Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Törökbálintiak ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
84 hozzászólás a témában

#81
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Bián is van egy két ismerõs bringás akikkel szoktam tekerni.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#82
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Üdv kedves szomszéd falubeli bringástárs. Ez egy pozítiv ötlet volt, hogy nyitottál egy topicot, mert itt a környékem rõl alig ismerek bringásokat. És hála az égnek nem is vagy messze.
Rólam egy kis bemutatkozás:
Etyeken lakom, Bián dolgozom, XVII.ker egyesület alapító tagja vagyok. Inkább CC-s stílusban vagyok megtalálható, de ha terep adottságaiolyanok akkor aszfalt és DH-is. Bár utobbi inkább csak maratonok keretén belül.
Magellan Polarissal nyomulok, deore felszereltséggel, RS Reba teló+ Avid mecha elsõ tárcsával.

Egyenlõre röviden ennyi
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#83
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Ne légy türelmetlen, biztosan lesznek olyanok, akik ide írnak, csak hagyd kibontakozni a topikot, és ne töröld ki, én a komárom megyei topikba szoktam írni,november óta, az elöttem levõ hozzászólás áprilisban volt :).( Ezzel nem azt akarom mondani, hogy májusban fognak ide írni.) Amúgy tatabányai vagyok.

#84
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Azért nyitottam ezt a topikot, mert jön a tavasz és ha lennénk páran szervezhetnénk valami együtt bringázást, turázást mert sokan tekerni mégis csak jobb mint egyedül.

#85
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Hát remélem lesz rajtam kívül valaki.