Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2006

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
319 hozzászólás a témában

#81
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
az amelyiket csak úgy lehet megölni, ha megkeresed a tükör mögött a szivét? :D

#82
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nem baj Vole! Az csak nekünk jó!:chin:

Én szerintem ezután is Tõled fogok vásárolni!:lick:

#83
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

A világ legnagyobb hipermarket láncolata. Segítek egy picit: amerikai és W-vel kezdõdik.


Ejh, ez esetben modositom az 5 evet kettore :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#84
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

errõl nekem privátban infot thx.

A világ legnagyobb hipermarket láncolata. Segítek egy picit: amerikai és W-vel kezdõdik.


#85
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ne piszkáljuk má egymást! A nagykerek nem mentek ki, mert szarul csinálják. Ha nincs rá pénzük akkor meg azért csinálják szarul! Hogy ablakon kidobott pénz, az meg szintén nem állja meg ez esetben a helyét, amikor szinte mindenki viszonteladókat keres, akik szintén a kiállításon szoktak megjelenni.

#86
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
haveromék bútorokat gyártanak. minden évben 3 kiállításra jönnek ki kb akkora standdal amekkora a bikemagé volt. megkérdeztem miért éri meg nekik? azt mondta, hogy nem éri meg, de ha nem jelennek meg akkor azonnal leírják a céget. és õk nem egy német(?) tulajdonú multinacionális nagyker. csak egy kis hazai bútorkészítõ brigád.

#87
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

A Cseket nem veletlenul hagytam ki.

Szerintem te tul sok mindent hiszel el amit mondanak. Ugy nez ki megis tobbet tudok a nagykerekrol mint te.
A *** pl. vazakat es kerekparokat forgalmaz, megis kapnak a Shimanotol alkatreszeket amit oda kene adniuk tesztelesre, de valahogy mindig eltunik. Igy van ez a tobbieknel is, csak nem nagyon hangoztatjak, ertheto hogy miert nem ;)

A masik dolog pedig hogy a nagykerek es a boltosok folyamatosan csak sirnak, mintha kotelezo lenne, kozben talalkoztam egy - ket eleg megdobbento dologgal ( pl. arres ).

off

Vole Te találkoztál már olyan magyar vállalkozóval aki nem sírt állandóan mint a fürdõskurva ?
on

egyébként anno mikor a számtek kerben dolgoztam, nekünk még évi 2 kiállítás volt...az ott helyben mindig bukás volt.....hosszútávon viszont +érte...de sarkítva a dolgot úgy nézett ki ha nem voltál ott akkor nem vettek komolyan " - óó hát még a compfairen se vagytok, milyen cég ez ? " ...errõl meg ennyit...és ne mondjátok hogy a kerékpáripar bezzeg nagyon más...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#88
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Há azé írom!:)

azt nem értem miért nem mentek ki õk is a kiállításra kiállítani:):)

#89
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Há azé írom!:)

#90
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Vole, aki mínuszosan üzletel! :D

azt te csak hiszed:) ha tudnád milyen árrésekkel dolgoznak a fórumos importõrjeink...;)

#91
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Vole, aki mínuszosan üzletel! :D

#92
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nemtudom épp melyikre utalsz, de odaadják tesztelésre, fotózásra, tesztekre, kiállításra is a cuccokat. újságoknak etc.
árrés: igen, van, meglepõ is tud lenni. de van azért kiadás is, csak ezt elfelejtik belekalkulálni azok, akik mindig fentakadnak ezen a témán. na mind1.
4.5 millió az nagyon sok. egészségtelenül, és irreálisan

#93
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A Cseket nem veletlenul hagytam ki.

Szerintem te tul sok mindent hiszel el amit mondanak. Ugy nez ki megis tobbet tudok a nagykerekrol mint te.
A *** pl. vazakat es kerekparokat forgalmaz, megis kapnak a Shimanotol alkatreszeket amit oda kene adniuk tesztelesre, de valahogy mindig eltunik. Igy van ez a tobbieknel is, csak nem nagyon hangoztatjak, ertheto hogy miert nem ;)

A masik dolog pedig hogy a nagykerek es a boltosok folyamatosan csak sirnak, mintha kotelezo lenne, kozben talalkoztam egy - ket eleg megdobbento dologgal ( pl. arres ).
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#94
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Vole: azt pl kihagytad.

és mivel nem kizárólagos forgalmazók, és nem is leányvállalatok, hanem magánvállalkozások szinte egytõl egyik a nagykerek, így rá merném mondani hogy nem.

Látom Vole midnent tudsz Te:)

#95
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szegény Cseke! :cry: :cry:

#96
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

A Biker csakis a Sram-nak köszönhet mindent.
Egyébként egy ilyen kiállításra a nagykerek nem kapnak pénzt az anyacégektõl?
Én anno kaptam az általam forgalmazott termékek gyártóitól.


Sok mindenre kapnak penzt es termeket, csak vannak fontosabb erdekek ;)

Thez, mi van a Csekevel?
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#97
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A Biker csakis a Sram-nak köszönhet mindent.
Egyébként egy ilyen kiállításra a nagykerek nem kapnak pénzt az anyacégektõl?
Én anno kaptam az általam forgalmazott termékek gyártóitól.

#98
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
és a cseke?
amíg nem vagy tisztában a nagykerek helyzetével, sztem ne itélkezz elsõre.

#99
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
"még magyarabbra fordítva: amíg nem milliomos egyik cég sem..."

Ne magyarazd mar meg hogy szegeny nagyker tulajok kenyeren es vizen elnek egy satorban a pusztan vazzeg...

"mert nem fognak se több meridát, se specit, se shimanót venni ezért"

Tobbet lehet hogy nem, de ha nincsenek ott, akkor erezhetoen kevesebbet viszont igen, pont ezert rossz ez a hozzaallas. Sajnos mindegyik rovidtavon gondolkozik, es ez lesz a vesztuk. 5 evnel nem adok tobbet a Malinak es be fog zarni ha igy folyatja. A velo es a biker mondjuk ugy, hogy a szerencsejenek koszonheti, hogy nem fognak tonkremenni.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#100
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én igazából azt nem tudom hogy egy kis vadász boltnak hogy a rettenetben volt pénze kimenni..
durva.
remélem lesz az ingyenes kiállítás,ahol nem húznák le a kiállítókat, mint az expón.