Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#1481
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ez a microsoft explorer ragcsalo nagyon fajin egy valami. ha esetleg valaki ilyen vasarlasan gondolkodik
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1482
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Igen, de csak a 3400/4400asokkal megy, hcf kompatibilis lapokban.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1483
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

intel 775 már nagyon nem éri meg! AM3 ebben az árkategóriában az ajánlott. iPON! hardver -n elég jók az árak. Esetleg érdemes lehet megnézni az újabb chipsetes alaplapokat (usb 3.0, komoly integrált vga) (pl ASROCK 880GXH/USB3 )
Nekem MSI 785gm e51 van, nagyon kulturált, keveset fogyaszt stb. Szóval amelyik szimpatikus, és megfelel az elvárásaidnak (elég bõvítõhely/memoria slot) Talán AM3-nál épp az Asus a legkevésbé ajánlott, az eléggé melegszik, -> kicsivel többet fogyaszt.


ha beledobok egy pci-e kártyát hogy tudom crossfire-ben összekötni az alaplapival? CCC-vel?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1484
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A Microsoft így figyelmezteti felhasználóit, hogy váltson a hatos IExplorerrõl:
Upgrade to Internet Explorer 8 | Microsoft Australia
"In idem flumen bis non descendimus"

#1485
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
köszi, próbálom :)

#1486
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

free konvertert keresek, amivel
.m2ts kiterjesztésû AVCHD full hd 1080i videót (Panasonic full hd cam) (12Mbit/sec)
tudok 720-asra átméretezve, lehetõleg bitrátát korlátozva átnyomni (3-6 Mbit/sec)
oder akármilyen xvid-divxbe aviba, mkvba, etc
köszi


m2ts-sel még nem használtam, de azt írják tudja:
HandBrake
az új verzióban már nincs avi/xvid/divx lehetõség, csak mkv

#1487
wody21

wody21

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 390 hozzászólás
intel 775 már nagyon nem éri meg! AM3 ebben az árkategóriában az ajánlott. iPON! hardver -n elég jók az árak. Esetleg érdemes lehet megnézni az újabb chipsetes alaplapokat (usb 3.0, komoly integrált vga) (pl ASROCK 880GXH/USB3 )
Nekem MSI 785gm e51 van, nagyon kulturált, keveset fogyaszt stb. Szóval amelyik szimpatikus, és megfelel az elvárásaidnak (elég bõvítõhely/memoria slot) Talán AM3-nál épp az Asus a legkevésbé ajánlott, az eléggé melegszik, -> kicsivel többet fogyaszt.

#1488
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
free konvertert keresek, amivel
.m2ts kiterjesztésû AVCHD full hd 1080i videót (Panasonic full hd cam) (12Mbit/sec)
tudok 720-asra átméretezve, lehetõleg bitrátát korlátozva átnyomni (3-6 Mbit/sec)
oder akármilyen xvid-divxbe aviba, mkvba, etc


köszi

#1489
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
köszi az infót
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1490
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
intelhez nem nagyon értek;) bár mindig drágábbak voltak mint az amd..gondolom ez nem változott nagyon

kezeli az az 1666mhz-et de csak oc-ben mivel az amd procikon belül van a mem. kezelés és gyárilag 1333mhz-en futnak tehát felette minden oc. (ergó nincs olyan amd lap ami úgymond hivatalosan megy 1666 vagy fölötte) de simán mennek nekem kicsit szenvedõs volt mert fagyogatott, sokáig kellett baszakodni nb, ram stb fesz emelgetéssel ill a mem. megfelelõ idõzítésével...bár mondom most alapon van csak az idõzítés van szûkebbre véve ill a proci van alaulfeszelve
szóval jó kis lapok ezek...csak arra nagyon figyelj oda milyen memet akarsz bele rakni válogatósak, giga honlapján fent vannak típusszám szerint a kompatibilis memóriák!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#1491
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
mostani konfig után minden nagy ugrásnak fog tünni :D

most látom csak nem is kezeli az 1666 ramokat csak 1333 ig, ez gond lehet?

kérdés csapó kettõ

esetleg intel 775? 4magos procival? árban kb hasonló, nem elavult már a 775?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1492
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
nekem a kis tesó van 770ta ud3, majdnem tökéletes egy lap ;) a nagy tesó se rossz kérdés kihasználod-e a többletét a többlet költségért, enyém egy 955Be-t hajt meg tökéletesen, igaz az 1666mhz-et nem kis erõfeszítések árán lehet stabilan kihozni belõle, így most az enyém is csak 1333mhz-n ketyeg memória ügyileg, de tényleg egy jó lap!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#1493
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
ez az alaplapot néztem ki, esetleg mondjatok alternativát

PCX.hu - Gigabyte GA-MA790X-UD3P

ez menne bele

http://www.pcx.hu/te...ii-x4-630-43149
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1494
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

daemon tools-ból talán 2 éve láttam utoljára normális, egyszerûen használható verziót...virtual clone drive-ot használok helyette.

kotomi: lehet az a baj, hogy öszegerjed a sok szoftver egymással...szedd le õket, registry clean, aztán csak az egyiket tedd vissza.


Már ez is megvolt... még sem jó. Azért érdekes a dolog mert a régi gépemen ment rendesen,amióta ez az új van (fél éve) azóta szarakodik.
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#1495
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
daemon tools-ból talán 2 éve láttam utoljára normális, egyszerûen használható verziót...virtual clone drive-ot használok helyette.

kotomi: lehet az a baj, hogy öszegerjed a sok szoftver egymással...szedd le õket, registry clean, aztán csak az egyiket tedd vissza.

#1496
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

nem nehéz az. DVD-DL kell neked és akkor ki tudod írni.


Szerintem nem értitek a lényeget,nem akarom kiírni,hanem dtoolsal be mountolni! Pont azért,hogy ne kelljen kiírogatni!
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#1497
golya

golya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.347 hozzászólás
nem nehéz az. DVD-DL kell neked és akkor ki tudod írni.

#1498
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás

Esetleg próbáld meg lemezre "pörkölni" és onnan telepítsd, vagy ha kellõen régi a játék, akkor egy régebbi verziót próbálnék meg (pl. a 3.47 stabil, nekem csak az van fent az itthoni gépeken).

...az emulációnál az összes opció be van kapcsolva?


Nos 6-7-8 gigát elég nehéz lemezre írni,akár melyik verziót próbáltam mindegyiknél ezt csinálta :( még az alk.120 is ezért is gondoltam rá,hogy nem szoftveres dolog hanem valami más.
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#1499
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Esetleg próbáld meg lemezre "pörkölni" és onnan telepítsd, vagy ha kellõen régi a játék, akkor egy régebbi verziót próbálnék meg (pl. a 3.47 stabil, nekem csak az van fent az itthoni gépeken).

...az emulációnál az összes opció be van kapcsolva?

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1500
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás
Hahó!
Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy miért fagy ki az egész gép ha daemon toolsal próbálok játékot telepíteni? Van,hogy telepítésnél már az elején kifagy de olyan is elõfordul,hogy kb. a felénél,vagy a háromnegyedénél. Próbáltam már több verzsönt is,és az alcohol120 nál is ezt csinálja,szóval szerintem nem szoftveres probléma lehet. Akkkor viszont micsoda? Ha kicsomagolom az ISO filet,és onnan telepítem akkor jó.
Leírom a configomat,bár kétlem,hogy ennek köze van hozzá:
Quadcore 2333Mhz (7x333)
4gb DDR2 memoria
Nvidia GeForce 9800GT (1024mb)
XP SP3
Alalplap: Gigabite G31M-S2C

Már ha ez segít valamit... köszi a segítséget!
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."