Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

6. Kona Kerékpáros Fesztivál - 2006.06.16-17-18.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
201 hozzászólás a témában

#81
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
He-he-he
A sorrend nálam tök ugyanez: a tavalyi már szar volt, az ideire meg nem mentem.
nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nem drogozom, nem kurvázok. akkor meg minek

#82
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
durva.....
ezért nem szerencsés összemosni több esemenyt
milyen jó volt a jászberényi,a kõszegi...a tavalyi már nem tetszett
idén meg így már nem is bánom h nem mentem

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#83
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nagyon sajnáljuk, de a Balaton Party KE (nem azonos a 6. KONA KERÉKPÁROS FESZTIVÁL szervezöivel!) szervezésében lebonyolított 2. BALATON MARATON futamot a Magyar Mountain Bike Szövetség törölte, a maraton alatt tapasztalt hibák miatt.

"A hétvégi Balaton Maratonon történtek miatt az Elnökség úgy határozott, hogy a Balaton Party KE (Batyki Péter) a maraton kupafutamok és OB rendezésétöl 2 éves eltiltást kap. Az elnökség emellett kötelezi öt a Sport1-es filmforgatás költségeinek kifizetésére a szövetség helyett, ugyanis ennek fejében vállalta és kérte a saját megoldású idömérést. Ami a versenyzöket illeti, a Balaton Maraton mint válogató és mint Magyar Kupa futam egyaránt törlésre kerül. Ettöl függetlenül ugyanúgy 2 verseny esik ki a maraton magyar kupa futamok összetett pontszámításából, tehát a 2 legrosszabb a 6 megmaradt kupafutamból. (Az OB nem számít bele az összetett pontozásba.)"
MMTBSZ

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#84
mangusta

mangusta

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Gratulálok a szervezõknek, hogy egyéni amatõrként kifizettek velem 4000ftot azért, hogy azt se tudjam meg, hogy hanyadik lettem! Bár nekem nem számít, de az elsõ versenyemen jó lett vna látni a nevemet egy listán nagy versenyzõkkel, akkor is ha csak az alján lett vna.

Eltévedni pedig csak ezért nem sikerült komolyabban, mert elõtte nap bejártam a pálya felét, meg mert, biciklis túravezetõként a gyakorlatomat felhasználva tippelhettem meg, hogy jó irányba kanyarodtam e?

Piece

M


#85
silverlui

silverlui

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
!!!!! BOTRÁNY !!! BOTRÁNY !!!!!!

A Szövettség törölte a Balatonfüredi Maraton eredményét, így a hivatalos versenykiírással ellentétben, nem számít bele a Magyar Kupa sorozatba az itt elért eredmény!

Tisztelt Balaton Maraton "rendezõk", Tisztelt Batyki Team!

Gratulálok!
Ekkora sz.rt nem volt egyszerû összehozni!
Hány száz versenyzõ készült lelkiismeretesen, sportemberhez méltóan a versenyetekre.
Õk komolyan vették ti nem!

Ha valaki valamihez nem ért az ne csinálja!

A Q..va életben, B..szátok + ezt a kalap sz.rt amit összehoztatok!

Elnézést kérek mindenkitõl a stílusért, de ilyen és ehhez hasonló gondolataim vannak, így elsõ indulatból.

Remélem minden érintett "rendezõ" el tud számolni a lelkiismeretével!!

Nekem lehet, hogy ez a verseny eredmény fog hiányozni a kupasorozat összetetben a jó helyezéshez!

Köszönöm a "rendezõknek"!!!!!

Böhm Lajos

#86
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Bakker ez nagyon kúl volt.Pénteken totálissan berugtam, és szombaton hulla másnapossan, és fejfájástól gyötörten megfogadtam, hogy alkoholos itallal teli poharat nem emelek a számhoz többet.
Fogadalmamat hüen betartva szombaton 3-kor már sörikéztem, és közben sikerült összeismerkednem Gizmóval,ennek örömére jol berugtunk és buliztunk egy nagyot.
Szerintem a hangulatsámán nagyon jo volt,nem éreztem hogy durva lenne a szövege,végülis ez nem a kislánykolégium éves tábora vagy nõegyleti találkozó volt.
Szabi tuti bulit generált,viszont a Hajospöcstöl hidegrázás-ideglelés,utánna OK zene volt,csak gyermeki idõben lett vége.
Vasárnap egy zombi nyugalmával és közérzetével megnéztem a maratonozok vesszõfutását a célban.
Sok ismerõssel találkoztam és spanoltunk,köszönöm a szervezõknek tuti sokat gájáztak,még ha a maraton nem is sikerült ugy.
Jövöre ismét az fix:)


kinek mi a szint...berúgás + sbm,kinek a Hajós-féle hidegrázás :)
erre nagyon nem lennék büszke ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#87
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Három nap eltelt, és még most sincsenek eredmények! Lehet hogy azért tart ilyen sokáig, mert egy kalapból húzzák ki, hogy ki hányadik lett.


Ez jó! :)

Árulja már el valaki, hogy ki ""szervezte" ezt a maratont???

:kissmyass

.

#88
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

http://www.bari012.e...-maraton-47.jpg

Csak én egy külön képen?! Megtisztelve érzem magam.
Köszi!


Hali
mindenkinek szivesen a képet!!
Nahh a maratonról, ahogy ígértem:

Sok tapasztalatom még nincs, dehát azért ettõl többet vártam...
Elõre már volt egy rossz sejtésem, hogy itt a buli lesz a fontos, nem a maraton - ez bejött.
Azért neveztem hivatalos versenynaptárba szereplõ maratonra, mert abban bíztam, hogy itt biztosan jó a pálya kijelölés, nem lehet eltévedni, és pályabiztosítás is van, a kritikus szakaszokon.
Ehez képest egyszer sikerült alaposan eltévedni, kétszer pedíg tulmentem azon ami "ki volt jelölve", és úgy vettem észre, hogy nem arra kell menni, hogy a többen már jöttek vissza. Arra gondoltam akkor biztos nem erre kell.
Az országúton töbször át kellet menni, úgy hogy elõre nem jelezték, és senki nem ált ellõte sem. Ez nem volt mindíg életbiztosítás, néhányszor elég gázos volt..
Idõmérés sem volt valami csúcstechnológia, elég kõkorszaki megoldás volt minden????? befutót stopperrel mérni!
Három nap eltelt, és még most sincsenek eredmények! Lehet hogy azért tart ilyen sokáig, mert egy kalapból húzzák ki, hogy ki hányadik lett.
Pedíg az idõ szép volt!

#89
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás

Helóóóó!
Most felrakok nektek egy "pár" képet, a BM-ról, és még egy napon belül írok véleményt is. A képeken majdnem az összes rövidtávos rajta van, aki elõttem érkezett be..

www.bari012.extra.hu

igaz hogy listázóban van, dehát most ilyet tudtam csinálni gyorsan!


http://www.bari012.e...-maraton-47.jpg

Csak én egy külön képen?! Megtisztelve érzem magam.
Köszi!
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#90
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Ahoy!

Dirt javított eredmények fenn...

700 db kép maradt végóül a sorjázás után, ezek holnap kb estére lesznek fenn, napokra lebontva...

Csákány



OK, az 1000 képbõl már csak 700.
No problem.
De hol vannak a hétfõ 14 órára ígért maraton eredmények???????
:(


.

#91
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

Dirt javított eredmények fenn...

700 db kép maradt végóül a sorjázás után, ezek holnap kb estére lesznek fenn, napokra lebontva...

Csákány

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#92
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Helóóóó!
Most felrakok nektek egy "pár" képet, a BM-ról, és még egy napon belül írok véleményt is. A képeken majdnem az összes rövidtávos rajta van, aki elõttem érkezett be..

www.bari012.extra.hu

igaz hogy listázóban van, dehát most ilyet tudtam csinálni gyorsan!




Kösz bary, ez jól sikerült! :clap:


.

#93
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Helóóóó!
Most felrakok nektek egy "pár" képet, a BM-ról, és még egy napon belül írok véleményt is. A képeken majdnem az összes rövidtávos rajta van, aki elõttem érkezett be..

www.bari012.extra.hu

igaz hogy listázóban van, dehát most ilyet tudtam csinálni gyorsan!

#94
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Bakker ez nagyon kúl volt.Pénteken totálissan berugtam, és szombaton hulla másnapossan, és fejfájástól gyötörten megfogadtam, hogy alkoholos itallal teli poharat nem emelek a számhoz többet.
Fogadalmamat hüen betartva szombaton 3-kor már sörikéztem, és közben sikerült összeismerkednem Gizmóval,ennek örömére jol berugtunk és buliztunk egy nagyot.
Szerintem a hangulatsámán nagyon jo volt,nem éreztem hogy durva lenne a szövege,végülis ez nem a kislánykolégium éves tábora vagy nõegyleti találkozó volt.
Szabi tuti bulit generált,viszont a Hajospöcstöl hidegrázás-ideglelés,utánna OK zene volt,csak gyermeki idõben lett vége.
Vasárnap egy zombi nyugalmával és közérzetével megnéztem a maratonozok vesszõfutását a célban.
Sok ismerõssel találkoztam és spanoltunk,köszönöm a szervezõknek tuti sokat gájáztak,még ha a maraton nem is sikerült ugy.
Jövöre ismét az fix:)
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#95
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Úgy látom, rajta vannak az ügyön! :clap:

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#96
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
A dj versenyen, úgy egyeztünk meg hogy 3 kör lesz, és csak a 2 legjobb számít. Javaslom, hogy számoljátok újra, ha valódi eredményeket akartok látni. Mindenkinek gratulálok, aki résztvett, és aki nem annak is! :D

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#97
Panthi Leo

Panthi Leo

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
vintage52: koszi yol esett hogy "osszehoztal" a Judittal, yol esett:) soha nem fogom lemosni magarol a haverok koreben...nem is kene:D

Leon "the profiler" :)
..::"Az utolsó 2mp-t nem lehet visszacsinálni..."::..

#98
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
....igen igen, biztos néha elvetettem a szavakat, de hát kéremszépen napi 3 óra aludás után, reggel 7.30-tól éjjel 03-ig pörögni a fejemen...hmmm...ráadásul az én koromban...igen tettem megjegyzéseket a kicsifiúkákra, de csak a rózsaszín póló miatt (amit természetesen én is viseltem,tehát degradálónak semmiképpen nem nevezhetõen tettem a dolgot)...szerintem nem sértettem meg senkit vele...a Vas Richie-nek én adtam a miksit, két dolog miatt....1 tavaly azért lettem lehordva, mert nem voltam öléggé hozzáértõ s az ugrásokat MX freestyle módra mondtam ami ugyi nem MTB és BMX....ezt idén elkerültem azzal, hogy hozzáértõt hívtam...2 aznap nagyon sok volt a verseny kellett egy segítség...hja, ha valaki tud jobbat, szóljon...men talál süket fülekre...bár szerintem ez a fesztivál inkább buli, így több marhaság belefér mint egy normál versenybe....oldalbetmen igen valóban soxor elhangzott, de mentségünkre mi ott a parton a rájderekkel naagyon jót mulattunk...és lehordani csak azt szoktuk akit ismerünk és haver, így nem sértõdik halálra, max kicsit bunyózunk ami belefér...a mix pult mögött ûlõ szerencsétlen miatt is a személyemet kell feltenni a pellengérre, de azt gondolom aki bulizott az nem vette észre, hogy az iminimiszeminimi juváppcsu váminimit nem fédereltem és BPM-ben sem hoztam össze a guanóépsszel vagy a péjntidlávval...hja nem vagyok DJ ez tény (tán jobb is így)...de a bulik szerintem fergetegesek voltak....õszintén meglepõdtem amikor a 20 év alatti korosztály is üvöltve énekelte a Gedeonbácsit SzécsiPalibácsitól...jeahhh

...maraton...minden igaz amit leírtatok...és sorry, hogy kevesebbet beszéltem de kaotikus volt az állapot, s dezinformációkkal nem akartam tömködni a népséget...így is az eredményhírdetés nem állt a magaslatán...szegény Szalay Juditot sem mondtam be aki valóban 3. lett mint kiderült és nem kapott érmet, hanem valaki egészen más kapta...de mivel soxor volt baj abból, hogy bemondok nem hivatalos infót, így bölcsen /én és a bölcsesség....pffff :) / hallgattam...

...utólag is köszönöm mindenkinek aki jót bulizott és jól éerzte magát...bocs azoknak akiket valamiért megsértettem, avagy szinvonal alattinak érezték a bulikat...

...a Sub valóban jobb volt a Hajóséknál...

ui: ha valaki érez magában ambícziót a dumálásra avagy a dj szerepre, kérem keressen meg a versenyeken, már kezdek kiöregedni, segítségre van szükségem...ui:kössz mankót kaptam már...

:)))

Ádámbácsi:

Bíró Ádám
hangszerész
Magyar Hangszerész Szövetség Gitárszakosztályvezetõ
Vintage'52 hangszervíz
1136 Bp Balzac u 54
0613299241
06209443770
www.vintage52.hu
www.gitarmagus.hu
vintage52@chello.hu
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#99
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Balaton maraton:

Én tudtam, h nem 9kor hanem 10kor lesz a arjt, ugyh ezt sikerült megúsznom! De viszont elõtte való nap asszem a hirlevéllel az jött, h 9 kor lesz! Akkor gyors teló, h akkor most mi is van? Aztán végülis sikerült megtudni, h 10 kor lesz!
Parkolással nem volt gond!
Elõneveztem már korábbban a maratonra, de a regelésnél csak a nevemet kérdezték, és nem is kérték el a csekkem igazoló részét, ennyi erõvel bárkiét mondhattam vna!
Azért negyed11kor sikerült elrajtolnunk! Így pont elkaptuk a vonatot és álltunk min. 5 percet, itt végülis új rajt volt mert mki felért! Aztán így a kesklenyebb útra térésnél szépen bedugultunk! Sebaj ehhez már hozzászoktunk!
Elsõ majdnem eltévedésem ott volt ahhol elõször vált szét a rövid a másik két távtól, itt nekünk egyenesen kellett menni az aszfaltozozz úton, elõttem ketten már fent jártak a domb tetején , így nem nagyon néztem, h épp mi van festve az útra mert gondoltam jó felé mennek, amikor lenyultam a kulacsért lenéztem és láttam, h hohó ez rossz irány mert egy 1x1m-es halvány zöld X volt festve az aszfaltra, kettõ balra kanyarodós nyilllal! Én sem vettem vna észre! Így csak 20-mt kellett visszamennem!
A második majdnem eltévedés egy poros füves jobbos kanyar jobbra leágazóval, itt a kanyarból nézte vissza, h nincs-e szalagozás és volt csak enyhén mélyen, bent az elágazás után!
Ez után sikerült megúsznom eltévedés nélkül!
Beérkezésnél volt két kapu és a fene sde tudta melyek a rendes amit néznek ezért majdnem elcsapzuk a fotóst, mert ketten sprinteltünk be a célba. Így utólag kiderült, h volt izotóniás is, de azt én nem nagyo vettem észre!
Még kb.-re sem tudom, h hányadik lettem, mert egy hangot nem hallottam, Ádámtól sem senki mástól!
A maraton szervezése 10es skálán 2-es! Azért mert sikerült nem eltévednem, meg a pálya is tetszett nekem!
:P


#100
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás

DJ és WJ eredmények már fenn, MX holnap!
kb 1000 fotóval együtt!!!!! :)

Azaz ma, lesznek elvileg feltöltve vmikor!
:P