentál könnyü belsõ:rocketman) nem tudom, hogy próbáltatok-e már agyaggal teli kereken belsõt cserélni, mit ne mondjak csodás volt. Egyébként maga a táv nem sok kb10-en pár km(ugye még erre jön rá az iharo, na meg oda el is kell jutni), de ha ugy döntünk, hogy ez kevés, akkor már kitaláltam egy másik opciót is, az kb a duplája, és az elején Kamaraerdõfelé kell kanyarodni.

Ja megérte ma elmennem, mert 1 óra bringázás után 1.5 óráig tisztítottam a bringát meg magam.:mad:

#63
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Szilárd nem tudom, hogy te hogyan akarsz jönni, de ha vonattal, akkor le tudsz szálni itt nálunk Bálinton és kigurulhatok eléd, hogy odatalálj a talihelyre.

#64
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Na most akkor az a kérdés, hogy jössz-e 18-án? DaveRider14

#65
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Sziasztok,
én budaörsi vagyok, 15 éves, illyéses, stbstb....merida 580asom van, de majd valamikor szezon vége felé lesz egy elég nagy fejlesztés reményeim szerint...én általában itt a budaörsi rendõrségtõl felfele induló domb utcán szoktam feltekerni (jó kis mászás), aztán a hegyekben (fõleg erdõ) elmenni normafáig, ott pedig amerre épp kedvem van...szívesen tekerészek itt a környéken, de inkább HHH-t és janihegy-normafát preferálom..ja és az aszfaltot csak ha muszáj...

#66
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

minnél többen leszünk annál nagyobb lesz a buli. Mi már Szilárdékkal 4-en biztosan vagyunk és lehet még 2 ember jön részemrõl.


Bizony, igaza van Sunset barátunknak :)

#67
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
minnél többen leszünk annál nagyobb lesz a buli. Mi már Szilárdékkal 4-en biztosan vagyunk és lehet még 2 ember jön részemrõl.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#68
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Na igy már megvan, csak nem tudtam, hogy iharosnak hívják:). Egyébként már én is szervezkedek, már 1 haver mondta, hogy jön.

#69
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Iharos!!!

Biatorbágy és Törökbáint határán fekvõ dombos vonulatocska erdõkkel tarkítva a vasút jobb oldalán ahogy megyünk Bia felõl Börs irányába. De ha még így sem okés akkor parasztiasan A Cora és a Rynart közötti dombos rész ami Sóskútig elhúzódik.

Ha Tükörhegyrõl elnézel a Cora irányába akkor a tõle jobbra esõ rész az.

Valami beugrott????

:):)
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#70
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Nem sokat tudok a suliról, mert csak gimnazista vok, de biztos jó hely. Nem tom.

#71
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Ott van a MUTF oda jár asszony suliba, na meg én is, csak pesti szakra.

#72
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

Hát ha tudnám, hogy mi az az iharos az jó lenne, de nem vagyok semmi jonak az elrontója.:)


Én sem tudtam mirõl van szó, de betudtam annak, h. tbányai vagyok. :)

#73
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Hát ha tudnám, hogy mi az az iharos az jó lenne, de nem vagyok semmi jonak az elrontója.:)

#74
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
szedegetem össze a csapatot. Levezetésképpen az iharoshoz mit szólnál????
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#75
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Yó akkor kiokoskodok valami utvonalat, de azért igy az elején csak valami 1-2 orás tekerést tervezek, mert nem tudom, hogy a tél után hogy fogom bírni, bár már 2 hete ujra elkezdtem edzeni, de azért hosszu volt ez a "téliszünet". Egyébként a BKV megálló teljesen jó, mert ugyis közel van, meg naggyábol onnan terveztem én is indulni. Majd azért még beszéljünk a forumban elõtte, meg majd elõtte felhívlak telefonon, hogy egyeztessünk. Ha esetleg meg 18-án szar lenne az idõ, akkor legyen 25(ahogy mondani szokták esõnap esetén 25-én:)).

#76
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
HA jó idõ lesz és nem lesz semmi dolgom, meg a bringám is menni fog, megy, de bármi lehet, akkor jöhetek, igaz tbányai vok, de ezt a Sunset tudja.. ?

#77
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Részemrõl rendben. Annyira nem vagyok eltunyulva, mert hetente 2x megyek futni, szombatonként meg úszok vagy teljesítménytúrázok.
Megkérdezem haveromat is és akkor átgurulunk hozzátok Bálintra és a BKV végállomásnál összefuthatunk ott a sarkon a gyógyszertárnál.

Márc.15.-én Isaszegre megyek(45-50km) tekerni, úgyhogy tervezheted az útvonalat.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#78
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Akkor kapásból lenne 1 javaslatom, hogy Március 18-án vagy ha akkor rossz idõ lesz akkor 25-én csináljunk egy turát.Nem valami nagy turára gondoltam, csak egy délutáni tekerésre, amit mindenki kibír, mert gondolom azért így a tél vége fele egy kicsit jobban el vagyunk punyulva mint mondjuk nyáron.
Ha kell én megtervezem az utvonalat, de én csak itt a környéket ismerem bálinton, de itt is van azért egy-két domb(Anna hegy) meg ilyesmi, és lehet jókat tekerni minimális aszfalt út beiktatásával, jo kis emelkedõkkel, de azért mindenki kibírja.

#79
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Kiri ötlet!

Privibe átdobom a teli számomat és email címemet. Ha jobb idõ lesz és van kedved tekerni, akkor összeszedek egy két embert még és lõdöröghetünk a környéken:bananadan
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#80
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Én is ugy gondoltam, hogy kéne valamit szervezkedni itt a környéken, mert ugye egyedül tekerni baromi unalmas. Mondjuk én eredetileg itt TB-on gondolkoztam, de végülis lehetne szó errõl a környékrõl is nem csak bálintról, mert itt ugy sincs olyan hu de nagy bringás élet (tapasztalataim szerint).
Mondjuk akkor lehet hogy kéne nyitni egy másik topikot valami körzetet átfogó néven. Egyébként nemsokára jön a tavasz(ha már nincs itt):slonko:és lehetne szervezni valami tura szerüt itt a környéken lakóknak.Aztán meg mehetnénk együtt versenyre meg ilyesmi, ha leszünk páran.
Rólam: Hát én is CC-ben vagyok érdekelt én egy Trek 6700-as szamarat nyuzok.