Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1501
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
technikai adatokat tekintve jónak tûnik, talán az amd proci miatt kicsit melegebb lesz...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1502
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.999 hozzászólás
vennék egy ILYET. irodai meló+netezés fõleg. a lényeg, hogy kényelmesen használható legyen és ne pár év múlva ne kelljen újat vennem. vélemény?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1503
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
dögölj meg :D

nekem meg épphogy elmegy az ArmA II, 1024x768, very low setupon :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1504
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
na van uj gepem

valami i5 proci, asus p55 chipes lap, 4giga ddr3 corsair ram, corsair 650w tap, valami nem tul komoly de 512es ati vga egy antec 300 hazban. meg egy 24-es dell ips monitor. irodai konfignak asszem jo lesz. :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1505
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

A bontó bagóért fogja megvenni (õ is akar keresni rajta). Jobb, ha személyesen próbálkozol. Amúgy kb. egy tizes.


köszi, a bontót sejtettem...
körbenézve a neten újonnan 25eFt, bontottan 15-18eFt. egyelõre kiraktam maximalizált áron, aztán majd meglátjuk elviszik-e. :)

#1506
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Hogyan kell egy oldalról olyan linket csinálni, ami direkt linkként is jelenik meg, mondjuk az ebay-en? Vagy ott más trükk is kell?

#1507
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
A bontó bagóért fogja megvenni (õ is akar keresni rajta). Jobb, ha személyesen próbálkozol. Amúgy kb. egy tizes.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1508
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
Acer TravelMate 4060-ból bontott 15" LG/ PHILIPS TFT (LP150X08 /TL/ /A2/) kijelzõ mennyit érhet? (hibátlan)
meg érdemes neten eladni magánszemélyként, vagy keresni inkább egy bontót?

#1509
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Realplayer telepitesz minden videót letölt a netrõl...
letoltes.prim.hu


Köszönöm. Már le is töltöttem vele.

Linuxban egy ideiglenes konyvtarba letolti a videot, azt at lehet konvertalni utana, vagy VLC alapbol le tudja jatszani. Ha gondolod, megcsinalhatom. Melyik kellene?

Win alatt nem tudom.


Köszönöm, de sikerült megoldani.


A sebesség mindent megold.

 


#1510
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

Egy olyan kérdésem lenne, hogy le lehet-e tölteni honlapokon szereplõ videókat (konkrétan a szilvásvárad maraton honlapján szereplõ videókra gondolok)? Nem vagyok képben ezen a téren, a kérdésbõl is látszik... Vagy egyszerûbb lenne elkérni a szervezõktõl?


Linuxban egy ideiglenes konyvtarba letolti a videot, azt at lehet konvertalni utana, vagy VLC alapbol le tudja jatszani. Ha gondolod, megcsinalhatom. Melyik kellene?

Win alatt nem tudom.

#1511
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Egy olyan kérdésem lenne, hogy le lehet-e tölteni honlapokon szereplõ videókat (konkrétan a szilvásvárad maraton honlapján szereplõ videókra gondolok)? Nem vagyok képben ezen a téren, a kérdésbõl is látszik... Vagy egyszerûbb lenne elkérni a szervezõktõl?


Realplayer telepitesz minden videót letölt a netrõl...
http://letoltes.prim.../program/59294/

"just chillin killin"


#1512
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Egy olyan kérdésem lenne, hogy le lehet-e tölteni honlapokon szereplõ videókat (konkrétan a szilvásvárad maraton honlapján szereplõ videókra gondolok)? Nem vagyok képben ezen a téren, a kérdésbõl is látszik... Vagy egyszerûbb lenne elkérni a szervezõktõl?


A sebesség mindent megold.

 


#1513
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Azért van NUM gomb a lapotopon, mert van rajta VIRTUÁLIS numeric keypad, amire pedig bizonyos szoftverek használatához bizony szükség van.

--Trifo

Köszi. Most már legalább ezt is tudom.


A sebesség mindent megold.

 


#1514
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Azért van NUM gomb a lapotopon, mert van rajta VIRTUÁLIS numeric keypad, amire pedig bizonyos szoftverek használatához bizony szükség van.

--Trifo

#1515
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Történetem fõhõse úgy döntött, hogy kiporszívózza a laptopja billentyûzetét, mert már tele van minden szeméttel. Szépen ki is porszívózta, de a takarítás után a j k l é - ö gombok helyett számok és + - jel jelentek meg a monitoron. Erre emberünk úgy döntött, hogy szétszedi a billenytûzetét és megnézi mi lehet a baj (azt hozzáteszem hogy még soha nem szedett szét ilyet). Végül persze rájött, hogy ezt nem lehet úgy szétszedni, mint a hagyományos társaikat. Belép más felhasználó néven a vistába és ott minden mûködik rendesen, a saját felhasználónevén pedig még mindig nem. Erre elgondolkozik, biztos a vistával lehet a gond, de ebben a pillanatban észrevesz egy villágító ledet, ami egy kis lakat benne egy szám mellett ég. Felnéz az égre és kineveti magát, ezután pedig megnyomja a num gombot. De a mi a f@sznak van num gomb egy olyan laptopon ahol nincs numpad?


A sebesség mindent megold.

 


#1516
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

tomidny: Nokia E52, jack csatlakozós 1gombos fülessel. Azt az egy gombot a rádió viszont használja szépen állomásváltásra, úgyhogy a dolog biztosan nem megoldhatatlan. A sokgombos füles az neked POP portba való, vagy jack-es?

Na, kipróbáltam egy E52-vel is a fülhallgatót, és azzal is simán megy. Ez az: Nokia AD-54
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#1517
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

valószínû nem egyforma zenéket hallgatunk, de én pl még egy közepes Sennheiser fülesen is hallom -és zavar- a különbség. pedig nem vagyok egy hifi magazin hívõ fehérfülü hozzáértõ :)


Ott a pont. Én sem vagyok nagy zenebuzi, de "zongorázni" lehet a különbséget. Emellett pont ez akarom elkerülni, hogy állandóan ide-ode kelljen zenéket konvertálni.

#1518
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

kela: hol szeretnél te lossless zenét hallgatni úgy, hogy kiélvezd a lossless adta elõnyöket?? de most komolyan kérdezem...én is szerettem a losslest egy idõben, amikor használhattam a gimiben egy 40 ezres fejhallgatót meg rendes erõsítõt...de azon kívül nem találkoztam még olyan környezettel, ahol a 4-5, de még a 10 ezer forintos fül/fejhallgatón érzõdött volna a különbség - vagy mert volt szignifikáns háttérzaj, vagy pedig mert totálisan mindegy volt, hogy most az a zene hogy szól, csak szóljon és keltsen fel reggel a buszon:D...szóval részemrõl a 192-256 kbit/s zene általánosságban a nyerõ, azt is próbálok letölteni, a jobb mixeket/komolyzenéket meg 320 kbps körüli változó bitrátával kódolom le a letöltött losslessbõl (abból jobb CD-t lehet írni a kocsiba) vagy a komolyzenei CD-rõl...

amúgy részemrõl vagy nano-t vennék, meg egy wifi-s telefont, vagy egy touchot a nem wifis mobilom mellé...


valószínû nem egyforma zenéket hallgatunk, de én pl még egy közepes Sennheiser fülesen is hallom -és zavar- a különbség. pedig nem vagyok egy hifi magazin hívõ fehérfülü hozzáértõ :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1519
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
tomidny: Nokia E52, jack csatlakozós 1gombos fülessel. Azt az egy gombot a rádió viszont használja szépen állomásváltásra, úgyhogy a dolog biztosan nem megoldhatatlan. A sokgombos füles az neked POP portba való, vagy jack-es?

...bár az eredeti kérdés szempotjából mindegy :)

--Trifo

#1520
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Akkor valóban a gép sebességébõl adódhat az eltérés, nálam 2 perc alatt szinkronizálja a 2 gb zenét. Gondolkodtam nagyobb beszerzésén, de úgysem bírja addig az aksi', hogy random hallgatás mellett lemenjen az összes szám. Tárolni meg inkább pc-n, az biztosabb. Most Sennheiser fülessel használom, valóban nem kicsit jobb, mint az eredeti apple.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"