Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Törökbálintiak ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
84 hozzászólás a témában

#21
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

részemrõl okés a dolog,de a fõszervezõnk még nem jelentkezett be. Ha jó idõ marad akkor szerintem legyen szombaton,amennyiben trutyi lesz továbbra is,akkor vagy dagonyázunk,vagy tolunk egy hetet....


egyhét múlva nekem osztkirándulásom van, szal ha trutyi lesz, akkor 2 hetet kellene tolni, ha nem gáz. télleg Sun ki tudsz menni megnézni a terepet és nyilatkozni a helyzetrõl, akár egy kisebb edzés keretében is??? persze ha nem nagy kérés :)

#22
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
részemrõl okés a dolog,de a fõszervezõnk még nem jelentkezett be. Ha jó idõ marad akkor szerintem legyen szombaton,amennyiben trutyi lesz továbbra is,akkor vagy dagonyázunk,vagy tolunk egy hetet....
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#23
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Emberek!!! minnyá indul a vonatom, lesz valami szombaton??? vagyis mikor?? lécci hootmat reagálj vmi úton múdon! köszönöm! :)

#24
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
http://www.elvira.hu...&u=43&x=85&y=41

Nah így jönnek vonatok Tatabányáról Törökbálintra... én arra gondoltam, h. azzal kellene menni, amelyik 9:50kor van Törökbálinton....
Ha vmi ellenvetés, ill vmi más idõpont(korábbi késõbbi) lenne nyugodtan ide! :)

#25
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Még nem tudom kedves hotmaat hogyan gondolja az indulást. de Szerintem olyan 10 környékén kéne talizni az állomásnál. Nektek mikor van vonatotok? Mert akkor én is akkorra gurulok oda.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#26
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Helló!!!
Van vmi fejlemény, h. mikor lesz tali, vagyis mikorra kell leérni Törökbálintra??????

#27
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Ma voltam az Iharosban teljesítménytúrán. Remélem, hogy megjavul az idõ és marha gyorsan felszárad minden,mert nagyon király a terep,csak még sok a befagyott vízes hely és a jég.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#28
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
hát igen, és megint esik a hó, csurom latyak lesz minden...de igy hogy edzek májusra?...lehetetlen...

#29
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Hát srácok hazajöttem és nem igazán tecik ez a havas-jeges izé. Kicsit tekertem is tegnap, hát jó dzsuva minden. Holnap megyek vissza, ogyhogy nem tudom majd, hogy milyen lesz az idõ de szerintem az az 1 hét csúszás minimum elkéne, persze ha mondjuk holnaptol minden nap jó idõ lenne meg 100 fok akkor jó lenne, de ennek vajmi kevés az esélye.

#30
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Ma kinéztem a kolegámmal az iharosba! eddig kétesélyes a dolog. Valahol tuti,de valahol még mindig 10cm -es jégpáncél van.

Örülnék ha a jövõhét egy kicsit szárazabb lenne és enyhén melegebb.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#31
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Elég gáz nálunk is a helyzet. Minden tiszta jég! Remélem jövõhétre minden elolvad és felszárad!!!!!!!!!!!
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#32
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
a jó lehetett...a giant-re gondoltál?

#33
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Újabb 15cm hó itt Tbányán... a rajztanárom a szûzhavat jól felavatta a Gaintjével (remélem jól írtam)... Állati vicces volt :)

#34
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
H estig eláll a hó és még idõbe hazaérek a reptérrõl akkorekmegyek a bringámmal egyet fényképezni, kint a határba. Szép szokott ilyenkor lenni minden itt a környékünkön ha fris hó esik. Legalább van valami jó ebbe az egészbe.
Ha sikerül csinálni képeket akkor majd felrakom a netre.

Legyetek jók
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#35
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
én i vagyok, mert itt óráról órára rosszabb lesz az idõ, és nem merek elmenni tekerni, nem akarok megázni-megfázni szezonkezdésként...

#36
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Én csak annyit mondok, hogy a PROFÉTA szóljon belõled. Holnaptol én nem vok 16-ig, majd ha hazajövök megnézem, hogy mi a helyzet itt nálunk az erdõben és majd jól kitaláljuk,hogy mi lesz.

#37
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Mert hétvége nem létezhet szar idõ nélkül. Most jelen pillanatba nálam süt a nap, de körbe mindenhol szép szürke felhõk gyülekeznek megtõmve puttonyukban hóval, vagy esõvel.
Sebaj! 18.-ára kerály idõ lesz!!!!!!!

Én mondom.......
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#38
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Hát ismét gyönyörü esös napra ébredtünk. Nem értem mért csinálja ezt az idõjárás velünk mért pont hétvégére kell elromlania:(

#39
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Aszem az már Diósd.

#40
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Az már nem véletlenül a Diósdi rész?
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love: