Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59881
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nekem tegnap azt mondta, hogy no para a kocsiddal, szal sztem nem kell hajnalig várnod... ;) De nem szép, hogy egyszercsak syncro lesz a kocsidból ;)

Tibur: jú ár ö láki men! Megvan. Vigyem le este? VAgy feljössz érte valamikor?

Ja és Mozsimozsi! Kell akkor segíteni pakolni? Akár most is ráérek 2-ig. Meg 4-tõl 7-ig is.

Ja és durvareggelirulez! Eddig is nagyon rajta voltam és fontos volt számomra a reggeli, de mostanában annyira fullosra hozom össze õket, hogy vááá... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59882
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Shoshi:
Fiókos szekrény?

Este úgy tudok majd menni, hogy amint Atus beépíti a turbót az autómba, meg felszereli a szárnyakat, akkor tudok indulni. Szóval fingom sincs mikor...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59883
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Az egész jónál kicsit hidegebb...

Hüttefeelinget akarok!!! Jövõre úgy kell szerveznem, hogy utolsónak menjek, mert most nagyon mennék veletek... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59884
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Értés, rendben, széket azért nem vsizek:DH...

A derekadra vigyázz vazze, hogy fogsz így becsúszni a Hütte-be egy sörre? Vagy majd jól beáztatjuk a patakba az apartman mellett, és mángorlóval csapkodjuk a faszodat! Egész jó hideg az a víz...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59885
mozsafsik

mozsafsik

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.930 hozzászólás
Na jó napot mindenkinek!!
Legalábbis jobbat mint a tegnapi volt.Éjfélkor feküdtem le,és úgy elõjött a lumbágóm a sok rohadt doboz emeléstõl,hogy járni sem tudok!!Faszom!!

Soshi!!A hosszú távollét miatt dobozoltam össze az egész lakást,meg azárt mert faterom tatarozásra hivatkozva ki akar paterolni.Vagy végleg vagy nem.Elvittemmindenem az Edináékhoz.Olyan a lakás ,mintha evakuálták volna.Legalább a bucsúbulin nem kell foglalkozni semmivel.!!!Hehe he!!:kissmyass

Este Zapnál gyûlés.:clap:

Tiborunk intézem neked a síbotot.Meg vittem Csaszinak én is egy karton sörétet.Mert ugye együtt használjuk a dolgokat.:chin:

Ha van még valami csörögj.

<<<ROCK&ROLL>>>
:ogien:


#59886
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
ZAP: Azóta már meg is betegedtek... Megyek én is 19:00re hozzád, az ELNÖK rendelt oda...

Kokk--király H

#59887
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tibur: pont ezért akartalak nagyon leszúrni... Hol van itt napsütés, bszjb?!?! Nálunk full hó minden...


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59888
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Shosh: szék?
egyesületi ügyben csak az elnökúr távollétében alakalmazandókat beszéljük meg, merthogy elmegy. Ennyi a gõz.
Mér mi van Pesten? Micsinál a Putyin? Az uccsó hír ami eljutott hozzám az orfûi alvó attyúk voltak. Felkeltek már?

Aktuális civil


#59889
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
KOKKK:OOOO KÖSZ KÖSZ

Valami hiba csúszhatott az idõjárás meérõ készülékembe, mert kinéztem a KISABLAKOSBÓL és éppen szakad a HÓ és hideg van!!!(de lehet hogy ez csak itt bent jelentkezik??)

#59890
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na morning!

Tegnap ledumáltam a sorsomat, és nagyon rendes volt a fõnök... Meg éppen akkor szervezett le egy randit Bokros Lajossal, amikor nála voltam...

Jah, kicsit para így szervezkedni, hogy melózik is az ember, és mindent eccerre kellene csinálni, de ez van. Szombaton már jó lesz:D!

Gyûlés este Ákosnál? Mivel kell készülni? Igyekszem pontos lenni, elõre is ne haragudjatok, ha kések, de ma megyünk bevásárolni is a powpow túrára!

Vazze, Budapest meghülyült két napra ettõl a Putyintól. Jobban féltem tõle, hogy elüt egy helikopter, mint egy busz...

Mozsafsik! Hova költözöl vazze?

És mi intézõdik egyesület ügyben? Gõzöm sincs egy csomó dolgoról... De legalább nem öregszem meg hamar:D!

Igen KisB sztem arra gyúr, hogy neki is 400 ismerõse legyen, mint valakinek, akinek annyi van. Ettõl teljesen el volt ájulva...

Le kell fotóznom a bútorokat az irodában! Nem kell valakinek valami, mûszaki cikkeken kívül?

Na szép napot!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59891
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt!


Tibur: még nincs meg, de délelött nincs sulim, rajta vagyok a dolgon... ;)


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59892
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
HALIREGGELTHÓ!!

IWIW-IWIW már megint ezzel jöttök?!
Nem is gondoltam , hogy a síelés ennyi nyüggel jár. Fõleg ha az ember rájön , hogy nincs semmije.H
És ti , mentek ma tekerni? 0 fok van most! és napsütést mondanak!

METTY ez tetszeni fog neked: Akkora paraszt vagy, hogy legutóbb az volt a születésnapi ajándékod, hogy kivittek a betonútig!

#59893
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hát már üzi falon is olvasni lehetett hogy valaki aki ismeri küldjön neki...

Hát akkor nem szólok egy szót sem,de van köze a dologhoz!!!:D:D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59894
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
A poén, hogy összefutottam vele és úgy támadott le, hogy tudok-e meghívót küldeni neki, mintha legalább az élete függött volna a dologtól... :D

Márió: véletlenül sem számított rád senki. :D De ha megint azzal jössz, hogy valami csoportos szex orgiába futottál, szabályosan kiheréllek. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59895
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
és most végre mindenki megtudja mi az igazi neve...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59896
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

KisB az iwiwen. Beszarás. :D


és ide még nem talált? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59897
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
KisB az iwiwen. Beszarás. :D

Aktuális civil


#59898
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Megszoktuk már, hogy nem jössz sehova se.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59899
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
bah lehet nem jó nekem a holnap....
ezer bocs azoktol akik ugy voltak hogy jövök én is...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59900
SliN

SliN

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Hi!

Zsolo: Ha kell még GPS akkor az egyik barátomnál van egy márc. 15-19 között! Írj, hogy mit mondjak neki...

The life is short, ride more!