Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59861
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Húh, nekem meg még mindig a levegõben lóg a 2 gumim. Hétvégén le kéne azt is rendezni, mert jövõ héten nem akarok dolgozni, csak bringázgatni...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59862
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Elvileg igen... Tudtam, hogy nem kellett volna +2 gumi... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59863
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Kokkk, Andrew Wolf néhány héten belül aktuális lesz a kormánycsapágy ügy. Kell még?

#59864
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Este úgy tudok majd menni, hogy amint Atus beépíti a turbót az autómba, meg felszereli a szárnyakat, akkor tudok indulni. Szóval fingom sincs mikor...


turbó az jöhet a mienkbe is, de elõbb 1 bal elsõ lámpa kéne, már hónapok óta vadászok rá.


hamarosan m1ek juicy 5-öt venni:bananadan

teló meg legjobb esetben is 2 hét baszki

#59865
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás
KoKKK, MOZSAFSIK mindent mindent nagyon köszönök. Hozzatok mindent este a ZAPAThoz!!! ...mert nem tudom, hogy mikor hol leszek!!!! Na jó a síbotot nem muszály, de hozhatod ha úgy jó neked!!!!

KÖÖÖÖÖSZZZ!!!!

#59866
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Szigorú leltár van. Elküldtem Pestre a leltárt, majd megmonggyák mi mehet! De no para, majd szerzek mindenkinek valamit! Ha mást nem, belépési nyilatkozatot;)!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59867
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
És otthonról nem ? baszod...
Karfás vezetõi forgószékrõl meséljél, ja. Lopd el, ha máshogy nem megy.

Aktuális civil


#59868
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Az én konfigom a legjobb: -8°C, 260 cm. Mellesleg megnézhettek majd minket az irodából vagy az iskolából egy unalamas elõadás közben itt:
http://www.snezni-te..._mobi6.asp?ID=6
Ha láttok valakit, aki mindig 2 méterrel a többi ember felett közlekedik, az leszek én:D!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59869
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tomi, most néztem csak, hogy mi lesz a kocsidból. Asszem mégis csak késni fogsz... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59870
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Az a baj, hogy minden boltnak megvannak a maga elõnyei. Én egyiket sem tudom mindenben a másik elé helyezni. Sõt a legrosszabb, hogy elég sok függ attól, hogy melyik boltos milyen hangulatban van. :D Szerelés talán imperátor, de inkább valaki magán ember, aki valamihez nagyon ért, vásárlás meg éppen az aktuálisan legjobb... ;)

Tibur: akkor este viszem, ha már nem válaszolsz...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59871
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Én személy szerint az Imperátort preferálom

#59872
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Melyik pécsi bringaboltot ajánljátok (nem nekünk kell!!!)?

Desktop témával kapcsolatban mindössze két kérdés merült fel bennem:
-a demo mekkora gépen futott?
-a hétköznapi felhasználás során a bemutott effekteknek mennyi haszna van és mi indokolja, hogy ne kapcsoljam ki õket amivel valszeg nem kevés erõforráshoz jutok?

#59873
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Amúgy úgy beszéltük meg, hogy ilyen lesz estére:
Volkswagen Passat II. Syncro
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59874
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
De ez linux ám!
Amúgy jó nagyon.
Windows-ra is van olyan cucc, ami így rángatja az ablakokat, Meg átlátszóságot is tud, meg egyebeket, de az szerintem lassú... Ez most gyorsnak néz ki, de majd kipróbálom egyszer...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59875
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Szééép ótó... Jóóó ótó... :D

Jaja, pöcs vagyok. Mindig csak a kapcsolatok. ;)

ÉS az van, hogy a novell belehúzott és nem kicsit felbojgatta a világot. Lopott pár cuccot az apple-tõl, meg innen-onnan, továbbfejlesztette és nem kis dolgot szült, hogy majd a microsoft lophasson tõle. Teljes értékûvé tette az xwindow átlátszatlanságát, a megnyitott alkalmazások ablakát nem merev testként kezeli, és kb még csilliárd újdonság, hozzáteszem korrekt háttérrel. Már van próbaverzió is, de az instabil. Viszont, ha kijön a teljes, majdnem tuti, hogy ilyenem lesz... ;) Itt van a bemutató videó. Nagyon faszás:

http://www.freedeskt...-demo1.xvid.avi

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59876
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
A Rádió 1-es fõnökcsajszi elég sok mindenre lecsapott. Õ is székeket emlegette. Az a baj, hogy még nem tudom, mit akarnka Petsre vinni. Sztem a bútorok maradnak. Igyekszem minél elõbb kideríteni mindent. Melyik székre gondoltál? Gondolom a karfás saját székemre pl.?

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59877
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Szék nem eladó?
Szerencsére én sem láttam. Utálom a német autókat. Kivéve RS6.

Aktuális civil


#59878
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Rendicsek, ha többet tudok majd, akkor szólok!

Öcsém ügyes! Délutánra ilyen lesz a kocsid H?
Ilyet sem láttam még:http://www.abt-sport...7&spid=1&page=1

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59879
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Shoshi:
Jól hangzik! Érdekelne a dolog.

kölyök:
Ja a syncro az jó lesz benne, de erõsebb motor is kell bele, ezért megy a tuning ezerrel.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59880
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Egy köccsög vagy Kokk! Véletlenül sem úgy szerveznéd, hogy velünk gyere, mi? Inkább pár pécsi lóvés bunkerral mész:D minden évben!

Tomy:
Van kettõ darab (1 háromfiókos, 1 négyfiókos) görgõs lábú kivitelben, plusz egy görgõtlen, két fiókkal és két fióknyi nyitott rakodótérrel. Árakat ne kérdezz, még keresem a leltárt!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.