Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide! #3

* * * * - 7 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
60704 hozzászólás a témában

#59921
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

szal Tomy lécci add tovább!

Adnám én, de a gmail mindig visszadobja, hogy illegal attachment. Szal ennyi. Én ezennel leszarom.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59922
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Film jó vala.

Aktuális civil


#59923
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Na megvolt a mai farsangtemetésünk is. Kicsit több italozás volt, kevesebb hülye nemmohácsi:p meg jobb nõk...akiket persze megszeretgettünk;) Ma nem tudtuk sajna vinni a fasza robogó+kiskocsi párost, mert a robit nem adta oda a tulaj...vajon mér?:D


#59924
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Magoo:Küldj már át!!!


ehh..én számítástechnikai analfabéta vagyok, úgyhogy nemtom hogy kell elküldeni, de elküldtem mélbe Tomynak. szal Tomy lécci add tovább!

#59925
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

TV2 Pillangó Effektus film 2145kor
érdemes nézni..


jaja ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#59926
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
TV2 Pillangó Effektus film 2145kor
érdemes nézni..

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59927
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hm..
Nekem is beteg...
Csináltam fini banán-eper turmixot:D

Banán engem is jelölt,de a Petit fõleg...

Most értem haza tekerésböl,valami gáz van a kormánycsapágyal...
pedig nem áll tul sok alkatrészböl és vaci uj,szal remélem valamit roszul raktam össze...
Meg elkezdett esni a hóóó

De kell!!
Meg egy 180as merevlemez is...

Magoo:Küldj már át!!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#59928
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Jóestét banánszájúak!
Jó kis tour volt a mai. Orákulum klientúra felokosításával kezdtem, majd a konfigurátulumot megbizernyákoltam. És jó lett ettõl minden. Még néhán szinonimátikus egyebeket kellet kreatúrálnom, és utána akár aludhattam is volna.
Jót zabáltam a törököknél, és nyomatás haza. Persze elõtte kidobtunk néhány dolgot a kocsiból, mert odafele sok volt a 4 ember plusz egy gép az 1.2-es Fiatnak, és így már meg is táltosodott. Úgy 150-160 körül volt a vége, a srác szerint, pedig 5e-ig még biztos elpörgött volna a motor szerintem :D
Itthon meg hóóóóóóó!!!! De nincs kocsim...ah.
Csajom meg beteg. Nagyon. Jajj-jajj...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#59929
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Ma bejelölt a Banán ismerõsének az iwiwen. Hogy mik vannak... hihihi

Márió: Battle for Middle Earth 2 nem érdekel?

Aktuális civil


#59930
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nincs banán. De lesz itt még nemulass! Azért mert itt bent többminden történik a világban, mint ott kint az Elkotekkben, még nem kéne minnyá kiakadni... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59931
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Kokk, mi lenne ha ennél egy kis csokipudingot banánnal, ahelyett, hogy itt az iskolás élményeidet szajkózod, he? Vagy nyajjá télifagyit! Big H! Muhahahaaa!


#59932
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ha hiszed, ha nem, erre én is gondoltam, de én tudom, hogy õ azt akarta elérni, hogy majd jól rendes lesz és akkor mi is, de átverve nem vagyok, mert mivel én ezt tudom, és azt õ nem tudja, hogy én tudom, gyakorlatilag én az egészet "fölülrõl" látom és így döntöttem csak úgy, hogy azt higgye, hogy neki van igaza, de nem... ÉÉÉÉÉRTED...?! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59933
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
F*szt.. ez lázadás a rendszer ellen. Pszichológiai hadviselés a tanár részérõl.. Át vagytok verve... ;)

#59934
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Most is ott voltam. :D Mellesleg megdumáltuk, hogy ha már ilyen rendes volt a tanár, (mert külsõ karon gyakorlatilag a tanár szabja meg a feltételeket) lelkesen be fogunk járni. Mindenki. Nem egyenge, mi?! Azért korrektnek korrekt vagyok... :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59935
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Azért ez neked nem túl nagy engedmény, nemde? :D

#59936
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Voltam a jogon órán és találkoztam egy csomó csajjal. :D Pirikével is... ;)

Az óra is jó volt, mert a tanár közölte, hogy azt csinálunk, amit akarunk. Bes em kell járni... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#59937
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Majd megkérem Ace-t, hogy szerváljon egy copy-t!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#59938
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Naaa valakiiiii MegaSoundSystem kerestetik!!!

Utálom a mai napot. Ha már Mettyú nem, legalább vki utáljon valamit.

update:

http://www.dockyard.hu/ - az akció a mai napig él

#59939
FAHELY

FAHELY

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.237 hozzászólás

Nekem, ugye mint hivatásos lázadónak tetszik ez a H sztori/történet:D! Szal :DH! És ha a vigyorit és a H-t leírod egymás mellé, akkor DH lesz belõle! H!


Te a haverom vagy , a többiek nem! Feltöltött képH

KisB megházasodott,és meg sem hívott??!! Naháát....H

#59940
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Beírtam a keresõbe, hogy KisBé, de semmi... Hö! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D