Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Törökbálintiak ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
84 hozzászólás a témában

#1
Legu

Legu

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Mehetnénk tekerni majd ha gondolod.
Kíváncsi lennék arra a törökbálinti cc körre.

#2
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
idén is lesz közös budaörsi vonulás a CM-re, illetve már harmadszorra kerül megrendezésre a Budaörsi Kerékpáros Felvonulás.

bõvebb infó:

felvonulas.eoldal.hu

minden budaörsit, illetve környékbelit (Törökbálint, Érd, Budakeszi, Biatorbágy, Kamaraerdõ, stb...) szeretettel várunk.

#3
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Szeva Tomi!

Olvastam én is és megfordult az agyamban,hogy felkereslek és elehetnénk egyet karikázni. Amúgy is rég beszéltünk és rég dumáltunk egy nagyon jót!

egy Etyeki körtúrához mit szolnátok Edoval kettesben és utána majd a többiekkel együtt??? Lenne tök sok hely amit megmutatnék mindenkinek,mert nálunk is vannal szép helyek és jó kis emelkedõk!!!
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#4
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
A mostani Bikemag-ban van egy TB-i CC kör. Ha valakinek van kedve végigcsinálni, vagy esetleg a környéken hosszabb turát teni akkor szóljon, mert bárkinek szívesen megmutogatom a helybeli ösvényeket.
Egyébként annál a 6 km-nél. mint ami az újságban van sokkal hosszabb turákat lehet tenni itt Törökbálinton, sõt ha egy kis Iharossal is kombináljuk, akkor össze lehet hozni akár egy teljes napos turát is.

#5
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Nem mondjátok komolyan, hogy rajtam kivül nincs még 1 bringás aki Törökbálinti és netezik?
Dave ha meggyogyult a csuklód szombaton gyere velünk tekerni megyünk Hármas határ hegyre büdaörsön keresztül kb7-10-en ha érdekelnek a részletek akkor a Komárom-esztergom megyei riderekben megtalálod.

#6
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
hmm eltört a kézközépcsontom, 2 hónapig semmi bringa....

#7
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Óriási gáz van!!!!
CSak nélkülem tudtok menni 04.01én, mert az osztkirándulásom át lett rakva erre a napra :(
Bocsi mindenkitõl!!!

#8
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
részemrõl is rendben a dolog...
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#9
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
A hó már elolvadt, csak a sár a gáz, amit magamögött hagyott:(

#10
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
04.01. nekem is jó lenne. Ha addigra tényleg elolvad minden hó és szárad egy kicsit.

#11
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
04. 01. jó???
Hát persze!!!!!!!!!!!!!!!!!! De csak ha már megszáradt vmenyire!!! nincs kedvem nyakig sárosan vonatozni :)

#12
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Örömmel tapasztaltam, hogy ma egész nap szép idõ volt nálunk. Ha nektek jó, akkor legyen 04.01

#13
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
nekem március végéig mindegy! de ha jó a terep akkor elõbb is mehetünk.
25. speciel nekem nem "gut",mert bringaépítés van...
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#14
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Akkor mondjuk 2 hét múlva????? Mert én osztálykirándulok 25-én (hadtörténeti múzeum Bpest). vagy késõbb??? nekem mindegy általában szabadok as hétvégéim..

#15
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Most jöttem haza a bringázásból és mit ne mondjak nem volt valami nagyí élmény iszonyat sár van!!! Szerintem a 18-át el kéne halasztani, csak aszt nem tudom, hogy meddig, mert szerintem ez 1-2 hét alatt nem szárad fel,ugyhogy bizonytalan ideig kéne:( szerintem. Fél ora bringázás után több mint 1 óráig tisztogattam a bringám.

#16
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
ÁHHH már megint ez a szar idõ ugy látszik, hogy Magyarországra még a nap se süt le:) (legalábbis amikor én ithon vok) most 3-ra mindenki énekelje el a süss fel napot:)

#17
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Üdv újra kis hazánkban!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
szándéxom jönni, ha megfelelõnek tartod a terepet, vagyis bringázásra alkalmasnak... :)

#18
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Na HÍ everí bodí mostan értem haza, ebben a szent pillanatban ausztriából, azért ne írtam vissza semmire se. Nem tudom, hogy milyen a terep, de holnap itthon leszek és megnézem mondjuk nagyanyám mindenféle hóesésekkel, meg esõkkel rémítgetett, de õ már csak ilyen. Ha minden OK-és lesz, akkor szerintem a 10 óra jónak tünik és akkor a BKV törökbálinti végálomásán.

Kérhetnék mindenkitöl egy bejelentkezést, aki szándéxik jönni.

#19
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Akkor majd péntek este kiderül, h. mi lesz.... :)
remélem hootmat azért jelentkezni fog.

#20
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
ezt nem tudom neked megigérni,mert nem ismerem az Anna-hegy, illetve a Kamaraerdõ környékét. És azt sem tudom,hogy merre fogunk menni.
Az Iharosról tudok nyilatkozni,mert vasárnap arra túráztam,mint tudod
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love: